Výstava fanartů

POZOR DODATEK!!!
Ahoj lidičky,

Tak trošku opožděně, ale přece za vámi přicházím s kreslící soutěží, kterou jsem plánovala. Přihlásilo se neuvěřitelných 40 lidí, kteří by byli ochotni se soutěže zúčastnit. Chci vás tedy vidět, jak to splníte *ironík* 🙂
Tématem kreslící soutěže jsou moje AutP postavy(autorské), které se vyskytují v mých povídkách.
Soutěž nebude mít vítěze ani poraženého. Vlastně to ani nebude tak soutěž jako spíš taková přehlídka, galerie všech vašich výtvorů, abyste předvedli, jak daleko sahá vaše představivost. Jsem totiž hrozně zvědavá, jaxi některé postavy představujete. Není žádné datum dodání, konec termínu. Obrázky můžete posílat neustále a já je budu zveřejňovat. A můžete různými způsoby. Samozřejmě emailem na morfus@centrum.cz ..nascanovaný, vyfocený obrázek, jakkoliv to jde. Pokud nemáte scanner a stejně byste se chtěli zúčastnit, určitě mi napište na email, dám vám svoji adresu a můžete to poslat poštou. Já to nascanuju a přidám.
Obrázky mohou být kresleny jakýmkoliv způsobem, manga, tužkou, temperami, voskovkami, fixem, jednobarevně, černobíle, barevně. Můžete taky vytvořit obrázek i v kreslení, photoshopu, čemkoliv. Nemusí to být kreslené ručně, ale musí to být VÁŠ výtvor. Ne ničí jiný.
Jako inspiraci vám mohu poskytnou vlastní fanarty, které najdete v galerii Moje fanarty
Zde vám dávám seznam některých autp postav. Nevím, zda jsem zahrnula všechny, pokud ne, klidně pokud naleznete jinou, můžete ji použít.
Teď jak byste to měli poslat nebo spíš s jakým infem. Stačí napsat váš nick a věk. Je to důležité, ať je to fér a objektivní 🙂
Seznam postav a kde si je můžete „přečíst“:
Marina Hudson – Dědicové mágů, Třináctá komnata
Aladar Hudson – Dědicové mágů
Ezechiel Lewowicz (zatím nijak blíže nepoznaný, ale pár zmínek už o něm je) – Třináctá komnata – 11. kapitola
Frederica Yorková – 10. kapitola Třinácté komnaty
Dale Cotton – 10. kapitola Třinácté komnaty
Alegra Grinhard – 9. kapitola Třinácté komnaty
Noreen Harperová – Dědicové mágů, 1. kapitola Třinácté komnaty
Vandebra Worenová – 14. kapitola Pikového krále
Maewe Lautrecová – Jak zatočit se Severusem Snapem
Beatrice Gabestoneová – Třináctá komnata – 6. a 8. kapitola
Teresa(Tery) Pawlicka – 11. kapitola Počátků Pobertů v Bradavicích a taky 13. kap.
Ted Parkinson – Temná cesta osudu
Jegor Rastin – Temná cesta osudu
Hether – Není všechno takové, jaké se zdá být
Samantha – V hlavní roli
Yasmin Flores – Vlkodlakův cit I, II
DODATEK:
Obrázky musí být ve formátu jpg, protože blog bmp ani gif nepřijme a také nesmíš být moc velké, musela bych je pak upravovat v photoshopu a zmenšovat. První dva obrázky, které mi přišly, jsem upravila(Leia, Lyra…pozn.Lyro..stále čekám odpověď s tvým věkem :), takže ony už se starat nemusím, ale zbytek, aby věděl..díky moc)

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

41 komentáře “Výstava fanartů

 1. hele  má mprvní komentář =ú) to se mi ještě nestalo…super =) těšíms ena Vaše obrázkx..kdybych uěmla krsit hden nějakej pošlu ale z těch mých výtvorů není pozant coj e co *červená se*

