15. kapitola – Severus lazar Snape

Takže,
milé děti, běžte spát. Všichni nezletilí, dělejte cokoliv, jen nečtěte tuhle kapitolu, protože není vhodná pro osoby pod 15 let :)))


Severus Snape seděl na pohodlné sedačce, hledě do vitríny s lektvary, odvary, mastičkami a utrejchy. Měl zlomenou levou ruku, kterou srovná pouhý lok Kostirostu a nejméně hodina odpočinku. Z roztrženého rtu mu tekla krev a z tupé rány na spánku mu stékal červený pramínek rudý jako rubín.
Otevřel vitrínu a podal si hned několik lektvarů. Na zastavení krvácení, zacelení ran a proti bolesti. Když se všechny otevřené rány zacelily, zbýval už jen Kostirost.
Jakmile zrzavá dívka vešla do místnosti v sedmém patře, vypadala ona místnost jinak, než když odcházela. Předtím to tu vypadalo jako u madam Pomfreyové na ošetřovně, ale teď…
Severus ležel se zavřenými víčky na obrovské posteli. Místnost osvětloval jen plamen v krbu. Na zdech visely uklidňující obrazce a plakety různých originálů. `To je celý Severus, vždy inteligentní, všestranně založený a se smyslem pro umění,´prolétlo Ginny hlavou, když si prohlížela Pabla Piccasa po své pravici.
Podlaha byla pokryty semišovým kobercem nachové barvy a u postele bylo obrovské pohodlné křeslo, zřejmě připraveno pro ni. Na druhé straně postele byl noční stolek, na němž měl mladík nějaký nápoj, z něhož se ještě kouřilo.
„Jsem tady,“ špitla tiše, předpokládajíc, že Severus snad spí. Co kdyby přece jenom spal, nechtěla ho vzbudit. Ale hoch otevřel oči a upřel je na ni.
Vypadáš mnohem lépe,“ zhodnotila jeho stav a usmála se, „co to je?“ ukázala na hrnek na jeho nočním stolku, „nějaký odvar?“
„Ne, zelený čaj. Piju ho na uklidnění, dáš si taky?“ opětoval jí úsměv tak netypický pro jeho rysy a zvláště pro jeho zvyky.
„Po tom všem adrenalinu? To by chtělo spíš něco ostřejšího, nemyslíš?“ zavtipkovala, ale jakmile to dořekla, vedle křesla, do kterého se usadila, se objevil tentýž stolek, jaký měl Severus u postele a na něm stály dvě sklenice a vedle nich ohnivá whisky.
Ginny si je zvědavě prohlédla a hned se rozesmála, „Hej, já si dělala srandu!“
„Tahle místnost zřejmě nezná pojem vtip,“ usoudil černovlasý chlapec, „já jen na chvilku zauvažoval, jak prima by bylo ležet v pohodlné posteli s šálkem čaje a vidíš, jak to tu vypadá. Naprosto mě to překvapilo.“
`Severus Snape má ve svém slovníku pojem prima? Sním či bdím?´ Ginny se nevědomky začal křenit.
„Tuhle místnost ale neznám,“ pokračoval, „mění se vždy podle potřeb? Jak si na ni natrefila?“ zkoumavě si ji začal prohlížet.
„Úplně náhodou,“ rozesmála se, „ale zřejmě ano. Byla jsem tu teprve párkrát, ale pokaždé to tu vypadalo jinak. Ale teď je to příjemné,“ odbočila od tématu: „Tak když už tady máme tu whisky,tak se napijeme, co říkáš?“ Natáhla se pro dvě sklenice, rozlila do nich medově zbarvenou tekutinu. Jednu z nich hned na to podala svému společníkovi. Ten ji s opětovaným úsměvem, který se sotva dal nazývat úsměvem, přijal.
Ginny dala sklenici ke svým rtům. Chvíli vnímala vůni kapaliny, načež si jí trochu nalila na jazyk a přemítala jí v ústech. Byla ostrá, ale vcelku byla chutná. Vlastně ještě nikdy whisky nepila, byla to premiéra. Chvíli poté celý obsah sklenice vlila do sebe. Tekutina příjemně hřála v hrdle a teplo se začalo rozlívat celým jejím tělem. Začalo jí být ve vyhřáté místnosti poněkud horko.
