Vzkříšení slashe

Zdravím vespolek po dlouhé době mlčení.

Strašně mě mrzí, že blogísek strádá a že jsem nepoužitelná, ale snad to tak nebude věčně.
Každopádně jsem se rozhodla, že ho zase vrátím do původní podoby(ano, jsem hrozná :D), poněvadž jsem si obnovila slashařský web s povídkami a je zbytečné, abych je vkládala i sem, ergo když většina z nich je +18 a tak nějak cítím, že to není pravé ořechové zrovna na tento blog, i když tuto f-ci kdysi zastával. A jelikož je v Klubu, nerada bych morálně pohoršovala mladistvé. Stejně většina blogařů na takový obsah jen nadává, tak proč se tím zbytečně trápit.
Jestli budu nadále přidávat grafiku, no, pravděpodobně ano. Nicméně – asi byste měli vědět, že se nám provizorně probral Layouts, prozatím na blogu, než se vyřeší technické problémy, takže naši grafiku naleznete na Layouts blogu.
Můj blog bude nadále sloužit jako výkecník a deníček – jako z větší části doposud sloužil.
Taky jsem se v poslední době dala zase trochu na kreslení, takže se možná pochlubím i dalšími svými „patvary“.

Ale abych se vrátila k původní myšlence. Chci oznámit, že můj slashařský web teď najdete na http://blanch.own.cz, kde býval i kdysi, než jsem si pořídila doménu(a zase se na doménu vrátí, jakmile to bude možné).

Opět se omlouvám za nedonastavený vzhled na blogu, pokusím se to co nejdříve spravit, stále jsem na to neměla pořádně čas. Neustále mám plno jiné práce a když mám chvilku volna, tak se snažím i trochu žít.
Pevně doufám, že se máte fajn. Já mám docela starosti, ale nic, co by mě ohrožovalo na životě :)).
Snad jste na mě nezanevřeli a alespoň někoho tento malý oznam potěší. I když si nedělám velké iluze :D.
Hezký zbytek dne, vážení a (ne)zvážení 😀

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

9 komentáře “Vzkříšení slashe

  1. Už jsem se začínala bát, žes na nás docela zapomněla a že blog oslaví šesté narozeniny úpadkem.
    A taky vrním blahem, Slash manor je zpátky a je tam i nová Pretty woman! Ohou, na málokterou povídku se vyplatí čekat skoro pět měsíců. ale na tuhle ano. Jsu se učíst k smrti. Ať je ti čas nakloněn.

  2. :D No, ona není úplně nová, měla jsem ji zveřejněnou jinde, ale neodvážila jsem se ji sem dát :), zvlášť na rozkopaný blog.

    Každopádně si mi udělala radost. Díky.

  3. No jo, už to vím, Gormal mi to psala na mail. (Fejsbuk se mi zatím úspěšně daří sabotovat.) Teď mi došlo, že jsem tam vlastně ani nenapsala komentář, možná už bych s tou svojí aktivitou mohla něco dělat :D.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..