Vzhledy mého blogu + hemzy k tomu

Tak ten minulý layout tady vydržel opravdu dlouho, což? *ir*

Nelíbil se mi, tak jsem ho vyměnila. Tento už se mi zdá trošku lepší, ale pořád to není ono. Až najdu nějaký pěkný obrázek, tak to zase vyměním, ale provizorně se to ještě dá.
Tak jsem si říkala, že si spočítám počet layoutů, které tu kdy byly. Asi nemám spočítané všechny, protože od některých se mi nedochovaly obrázky, ale přesto jsem došla k neuvěřitelnému číslu.
Za dobu existence tohoto blogu, který již funguje od sprna 2005 se zde objevilo čtyřicet tři vzhledů(podotýkám, že počítám jen ty obrázkové laye, které jsem si vytvořila handmade, nepočítám ty, které zde byly na počátku jen v podobě barev a základního nastavení blogu.cz). Určitě jich bylo o nějaké to číslo navíc, ale spočítala jsem pouze ty, ke kterým jsem měla obrázky ještě v databázi.
Neuvěřitelné, nakolik si člověk s blogem vyhrál a jak dlouho s ním vydržel. V srpnu to budou tři roky od založení tohoto blogu, tři roky od doby, kdy jsem si získala více čtenářů a kdy jsem poprvé měla nějaké své vlastní působiště, aniž bych byla závislá na archívech.
Je to hrozná nostalgie, když si vzpomenu na svou minulost v oblasti povídek(grafika přišla se založením blogu). Psal se rok 2002, já začala přispívat na harrypotter.cz a já tehdy v pubertě(no, byla to puberta? To už asi ne, ale já jsem vlastně v pubertě furt… teď taky) jsem se rozhodla, že začnu psát povídky. Byla jsem až na střední, když si mě získaly knihy HP. Na základní škole se mi také dostaly do rukou, ale já si přečetla první kapitolu(podotýkam, že pro mě tehdy dost nudnou) a knihy jsem zahodila s tím, že je to blbost. A kam mě to až zavedlo. Až po shlédnutí filmu na gymplu(na pc, který bratr donesl domů náhodně) jsem se odhodlala tu jedničku teda dočíst. A pak to šlo den ode dne z kopce.
A kam mě to až dovedlo?! 🙂
Ale to nic, jen že jsem ráda, že mohu zde nadále být a s radostí si na vlastní blog tvořit další kopu layoutů 🙂
Vzpomínám si na svůj první vzhled. Byl černo-oranžový a v záhlaví měl pavučinu, kterou nabízí obrázky blogu.cz. Tehdy měl blog ještě nějakou interní chybu a blogaři si k sobě na blog mohli dávat html kódy přímo přes rubriky, takže jsem zde měla jak počítadlo, tak shoutboard.
Je to šílené, jak člověk začínal a kde skončil :). To, jak tehdy můj blog vypadal, se s dnešní podobou nedá srovnat, i když by to mohlo být i lepší, přesto ten rozdíl za ty roky je obrovský :).
Tímto děkuji Barborce Siriusce(která zde stejně nezavítá), že díky ní jsem se dostala k blogaření.
Hawk, domluvila jsem, rudá tváři…
Asi jsem se potřebovala vykecat. Netřeba zmiňovat, že mám v krvi nějaký ten zlomek promile, který mě přivedl k sentimentalitě.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

41 komentáře “Vzhledy mého blogu + hemzy k tomu

 1. A já si říkám, že mi tu na blogu něco nesedí. A on to byl nový vzhled *tluče hlavou o zeď a diví se, že to nepoznal*. Ale máš pravdu, tenhle je hezčí. Na tom hnědém mi něco nesedělo. To je fajn, že už se tu něco zase děje :-)))

 2. Sarah hnědém? Chceš říct červeném 🙂

  Co já vím, jak dlouho to tu vydrží, stejně zase tolik teď blog neobhospodařuju 🙂

 3. no byl celý vínově červený, až na drobné odstíny takové hnědožluté v záhlaví(v rožcích)… 🙂