„Jak se cítíš?“ proťala ticho.
„Už je to mnohem lepší,“ odpověděl neochotně Severus, který nebyl zvyklý na otázky podobného typu. Zvlášť od dívek jeho věku, které chodily do koleje, která se s tou jeho naprosto nesnášela.
„Bolí tě něco, Severusi?“ dorážela dál Ginny, nevnímajíc jeho nervozitu, když se na něco takového tázala.
„Vážně to nestojí za řeč,“ zněl téměř hrdinsky a snažil se téma vhodit do outu.
„Vážně jsi úplně v pořádku? Nechceš s čímkoliv pomoci? Něco ošetřit? Něco namasírovat, něco podat?“ pokračovala dál ignorujíc jeho obličejové protesty projevující se v jeho grimasách.
„Ženská jedna neodbytná,“ rozhodl se jí to konečně říct jasně, aby to i její mozek pochopil, „prostě to nech plavat, jo?“ ošil se. Dlouho nepamatoval takovou péči. Vyjma jeho matky a madam Pomfreyové, za kterou stejně málokdy zašel, jen když už to bylo opravdu nevyhnutelné a on si nedokázal poradit sám, a Lily Evansové, se kterou kdysi v pátém ročníku cosi měl. Cosi, co by se dalo nazývat krátkodobým vztahem.
„Ok, už mlčím,“ zakabonila se rusovlasá dívka a usrkla si znovu ze sklenice, do níž si před chvílí nalila další dvě deci.
Severus zakroutil nespokojeně hlavou, ale omluva mu nešla přes zuby. Věděl, že je více než dobré, že má Ginny o něj strach a vlastně mu to lichotilo, ale neuměl dávat najevo své city a už vůbec neuměl přijímat strach a starosti jiných vztahujících se k jeho osobě. Myslel si, že kdyby to dokázal, byl by z něj slaboch. Už tak musel skousnout, že ho Ginny zachránila od těch zatracených nebelvírských parchantů a vlastně ho téměř dotáhla sem.
„Musí to být balzám na duši ležet na takové obrovské posteli, ne?“ uhodila tiše Ginny snažíc se zachránit situaci. Nechtěla se se Severusem hádat a nechtěla, aby mezi nimi zase došlo k rozbroji. Už tak neměla s kým trávit čas a on byl její poslední záchrana.
„Proč se mě ptáš,“ zatvářil se Severus lišácky, ignoruje předchozí nedorozumění, „pojď si to vyzkoušet sama.“
Dívka přimhouřila pobaveně oči, „Vážně mě pustíš k sobě tak blízko?“ zavtipkovala.
„Máš lepru?“ opáčil stejně pobaveně černovlasý hoch
Rozesmála se: „Ne.“
„Tak vážně,“ řekl tím svým typicky snapeovským stylem, „teda pokud ti to ctěný pan Black dovolí. Měla by ses ho jít asi zeptat,“ stočil svou poznámku k cynismu, chtě Ginny vyprovokovat.
„Nedělej ze sebe hlupáka, Snape,“ přisedla si k němu, „myslím, že bylo nad slunce jasné a zřejmé, že mezi mnou a Siriem je rozkopaná válečná sekera. Jediné, co nás spojuje, je nevraživost a ostrá slova, která si při každém setkání a možnosti vyměňujeme, tak nedělej, že sis toho nevšiml. Tohle ti nesežeru, nesnaž se mě přechytračit.“
„Dobrá,“ koutek úst mu vyletěl do výšky a on se zatvářil přesně tak, jak se často tváříval v dospělosti, když bral jako profesor nebelvírským nějaké body, zvlášť Harrymu, „jen jsem tě zkoušel…au!“ vykřikl, když se Ginny nechtěně otřela o jeho levici.
„Promiň, omlouvám se,“ zatvářila se rozrušeně a položila opatrně ruku na ono bolavé místo, „bolí to moc? Když jsem se tě ptala, tak si to zapíral, hrdino!“