 2. hele  má mprvní komentář =ú) to se mi ještě nestalo…super =) těšíms ena Vaše obrázkx..kdybych uěmla krsit hden nějakej pošlu ale z těch mých výtvorů není pozant coj e co *červená se*

 3. Heat, Lebel..zrovna čtu tu Pandoru či co…:))) fakt zábavné počtení.. a to jsem chtěla dopsat Acta est fabula..no vidím to bledě :)) Ta povídka se mi fakt líbí :)) a to nějak slash HP/SS nemám ráda… na Sevíka je Potter moc hloupý a nedokonalý, ale i tak..že bych přece jenom změnila názor? :))

 4. jen se chci ujistit… je tery siriova "marihuanová víla":0)? nemam náladu to hledat:0)

  určitě se na nějakej obrázek vrhnu, ale kdy se dostane k tobě, tak to fakt nevim a obávam se, že to v moc brzký době nebude, ale za to jich třeba udělam víc:0) už se těšim na tu výstavku a porovnam svoje představy s ostatníma:0)

 5. Doufám, že někdo namaluje Aladara Hudsona :-) To byla a je, i když už je mrtvej, moje nejoblíbenější postava, kterou Blanch stvořila :-) Asi bych si ještě jednou mohla přečíst Dědiče mágů, když jsem si je tak hezky před rokem vytiskla :-)

 6. sem to právě dočetla…heh…furt se musím smát a ani mi tam nevadily ty tvrdé scény… a to je co říct :)))

 7. kolycku ano, je to ona :))

  předchozí můj příspěvek navazoval na můj [9]

  Na Dědice bych nejraději zapomněla, ale je pravda, že jse si taky některé postavy oblíbila a Aladara vcelku taky, ale teď miluju Ezachiela :))) nemůžu říct proč, ale jo 🙂

 8. no…podle toho, čeho bych normálně byla schopná..na mě bylo…tak jako..není to úplně to, co jsem kdysi četla od Táni…že to bylo fakt krutě tvrdý a násilný :)), ale tohle..mi kupodivu nijak nevadilo a dokonce přemýšlím nad tím, že bych to taky prubla…

 9. hele nějakou dobu jsem tu nebyla smím se zeptat o jaké povídce je řeč?

  jinak moc ce těším na obrázky:))))

 10. no, já už jsem se pokusila něco nakreslit, ale nejsem s tím příliš spokojená (kreslit prostě neumím, ale nechci být za sušku :-)) někdy ti to pošlu, jen co tu čmáranici nějak narvu do počítače

 11. sigam budu se těšit.. a nezáleží, zda někdo umí kreslit nebo ne, důležité je zúčastnit se :))

 12. Chjo, se za svůj obrázek děsně moc stydim..opravdu se mi nepovedl…a ted se přemlouvám, abych ho neposílala….. 😛

 13. Blanch, já určo něco nakreslím, až budu mít čas, mám rozepsané dvě povídky, o které se pokouším už asi dva měsíce, tak uvidíme, ale počítej se mnou:o)

 14. Blanch jen co seženu něco čim bych ty obrázky mohla narvat do poče tak budou u tebe. Teda né že bych byla malířka, ale vystihla jsem je přesně podle svejch představ.

 15. Lyro žádné přemlouvání..pošli, pošli..sím, sím..smutně koukám…házím psí očka…

  ALL si to ty…ta, co napsala ten slash SS/HP? 🙂 četla jsem ho..u tebe na blogu..teda pokud si tě nepletu…

  elko klidně mi je můžeš poslat poštou a já je vložím…

 16. Elka: A právě s tím vystihnutím podle svých představ já mám problém :D

  Blanch… No tak dobře, vždyť si stejně musela vědět, že to pošlu :D:D

 17. Stežuju si protože znám moooc lidiček, jejichž obrázky jsou tak božsky nádherný……:-(   Njn, ale nemůžem mít všechno, že??? :)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..