4.

Oba popošli za roh, aby na ně nebylo vidět.
„Víš, v poslední době jsem moc přemýšlel. Budu se muset vrátit domů a čelit otci. Měl jsem rok na to, abych mu odpověděl, zda se stanu Smrtijedem, ale já nechci. Řeknu mu že ne, už jsem se odhodlal, ale nevím, co semnou bude, jak skončím,“ začal, Hermiona se na něj upřeně dívala, „a nechtěl jsem být sám, řeknu mu, že tě miluji Hermiono. Ale vím, že ty máš kl..,“ Hermiona mu skočila do nedořčené věty,
„Já už s Viktorem nechodím,“ usmála se a Dracovi jakoby ze srdce spadl veliký balvan, „napsala jsem mu, že jsme si moc vzdálení a že už mě takové chození nebaví.“
„Vážně ?“ radoval se Draco „ale chtěl jsem říct, chci, aby si s tála při mně. Chci být s tebou. Vím, že mě otec vyhodí z domu a vydědí mě. Nevím, kam bych měl jít, ale vím, že tě miluji a že tě nechci ztratit.“
„Taky tě nechci ztratit, ale co budeme dělat ?“ ptala se ho Hermiona.
„Myslím, že pro začátek bude dobré tohle,“ vzal ji za ruku „chci to vykřičet do celého světa“ a šli ruku v ruce směrem k Harrymu a Ronovi. Kousek od nich se zastavili a Draco ji dlouze políbil. Harry i Ron byli v naprostém šoku.
Hermiona jim to všechno vysvětlila, ale Ron stejně vypadal, že chce Draca zavraždit možno co nejhorším způsobem.
„Takže, ty ses jako změnil ?“ ptal se výhružně Ron.
„Vypadá to tak,“ zakřenil se Draco a podíval se na Hermionu, ještě víc stiskl její ruku a dal si ji na klín.
„A co chceš teď dělat, když tě otec vydědí ?“ zajímalo Harryho
„Nevím, ale vím, kam patřím a mezi Smrtijedy a mým otcem to určitě není,“ Harry vypadal, že mu moc nevěří, ale tak vypadal i Ron, „vím, že mi nevěříte, ale já to myslím vážně. Mám strach jet domů, ale musím otce na to připravit. Musím ho připravit o jeho jediného syna, matku to velice ranní, ale když nebude respektovat mé rozhodnutí a můj vztah s Hermionou, tak má prostě smůlu,“ v očích se mu blýsklo.
„Neměj strach, Brumbál bude na tvé straně a zařídí to, nenechá tě na ulici,“ mrkla na něj Hermiona, „věř mi. A pokud ne, tak si tě vezmu domů já. Naši proti tomu myslím nebudou“.
Ron vypadal, že sní obrovskou sépii, která se právě vyhřívala na sluníčku. Nevěřil vlastním uším. Všechno bylo naopak. Jeho nevětší sok chodí s jeho nejlepší kamarádkou a je na jejich straně.
„Tak už máme zase konec školního roku,“ začínal svou řeč Brumbál, „jsem rád, že jsme to všichni vydrželi. Jako v posledních letech, tak i dnes vyhrála Nebelvírská kolej s pěti sty sedmdesáti pěti body, na druhém místě je Zmijozel s čtyři sty devadesáti osmi body, na třetím místě je Havraspár..,“ pokračoval Brumbál, mezitím, co na stolech se objevily mísy s jídlem. Na konec ještě dodal: „Pátým a vyšším ročníkům budou výsledky NKÚ a OVCE sděleny během prázdnin. A teď už jezte, dobrou chuť a nashledanou v novém školním roce.“
Všichni čtyři už stáli na nádraží a dávali si kufry do expresního vlaku, který teď měl namířeno do Londýna. Všichni se rozloučili s Hagridem. Dokonce i Draco se s ním v poslední době spřátelil. Nasedli do kupé. Konečně v něm neseděl sám.
„Tak jak to dopadlo ?“ zajímala se Hermiona.
„Až mě otec vyhodí, Brumbál bude první kdo se dozdí, a pak uvidíme. Mluvil jsem s ním včera,“ usmál se na ni a vlepil ji pusu.
I když Draca doma čekalo peklo, byl ten nejšťastnější na světě. Měl kolem sebe přátelé, opravdové přátelé. Nebyl už sám a měl děvče, které nadevše miloval. Ale hlavně, nestane se Smrtijedem..
„Už nikdy se nebudu chovat jako otec,“ řekl vítězoslavně.
<B>P.S.: Za případné chyby a překlepy se omlouvám, nechtělo se mi to znovu zkontrolovat, takže tam určitě chyby budou. Psala jsem to před čtyřmi lety. </B>

