Jak zatočit se Severusem Snapem – 7. kapitola

Zlobivý vtipálek
Severus sebou šil ze strany na stranu.
Ležela vedle něj tak, jak ji zanechal, téměř nahá. Rukou přejížděla po jeho stehnu a špičkou jazyka přitom kroutila po jeho paži. Přisouvala se blíž a blíž, až se nakonec celá přesunula na něj. Odhalila ze sebe peřinu a popadla Severusovy ruce, které následovně položila na svá ňadra. Hluboce vzdychla a Severusovi utekl taky jeden tichý sten. Zavřel víčka. Maewe ho mezitím zbavila přebytečného oblečení a chystala se udělat to, na co Severuse celou dobu čekal..
„NE!“Vyskočil do sedu a vyděšeně se rozhlížel kolem, držíce se přitom za hrudní koš, ve kterém bilo jeho srdce neuvěřitelnou rychlostí. Byl celý propocený a…
„Sakra!“ ..vzrušený. Promnul si obličej a starostlivě(až jemu nezdravě..heh) se ohlédl na Maewe, jestli ji náhodou nevzbudil. Naštěstí spala, ani to s ní nehnulo.
Severus se zvedl z postele a odešel do koupelny, aby se vysprchoval. Nenáviděl pot a nestrpěl by, kdyby tak měl nadále spát.
Byl to jen sen, jen pitomý sen. Ale byl tak živý!!
(Ale líbil se ti, to nemůžeš popřít, Sevie..respektive..jisté partie tvého těla to nepopřou J) Přece jenom není z kamene. Ono už stačí, že prostory, které obývá jsou celé z kamene).
Nakonec si šel znovu lehnout. Stáhnul na svou polovinu peřinu, kterou mu mezitím Maewe ukradla, aby se mohl přikrýt. Jakmile však dolehnul, Maewe se otočila a nevědomky se převalila přímo na ně. Pohoršeně pokrčil nos(POKRYTEC!)
Maewe položila svou ruku na jeho břicho a sama se k němu přitulila pokládajíc svůj obličej na jeho hruď. Díky bohu byla aspoň přikrytá a nic tak významného(vidíte to děvčata, jaké významné věci podle Severuse Snapea máme?J) neodhalovala.
No co to..?? Jestli mě poslintá jako to udělala s mým prostěradlem, tak.. Proboha..
Vdechoval vůni levandule(najednou je to vůně a ne smrad, co?). Nějak mu už nepřišlo, že by to byla ta pošetilá vůně, kterou tak pohrdal. Asi jsem si zvykl. Pomyslel si. (No jasně, zvykl, kdyby sis nelhal, Sevíku!!)
Opatrně uchopil její ruku a strhl ji ze svého těla dolů, pak následoval i její obličej a trup. Nesnesl ji mít na sobě(asi ho to moc vzrušovalo..hehe).
„Co to tam píšeš za blbosti, Blanch!“ Rozčílil se na mě. „Hezky mě napiš takového, jaký jsem!“
„Ale ty takový jsi, Sevie!“
„Nech toho!“
„Čeho?“ Zeptám se s nevinností v hlase.
„Ty to moc dobře víš!“ Zavrčel nevrle.
„Nevím,“ odpovím prostě.
„Ale víš! Nech toho, neříkej mi tak! Nejsi moje máma!“
„Ale jsem tvoje stvořitelka, chlapečku!“ Zvýším na něj hlas.
„To teda nejsi. Autorská práva na mě má Joanne Kathleen Rowling!“
„Ty v tom máš teda jasno, jsi nějak moc chytrej!“
„Ty snad o mně pochybuješ?!“
„Musíš mít vždycky poslední slovo, Severusi?!“
„Musím, když píšeš takové kraviny!“
„Považuješ se za kravinu, Severusi?“ Zeptám se pobaveně. Zrudl.
„Já jsem to jediné normální v téhle pitomé povídce, tak ze mě nedělej nadrženého vola!“
„Oh, oh, taková silná slova, Severusi. To není tvůj styl. Ty, takový gentleman,“ rozesměji se. „Tak říkáš normální.. a co to bylo za sen, hm?“ Zase jsem obelstila Severuse Snapea.
„Noo, totiž.. copak já můžu za to, co se mi zdá?“
„Ne, ale tvé podvědomí ano. A o něčem to vypovídá, Severusi. V hloubi své duše po ní prostě toužíš, přiznej si to.. a pak, že nejsi přirozený.“
