4. kapitola – Snad za trest

P.S.: za případné chyby se převelice omlouvám, už jsem moc unavená na to, abych si to po sobě přečetla. Chci vám udělat radost, tak tady to máte..prosím, vážně to příliš nezkoumejte. Jak se znám, bude tam plno překlepů a troufám si tvrdit, že i nějaké ty hrubky.

Ráno ji vzbudilo mírné zatřesení v ramennou.
„Vstávej, ospalko nebo nestihneme Lektvary!“
Ginny rozevřela víčka a hleděla do tváře samotné Lily. Rozhlédla se kolem a zjistila, že její dvě kamarádky už tady nejsou.
Lily pochopila a ihned zareagovala, „Šly už na snídani, aby si mohly vychutnat Siriuse, jak s tou svou elegancí upíjí z kalichu dýňovou šťávu. Neuvěřila bys, jak dlouho dokáží o takové titěrnosti mluvit. Vlastně ani nevím, jak ta pohádka skončila, protože jsem tehdy usnula během pěti minut. Pravda, je to lepší než uspávací tonikum,“ zazubila se.
Ginny roztáhla rty v široký úsměv, promnula si oči. Zatímco si Lily balila poslední věci do brašny, Ginny se šla umýt a upravit. Když se vrátila na pokoj oblečená a přichystaná, Lily už držela v ruce její tašku.
„Sbalila jsem ti věci, doufám, že to nevadí?“
„Ne, jsi hodná, už tak jdeme pozdě,“ odvětila Ginny.
***
Když dorazily na snídani, několik zvědavých očí si je prohlíželo, jak šouravým krokem míří k nebelvírskému stolu. Rozhodly se, že se tentokrát nasnídají spolu jen samy dvě a že určitě Lilyiným kamarádkám nebude vadit, když s nimi u stolu nebude sedět ta zmije, co jim opět odlákala Siriuse úžasného Blacka.
Když se usadily, kousek od nich, aniž by si toho všimly, se zvaly dva hlasité pískoty. Ginny se otočila za zdrojem toho vzruchu a přesně, jak předpokládala, byl to James a Sirius. Na Lilyiném výraze bylo poznat, že to zřejmě není žádná novinka a že ji takto častují každé ráno.
„Prostě si jich nevšímej, za chvilku se určitě přivtěří a budou vykládat, jak nám to náramně sluší!“ Zkonstatovala suše tónem, jako by si právě čichla k týden smradlavým ponožkám, dívajíc se přitom do svého poháru, kde zřejmě plavala nějaká moucha.
A jak Lily řekla, tak se stalo.
Neuběhlo ani deset minut a Potter s Blackem se připlazili přímo k místu, kde seděly. Každý si sedl k jedné z dívek a obdivně si ji prohlížel a těmi nejsladšími přívlastky polichotil jejímu vzhledu. Ginny se v duchu smála. Nikdy by neřekla, že se bude Sirius tak snažit. Kdyby tak věděla, s kým má tu čest.
Lily se jako obvykle tvářila kysele a odbývala Jamese jen tichým hmm a no. Ginny se rozhodla, že Siriuse přestane vnímat, přestože si teď na ukazováček kroutil její pramen vlasů. Opatrně se ohlídla na její spolubydlící, jak závistivě trnou o několik metrů dál. Jejich pohled jí připomněl, že vlastně Siria nechá, aby se jí dotýkal, přestože to nechce. Široce se usmála, přičemž Sirius jí úsměv oplatil, ačkoliv věděl, čím si ho zasloužil, a uchopila jeho ruku a prudce ji přirazila ke stolu.
„Ale no tak, Grangerová. Říkala si o úplňku a já sem se rozhodl si o úplňku udělat volno, jen kvůli tobě!“
„Ne, Siriusi!“
„Ty si ale říkala, že jedině o úplňku, neměla bys takhle podrážet lidi, nedělá to dobré jméno. Víš, co bych si pak o tobě mohl myslet?!“
„Já nevím,“ opáčila pobaveně Ginny, „třeba, že tě nechci?“
