Mé alterego egocentricky hlásící se

Potřebuju vypnout.

Jindy bych tady takové bláboly nepsala, ale už mi ze všeho hrabe.
V posledních týdnech nedělám nic jiného, že jen něco spravuju, upravuju, vytvářím, vyrábím a dávám do kupy.
Kdosi kdysi řekl jednu moudrou věc – že je lepší vyhořet a postavit nový dům, než se stěhovat.
Já se nestěhuju, ale podobné je to i s internetovým světem.

Nedávno mou doménu postihla nemoc. Moje canditka onemocněla Trojským koněm a všechny subdomény šly do kelu s ní. Většinu jsem už spravila, ale některé jsem musela zrušit úplně.
Třeba jako Layoutse. Nedokážete si představit, jaké práce je jen s pitomou rekonstrukcí. Kolik je toho potřeba udělat a piplat se s kdejakou titěrností. Ale to vás asi nezajímá.
Pouze mě štve, že i když nad tím ležím několik hodin, v praxi se toho moc nezmění a postoupím jen o krůček dopředu. A přede mnou je ještě tolik krůčků, že maratón by byl spíš vhodnějším ekvivalentem.
Do toho ještě práce. A zakázky.
A další spravování dalších domén.
Teď ještě grafické návrhy na jednu příležitost.
Na své stránky jsem nepřidala nic bůh ví jak dlouho. Tady taky ne. V emailu jsem nebyla několik týdnů. Na icq už raději ani nelezu, taky kdy?

Jsem unavená, přetažená a mám už toho plné zuby.
A stěžuju si jen proto, že to ze sebe potřebuju vydat, jinak zcvoknu 😀
Nic nestíhám, nestíhám ani žít. Všechno kolem se bortí a plno starostí i mimo svět práce a internetu. Zabte mě někdo, už bych chtěla klid… 🙂 A až mě pohřbíte, pohřběte mě hlavou dolů, ať mi zbylý svět může políbit pr…sedací partie 🙂

No nic, to bychom měli sebelítostivé kecy 😀
Měla bych si vzít nějakou kreténku od Chocholouška :)…
Sama sobě teď slíbím, že si o víkendu udělám volno a kašlu na všechny kolem…ráda bych se dožila června, to mě čeká jeden příjemný zážitek, na který se nehorázně těším, tak by bylo fajn se ho dožít a neumřít na přepracování. Spíš mi už hrabe v hlavě, jak pořád hledím do těch klikyháků…chmm…

A teď si dáme tu naši…Na tý louce zelenýýýý…pááásou sééé tam jéééleni…

Dneska je krásně, kytky smrdí, ptáci řvou(a jak), tráva čeká, až ji zase posekám, ve městě na mě čekají úředníci, kamarádi už zapomněli, jak vypadám :D, ale je fakt horko 😀 A že to nedává smysl? To je stejně fu(c)k, nakonec stejně všichni skončíme na jednom místě 😀

No a jak se máte vy? 😀

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

19 komentáře “Mé alterego egocentricky hlásící se

 1. To nic Blanch, bohužel mám poslední dobou pocit, že se pořád víc a víc plácám v temnotě. Ještě, že mám psaní, kterým to překonávám :-)

 2. Život je jak na horský dráze, vždyť to všichni víme ne? Jednou jsi nahoře a jednou zase holt dole. S tímhle se nedá udělat nic jinýho, než to přetrpět.
  Já mám teď sice času až moc, ale nikdy jsem nebyla vyloženě organizátorský typ, takže nevím co s ním. Plácám se a nevím v čem. Taky žádná paráda. ^^

 3. já nevím, jestli mám právo se k tomu vyjadřovat, ale…no, paradox je, že mám před sebou úkol z informatiky, respektive mám upravit text pomocí html a už nemůžu…nicméně když jsem tohle přečetla, tak moje sebelítost dostala pořádný kopanec 😉 takže vydrž, dej si pauzu, běž se vyvenčit a ono se to poddá 🙂