 4. Tak v tomto ohledu jsme si podobné, taky jsem spoustu knih (myslím, že i HP) odsunula na druhou kolej, poté návrat a začátek sebedestrukce. 🙂

 5. Šest roků? Teda, obdivuju tě ještě víc než dřív, že tě to nepřestalo bavit 🙂

  A layout je strašně krásný, předchozí byl samozřejmě taky, ale připadal mi takový nějaký… tlustý? (pitomý přívlastek, že?) Modrá je prostě nejlepší 🙂

  A mimochodem, zdá se mi to, nebo máš v poslední době všude motýly a oči? ;-)

 6. Crazy teď jsem musela přemýšlet, na co odpovídáš, než mi to došlo 🙂

  Byl to roztomilý seriál.. pro všechny věkové skupiny, pro děti oblíbený svým provedením, pro starší svým humorem 🙂

  enterono strašně se divím sama sobě. Nejen, že mě to nepřestalo bavit, ale já si vytvořila ještě větší závislost, ne na Pottera, na toho už závislost všeobecně nemám, ale na slash! Na slash a grafiku :))

  Jo..tlustý byl :)))

  Nezdá…mám motýly ráda, protože pro mě představují magickou hodnotu, v minulosti nějaký kmen věřil, že motýl přináší život  a krásu a smrt(Lišej smrtihlav).

  Taky se o motýlech říká, že jsou dušemi nedávno zemřelých lidí. Symbolizují radost, štěstí a věčný život.

  Jsou pro mě symbolem. Mám je ráda.

  Co se týče očí..ty byly jen v obrázku, který se mi líbil, ale jinak mám oči v jakékoliv podobě ráda. Protože jsou oknem do duše. Navíc si na lidech očí všímám nejvíc. Taky symbolizují mnoho věcí. Měla jsem hodně layoutů s očima/propadlýma důlkama apod., protože mají vždy nějakou podstatu 🙂 Tady to byla ale jen náhoda, on tam je totiž celý obličej, ale není tam vidět 🙂

 7. Heat já vím 🙂 Netřeba opakovat, vím, že se ti líbili.. někde možná budu mít ještě ty obrázky 🙂 Určitě budu, v létě jsem ti je sem dávala…neboo minulé jaro 🙂

 8. U mně to bylo s Potterem podobně, když jsem v první třídě (ano, vím, jsem malá holka :D) vyšel první díl Harryho, já jsem byla jeho zapřisáhlý odpůrce, měla jsem ráda Pána prstenů a Hobita, (jako malá jsem byla velmi sečtělá, teď vzhledem ke svému věku ani zdaleka ne :)) a nedala jsem na ně dopustit, když jsem si přečetla první kapitolu (říkala jsem si co na tom všichni vidí, tak jsem to chtěla zkusit)knížku jsem odložila, nebavila mně. Po zhlédnutí filmu jsem se na to opět podívala, a ouha, začalo se mi to líbit 🙂

 9. Hele toto tu fakt dlouho nebylo….já jako chápu, že Heather je strašně krásné jméno/nick, ale prosím prosím…je MÉ!!!

 10. Já si stále pamatuji, mou první návštěvu tady :D tenkrát mě to tu naprosto uchvátilo 🙂 už si nepamatuju co tu bylo za lay, ale fakt jsem neměl slov 🙂 To jsem vlastně prvně zjistil, že je něco jako layout :D PS: nádherný design!

 11. já si taky pamatuju na první návštěvu. Vím přesně, že to bylo v lednu 2006 a hleldala jsem nějaký informace o Severusovi a ono mi to vyhledalo Jak zatočit se Severusem Snapem, tak jsem si kousek přetčetla a pak jsem se od toho nemohla odtrhnout. :D

 12. No, pro mě je každý, kdo umí vytvořit lay něco jako Bůh :D Jednou jsem se o to taky pokoušela a od té doby jsem se k tomu tak nějak už nedostala, není čas. Ale chtěla jsem se tě na něco zeptat. Nebyla si teď někdy náhodou v takovém malém městě jménem Vsetín? 😉 Já jsem se totiž procházela po parku a došla jsem až k lavičce a na ní byly nějaké nápisy. No a co nevidím…liháčem tam bylo napsané "Blanch =)"…tak mě napadlo, jestli si to nepsala ty, ale asi to spíš byli někteří tvoji fanoušci ;D (Hmm…tak mě napadlo, že bych tam mohla zajít a ještě připsat "slash 4ever" :))

