Píšu a píšu a píšu

Zdravím ty, kteří ještě těmito krajinami mají stále cesty…
Sice jsem v posledních článcích psala o tom, jak jsem se přesunula – což stále platí – ale mám takzvaně nutkání dát o sobě vědět i zde. Opět. Aby náhodou někomu něco neuniklo, protože Daily slash bohužel neaktualizuje.
V poslední době jsem se zaměřila na Johnlock slash seriálu Sherlock BBC. V podstatě mě to dost pohltilo a semlelo :), ačkoliv pravdou je, že jsem u sebe na webu aktualizovala i nějakou tu Potterovku a občas stále pracuji na nějakých těch drarry nebo snarry povídkách.
Jo a zprovoznila jsem starou doménu slashe, kde jsem v minulých letech publikovala. Nelze přidávat komentáře a trochu hapruje systém, ale zatím je – zdá se – vše alespoň čitelné a o to jde primárně, aby měli čtenáři kde číst ty staré plebsy. Takže tam najdete i povídky, které zde na blogu nebo na mém novém webu nejsou. A co jsem tak nějak vypozorovala, nějak přestal fungovat ff.ph.net, kde jsem publikovala v podstatě skoro veškerou tvorbu. Mrzuté.
Taky jsem začala publikovat na AO3, kde aktualizuji Sherlock povídky, více méně. U mě na webu bývají ale pochopitelně dříve a přijde mi, že mají i lepší formu, co se týče rozložení odstavců a odstavení řádků. Systém AO3 to velmi roztahuje a místy mě to irituje. Na druhou stranu je to fajn web, kde jsem nalezla i prima české povídky, které mému oku unikly.
Stejně tak stále vedeme web Erised – s grafikou.

Tak se přijďte kamkoliv za mnou mrknout, budu ráda za každou odezvu 😉

(S)mějte se(x) famfárově!

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

2 komentáře “Píšu a píšu a píšu

  1. Daily slash neaktualizuje? Jsem ani netušila…, na stránkách ani není nějaký oznam s důvodem či nějak= info. :-(

    Proč však hlavně píšu – odkaz na AO3 mi hlásí, že "nemohl najít uživatele", hledám-li tě ("morfie") přes google, tak mi AO3 ukáže jen "Chybu 404".
    Tvůj účet je zrušený???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..