„Ale no tak,“ nenechal se odbýt Sirius a pokusil se znovu pohladit její vlasy, „vůbec mě neznáš. Pojď semnou na jedno rande a přísahám, že pokud se ti to nebude líbit, nechám tě na pokoji.“
Ginnin mozek zapracoval na plné obrátky. Možnost, že by se už konečně mohla zbavit Siriuse, aniž by mu vyhověla, byla mizivá. Když však jeho nabídku přijme a jednou s ním přežije nějaké to rande, třeba ji opravdu pak nechá na pokoji a ona se pak s klidem vrátí do normálu života. Teda v rámci možností. S klidem propluje tímto ročníkem, než Brumbál sežene ten prášek, co ji dokáže vrátit do její doby, nebude mít věčně za krkem dvě neukojené spolubydlící a jednoho, zřejmě asi taky neukojeného, bývalého kmotra její bývalé lásky.
„No tak dobře,“ rozhodla nakonec a Siriovi v očích zablýsklo. Zářivě se usmál. „Pokud mě ale tyhle dvě dřív zmasakrují, tak se nediv, pokud bych nepřišla,“ očima ukázala na své spolužačky a Sirius si odfrkl.
„Co?“ Zeptala se Ginny.
„Tyhle dvě, mám jich už plné zuby. Pořád je mám za zadkem. Někdy si říkám, proč je ještě nenapadlo mi nenalít do poháru nápoj lásky,“ propaloval je svým tajuplným pohledem a je to zřejmě uspokojovalo.
Ginny se hlasitě rozesmála.
„Co je?!“ Otázal se přihlouple Sirius, snaže se pochopit, čemu se jeho vyvolená směje.
„Ale nic, já jen..přesně tohle mě včera napadlo taky.“
„Ale no tak Evansová!“ Zazněl z protější strany stolu. „Jen jedinkrát, copak by ti to udělalo? Už skoro sedm let mě přehlížíš..“
„Ba naopak, Pottere, je tě vidět všude až moc a já jsem nerada středem pozornosti!“
„Přesto jsi! Jsi nadaná, krásná, inteligentní, myslíš si, že s těmito vlastnostmi zůstaneš v rohu jako šedá myška?“
„To asi ne, ale nerada bych byla středem pozornosti s tebou a teď, když dovolíš!“ Vrtla do něj loktem, čímž ho odstrčila od stolu, a podala si z mísy jablko.
„Tak domluveno?“ Otočil se naposledy Sirius na Ginny a ona s úsměvem přikývla. „Dvanácteráku, pojď, tady už jsme dokonali..“
„Jak kdo,“ řekl nakrknutě James a vyčítavě pohlédl na Lily, která se téměř pomstychtivě usmála a věnovala Ginny spiklenecký pohled.
***
Ginny následovala svou spolužačku do sklepení, kde se měly odehrát Lektvary. Sedala si vedle ní do druhé lavice.
„Proboha, proč sedíš zrovna tady?“
„Je to jedno z nejlepších míst!“
„Z nejlepších, říkáš?“ Rozhlídla se kolem a závistivě si prohlídla předposlední a poslední lavice, kde seděli čtyři Záškodníci. Sirius na ni zamrkal. Gin hned stočila pohled před sebe a to, co právě uviděla, jí zarazilo dech. Hleděla do těch nejčernějších vlasů, které kdy viděla. Na světle se blýskaly tak, že to vypadalo, jako by byly hrozně mastné. Když se však podívala blíž, zjistila, že trochu mastné jsou. Ihned poznala, o koho jde. Vůbec si nevzpomněla, že v tomto čase se s ním bude muset setkat také. Ano, byl to on. Snape!
„No nazdar,“ špitla si spíš pro sebe tak, aby ji nikdo neslyšel. „Ten mi tu scházel!“
Pohodlně se usadila do lavice a prohlížela si třídu. Byla přesně taková, jakou ji znávala ze svých hodin, kdy ji právě vyučoval zde přítomný Severus Snape.
Hodina se vlekla. Stejně jako se vlekly hodiny Lektvarů s Horáciem Křiklanem v její době. Nezapomněl se Ginny optat, zda není něco do rodiny s všemi známou rodinou Grangerů. Když mu však Ginny oponovala, že není, viděla, jak jeho nadšený výraz ve tváři chabne.
