Info k povídce

Fandom: Harry Potter
Shrnutí: Dva roky po válce. Samaritánský Harry Potter nabídne pomocnou ruku hrdému Dracu Malfoyovi v době, kdy nemůže odmítnout, což samo o sobě vzbudí poprask nejen na veřejnosti. Hrdinu Pottera totiž nenapadne nic lepšího, než si toho nafoukaného snoba nastěhovat k sobě do domu na Godrickově dole. Kam až je to dostane, netuší ani oni dva. Ovšem jedno je jisté – Merlin jim pomáhej, aby se nezabili!
Příběh je psán z pohledu postav, čili v ich formě.
Poznámka: příběh ignoruje epilog sedmého dílu(jsem známá tím, že ho bytostně nesnáším :D)
Žánr: slash, pwp, komedie, dobrodružný, romantika
Omezení: od 18 let
Hl. postavy: Harry Potter, Draco Malfoy, Severus Snape, Charlie Weasley, Neville Longbottom, Andromeda Blacková, Teddy Lupin, Ron Weasley, Hermiona Grangerová
Věnování: Daniel D. Evans

4 komentuje Info k povídce

 • Strange  píše:

  Harryho jsem nikdy moc nemusela :D nevím co na tom všichni vidí :D

 • Blanch  píše:

  [1]: Těžko to pochopí někdo, kdo to nikdy nečetl :), stejně tak já nesoudím fanoušky Tvájlájtu, přestože je pro mě nepředstavitelné číst takové téma. Vím, že si ty knihy nikdy nepřečtu(ze zvědavosti jsem četla pár útržků, stačilo to), ale stejně nemohu s určitostí tvrdit, že ji nemám ráda a nechápu, proč ji nemají rádi ostatní. Chápu. Je na to doba 🙂 a chutě se mění.
  A posuzovat knihy a filmy, je dost rozdíl. Takže na základě filmů je doudit nehodlám :).
  Sto lidí, sto chutí.

  A pokud je tvůj věk správný, chápu, proč tě nikdy nezaujal :), malinko tě ta vřava už minula, právě možná o těch patnáct let :), já se jí stala součástí před třinácti lety jako středoškolák, dneska jako neznalá bych se už do toho určitě nedostala a pozoruju, že zájmy se jaksi mění.

 • Lennroe  píše:

  A Blanch píše dál a bude to určitě ostré, na to si počkám 🙂

 • Blanch  píše:

  Eh 🙂
  Jednou určitě, snad ne zase za sedm let :D

Odpověz

Můžete použít HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code