„To je blbost, nesnáším ji!“
„Od nenávisti je k lásce blízko, ty pokrytče!“
„Tyranko!“
„Sobče!“
„Diktátorko, despoto..“
„Tak dost, to si nech pro své studenty nebo tě vymažu!“
„Já tady vůbec nemusím být,“ ohradil se na znamení vítězství(zřejmě si myslel, že nade mnou vyhrál nebo co) Severus Snape.
„Jo, správně. Můžeš přeskočit pár stránek a navštívit jiné love story, kde z tebe toho nadrženého vola, jak ty říkáš, jiné autorky fanfiction mile rády udělají.“
Na okamžik mu sklaplo. „To byla podpásovka!“
„Tak se nehádej a buď rád, že jsi rád, Severusi a teď už konečně k ději, mazej spát!“
Severus Maewe odstranil ze svého těla, odsunul ji do dostatečné vzdálenosti, aby se ho nemohla dotýkat(jinak by se totiž neudržel..Sorry Sevie, ale já těch urýpaných komentářů nenechám).
Letmým pohledem zkontroloval, zda dýchá pravidelně, když v tom se Maewe opět otočila a odhalila tím svůj obnažený hrudník.
„Tak dost,“ špitl naštvaně, „tohle nemusím snášet, to musí skončit!“ (No jo, Severus Snape není zvyklý pořádat se s vášněmi.) Nemohl se však zrakem odtrhnout od její nahé kůže. (Ty ty ty, zlobivý chlapeček!)
Opatrně, aby ji nevzbudil, se nad ní sklonil a rukou pomalu namířil na hruď. Když si uvědomil, co dělá, v rychlosti jí přikryl peřinou a nakvašeně se obrátil na druhý bok. (A pak, že z něj dělám já nadrženého vola. Holt příroda je mocná čarodějka, mocnější, než Severus..)
Ráno, když se probudil, byl celý rozlámaný. Vůbec se nevyspal. První, co udělal, když vstal, bylo, že ze skříně vytáhnul flakónek s nápisem ŽIVOTABUDIČ a dal ho Maewe na stolek před postelí.
„Na chůvu si hrát nebudu. Doufám, že Brumbál nařídil skřítkům, aby jí nosili jídlo. Abych ze sebe dělal kuchaře a číšníka v jednom, to se po mně snad nechce. Nemám to v popisu práce a už vůbec nejsem za to placený!“ Mumlal si pod svůj zahnutý nos.
„Kdo by to taky jedl,“ to už se Maewe vzbudila, „člověk, aby měl strach, jestli mu tam nedáte projímací lektvar nebo něco podobného.“
„Nerad bych si poničil saténové povlečení,“ podotknul sarkasticky na oplátku Snape. „Já odcházím a vy byste se mezitím mohla obléknout!“
„Cože? Já jsem..“ otočila zrak na sebe a pohled, který se jí naskytl, jí zhrozil. „VY!“ Křikla. „Proč jsem nahá?“
„No, asi proto, že na sobě nic nemáte.“
„Jak vtipné!“
„Ok, víte, tady na hradě nefunguje mudly tolika oblíbená televize a já se prostě neměl na co dívat.“
„Ještě vtipnější. Vy zvrhlíku! Proč nejsem oblečená?“ Dorážela dál.
„Hábit jste měla celý od krve a nálevu,“ skončil to jednou provždy Snape. Neměl čas se tady tak vybavovat, a ke všemu zrovna s ní.
„A to jako i vrchní část spodního prádla, jo?“ Skrčila obočí.
„ANO!“ V tu chvíli bylo lepší říct tohle, než přiznat, že vedl obrovský boj se sponou na podprsence, nad kterou ale samozřejmě vyhrál(to by nebyl Severus Snape) a že byl nucen jí hrudník potřít mátou. Představa, že by se celá škola dozvěděla, jak tady své studentce sundává podprsenku, ke všemu s takovou nemotorností, se mu opravdu nelíbila.
„Kde je mé oblečení teď?“ Rozhlížela se kolem sebe, ale nikde nebylo.
„V koupelně, čisté!“ Nenechal ji cokoliv namítnout či říct a s hlasitým třísknutím dveří odkráčel na snídani.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