Přes časté mávání rukou její společnice a jejího spolužáka sedícího před ní, nestíhala ani pořádně vnímat výuku. `Probůh, kam jsem si to sedla? Mezi dva největší šprty!´ To jí mělo přece napadnout. Křiklan miloval Lily a stejně tak se i Snape nestal nadarmo profesorem Lektvarů.
Jakmile hodina skončila, pořádně si oddechla. Křiklan jí opravdu nechyběl. A Snape už vůbec. Jak jen mohla na toho ubožáka zapomenout? Trochu se její mysl zaradovala, když si uvědomila, že Pobertové kdysi Snapea šikanovali a nyní by mohla být svědkem toho, jak to vlastně dělali. Nakonec si uvědomila, že není hezké na takové věci myslet. Vždyť někomu přeje takovou špatnost. Zpytovala svědomí a sama sobě vynadala, že jí to vůbec napadlo. Ani si neuvědomila, že už jde dávno po chodbě.
„Au!“ Nějaký neohrabaný student do ní napral bokem a ona nestačila uhnout. A vůbec jej nenapadlo se omluvit a s klidem si kráčel dál. To ji rozčílilo ještě víc. „HEJ!“ Křikla za ním. Student se otočil a Ginny v něm spatřila svého bývalého profesora. „Říká se promiň!“ Zuřivost v ní stoupla ještě o stupínek výš, když se zatvářil tím svým typickým snapeovským výrazem. Její myšlenky se opět navrátily k šikaně. Ne, vůbec toho nelituje. Jen ať si ho Pobertové dál šikanují. Vždyť tenhle kluk nemá kouska vychování.
„Neotravuj!“ zasyčel a obrátil se se záměrem tuto chodbu co nejrychleji opustit
„Tak to prr, hošánku. Vrazil si do mě a já čekám omluvu!“
„Ani mě nehne, káčo!“ odplivnul si a šel dál. Ginny jej doběhla a popadla ho za rameno, načež ho obrátila obličejem k sobě.
„Ty si mi ale gentleman, chytráku. Severus Snape, nemýlím-li se. Potřeboval bys vyprášit kožich. Takhle se k dámě chovat nebudeš!“
„Ty?“ zašklebil se posměšně. „A dáma? Chceš mě rozesmát?!“ zakýval hlavou a svou dlaní sundal Ginninu ruku ze svého ramena. „A teď, když dovolíš, mám důležitější věci na práci, než se tu s tebou zahazovat, Grangerová.“
`Ale ale, nějak rychle si zapamatoval mé jméno
„Ty se mi hezky omluvíš..“
V ten moment se k Ginny připojil Sirius a James.
„Děje se tu něco?“ propíchl Tichošlápek Srabuse svým vyzývajícím pohledem.
„Ne, vůbec nic,“ přimhouřila oči Ginny propalujíc tak Severuse Snapea, který nasucho polknul. Moc dobře věděla, proč. Měl strach, protože byli v převaze, navíc se jí zastali samotní Záškodníci. „Tady Severus se mi jen chtěl omluvit, protože do mě vrazil,“ zkonstatovala suše a dále pohledem vyzývala viníka k omluvě.
„Promiň,“ zašeptal skoro neslyšně Snape.
„Cože? Neslyšela jsem.
„Promiň,“ sykl o něco hlasitěji.
„Eh..já jsem asi nahluchlá, vážně ti nerozumím, co si říkal?“ Zkoušela ho dál.
„SAKRA, OMLOUVÁM SE!“ Zaječel naštvaně a jeho obočí se v afektu spojilo v jednu hustou linii.
„Tak je to správně, Snape!“ zazubil se Black. „A teď si běž po svých!“ Severus nezahálel a ihned vzal nohy na ramena. Ginny se bez jediného slova začala hnout také. Ani jediným okem se neobrátila na Siriuse a dělala, že tam vůbec není. Okázale ho ignorovala.
„Ginny?“
Nic.
„Ginny? Slyšíš?“
Stále nic.
„No tak Ginny, já vím, že mě slyšíš. Já nejsem Snape, abych musel všechno třikrát opakovat.“