„Bolí to jen trošku,“ ošil se chlapácky Severus. „Už je téměř zdravá, podívej,“ zahýbal s rukou na důkaz svého pravdivého slova.
„Nejraději bych toho prevíta vykastrovala, za všechno, co kdy komu provedl. Jde vidět, kde má mozek!“
„Co ti udělal, Ginny?“ poprvé za dobu, co se znali, se Severus zachoval soucitně a téměř empaticky. Tak, jak to uměl jedině Remus Lupin. Položil zdravou ruku zrzce na tvář a pohladil ji. Lehce a něžně.
Zavřela oči. „Prosím, nechci o tom mluvit,“ špitla.
„Dobře, necháme toho,“ odtáhnul svou ruku pryč.
„Ne, toho ne,“ chytla jeho dlaň a znovu si ji položila na líčko, hledíc přitom Severovi přímo do očí. Chvíli si jen tak mlčky koukali do očí, přičemž Severus Ginny neustále hladil po tváři. Pak nastal zlom. Ginny se pomaličku uložila pod Severuse na svá záda a dlaní přejela přes jeho ostré obličejové rysy. Fascinovaly ji. Nemohla z něj spustit oči. Svým způsobem byl mnohem více přitažlivý než Sirius. Nebezpečně přitažlivý, přitažlivě nebezpečný. Jeho oči černé jako dva uhlíky žhnuly a vpíjely se do jejích. Jeho tenké bledé rty na první pohled chladné a bezcitné změkly a sálala z nich touha. Černé vlasy, dnes neprávem zaměňované za mastné, se leskly, ne však mastnotou, ale odrážely se v nich zlatavé plameny z krbu. Jeho sinalá tvář v odrazu ohně nabyla sytých barev a jeho ruce, které Ginny najednou objímaly, aniž by postřela, že by se kdy vůbec, za dobu, co tu tak leželi, pohnuly, byly teplé a měkké. Symbolem bezpečí. Ztrácela se v nich. Měl obrovské dlaně a paže, přestože nebyl příliš svalnatý, jeho ruce byly silné a pevné. Najednou si uvědomila, že jeho levá ruka, tak zvaně bolavá, leží pod jejím hřbetem a vůbec jí nevadí dívčina váha. Ta zátěž.
`Ta ruka ho vůbec nebolí, jen to na mě hrál, holomek!´
Nebylo prostoru a nebylo času. Svět se stal bezvýznamným. Nebyla potřeba slov, aby si ti dva rozuměli. Jejich rty se v návalu vášně spojily a vytvořily tak jeden celek.
Ginnina ruka vklouzla pod Severův školní plášť a jediným pohybem z něj vyvlékla jeho pravou ruku. Taktéž to udělala i s druhým rukávem, načež Severusův plášť skončil celý na zemi. Zůstal na ní ležet v bílé košili se zelenou kravatou a školní vestou, na níž se lesknul odznak pro Primusy. Bílá barva kontrastovala se záplavou černých vlasů, které se podobaly havraním křídlům. Ginny nechápala, proč Severus chodí stále oděn v černé, když v bílé je tak sexy. Nedokázal si představit, jak moc teď Ginny připadal přitažlivý.
Po chvilce jeho hábit následovala i vesta s kravatou a hábit, kravata a vesta Ginny. Jejich rozžhavené rty společně splývaly, jejich těla o sebe třela. Zlatavé plameny poskakovaly do stran a vytvářely tak stínohru, malebná místa stejně zlatavě zabarvená. Vzduchem proudilo teplo a vůně hořících polen.
Severovy černé vlasy mu z ramen spadaly na tvář dívky. Jeho ruce vyhledaly spodní lem školní košile a začaly ho žmoulat, načež se vrhly na boj s bílým knoflíčkem. Neopomíjel přitom svými rty laskat její alabastrový krk a jazykem kroužit po ušním lalůčku. Ginny tiše zasténala.
Jakmile své úzké rty přesunul k dekoltu, všechny knoflíčky podlehly jeho hbitým prstům a on se následovně začal potýkat s Ginniným horním dílem spodního prádla.
