Vzdušné zámky

Tak jsem tady s prvním jednodušším snovějším layoutem a lá starší styl. Našla jsem velmi příjemný způsob, jak využívat velmi hezké obrázky, které nejsou z mé tvorby, a to přímo screeny ze hry, kterou už nějakých sedm let hraji(a nevím, proč mě to nenapadlo dříve).
Má moc hezkou grafiku a úvodní načítání některých tamních lokací má vskutku nádherné kresby.
Vzhledem k tomu, že jsou screenshoty a různé ilustrašní fota dnes a denně využívány na guildovní weby, osobní stránky, free servery a jiný osobní užitek, tak když jsem jednoho pozdního večera prohodila pár slov s game masterem oficiálního serveru a zeptala se na to, odpověděl mi, že dokud jejich materiály nikdo nevyužívá k finančnímu sebeobohacování, nemají důvod to zakázat, protože je toho beztak plný internet a žádná výhradní práva nevyžadují. Vypadal velmi překvapeně, že se ho na to vůbec někdo ptá, nejspíš jsem byla první.. a poslední :D.

A tak mám povolení přímo od pánů mistrů a nejspíš vás tady brzy zahltím vzhledy vytvořené z prací jejich šikovných grafiků. Tímto velmi děkuji společnosti Blizzard za jejich úžasnou práci!

V případě užití layoutu na webzdarma.cz reklama rozhazuje layout a odděluje jej od pozadí, takže na sebe plynule nenavazují. Když nereaguje style, dá se to jednoduše vyřešit prodloužením obrázku pro pozadí. Pokud to zvládnete sami, nemusíte se mě ptát na povolení.
Tedy, tady je ten skvost, ze kterého budou jistě oči přecházet 😀 *ironík*

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

2 komentáře “Vzdušné zámky

  1. [1]: Proč? Tvůj styl je taky velmi hezký, upřímně, dost podobný tomu, co jsem kdysi používala taky :), sice s jinými materiály a náměty, ale malinko se v tobě vidím :), kdysi jsem vytvářela podobný věci. Upřímně řečeno, máš z lidí, co jsem v poslední době na blogu viděla grafičit, asi nejpěknější grafiku, jako.. nejčistčí, nezkaženou takovým tím "obrovské záhlaví, celebrity, přeplácanost" stylem.
    Jednoduchý, čistý, účelný… Hezký :), proto jsem ti vůbec psala komentáře :), jinak nikomu běžně nepíšu :).

    Jsem zvědavá na další tvé výtvory. Ale buď obrněná, budu tě asi stalkovat a sledovat využité materiály :D, jakožto člověk, co holt má už bohužel manýry grafika z branže placených zakázek, kde se to hodně hlídá, budu protivná :D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..