 4. No vidíš… a bude víkend… všechno bude – smrdět -, ptáci budou… – vřeštět -, tráva se bude zelenat a všechno se bude bortit dál. A co že je na tom to pozitivní? Těš se z toho, co máš teď! Neboť lepší už to co…? CO? Áno, nebude…

 5. Ale bude, až to budu mít všechno za sebou :D…až budu mít zaplacené dluhy, až budu mít chvilku volna, jen teď je to na zabití :D

  A pak, že jsme pesimista, pleskněte mě někdo za to, že věřím v lepší zítřky :DDD

 6. no přes internetové práce a práce do školy se na mě moji kamarádi vysrali a jak sem zjistila.. i můj "idol" 8-O začal chodit s někým.. takže asi vylezu z kopky a tý kurvě blonďatý  :-! co mi to dělá schválně nakopu… ale jinak se mám FAJN… teď nevím jestli přesvědšuji sebe nebo vás  8-)  

 7. Ahojky, Máš moc pěkné designy. Chtěla jsem se zeptat, jestli by jsi mi neudělala layout na blog ( jako jsi dělala na Hermionu ) tak na Amandu Tapping . Byla bych ti moc vděčná a jestli budeš chtít nějakou doměnu, něco ti pošlu. Jestli to nechceš dělat, tak klidně řekni. Pochopím to. Jen se ptám. Zatím pa. Majka :-)

 8. Optimistko. (Nikdy jsem nevěřila, že to prohlásím takhle – téměř jako urážku, závistivě a jedovatě. Ne, kecám. Ono nikdy není tak blbě, aby nemohlo být hůř, že ano? Takže to vlastně jde.)

 9. Přesně tak…začínám mít všechno na háku, až se to zesere, tak se to zese… :)) Říkala jsem si, jak si dám o víkendu padla…a co jsem dělala? Zase se hrabala v programech, nastavovala LC, upravovala zakázku..no hofno! :))
  Ale zase jsem si k tomu mákla…asi čtyři hodiny jsme se švagrem a sestrou zakopávali kanál na kanalizace, který byl dlouhý dvacet metrů, široký skoro dva metry a hluboký dva metry…hlína je už tak černě jílovitá a s tou bouřkou, co tady byla pár dní předem(i s kroupy), ještě úžasněji lepila…takhle pak vypadají lopaty, co mají kolem deseti kilo, jsme z toho mohli rovnou modelovat postavičky… co to zase kecám za kraviny?
  No mákla jsem si a teď mám zaseklá záda, bolí mě svaly na celém člověku, páteř, klouby a kostrč a sotva lezu :DDDD Ale furt mám paradoxně dobrou náladu…
  Však to přejde:))
  To bude tím práškem, co jsem si teď vzala :))

 10. Naprosto tě chápu… když si to tak zpětně uvědomím, tak nejenom já tě stále nahání na nový díly Pretty Woman, na další layouty a hlavně na Layoutse, ale málo lidí si uvědomuje, že ne každej na netu žije jenom ten netovej život. Občas si tohle něuvědomím ani já a je to jenom proto, že ty lidi z netu osobně neznám. Takže si udělej volno – hlavně na svoje narozky… (btw. zjistila sem, že na tvoje narozeniny se kolem mě děje tak šííííleně moc věcí, že si asi taky radši udělám volno :D)
  Pořádně vypni, načerej síly a dodělej si všechno, co potřebuješ… my prostě budeme muset počkat 😉

 11. Ahoj sluníčko,

  máš toho teď hodně a ačkoliv jsem nebyla online, tak mě těší, že sis na mě chtěla udělat chvilku času. Sama to mám teď hodně hektické, takže nejenom tuším, jak to máš ty. Rada bych ti poradila to, co ty mě, ale mám pocit, že to stejně nepomůže.

  Máš pravdu, občas je třeba si postěžovat. Tak ať se to brzo zlepší (ono se to zlepší, časem, snad).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..