Stejně rychle, jako šla dolů její košile, následovala ta jeho.
Ginny poprvé spatřila Severuse Snapea poloodhaleného. Měl široká ramena. Úzký pas a na hrudi několik černých chloupků, které se mu vertikálně táhly až dolů do slabin. Jeho bledá pleť byla na dotek jemná a voněla po jaksi rostlině, které Ginny nemohla přijít na jméno, ale voněla krásně a působila téměř jako afrodisiakum.
Jejich oči se setkaly, když Severusova pravice stahovala jedno ramínko bílé podprsenky z ramene jeho vyvolené. Jejich pohledy byly plné vášně a touhy. Severus si jazykem olíznul spodní ret a sklonil se nad dívku s ryšavými vlasy a něžně ji políbil. Ta se mírně nadzvedla a nechala jeho dlaně, aby jí sundaly poslední část odkrývající její ňadra. Nebyla potřeba nic říkat, jejich činy mluvily za sebe. Hromádka oblečení vedle postele nabývala na objemu.
Severovy spodky vůbec nebyly zašedlé, jak se tradovalo. Snad to tušil a pro tuhle příležitost se připravil co nejlépe. Ale jak mohl vědět, že se tohle někdy odehraje? Čekal snad, že dříve nebo později mu Ginny Grangerová vpadne do náručí? Číhal snad na ni už nějakou dobu? Sledoval, jak se vyvíjí její a Blackův vztah?
Úplně nahá Ginny se červenala pod tíhou pohledu druhé bytosti, která nad ní seděla tak, jak ji pán bůh stvořil..a že nešetřil. Severus Snape pozoroval každý záhyb na jejím těle. Kůži bílou jako magnólie, počítal každou pihu, jež se jeho putující hebké dlani připletla do cesty.
Čas přestal existovat, když se jejich těla nadobro spojila a společně si vychutnala vlnu extáze, chtíče, touhy, vážně a vzájemné potřeby cítit toho druhého.
Mladík byl něžný a snažil se, aby si Ginny odnesla z této noci co nejvíce. Když cítil, že se sám blíží k vrcholu, zpomalil. Prstem objel obrys jejího těla. Od čela přes nos, rty, bradu, přes ohryzek a její ňadra až k podbřišku.
Cítil, jak jí buší srdce a sám měl co dělat, aby uklidnil to svoje. Udělal několik prudších pohybů, pot z jejich těl se mísil dohromady a oba dva dýchali přerývavě a podléhali svým pudům.
Když cítil, jak se Ginniny svaly stáhly vzrušením kolem jeho slabin, naposledy přirazil a chtě nechtě, společně se svou vyvolenou, se oddal vlně vzrušení a orgasmu.
Nabíral dech a v rozporu se svou nynější nemohoucností si Ginny přitáhl těsně k tělu, mokrými rty jí obtěžkal tvář a vyčerpaně se svalil vedle ní, která těžce popadala dech a na tváři se jí rýsoval spokojený úcul. Přivřela víčka a rukou se uchopila za obnažený hrudník. Hned na to se spokojeně nechala sevřít do pevné hřejivé náruče, v níž cítila tlukot srdce osoby, která od dnešního dne pro ni začínala znamenat velice mnoho. Obtočila jednu nohu přes hocha s orlím nosem a plná vyčerpání a bez sil, usnula.
Černovlasý Zmijozelák si spící dívku nějakou dobu prohlížel. Měla krásnou tvář. Víčka zavřená, tváře jako z porcelánu, přes nos měla několik pih. Dlouhé vlasy jí spadaly přes rameno, jak bokem ležela přilepená k jeho hrudníku. Byla tak nádherná a on věděl, že neprohloupil. Cítil, že investovat srdce to této osoby, aspoň pro dnešní den, se vyplatilo. Nevěděl, co vlastně cítil, ale věděl, že dnešní den, to, co se před chvílí stalo, bylo správné rozhodnutí. Udělal dobře a cítil, že je to tak, jak má být.

