Rámečky na buttony – 4. sada

Ke včerejším přidaným avatarům jsem pro vás udělala i nějaké ty rámečky na odkazující buttony. Prvně jsem jich zamýšlela jen pár, ale nějak jsem se s nimi rozjela :), vzory jsou stvořeny ve stejném duchu jako rámečky na avatary, aby šly hezky do páru.
Stejně jako v předešlém případě v zip formátu naleznete k dispozici jak abr formát vhodný do adobe photoshopu, tak i složku GIF, v níž jsou rámečky uložené zase jako obrázek pro ty, kteří adobe photoshop nemají.
V článku zase jako předtím naleznete ukázky na samostatných buttonech. Kdyby chtěl někdo nějaký použít pro své účely, dávám mu svolení a není nutné se na mě odkazovat.

Budu se opakovat, ale upozornění stále platí:
Pokud využijete tuto sadu k úpravě vlastních buttonů, není nutné kdekoliv psát autorská práva, potěší mě to, pokud ano, ale vysloveně to nevyžaduji. Výjimka by byla, kdyby je někdo začal vydávat za své vlastní a nebo je u sebe na stránce šířil pro ostatní ke stažení bez mého svolení. Za to trhám hlavy!
Počet rámečků: 40 kusů
Rozměry: 100px na 35px
A zde ukázka v praxi:

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

18 komentáře “Rámečky na buttony – 4. sada

 1. Mám radši avatarový, tam může být člověk kreativnější. :D Ty tvoje vypadaj fakt pěkně. Je vidět, že ses na nich pěkně vyřádila. Jop a jsem se rozhodl, že asi raději ani nebudu dělat praktické ukázky, když pak lidi přehlídnou, že jde hlavně o templates ne o buttonky a barvičky. :D

 2. [4]: To ano, ale buttonů je taky potřeba a já občas dělávám i ty buttonový do páru k avatarům. Ale tak podle 12 sad na avatary a 4 na buttony jde asi jasně poznat, který dělám raději :))

  Mně je to vlastně jedno, v podstatě touto cestou dávám k dipozici dva druhy grafiky. V nadpisu a rubrice je jasné, o co primárně jde, ale pokud někdo použije ty ukázky, zlobit se taky nebudu.

 3. Ahoj 🙂 Věděli jste o tom že internet nabízí spoustu možností drobného i většího přivýdělku. O jednom z nich bych vám rád pověděl. Jedná se o klikání na reklamy za které dostanete určitou provizi většinou se jedno o částky od (0,001-0,01 dolarů) což není špatné (stačí tomu obětovat jenom okolo 5 sekund vašeho času :)) Potom až si vyděláte okolo 2 dolarů tak si můžete pronajmout tak zvané Refferaly což jsou lidé od niž budete dostávat zisk za každý jejich klik. A tak postupně se vaše zisky budou pomalu ale jistě zvyšovat. Jde o to být trpělivý ,vytrvalý a potom to přinese své ovoce :)Můžete si přijít až na několik tisíc měsíčně. Pro začátek bych vám doporučil jednu z nejstarších a nejprověřenějších klikaček  ,která funguje už od roku 2007 a je na ní opravdu spolehnutí. Odkaz zde: http://www.neobux.com/?rh=706572616B637A65
  Dále bych vám rád doporučil o něco novější ale rychle se rozvíjející a dynamickou klikačku Ojooo. Odkaz zde: http://wad.ojooo.com/register.php?r=kbzT08+329c=
  At si vyberete  jakoukoliv s těchto uvedených klikaček chybu neuděláte ani v jednom případě 🙂 Můžete klidně klikat i na obou zároveň. Denně vám to zabere 10 minut :). Pokud by jste potřebovali
  z něčím poradit stačí napsat na email: klikacky@centrum.cz  a moc rád vám poradím.

 4. Grafika! Buttonky! Designy! A jaké nádherné! Děkuji Ti, ó bohyně designu, Blanch. Zlepšila jsi mi den!

 5. Ahojky..
  Chtěla bych se zeptat ohledně pravidel, jestli stačí když jej použiju aby si je mohl někdo stáhnout ale s obrázkem a uvedu odkaz na to, kde jsem vzala tyto rámečky ? To samé u avatarů.
  Předem děkuji za odpověď:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..