„A co když mi přijdete oba dva stejní?“ zavtipkovala a zastavila se, prohlížejíc si Siriovy duhovky.
„To nemyslíš vážně?“
„Ne, to opravdu nemyslím,“ zakřenila se, „co si chtěl?“
„Já jen, když jdeme stejnou cestou..“
„To jdou asi všichni z Nebelvíru..-“ skočila mu do řeči.
„..-to ano, ale my-..“
„..-jdeme taky stejnou cestou, to už si říkal, co dál?“
„Že bych tě doprovodil. Teď máme obranu. Nechtěla by sis sednou před nás? Sedíme vzadu a Lily sedí vepředu a před ní sedí Srabus. Nechápu proč, ale vždycky si sedají k sobě dopředu. To by mě asi zabilo.“
„No, děkuji ti za nabídku, Sirie, je opravdu lákavá, ale já tam Lily nenechám samotnou v zajetí mastnoty,“ odpověděla Ginny, leč s obrovským sebezapřením.
„Škoda, kdyby sis to rozmyslela..“
„Rozumím.“
Z obrany proti černé magii měli nějakého mladého profesora. Ginny se sni nedivila, že už v této době měli studenti každý rok jiného profesora z obrany. Zřejmě to prokletí trvalo už hodnou řádku desetiletí. Patrick Muray byl docela sympatický chlapík, jen si trošku šlapal po jazyku, což v mnohých řadách Zmijozelu vyvolávalo davový smích.
Na konci hodiny se rozhodl třídě dát do dvojit domácí úkol, který budou muset vypracovat společně a jelikož si naivně myslel, že je třeba tmelit vztahy Zmijozelu a Nebelvíru, které byly už nějaké to století na nože, vlastně spíše už od počátku existence školy, ve většině párů to bylo tak, že vybral jednoho studenta z Nebelvíru a jednoho ze Zmijozelu.
„Pan Black?“
„Anooo?“ Zeptal se se zatajeným dechem Sirius a strachy se třásl, koho mu přidělí.
„A Vandebra Worenová.“
„JO!“ odkudsi zezadu se ozval pískot. Obrovská radost.
Když se Ginny obrátila, aby zjistila, komu ten hlas patří, najednou se v ní obrátila vlna lítosti nad Tichošlápkem. Tohle si opravdu nezasloužil. Vandebra byla totiž jedna z Lilyiných kamarádek, které už léta usilovaly o Siriovu přízeň. Lily s lítostí v očích pohlédla na Siria, který si znechuceně zakrýval dlaněmi tvář. Ginny se mu ani nedivila. Chudák, tohle mu vážně nepřála.
„Potter James a Carmen Zabiniová,“ nahlásil další dvě jména. James a Carmen si vyměnili dva nenávistné pohledy a nafoukaně se zase od sebe odtrhli.
„Lupin Remus a Evansová Lily.“
„To není fér!“ zvolal James. „To vážně není fér, jak to, že ty máš Lily, Remusi a já musím být s tou zmijí,“ ztišil nasupeně hlas.
Profesor nahlásil několik dalších párů, mezi nimiž byl Petr Pettigrew v páru s Waldenem Macnairem. Ginny byla už jako na jehlách. Čekala, s kým skončí nakonec ona. Kdyby měla být s tou druhou potřeštěnou kamarádkou Lily a svou spolubydlící, asi by to bylo o dost jednodušší, ale při té absenci mozku v její hlavě, by to asi nevydržela.
„Ginny Grangerová..“
„Prosím, bože, prosím, ať to není ta slepice, prosím..,“ modlila se tiše, i když byla ateistka. „Kohokoliv jiného, jen ne tu kačenu..prosím.“
„-a Severus Snape!“ zazněl profesorův hlas podruhé.
„COŽE?!“ téměř vykřikla do celé třídy a Snape o řadu před ní na tom nebyl o moc lépe. Jen to nedával tak hlasitě najevo.
Ginny sjela po židli až skoro k zemi a začala hlavou bít o stůl. „Bože, jestli tam jsi, prosím tě, dej mi raději tu slepici, prosííííím! Tak sem to zase nemyslela.“