Chvíli se jí prohraboval v hustých ryšavých vlasech, druhou rukou hladě její nahé tělo, ji po nějaké době následoval.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

103 komentáře “15. kapitola – Severus lazar Snape

 1. Teda… to jsem nečekala:) vážně ne:) Je to fakt úplně perfektní a úúúžasňoučký:)) (nějak jsem si na to slovo díky syrkám zvykla:) )

  týjo, vážně, na to, že to je romantika…:))

  Já chci takýý:))))

 2. :)))) Mně to silně připomíná Temnou cestu osudu a Návrat do minulosti dohromady :)))))) Blanch se zase jednou vrhla do sexu… ale takovou rychlost jsem nečekala, zvlášť ne od tebe Reb :))) a že se vůbec rozhodneš číst romantiku… tohle už se mi docela psalo dobře, na to, že je to romance… :))

  Heat kdybys nekecala… víc, čemu se říká zakázané ovoce :))) Stejně nemám možnost vám to zakázat, spíš jsem upozornila.. 🙂

 3. No, já totiž nevěděla, že to bude romantika, a když jsem to zjistila po pár kapitolách, tak už jsem do toho byla tak zažraná, že jsem nemohla přestat:))

  jj, taky mi to krapet přeipomnělo TCO a NDM zároveň. Ďábelská kombinace:))

 4. Heat tak to nečti, budeš hodná holka 🙂

  Reb to ej to, co se mi na té povídce taky nelíbí.. a taky už i to, že mám pomalu Záškodníků plné zuby 🙂 Záškodníků jako takových….samostatně neee :))) A tohle byl nápad Danae :)))) Dát dohromady neobvyklý pár..říkala mi, že bych údajně zvládla romantiku se Snapem, a tak jsem to zkusila a dala dohromady pár, který v té době nebyl..jediný, kdo mě ve stejný den zveřejnění předběhl, byla Severka Plamenna :))) A tak to vzniklo, spíš z hecu a zvědavosti, zda bych to zvládla. Pravda, moc mě to nebavilo, ale představit si pár Ginny/ Sev… v současnosti mi to nešlo, a tak sjem ji musela šoupnout do minulosti… a ted se mi to vcelku hnusí, protože mi to přijde jako přepis dvou povídek, které už ztratily na své originalitě :)))

 5. Blanch, to víš, že jo :)Budu hodná holka…..a sakra mě to štve….ale číst to nebudu  :)Možná příště 🙂

 6. Wow, tak až takovou kapitolu jsem fakt nečekala! Úžasný, skvělý, nemůžu si pomoct, chci další. Když jsem to četla necítila jsem ani bolest hlavy, která mě dneka celý den doprovází(=

  První koment… možná….

 7. Bože! Na tohle sem čekala tak strašně dlouho! :o) Naprosto jsi mě dostala! Úplně jsem se tady tetelila nadšením! Jen doufám, že konec jako vždy nezakončíš tak dramaticky… I když pochybuju, že bys jim tohle štěstí nechala… :o) Ještě jednou: naprosto dokonalý! :o)

 8. Týjo, 13. komentík… To je můj rekord. Blanch fakt dobrý akorát : vlnu extáze, chtíče, touhy, vážně?:)) Ehm, ehm, ale jinak…hodně vážnivý!

 9. tak Blanch musím ti říct,že ses jednou zase vyznamenala:-Dtahle kapitola byla vážně úžasná…prostě romantika:-)))

 10. Jenom tak mimochodem, aby sis nemyslela, že jsem úplný barbar, teď, v tomto okamžiku, píšu romantickou povídku… No, on to je možná slash… nebo spíš jsem vymyslela úplně nový žánr, něco mezi slashem, sexuálním harašením… ale jsem na to moc pyšná:))

 11. Dobře…možná jsem to přelétla očkem…nebo dvěma….a v souvislosti s leprou si dovolím, Blanch, využít tento komentář k malinkému oznámení pro případné známé ze tercie A :vše, co jsem slíbila, splním do pondělka nejpozději.Kopie odevzdám v šanonu, podtrhnu, upravím.Bude mě to stát hodně času, ale obětuju se.

  Děkuji za pozornost 🙂

 12. och, opět musím napsat komentář, to se nedá :))

  to bylo vážně super (já asi neumím používat jiný slovo :))), fakt se mi to moc líbilo. A jak si popisovala Snapea, to bylo úžasný, člověk by neřekl, že ve skutečnosti vypadá děsně :))

  Jak říkáme s kámoškou, takovej by mi taky stačil :)))

 13. to bylo nádherný! hej já chci taky!! :oD akorát je mi líto seva… ginny ho bude muset na pár let opustit než se zase setkaj ;o(((

 14. Já si to prostě neodpustím…….vy si tu komentujete,

  ale kdybyste někdo třeba zabloudili do kolonky Chat a nasadili tak korunu mému dbouhodinovému čekání…..