99 komentáře “Jak zatočit se Severusem Snapem – 7. kapitola

 1. Božínku Blanch, teď jsi se rozjela:o))) akorát tam máš napsaný, že to je sedmá kapitola a ona je to osmá…. jinak S-K-V-Ě-L-Ý!

 2. Čím dál lepší… Já nevím, co mám pořád psát, abych se neopakovala, je to prostě úžasné, skvělé… (domysli si další synonyma)

 3. heh..taková rychlost..

  Komnata bude o víkendu a tohle možná taky..možná i Pikový král..ještě nevím jistě 🙂 Každopádně něco z toho bude určitě

 4. Je to pěkný, jen mi vadí, že rýpeš do Snapea. Je to můj miláček. Jak by se ti líbilo, kdybych ti rýpala do Siriuse?

  Je to fakt super, hlavně tvé rozhovory se Snapeem. Jen tak dál. Budeš rýt pořád jen do něj, nebo se zaměříš i na jeho milovanou studentku?

 5. Lenka klidně si do něj rýpej, já bych do něj taky rýpala :)) MImochodem, Snape je v mém žebříčku hned za Siriem..

  Jeho milovaná studentka není středem pozornosti..o něm je ten příběh vlastně, takže jen do něj..  do ní si takhle nemůžu rýpnout, protože to vymyšlená postava a je dokonalá.. jinak..už tím, že píšu, že jí smrtí ponožky a že slintá..to už je dost velká urážka, ne? :))

 6. Ahojky… je to fakt bomba:-)… už se těšim na další, chtěla jsem se zeptat, kdy bude další kapitolka Počátku Pobertů v Bradavicích?… Už se nemůžu dočkat…(c:

 7. Sina: tak k těm jsem nepřidala kapitolu asi půl roku, takže kdy bude další..heh, to fakt nevím.. já budu pokračovat v psaní Pobertů asi až dopíšu všechny rozepsané povídky, co mám a že je jich hafo..

 8. Blanch: No tak toda se nedočkáme Pobertů, když máš rozepsaný 3 povídky a určitě máš něco ještě v Pc že jo?

 9. No Blanch, trochu se mi zdá, že se snažíš napodobit styl psaní Severky Plamnné.

  Svůj styl bys tolik měni neměla, protože to není přirorzené.

  A myslím si, že píšeš i lépe. Tím, ale nechci říct, že se mi tahle povídka nelíbí! Je tu různé-chvilku si říkám dobrej nápad, ale chvilku trapný.

 10. Melodye: omyl..mám rozepsaných pět povídek a v počítači určitě mám nějaké, ale ty zatím zveřejňovat nebudu, protože bych to už vážně nestíhala vůbec :))

  Sevrky Plamenné?? Proč proboha? A čím?? Vždyť na tom není nic podobného jejímu stylu.. ona píše úplně jinak. Mnohem krásněji a vtipněji, s ní se přece nemůžu rovnat. Nechápu, co je na tom podobného… heh..tos mě fakt dostal(a).. jinak…četl(a) si úvod? POkud ne, přečti si ho..já s tím nepřestanu, protože se v tom vyžívám.. je to pro mě relaxace.. je to parodie..znáš to slovo??? To nemá s mým psaním ff povídek nic společného..je to úlet..

 11. Takhle potupit jméno Severky Plamenné, že se nestydíš..

  Jinak..parodie mají být trapné..já tímto paroduji plno autorek, které si ze Snapea dělají vysněného prince, což on není..