Severus Snape ani necekl, jen se obrátil v lavici a tím nejsnesitelnějším pohledem, jaký kdy dokázal a kterému by nedokázala čelit ani samotná profesorka přeměňování, Minerva McGonagallová, propíchl Ginny. Kdyby pohledy spalovaly, nezbyl by z ní ani popel.

128 komentuje 4. kapitola – Snad za trest

 • Glum Vlk  píše:

  Tak to bylo teda pěkné.Jsem hrdá, že jsem si to přečetla první,tohle se ti fakt povedlo .Doufám že další kapitola ,bude co nejdřív,prosím,prosím!

  :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 • Blanch  píše:

  co já vím, kdy bude další..tuhle jsem měla rozepsanou, tak jsem si říkala, že ji pro vás dopíšu..rozepsanou mám i TK a Poberty..ale to dopíšu zase až..co já vím 🙂

 • Blanch  píše:

  být o stůl..bože!!!!!

 • matty  píše:

  je to skvělý!!!!

 • Genevieve  píše:

  SUPER konečně pokračování :-))))))))))

  Skvělý, moooc skvělý !!!!!!

 • Genevieve  píše:

  Ách jooo, já bych chtěla být Ginny, a jak mooooc ;-)

 • Snow White  píše:

  Jej, to jsem šťástná. Hlavně konec byl super.

 • marty  píše:

  juu fakt to bylo super. doufam, ze bude brzo pokracko =)

 • Klarit  píše:

  chvalim, chvalim nemam slov

 • hCZ  píše:

  Nedavej ji dohromady se snapem, prosiiim:)!!

 • Lelli  píše:

  Interesting… Co na to říct víc. Snad jen to, že doufám, že nezapomenu, co se v této kapitole dělo, než bude další…

 • domushka  píše:

  heh…já si vždycky musím ty kapitolky přečíst znovu, protože vždycky zapomenu co se tam dělo…:)))! ale je to super! tuhle povídku mám hrozně ráda…! Doufám, že bude Ginny na Srabuse pěkně hnusná…že mu to pěkně natře!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Bára  píše:

  Super :o) jako obvykle. Už se těším na ty Poberty ;o)

 • Blanch  píše:

  :))) No pravda, nevím, kdy bude další, tak si to pamatujte :)))

  Víc mě bolí na srdci, než to, že je Ginny se Srabusem, že chudák Sirius bude muset přestát tu vzdychající kačenu 🙂

 • heather  píše:

  Děkuju,děkuju,děkuju,děkuju,děkuju,děkuju,děkuju,děkuju,děkuju,děkuju,děkuju,děkuju,děkuju,děkuju,děkujuý a ještě jednou moooc děkuju za tuhle dlouho očekávanou kapitolu(opět si vnesla do mého temného života kousek světla:)))

 • kadla  píše:

  prosím napiš co nejdřív pokračování!!!Prosííííííííííííííím ;-))

 • Blanch  píše:

  Můžete se uprosit, ale nic to na tom nezmění. Žádné prosíky mi čas nepřidají 🙂 Bohužel..

 • Pat  píše:

  Už se těším moc a moc na další kapitolu. Doufá, že bude co nejdřív :))

 • adam22  píše:

  good!

 • Terka  píše:

  Já jsem až dvacátá!!!! Bééé!!!! Jo, ale jnak, je to superr, ostatně jako vždy!!!!

 • slunenka  píše:

  Je to vááážně skvělýýý! a myslím že čím dýl nás bude Blanch napínat tím víc si další užijeme :o))) Blanch je prostě šikulka no :o)))

 • Blanch  píše:

  heh…no nevím, jestli šikulka..každopádně..tahle povídka nebude moc dlouhá..určitě nebude delší, než Návrat do minulosti..

 • lilianka  píše:

  to je super

 • Verča  píše:

  Blanch,je to skvělý!Ale já chci pokráčko 🙂

 • Kačulín  píše:

  Faktycky super!  :o)

 • Genevieve  píše:

  helemese, to jsou mi ,,novinky,, všichni tady chtějí pokráčko, a já se asi přidám…

  POKRÁČKO  A RYCHLE PROSÍM !!!!!

  :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

 • heather  píše:

  Co vy byste všecko nechtěli,lidi

 • Blanch  píše:

  jo, přesně tak..díky Het 🙂

 • heather  píše:

  To ale neznamená,že bude příští kapitola za půl roku

 • slunenka  píše:

  nevadí že nebude dlouhá, halvně že bude Blanch :o))) šikulka jsi, za tím si stojím… bože to zní blbě… no nic no… :o)))

 • Sarah-beautiful  píše:

  Mno to to trvalo;)))Ale stalo to za to…..Koukej pisat dalsi…..;)))

 • heather  píše:

  slunenka:to jako Made in Blanch,jo?Ale zní to dobře,ne?V překladu sice blbost,ale i tak.Made in Blanch,made in Blanch,made in Blanch……Proboha,už začínám blbnout

 • Blanch  píše:

  slunenka och, zlatíčko:)) Už nám registrovali to partnerství, taxe konečně k tomu můžeme veřejně vyznat :)))

  Možná made by Blanch 🙂

 • slunenka  píše:

  Blanch… hm… :oDDD

  nemyslíš že jsme s tím vyznáním měly chvilku počkat? přece jen ten zákon ještě nevztoupil v platnost… :o)