 15. No,tak tohle se ti blanch povedlo.Skvěle napsané bez zbytečných obratů a jiných přídavků…..tohle je dílo a úrovni…Heather:boudeš tady ještě dlouho hrotit,jak by sis tu povídku ráda přečetla,ale nemůžeš?

 16. Reb zklamu tě…slashovský sexuální harašení už tady bylo.. ale nemyslím si, že jsi barbar..Morituri bylo nádherný!! :))) a jinak..slash se do romantiky jako takové nepočítá..slashe si klidně budu psát dál, ty se mi líbí…

  Pepcho těch chyb je tam víc, všimla jsem si toho…nechce se mi dneska už vážně nic, nechce se mi to opravovat 🙂

  Geri jaj.. a jak mně:)))) Ono…on není nikdo úplně škaredý, záleží na tom, jaké oči ho pozorují..když ej to někdo poblázněný, to víš, že pro něj bude ta osoba krásná :)))

  Eliven moc děkuji…no..na úrovni..to spíš ne..já si s takovými texty ráda hraju.. :)) mám možnost víc využít své slovní zásoby, i když to stejně není žádný zázrak :)))

 17. Božský!!! Musela jsem se spát(nepřišlo mi to vtipný) ale úžasný. Zajímalo mš kdy je sáš pořádně dohromady… Tahle kapitola je ještě jenou boží :))

 18. Blanch: to je fakt. Každej je něčím hezkej. A když je člověk zaláskovanej, tak je mu to úplně jedno, jak dotyčnej vypadá :))

  Ale popsala si ho vážně nádherně. A musím se přiznat, že mě nejvíc dostaly ty chloupky, ajajaj :)))))

 19. Geri přesně o tom to je. Zaláskovanost způsobuje, že neexistuje na světě nikdo krásnější, než právě ten, kdo tu lásku vyvolal. Čili…já to tak nějak psala jako z Ginnina pohledu.. a trochu i ze svého..Severus je sice "slizoun", ale pro mě velice šaramantní a zajímavý, záhadný… navíc..tohle je ješt Severus zamlada, který si jakože dává záležet už na vzhledu kvůli Ginny…asi to z toho není moc poznat, ale proto jsem tam vložila ten odstavec o tom, že si na ní počíhal a sledoval její vztah s Blackem… tím jsem jako naznačila, že o sebe začíná dbát jen kvůli ní :))) Proto žádné mastné vlasy 🙂 Ale jako..nechtěla jsem z něj dělat žádného Davida z mramoru… přehnaně svalnatého, s naprosto dokonalou postavou… bez orlího nosu… já ho popisuji jako suchara, ale tak nějak…"hezčím způsobem" :))) Aby bylo vidět, že nemusí být krásný, ale přesto krásný svým způsobem je, přestože je Sirius prostě nádherný kluk, Severus ho může i s se svými nedostatky předčit :)) Ajajaj..ty chloupky jsem dopisovala, protože tak jsem si ho vždycky tajně představovala… :)))) mně se totiž na chlapech líbí… :))))) och, zhřešila jsem…

 20. Blanch: jj, chápu. Přece jenom, když je člověk mladej, tak ještě není tak moc zkaženej :))

  A taky si nemyslím, že byl tak strašnej už za mlada, jak ho popisovala Rowling v dospělosti.

  :))) chloupky se mi též líbí :))), proto jsem z toho byla tak paf :)) téda, k čemu se tu člověk nepřizná, což? :)))

 21. Ehm……já to taky četla.Prostě jsem si nemohla pomoct.Zvědavoct další kapitolky mě přemohla.

  Je to pěkná kapitolka a moc se těším na další.

