Dyslektyk s chibamy

Poněvadš sem dyslektik,
nepřečtu si, co je stik.
Brožúry, ty jsou my nanyc,
asy budu navždy panyc.
Nevýš, co je rada psaná,
taki budeš navždy panna,
sporák, pračka, mička,
co je toto, už to výš?
Nejspýš si teš dyslektička,
co ty na to, nemislýš?

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

32 komentáře “Dyslektyk s chibamy

  1. neberte to jako urážku, prosím, je to prostě jen kravina :)) Já proti dis-f-cím nic nemám 🙂 Můj bratranec je zase autista, bývalý přítel disgrafik.. a kamarádka dislektička..:)

  2. Ne… mě to docela pobavilo…kdyby člověk měl být takhle urážlivej, tak může být uražený furt a to pak neni sranda

  3. No právě.. já mám přátelé, co vtipem urážejí druhé lidi a taky to neberu osobně..ba naopak, ještě se přidám..(teda když se jedná o mě) …já si ze sebe dělám ráda srandu..je to takové..nevinné..

  4. no..jako, pokud už je to moc, tak to vracím samozřejmě taky a já umím holdovat květnatému jazyku českému tak, aby to člověka třeba urazilo záměrně.. já jsem pěkná tlama, takže na mě to ani nikdo moc nezkouší a když ano, tak mě buď ještě nezná dobře nebo prostě jen do té míry, dokud to povolím a kdy se přidám, když to není nic přímo urážlivého.. musí to být lehký humor a ne, že ti někdo přímo do držky(pardon) vpálí něco neomaleného.

  5. jo, to nevím, ale řekla bych, že ne. To není nemoc, je to jen mírná disf-ce, kterou má jen někdo. Znám lidi v mém věku, co jsou diskektiky, ale jejich rodiče ne, takže asi ne.

  6. neni dědičná a myslim že jsem někde četla, že to občas může být jenom mentální "blok" – třeba jako forma odporování rodičům atd.

  7. wow, takže když mi bylo deset nebo kolik měla jsem blok rodičům odporovat, hmmm….. mně přijde, že až teď mam blok rodičům ztrpčovat život a já, mrcha jedna, už ho mám od mládí….. to se na sebe člověk dozví věcí=)

  8. No, já o sobě vim, že jsem pubertální spratek, nevychovaná, líná, nemožná, drzá atd….. tyhle informace mi rodiče podávaj denně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..