 12. je mi to jasné! vím co je parodie a úvod mám přečtený už dávno!

  tohle se podobá Severce plamenné kvůli těm závorkám a okomentovávání povídky postavami, nutono podotknout, že tys tenhle nápad ještě více rozvedla – je to dobrá a myslím si, že kdybys povídce věnovala pozornost takovou, jako všem povídkám, tak by byla jako všechny ostatní skvělá!

 13. ale ona nekomentuje svoje povídky… já teda o ničem takovém nevím..

  Jinak..to dělá hodně autorů..že vstupují do děje.. a já, když mě něco napadne, tak to tam prostě musím podotknout.. vím, že to někteří dělají, ale že zrovna Severka? To se mi nezdá..

  Ale já nechci, aby to bylo jako moje ostatní povídky, v tom to je, záměrně to píšu jiné..

 14. ona píš  třeba: Sverus Snape se šampónem v ruce (pozn.S.S.: vidíte důkaz myju si vlasy!) ty do toho právě vkládáš i sebe a to se mi líbí. Ovšem opravdu rě nechci nijak obviňovat, že kopíruješ – já vím, že ty to něděláš :-)

  P.S: Potěšilo by mě, kdyby se to už více neerozmazávalo :-)

 15. kiki:  mimochodem, byla bych ti velice vděčná…kdybys krotila svůj slovník.. Nejsem zvyklá na takové jednání a nebudu ho ani trpět..

 16. Hoj Blanch… jak jsi říkala to s tou Opavou… nebyl to žert? Ptala jsem se Kristýny (trenérky) a ta říkala, že jestli chci, tak klidně… nebyla to sranda, že ne:o))))

 17. Fakt sqělý. Trochu mě tam ruší ty Tvoje rozhovory se Snapem, ale alespoň je to originální. Už se těším, co bude dál… :-)

 18. Ahoj Blanch! Mám na tebe jednu otázku. Jak přenášíš povídky z Wordu na blog? Teda napíšeš to prvně na Wordu a pak to přepíšeš celý sem???

 19. :))))))))

  Já to z wordu prostě zkopíruju nsem..toť vše

  Phyl: aaaale :)) Maerwe je přece slečna dokonalá…

 20. Wow… no vyvíjí se to dost zajímavě… :)) Je to pěkný… Moc.. Ale neopomněla si na 13. komnatu, že ne? 🙂 Jinak pokračuj.. Těšim se na další díly… 🙂

 21. Omlouvám se, ale včera jsem byla moc unavená. Přišla jsem po flámu a nevyspaná, takže jsem neměla ani náladu a ani mi to nemyslelo.. napsala jsem polovinu a sekla jsem s tím. Vážně se to nedalo.

 22. Parodie jsou od toho, aby byly trapné, Cho? To snad nevíš? Poukazují právě na ty trapné věci..teda v mém případě určitě..

  Terul: někdy určitě

 23. Martul ale prd.. to jsou pořád dokola ti stejní lidi..  a taky jsem na blogu o něco dýl než ty a taky mám víc článků, na které jsem vydáváním upozorňovala..počkej za nějakou dobu budeš na tom stejně

 24. Tak to samozřejmě ráda jsem, jen říkám, že jich tu není tolik, jak to vypadá :))) To se jen rozvíjí diskuse.. :)))

 25. To jo, ale já si myslím, že my s Verulkou pár stálých čtenářů máme, ale takovéhle diskuse u nás nejsou… jo a ptala jsem se tě, jak je to u vás s tím krasobruslením, asi sis nevšimla:o)))))

 26. krasobruslení? Tady myslím nic takového není..teda..nějaké odíly tu jsou, ale že by tu byly exhibice či něco podobného, nevím o tom. Ale mám jednu perličku. Náš stadion je nejstarší krytí zimní stadion v republice. Dokonce byl první v Evropě 🙂

 27. Teď jsem si říkala, který blázen tu přispěl tak brzy ráno.. cvoku :)) Tak brzo lízt zrovna ta tenhle blog.

  No, zimák by ti myslím byl k dispozici :)) Jenže já už dávno nevím, jak to tam probíhá. Nebyla jsem tam taak dva tři roky..

