Stěhování do Štatlu

Aneb do Chicaga 😀
Tak…
Den se dnem se sešel a dneska naposledy přespávám v Praze.
Na poslední chvíli se nám konečně podařilo najít byt. Ještě jsem to tam neviděla, takže to pro mě zítra bude překvápko :), nicméně vypadá velmi prostorně a poměrně příjemně, tak jsem napnutá k prasknutí.
Do Brna se nesmírně těším. Ještě v mém milovaném podzimním období. Užiju si ho tím dvojnásob.
Přesto…

…jsem nestihla :(, nestihla jsem se sejít s kamarády, které jsem ještě chtěla vidět, nestihla jsem ani pořádně balit, protože jsem měla pořád dvanáctky, tak jsem to doháněla všechno dneska a ještě pořád nejsem hotová, přičemž ráno už máme stěhovat… Paráda.
Cítím se divně. Po tolika letech, co jsem tady žila, poté, co mě Praha v podstatě zachránila, je velmi smutné to tady opustit, přestože jsem duší i srdcem Moravák a věděla jsem, že v Prze natrvalo nikdy nezůstanu. Nečekala jsem však, že můj přesun jinam proběhne tak brzy. Ne před třicítkou.
Zanechávám za sebou plno vzpomínek a plno přátelských vztahů, trochu mě to mrzí, na druhou stranu – jednou by to přijít muselo.
Já jsem vůbec nějaký cestovatel. Moji sourozenci zakotvili přímo na prvním fleku, kde odstartovali svůj „dospělácký“ život a já se pořád někam přesouvám. Jsem nějaká vybíravá nebo co :D.
Nu. Nevím, jak dlouho budu bez internetu, ale doufám, že dlouho ne, přesto pro jistotu dávám vědět, že nebudu k sehnání.
Ne, že bych si dělala nějaké iluze, že by mě zrovna tady někdo sháněl :).
Ale kdybyste někdy někdo chtěli v Brně něco podniknout, nebráním se návrhům.
Sayonara, sbohem, Praho.

5 komentuje Stěhování do Štatlu

 • Raina ∙ za-obzorem.blog.cz  píše:

  Wow, máš úžasný design blogu!
  Změna je život, doufám tedy, že budeš s touto změnou spokojena^^

 • Adina  píše:

  Je lepší párkrát změnit místo pobytu, než celej život sedět na jednom fleku :-)

 • Niké Storch  píše:

  Myslím, že vždycky je to trochu smutné, když se stěhuješ, protože tím opuštíš lidi, které znáš a všechny ty vzpomínky, co tam jsou…Ale Brno je krásné město a pro mě jako Moraváka by to bylo taky o dost přínosnější než Praha :D Každopádně držím pěsti s bytečkem, ať je opravdu tak prostorný a pěkný…a domov už si z něj uděláš ty 🙂

 • Destinaetus  píše:

  Nové místo, nové příležitosti 🙂

 • Blanch  píše:

  [1]: Díky 🙂
  Prozatím jsem.

  [2]: To je otázka, někdo si potrpí víc na svůj klid :), začínám se do toho stádia dostávat.

  [3]: Díky. Na tom už se zapracovalo 🙂
  A mně je upřímně taky Brno milejší, seč mi Praha dala vážně hodně.

  [4]: A překvapivě zatím působí lépe, než Praha, co se těch příležitostí týče.

Odpověz

Můžete použít HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code