 • heather  píše:

  Ale holky,lásce se přece meze nekladou…

 • Emily  píše:

  WAU!!! hustýýýýýýý

 • Blanch  píše:

  Slun: no, už je to venku..já už nemám síly se s tím tajit :))))

 • Peggie  píše:

  my vám to všichni přejeme =)

  jinak super kapitola… :-)

 • Lily  píše:

  SUPER!!! Hlavně prosííím at´ nechodí se Sneapem PROSÍÍÍM…to by mi zkazilo den…

 • Blanch  píše:

  :))) Pročpak? JÁ mám třeba Snapíka hodně ráda.. :))

 • slunenka  píše:

  Lásko, jsem moc ráda že je to už venku… ta přetvářka… to bylo něco strašnýho… já trpěla jako Siriusek v Azkabanu… :oDDD

 • heather  píše:

  Už je to tady…

 • Blanch  píše:

  slunenka a proto ho mám tolik ráda…jsem na tom stejně jako ty, sluníčko.. úplně jsem si oddechla..

 • slunenka  píše:

  :oDDD jj ta úúúleva… hned jsem šťastnější, Myško :oD

 • dita  píše:

  moc se mi to líbí…a tešim se na další kapitolky

 • Vijush  píše:

  super ale mám jednu otázku:kdy bude další kapitolka? já vím že se tě na to ptaj všeci ale když ono je to super.!

 • Blanch  píše:

  Vijush já vážně nevím, to jsou otázky, na které nedokážu odpovědět 🙂

 • Lily  píše:

  Já taky.Ale stejně nechci

  aby s NIM chodila.To by byl Sirius chudáček.

  Jenom mi řekni jestli s nim bude chodit nebo ne (abych se s tim dopředu vyrovnala):o))

 • Blanch  píše:

  Sirius takový chudáček není :)) Neřeknu ti to 🙂 To bych prozradila celý děj, protože o tom to je..

 • kristule  píše:

  Skvělý jako vždy. Já narozdíl od jiných Severusovi fandím, takže jen do toho. Mám jen jeden technický dotaz ohledně učitele obrany – ten z téhle kapitoly mi moc nesedí na toho původního, popsaného tuším v druhé kapitole. Zdá se, jakoby ho Ginny viděla poprvé, když se s ním před tím setkala na chodbě po svém příjezdu do Bradavic. Je to ovšem jen detail – jsem prostě šťouravá. Povídka se mi jinak moc líbí a už se těším na pokráčko. Doufám, že s tvým časem se to už trochu zlepšilo

 • Blanch  píše:

  jej..to nemá být Obrana..díky, žes mě na to upozornila… já blb..jsem si toho nevšimla..zítra to přepíšu. Myslím v té druhé kapitole..jaj…anebo mám jiný nápad..prostě přepíšu tady toho. Jj..díky mockrát za upozornění..já v tom intervalu, v jakém to píšu, už ztrácím pojem o faktech, která jsem použila 🙂 Ony to měly být dvě rozlišné postavy, ale to není zase tak důležité, tak já tuhle prostě přepíšu..nebo ne…to asi ne..to spíš toho z tý druhý kapitoly, páč už je tahle kapitola všude vystavená..chjo, chjo..Blanch..na co myslíš? :))) Fakt moc díky..jsi víc všímavá než já..

 • Blanch  píše:

  budu muset trošku upravit uthle, už vím jak a udělám z toho jednu postavu a bude klid 🙂

 • Tora  píše:

  Teda, je to fakt pěkný. Kdy bude pokračování?

 • ann artwodová-blacková  píše:

  to je pěěěěěknýýýý

 • Noemi  píše:

  hryžu si nehty zvědavostí na další kapitolu.

 • heather  píše:

  Tak si dávej pěknýho majzla,ať si neokoušeš prsty,když uvážím,jak dlouho sme čekali na tuhle kapitolu:)))

 • Rebelka  píše:

  Jééé:)) Na nic inteligentnějšího se v této chvíli nevzmůžu:)

 • heather  píše:

  Jééé:))Já taky néééé:)))

 • Freedom  píše:

  Je to zajímavý, jak se Giny dostane po Harryho smrti do minulosti. Doufám ,že bude pokračování a nějak se to rozvětví až do přítomnosti

 • Blanch  píše:

  do přítomnosti se to rozvětví určitě :)))))

 • Martula  píše:

  Já vlastně ani pořádně nevím, proč se mi to líbí, ale líbí se mi to vážně moooc.