 22. Geri no, já se za to nestydím 🙂 Nelíbí se mi ochlupení chlapi, ale líbí se mi, když se úzká čára vine od slabin trochu nahoru…wow :)))) Ale černá…blond není vidět a blondáci to ani nemívají, navíc jsem zatížená na tmavé typy :))))

 23. Blanch: tak jestli je tmavovlasej nebo blonďák je mi jedno, hlavně když má charisma. Jakmile mě něčím upoutá, barva vlasů je mi ukradená :))) Chlupy mi nevadí, když to není přehnaný (tím myslím třeba i záda, to už je docela hnus :))))

  Musela jsem se smát, když kámoška začala chodit s "ochlupeným" klukem a nesnáší to :)))

  Ale nestěžovala si (ještě aby :)))

 24. no jo…charisma může mít akejkoliv..i ten, co ostatním připadá nehezkej :))) Ale já všeobecně ulítávám na tmavě hnědý oči a tmavý vlasy… prostě typy, který s emi nejvíc líbí a na kterých to charisma nejčastěji nacházím 🙂 Prostě celý Severus :))))

  Ale já si všímám hodně očí, úsměvu a rukou..no a zadku :)))

 25. Blanch- ale to není úplný slash… to je prostě strašně složitý:) co to je, když se odraz v zrdcadle zamiluje do toho člověka na druhé straně, kterého odráží???:))

 26. To teda ne…15 ne 15 let tohle si ujít nenechám….. :D Vážně Blanch tahle kapitola je báječná….. Tuším však , že to neskončí příliš dobře….

 27. tak na 15 si ještě chvilku počkám… ale hádejte jestli sem to četla….. máte pravdu četla sem to:)) promiň Blanch já bych asi pukla….:D a navíc to bylo nádherné a takové, jak bych to řekla…. já nevím prostě se mi to moc líbilo:)))

 28. Reb to je narcismus, ne? :)) A lá vize Doriana Graye 🙂

  Barborko jak je to možný, ty přece máš ráda Siriuse a fandíš jemu :)))

  Am :))))

  Klarit to bylo spíš upozornění…mou chybou už není, že jste to četli…mou povinností bylo upozornit :)))

 29. Teda Blanch, na tyhle stránky jsem zabloudila poprvé, ale určitě ne na posledy, jako spisovatelka máš určitě naději, obdivuju tvojí fantazii, že tvoje povídky nejsou všechny na jedno brdo…Jen tak dál, máš další věrnou fanynku:)

 30. No právě, že bych řekla, že tahle už je na jedno brdo od dalších dvou sobě si podobných :))) Ale děkuji ti..já doufám, že v mojí budoucnosti nebude vhazování popsaných papírů do kontejneru..

 31. úplně úžasný…vím že se opakuju,ale je to fakticky skvělý…nádherný,romantický…prostě dokonalý.A ikdyž mým oblíbencem je Sirius a Severuse sem neměla nikdy ráda díky tvému popisu mu nevadí a v tvých povídkách ho mám i ráda,Máš fakticky skvěloiu fantazii.Těším se na další kapitolku….Blanch jsi jednička!

 32. hihi, u věty, že Severusovy spodky nebyly vůbec zašedlé, jak se tradovalo, jsem dostala celkem výtlem. Ale jinak je to moc hezký. Jako vždycky. ;-)

 33. Fakt krásný!!! Ramantika je, ať si každý co chce říká, stejně nej!!! Blanch, fakt se ti to povedlo, je to naprosto dokonalý!!…jen tě mooooc mooooc prosím…nedělej z toho tvou oblíbenou tragédii :-)… Moc by mě to zklamalo…

  Uššš se moc těším na daší kapču!

 34. Francis mně to taky přišlo komické, rozhodovala jsem se, zda to tam dát, ale nakonec jsem to nevydržela :))) Brala jsem to spíš jako vsuvku, ale teď tak na to kouká, vůbec se to tam nehodí…furt vážné a najednou takový kiks :))

  Verčo nikdo tě za to bít nebude :)))

  Můžete si přát, co chcete, ale já už mám poslední kapitolu vlastně napsanou…v bodech a v nějakých přímých řečích, ale mám… už na tom nic měnit nebudu..ale neřeknu vám, jaký bude konec :))) Mně se docela líbí :)))

 35. Patnáctiletá hranice nabo ne, stejně jsem to četla a je to prostě SENZAČNÍ!!! ¨

  Blanch jak ty to děláš, že romantika je u tebe tak…temná nebo spíš vážná, ale i romantická a krásná. Něco takovýho se moc nevidí.To je prostě nádherný.