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

45 komentáře “4.

 1. Já tuhle povídku nenávidím, není přímo ze mě samotné, byla napsána na přání… a je to na tom vidět. jÁ bych totiž z Draca nikdy neudělala takvou citlivku 🙂

 2. Bylo to nádherný, přála bych si bejt na Hermioniným místě, ale zase na druhou stranu Draco JE děsnej šmejd a kvůli knize od Rowlingové by jím měl nadále zůstat.I mě se tak víc líbí a přitahuje:-)))))))))))))))

 3. Nebudu se opakovat. Prostě jsem ho tak nechtěla napsat já, ale bylo to na přání a Draco pro mě bude vždycky hajzlík, který se nikdy nezmění 🙂

 4. Ale on takovej šmejd není , i Harry ho už lituje , pokud si četla 6 . Včera vyšla tak jsem jí přečetla asi za 2 dny

 5. Myslím tím jako, že jsem byla jednou z těch, co to překládali..

  Sice jsem šestku nečetla, ale v ájině jsem přečetla první tři kapitoly, proletěla celý text a 26. kapitolu jsem překládala, takže vím, co se tam děje a znám obsah. Od doby, co vznikl amatérský překlad, což je někdy začátkem července, tak od té doby mám tu e-knížku v počítači, ale ještě jsem na ni nesáhla, páč bych pak byla zklamaná z Medkova překladu, poněvadž když jsem četla tehdy amatérskou pětku, tak byla stokrát lepší, než překlad od Medka a teď by to bylo stejné, takže se nechci nijak rmoutit a počkám si na Medkovu knihu, až ji dostanu pod stromeček.

  Ale co jsem slyšela, tak přeložil Horcruxy jako Vitaály, Viteálynebo tak nějak. No děs!

 6. Mně se to moc líbylo, 6 jsem od Medka četla a některý slova a fráze jsou dost děsný, ale aspoň se to snaží přeložit oproti slovákům.

 7. Tak konečně jsem se sem dostala, mamka mi dala zaracha na PC … 6. díl jsem taky četla a líbí se mi asi nejvíc hned po 4. Akorát nechápu, že když byl Brumbál takovej skvěkej ředitel a kouzelník, tak jakto, že věřil Snapeovi? To je trochu divný

 8. No, já si myslím, že Brumbál důvěřoval Snapeovi, já mu věřím taky 🙂 Nevěřím, že zradil.. i v tom originále to vyznělo dvojsmyslně.

  Jinak.. heh..šestka se mi docela líbí, ale stejně je furt na prvním místě trojka a čtyřka.. ten začátek mě strašně nebaví, ten famfrpál..pak ty úkoly mě taky moc nevzaly..málokterá část mě pobavila, takže žádná sláva 🙂

 9. ne, nechci :)) leda někdy jako parodii..vážné pokračování nikdy.brrr..strašně se za tohle stydím

 10. Jo přeně Vyteály nebo tak nějak četla jsem taky překlad na internetu a též tam byly Horcruxy a to se mi líbilo víc.

 11. Jj, my jsme to nepřekládali, ani jména jsme nepřekládali, když jsme ten překlad dělali.. já jsem tam taky nechala Horcruxy.. šestku už mám přečtenou a jsou to vážně Viteály.. a Slughorn je Křiklan… a furt je tam slovo muckat, což mě fakt vytáčí!