 28. Jakej blázen? vstávám v 6:15 a pak jdu hned na půl hodinky na net…:o) ty jseš zase blázen, že píšeš povídky ve dvě ráno, nebo kdy:o)))

  Tak to jsi tam nebyla hezky dlouho…:o)) já nevím, nejdřív toho musím víc umět:o)))

 29. ježiš, to já bych nedokázala:o) nevím, jak to dělám, ale čím později si jdu lehnout, tím dřív vstávám… jednou jsem šla spát v půl jedný (v noci:o))) a probudila jsem se ve čtvrt na pět… klidně bych vstávala i tak brzo, ale přinutila jsem se ještě spát, abych pak náhodou nebyla unavená:o)))

 30. Každej den se sem chodim dívat, jestli nepřibyla další kapitola. Já už to snad nevydržim, umírám zvědavostí, jak se to vyvine… :-)

  P.S.: Snad se brzo dočkám

 31. Francis: Každý den? No, já jsem taky aspoň 5x denně…

  Blanch: Tak to už aby byl víkend… Když si uvědomím, že je teprve úterý….. ale jo, to se nějak vydrží…

 32. No, jelikož jsem marod, taxi možná najdu čas to sem všechno přepsat.. já to mám na papíře všechno..

 33. Jo a mám nový blog, ten minulý, co byl jen můj jsem zrušila… neměla jsem na něj čas… tak mám nový a ten bude hlavně s mými povídkami… adresa je ginn-ter.blog.cz   trochu divná, ale nic lepšího jsem teď nevymyslela… Verulka má taky nový blog, máme ho na všehochuti v Oblíbených stránkách

 34. Ahoj Blanch, nebydlíš náhodou někde blízko Nového Jičína? Včera jsem tě totiž viděla v autobuse – teda spíš tvé dvojče. Myslím, že jsi psala, že jsi z Moravskoslezského kraje…. No to jen tak…. Člověk nikdy neví….

 35. Summer no..pokud to bylo mé dvojče podle fotek, co tu mám..tak to si mě opravdu neviděla, protože mám te'd vlasy na fialovo a na krátko :)))

  Jinak..bydlím v Opavě, takže to zase tak daleko není, ale zase tak blízko taky ne :)))

 36. No tak to dvojče se ti už bohužel moc nepodobá. Škoda vážně jsem si myslela, že jsi to ty. Ty máš vážně vlasy na fialovo? Moje ségra je měla taky fialové, ale teď už je zase zrzka :))

 37. :)) Jj..já už měla tolik barev na hlavě, že mi schází už jenom křiklavě zelená 🙂

  Měla jsem modré, červené, zrzavé, odbarvené na blond, načerno, na světle hnědo, tmavě hnědo.. já jsem jinak přírodní blond 🙂 jo a světle fialové, šedé.. no a teď na tm. fialovo :)))) Já ráda experimentuju 🙂

 38. Ty teda experimentuješ ve velkém. To  já měla obarvený vlasy jen párkrát a to jednou byl jen takový nenápadný melír. Mám totiž dost tmavé vlasy a většinou mi barvy nechytají – a nikdy bych se neodbarvila, takže zůstávám přírodní brunetka :))

 39. Ty si svědomí Sevieho,ne?Je to zábavnější než normální povídky tady se musím častěji smát.

 40. T-H-E B-E-S-T PROSTĚ SKVĚLÝ Á SE TU ŘEŘU JEˇD SEVIE JEˇD….jo a pozdryvuj Sevoška a zeptej s eho jestli někdy npokecá :-DD

 41. T-H-E B-E-S-T PROSTĚ SKVĚLÝ Á SE TU ŘEŘU JEˇD SEVIE JEˇD….jo a pozdryvuj Sevoška a zeptej s eho jestli někdy npokecá :-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..