 13. SuRoo :)) fakt?:)) do Vsetína to sice daleko nemám, ale nebyla jsem tam 🙂

  Moji fanoušci..heh..už píšou liháčem můj nick na lavičky, no to mě podržte… :)))))))))))

  Heather to si děláš pr…el 🙂 Co tě k tomu vedlo? 🙂

 14. Co mě k tomu vedlo? Absťák, Blaničko, absťák :-)))

  Ale aby sis nemyslela, na vedlejší jsem napsala "ANNA FOREVER!". Mají na mě v Budějkách památku….:-))

 15. heh..tak to abych začala na  lavičky psát: sex sex sex! :))) nebo taky slash slash slash! 🙂

  :)) och, jaká čest být na vedlejší lavičce s Annou…

 16. Blanch, to víš, jednou ti postaví chrám na tvou počest. Bude černý, na terase budou motýlci, uvnitř obrazy s Gram Oldmanem a jinými skvělými herci a budou se zde nacházet rytiny se jmény SLASH SLASH SLASH FOREVER!.

  Ty budeš stát naproti v černých brýlích se skupinkou nejvěrnějších.

  A já? Já se budu v pozadí krčit v křoví a dělat snímky do Blesku. :))) *ironík*

  Bože můj, co to je zase za kec. :)))

 17. To musí rozhodnout tady budoucí majitelka. =D Zatím se hovořilo o Irsku, Japonsku, Titaniku, Měsíci nebo Atlanditě. >:) *ironík*

 18. Heat od tebe se čeká, že ji uděláš Aničce 🙂

  ME je to těžká volba. Irsko a Japonsko, nevím, co mě láká víc 🙂

 19. A která dobrá duše bude tak laskavá, že mě po smrti nechá spálit, rozmíchá ve víně, rozlije do dvou sklenic a jednu z nich PŘI VŠÍ OPATRNOSTI vleje pod náhrobní kámen Elizabeth I. a druhou pod lady Anne Boleyn? Prosíííím!

 20. wow, uz takhle dlouho delas s blogem, jo…??? No mas vskutku nadherny designy… vlastne nejak nepobiram, co ti na tomhle vadi, mne se zda uplne uzasnej… 😉 ja mam vzdycky tak trochu pocit, ze se po nekom urcite opicim, kdyz delam design… a zdaleka nedelam tak uzasny, ale nemenim je tolik, ja obcas hrozne nerada prijimam zmeny… 8-DDD dycky si rikam, ze snad jednou najdu zpusob, jak udelat ty vzhledy prepinaci, abych uspokojila vic lidi, ale zas na druhou stranu, jak mi rikala Momoko, bych je nemela rozmazlovat… 8-DDD

 21. :)) No..já už si na svoje stránky vymyslela tři profily, ať můžu furt měnit vzhledy.. a možná i proto si nadále udržuju i blog a zase jsem si vymyslela, že ke každému profilu dám ještě možnost volby druhého vzhledu… 🙂 Já tím nerozmazluju ostatní, ale sebe, je to moje vášeň, takže je to spíš sobecké :)))

  Tvoji stránku znám a náhodou mně se tvoje designy líbí, hlavně se mi hodně líbil ten minulý.

  Heat a já myslela že Mozartovi a Aničce(předpokládám, že ty umřeš až po ní)…

  Se mnou nepočítej, já tu ani možná nebudu :)))

 22. Téda…tak za prvý blahopřeju, že jsi tak dlouho vydržela…za druhý děkuju tomu, že si se rozhodla dočíst první díl Pottera…za třetí čumim jak blízen…tolik layoutů?!!! magore! xD…za čtvrtý…už neim co psát… xD ale určitě s tebou všichni zůstanem a budem tě podporovat… 🙂 :-*

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..