 12. já už si tu adresu nepamatuji..nebylo to totiž nikde na officiálních stránkách, ale bylo to na jedněch speciálně vytvořených..ale ještě mám v počítači přeloženou svoji 26. kapitolu, tu ti klidně můžu poslat.. nemám to srdce ji vymazat, když jsem s tím měla tolik práce :)))

 13. Myslím, že ta stránka už ani neexistuje.. ale můžeš zkusit dát do goolu heslo překlad HPB nebo překlad HP6, pozkoušet různá slova a možná to najdeš..kdyžtak se na to ještě kouknu…

 14. Na přání se psát nedá. To je pravda, prostě to musí přijít samo. (Odkud jsem si to zasej vypujčil nevím).

 15. Připadalo mi to děsně přeslazený, a Malfoy takovej prostě neni. Naprosto chápu, že jí nemáš ráda :-) pro mě to taky bude vždycky hnusnej zmetek, ale Snape možná neni tak zlej, přesto že zabil Brumbála :-)

 16. Připadalo mi to děsně přeslazený, a Malfoy takovej prostě neni. Naprosto chápu, že jí nemáš ráda :-) pro mě to taky bude vždycky hnusnej zmetek, ale Snape možná neni tak zlej, přesto že zabil Brumbála :-)

 17. No, Snape je něco jiného :)) Já mu věřím..

  Máš pravdu, je to hodně přeslazené, jenže ta osoba, pro kterou jsem to psala, to tak chtěla.. :)) Právě proto tu povídku nenávidím.. :))

 18. Co dodat . . . zase ta romantika!!!

  Já Dracovi věřím, ten přijde za Harrym, ale myslím si že umře!!No uvidíme!!!

 19. tak tohle není vůbec super..nesnáším tu povídku..fakt..časem z toho vznikla přímo averze 🙂

 20. na všechny ne, jen na ty starší.. mezi které patří tahle, Co se škádlívá, to se rádo mívá, Všechno jednou začíná, všechno jednou končí, Dědicové mágů, Počátky Pobertů(ale jen asi prvních pět kapitol), Sirius o5 z5, Další válka, no a Zmijozelův dědic mi taky moc nepřirostl k srdci..jinak k těm ostatním mám buď neutrální vztah nebo je mám některé i trochu ráda..

 21. nepřiznám, protože tomu nevěřím jako ty 🙂 K některým(jako je třeba tahle)..mám přímo averzi!

 22. Blanch , nerada ti vyvracuji tvou teorii ale jsou skvělý vážně možná máš k nim averzi , ale tvý čtenáři ne a mezi ně patřím i já…………….jen si znova přečti názory na tvé povídky ………..možná ti už leze krkem jak každý tvé povídky opěvuje , že je to skvěly …., ale ty si to vážně zasloužíš.jsi vážně dobrá a  jak sem se již zmínila jestli v budoucnu plánuješ , že budeš psát  do nějakýho časopisu, nebo že sepíšeš rovnou knížku tak mi dej vědět na můj e-mail který tu nechávám pro strýčka náhodu, abych mohla hned letět na koštěti do trafiky nebo rovnou do knihkupectví pro to tvoje dílko….neupírej si fakt že si dobrá………………..nebuď skromná….zasloužíš si být opěvováná slůvky jako je třeba……jsi nejlepší nebo   tvé povídky jsou k sežrání……….je to jen a pouze svatá pravda , který se nevyhneš……je to tak ,,,, tak si to sakra  přiznej si dobrá………….mít styl psaní jako ty tak se ze mně stane narcistka:-))))…………takže poslední slůvka jsi dobrá a máš Bájo povídky………..:-)))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..