 • Blanch  píše:

  :))))) to je dobrý no :))

 • verča  píše:

  to je dobrý blanch dej tam prosím co nejdřív další kapitolu

 • Mona  píše:

  Další kapitola

 • Mona  píše:

  Hned Hned Hned !!!

 • Blanch  píše:

  až v létě

 • Mona  píše:

  To mezi tím budu třikrát vdaná no co kdo si počká ten se dočká aspon to bude kvalitně udělané!!! Držím palce:)

 • Blanch  píše:

  To nevím, jestli kvalitně :)) Žádnou kvalitu ode mě nečekejte 🙂

 • Lily  píše:

  Blanch prosíím napiš alesponˇ jednu kapitolu jenom jednu jedinou :)))

 • Linda  píše:

  Plooooooooooooosííííííííííííííím Blanch piš.

 • Kristin  píše:

  Prosím,prosím….aspoň ještě jednu.

  Já to do léta nevydržím.

 • Julie  píše:

  Blanch prosiiiiiiiiiiiiiim nenapínej napiš něco prosííííííííííííííííím já tu nebudu v létě aspon 2 kapitoly no tak!!!

 • Blanch  píše:

  Ne, slib je slib. Dodržím jej.

 • Lily  píše:

  Blanch no tak… UŽ TO SAKRA NAPIŠ!!!

 • Blanch  píše:

  je mi líto

  Jinak..napsané už to je 🙂 Ale není to vydané, ani to nemám v plánu vydávat..ne dřív, než 1. 7.

 • Heather  píše:

  Blanch….plooooosiiiiiiiiiiiiiiiiim!!!!!!!!

 • Blanch  píše:

  můžete si prosit, jak chcete..

 • monca  píše:

  Prosííím!!! Já třeba vůbec nebudu mit o prazdninach prístu k internetu, protože h babi nemá :-(((( prosiiiim a horadalsich lidi taky urcite ne!!!!

 • Paigeee  píše:

  Blanche,pridás dalsí kapitolku??Plosííím

 • Zerro Cool  píše:

  Koukám, dívám se a vidim, že tu je už hodně komentářů na téma: Další kapitola a tak přidávám další  (Chtělo by to další kapitolu!!!)

 • Blanch  píše:

  fakt ne-e :)) no, záleží na jistých okolnostech, ale zatím ne

 • Simi  píše:

  Čekám:-///

 • Blanch  píše:

  to se ještě načekáš

 • Verč@  píše:

  jejda mane…aaaaaaaaaa………..proooooooooooossssssssssím

  pokračování!!!!!

 • Gil-galad  píše:

  docela by mě zajímalo s kým a halvně z jakého důvodu si uzavřela tu  dohodu o tom že to všechno vydáš až 1.7.2006 protože to čtu u každé rozepsané povídky protoře se asi nedočkavostí rozteču

 • Blanch  píše:

  🙂 To nepovím.. nechci, aby ta osoba přišla k nějaké újmě.. a bylo to v dubnu..

 • Gil-galad  píše:

  hmm tak to mi asi nezbívá než čekat

 • Blanch  píše:

  zřejmě no 🙂

 • Julie  píše:

  Jé ty si změnila stránky to je ale pěkný………….A jsou tu nové povídky které jsem nečetla……………Super:)

 • Blanch  píše:

  nové povídky tu určitě nejsou..teda, pokud nebereš ty dvě jednorázovky :)) To ještě není "vracení se k psaní" ..ty jsem vydala, protože Nancy taky něco vdala..jak ona, tak já..

 • Julka  píše:

  Takže ta záhadná osoba je Nancy………hmmmmmmmmm.Nový vzhled stránek je pěkný…….jinak:V ANKETĚ POHROMADY je příběh o Dracovi.Tady na stránkách není.Poradíš prosím?Díky

 • Blanch  píše:

  Záhadná už moc není, už to tu ví snad každý 🙂

  Neporadím, protože jsem ho zrušila, nenáviděla jsem ho, tak zmizel z povrchu zemského 🙂 Ale bude tu brzy jiný..

 • Julka  píše:

  Vymazala jsi ho úplně,nebo si ho stáhla ze stránek?A já jsem nevěděla že to je Nancy potože jsem tu dlouho nebyla.