 36. Mně přijde tuctová…já nevím..ono se to nějak liší od ostatních? Mně přijde všechno stejné..samozřejmě až na styl popisování scén… každý má jiný stylpsaní…. ale i tak…

 37. BLANCH!!!!!!! Ty si byla na Pelješacu??? Byla jsem tam taky a docela dobrý ne???? Teda záleží kde si byla ubytovaná. Ta kamená nudapláž je super viď?? Jinak jsem moc ráda že vkládáš další kapitoly z Pikového krále tak rychle…jsou fakt super!!

 38. No, na kamenné nudapláži jsem nikde nebyla.. ani jsem si nebyla vědoma, že nějaká poblíž byla… my jsme byli u Orebiče…

 39. No, na kamenné nudapláži jsem nikde nebyla.. ani jsem si nebyla vědoma, že nějaká poblíž byla… my jsme byli u Orebiče..

 40. To teda bylo ůžasné.Při tom jsem poslouchala od No name Stromy. Takhle jsem to teda nečekala, trochu se  i při tom červenám.Prostě fajn nemám slov:))))

 41. Ty spodky mě teda taky odbouraly,ještě teď se směju.Ale jinak máš fakt talent popsat tyhle scény skvěle.Miluju kluky,který na první pohled nejsou žádný  borci,ale se jim dá příležitost dovedou překvapit.

 42. pepcha to je překlep..musel mi to opravit word, když jsem třeba měla prohozená slova… dělá mi to často…přijdu k tomu jako slepá k houslím…už jsem to po sobě nečetla, neměla jsem síly, takže…aspoň je to vtipný, mno 🙂

 43. pááááni….. to bylo nádherný… úplně úžasný… fakt super… ty tak nádherně píšeš blanch… fakt božííííí!!! :D konečně se sevie a ginn dali dohromady..sem v to pořád doufala… :))

 44. je to sqělý (juj, jsem si to slovo nějak oblíbila…), jenom jak přišla věta " on se následovně začal potýkat s Ginniným horním dílem spodního prádla" tak jsem si vzpomněla na Jak zatočit se Severusem Snapem a pak jsem se asi dvě minuty tlemila jak debil.. a pak zase u nezašedlých spodek a věty "a že nešetřil" :)))

 45. No jak bych to napsala.. Jednoduše a prostě se mi to líbí. :0) Mimochodem jsem ráda, že někdo nasadil parohy Siriovi(i když vpodstatě až po rozchodu, ale stejně), když on to dělal určitě běžně.

 46. warr 🙂 jj…já jsem si to prostě neodpustila :))))

  Lísk a co, že jsi vlastně slyšela? 🙂

  Silwen právě proto jsem i začala tohle psát…Sirius/Severus..věční sokové a pár Severus/Ginny byl zásadní..takže jelikož Sirius byl vždy bůh lásky, tak jsem to udělala na truc, protože všude mu nadržuju, přiznávám… 🙂

 47. jejda, jejda…teda Blanch, já se stydim *červenajík**cudněočiklopijík*=OD Se nezdáš, fakt………….lae je to krásně napsaný, tak přirozeně……..v některých povídkách mi to přijde násilně vtlačený, lae tady ne………jen se čím dál tím víc bojím konce……….vážně to nečtu, lae PROŽÍVÁM! a to je něco, za co ti moooc děkuju…

 48. Ty si vážně úžasná. Si to tak čtu a v hlavě mi běží obrazy, jak to probíhá. Vidím Ginny i Severuse. A když jsem se tak dočetla až sem: <<Hned na to se spokojeně nechala sevřít do pevné hřejivé náruče, v níž cítila tlukot srdce osoby, která od dnešního dne pro ni začínala znamenat velice mnoho.>> tak sem v mysli úplně viděla, jak mu leží shoulená v náručí, jednu nohu přes něj. A kdž si přečtu větu hned potom, ani mě to  nepřekvapilo.>> Obtočila jednu nohu přes hocha s orlím nosem a plná vyčerpání a bez sil, usnula.<<

  :DD …….stejně jak psala cloverdee v minulém kmnt. je to neuvěřitelně přirozené……ale taky sem se musela usmívat při myšlence, odkud že je ten Snape tak zkušený 😉

 49. No teda….myslela jsem si to,ale doufala jsem že to tak nedopadne….líbí se mi víc pár Gin/Sirius než Snape…..:(((Ale nic se nadá dělat,píšeš to good!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..