 • Blanch  píše:

  Vymazala úplně 🙂

 • Julie  píše:

  škoda:(

 • kristýna  píše:

  kdy bude nová kapitolka?

 • Blanch  píše:

  až v létě..

 • dita  píše:

  brzo prázdniny a ty to Blanc dopíšeš vid?

 • Blanch  píše:

  no jasně 🙂

 • Julka  píše:

  Už jen 13 dní a mám se na co těšit……….doufám že to stihnu přečíst!!!!

 • Blanch  píše:

  :))) na tohle zrovna ne..k tomuto pokračování nemám :)))

 • kristýna  píše:

  napiš rychle pokračování,prosííííííííím

 • Blanch  píše:

  já to neumím ani pomalu 🙂

 • Julka  píše:

  ty si teda jedna z nejoblíbenějších povídek a ona nemá pokráčko!!!!!!!:)

  K čemu všemu máš pokračování???

 • Blanch  píše:

  ne…zatím mají snad všechny, co mám rozepsané, ale tahle ne..dokonce Jak zatočit se SS už jsem dopsala celé.

 • Julka  píše:

  Ty už máš SS???

  Jupííííí další co se mi líbí!

  …..Má to dobrej konec,že jo??

 • Blanch  píše:

  Julka :))) no, dobrej :))) Pro Severuse určitě :)))

  No mám..má to jen 15 kapitol

 • Ginny  píše:

  To byla nádhera teda já to četla v čera protože jsem to dočetla a  musela s počítače ven!Ale opravdu paráda mimochodem kdy plánuješ další kapitolu?????

 • Blanch  píše:

  Tak to se přiznám, že nevím..jelikož jsem v úvodu psala, že nebudu přidávat kapitoly moc rychle, protože tato povídka je až na posledním místě, protože jako poslední jsem ji začala sem dávat..a psát.. takže mají přednost jiné, tak ti to neřeknu. Další díl ani nemám napsaný a kdy bude, to ví snad jen déšť a vítr kolem nás..

 • Julka  píše:

  Sevie se ji nakonec zbaví,co?????:(

 • Blanch  píše:

  Julka jooo..to ti nepovím, holka 🙂

 • koki  píše:

  halooooo kdy bude další kapitolka???:D

 • Blanch  píše:

  až vyhraju tu miliardu někde v jackpotu.. pak si budu moci dovolit víc času a třeba to možná někdy dopíšu..ale jak stále tvrdím..až na posledním místě! Přednost mají všechny ostatní povídky..

 • Doris Alba Granderova  píše:

  Boze ja sa uz tesim na dalsiu cast to neni mozne ale som od tych poviedok akokeby zavisla uz sa tesim na dalsiu cast,a dufam ze bude co najskor………a je ok tato kapitola az na to ze je kratka ale to prezijem ked pride dalsia=))))))

 • Ginny  píše:

  Ach jo!Tak jsem se sem koukla,že sis Blanch usmolila čas a zase nic!No nic Doufám,že aspon ti poberti budou brzo!:o)))

 • Blanch  píše:

  krátká :)) no…těch pět stran A4 dají i tak zabrat :))

 • Julka  píše:

  Blanch proooooooosim napiš další kapitolku:)))PLS

 • dracice  píše:

  blanch uz jsou prazdniny tk cekam na dalsi kapitolu!!!!!!!!!!!!!!!

 • Blanch  píše:

  dracice tak si čekej..žádná není a zatím žádnou v plánu nemám.

 •   píše:

  další prooooooooooooossssssssssssssíííííííííííííííííímmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Blanch  píše:

  v plánu jsem neměla, ale napsala jsem… jsem to hodná holka

 • Mex  píše:

  No, to rozhodně jsi. Dívám se, že rozhodně nejsem sama, kdo se na další kapitolku těší (-:

 • Blanch  píše:

  kupodivu ne no 🙂

 • Terka  píše:

  To s tou slepicí bylo megácký……

 • Ewe  píše:

  supr… slepice to bylo fakt boží =DD

 • marsali  píše:

  Ten konec byl dokonalej!!! …

               … musela jsem to sem napsat.

  Jdu číst dál, je to úžasný!!!

 • moon-lustre  píše:

  Máš tu na konci pouze drobnou chybičku místo "nejnesnesitelnějším" máš "nejsnesitelnějším " ale jinak paráda… moc se mi to líbí :))

 • lily  píše:

  tak tohle bylo vážně úžasný :-D

Odpověz

Můžete použít HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code