Vyhlášení + … Severus Snape

Vyhlášení… konečně!

Konečně vám sem vkládám vyhlášení ze sekce Co si myslí…
Lucius Malfoy si tentokrát myslí:

Autorkou myšlenky je Lilacia. Gratuluji!
Zvítězila, leč o fous(dva hlasy), ale přece.
A teď tu mám pro vás novou hru. Co si tentokráte myslí/říká Severus Snape?

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

39 komentáře “Vyhlášení + … Severus Snape

 1. CHro chrooo blaníííí uaaaa jéééé :-D Dík za přání na narozky… Chci tě vidět holkááá tak dlouho jsem tě neviděla a na icq se neobjevíš na sms neodepisuješ…tož kurec!!!!!!!!! chrooocht…Kikinaa

 2. kikino čus 🙂 icq mám jiné(neznám číslo), nemám kredit-nemám jak odepsat, jediný spoj je mail.. a v době tvé oslavy jsem pryč…škoda… taxi to užij.

 3. "Tak tohle schovává Lucius v kalhotách? To by mě zajímalo, čím teda oslnil Voldemorta…"

  Přidávám se… krásný design… jako obvykle 🙂

 4. no tak myslim, že na Morgana nebo Silwen budou ty nej, ale aby se neřeklo, tak taky něco sesmolím…

  Ehmm…. "ÁÁÁ blížíme se do zatáčky…"

  já vím, je to hovadina, ale nic jinýho mě nenapadlo

 5. * Já? Já že se neumím smát? Podívejte! Já se umím smát! A teď jste dostal školní trest Malfoyi! Vyčístíte mi moji… eeeh, hůlku!

 6. Hrozně mě rozesmála zatáčka :D A jediný co napadlo zas mě: "Ty tanga asi nebyly nejlepší nápad…" 😡

 7. "Jeeeh….teď jsem si ho tak blbě skřipnul…!" pardon…a le tahle myšlenka mi okamžitě střelila do hlavy, když sem to viděla xD

 8. "Pottere, jen si tam ten šalamounek nakrájejte a než to budete pít, tak mě zavolejte. Nerad bych přišel o podívanou, která se koná jednou za život."

 9. to figotka: To zní dost dobře, jen možná ta druhá věta by mohla být údernější: "Tak se ukažte!" (nebo: "Tak ho ukažte?" nebo že by: "U každého kašpárka je nejdůležitější, kolik má rolniček. Tak kolik jich má ten váš? :o)

  No nic, jen mi to rozjitřilo fantazii.

 10. No… ja gramatiku českú moc neovládam, ale niečo som skúsila…. (tomu sa nedalo odolať)

  "Jéé, podívejte, Albusi. Tady píšou, že kefír by se neměl míchat s mexickým jídlem. Ups…"

  "Dobře, Pottere. Přiznávám. Z ústní zkoušky ste překonal očekávaní. Ale vylezete z pod stole až když skončí lektvary."

 11. "Ježeši, Brumbále, vy máte zas ty krajkový tanga?!"

  "Proboha, Pottere, co vám to kouká z zěch kalhot???!"

 12. ahojky, tohle mi přišlo a je to docela sranda. Nějakým způsobem to dost dobře funguje. Upozorňuji, že je opravdu nutné přesně dodržet postup, jinak to ztrácí smysl. Tak nad tím moc nepřemýšlej a napiš, co tě hned napadne. Čti pomalu a skutečně to udělej. Nepodváděj, nebo to nevyjde a ty si budeš přát "Kéž bych nepodváděl!"… Hra ti zabere 3 minuty, budeš nadšen! Moje přání se splnilo po 10 minutách, tvoje snad taky?? To se uvidí, ale určitě nepodváděj! Hra má veselý výsledek, nečti dopředu, ale pěkně po pořádku. Netrvá to ani 3 minuty. Zkusit to stojí za to, ne? Nejprve si vezmi papír a tužku. Až budeš hledat jména, vezmi lidi, které znáš a jednej podle svého instinktu! Postupuj vždy jen po jednom řádku, jinak tu hru zničíš!! O.K., tak tedy…: 1. Nejprve napiš pod sebe řadu čísel od 1 do 11 2. Potom k číslu 1 a2 napiš oblíbené číslo 3. Vedle 3 a7 napiš jména dvou osob druhého pohlaví 4. Nedívej se na konec, jinak to vyjde špatně!! 5. Napiš nějaké jméno (přátelé nebo rodina) vedle čísel 4, 5 a6 6. Napiš čtyři názvy písní k číslům 8, 9, 10 a11 7. A nakonec si něco přej! (To nikam nepiš – to musíš udržet.. Nejlépe v hlavě…) Zde je řešení hry: A: Musíš o téhle hře vyprávět tolika lidem, kolik máš napsáno na místě č. 2! B: Osoba na místě 3 je ta, kterou miluješ C: Osobu na sedmém místě máš rád, ale nikdy s ní nebudeš moci být… D: Osobu na místě 4 máš nejraději E: Osoba na místě 5 tě velmi dobře zná F: Číslo 6 přináší štěstí G: Písnička na místě 8 má souvislost s osobou na místě 3 H: Titul na 9. místě je píseň pro osobu č. 7 I: Píseň na místě 10 je ta, která nejvíce vypovídá o tvém charakteru J: A na 11. místě je píseň, která vyjadřuje tvůj životní pocit K: Pošli tento test 10 lidem do 1 hodiny. Když to uděláš, splní se ti tvé přání – když ne, stane se opak! Bláznivé, ale zdá se, že to funguje..

 13. To kiki.ruza@_4

  Tak tohle je fakt kvalita, hlavně když píseň, která má vyjadřovat můj životní pocit, je American Idiot;)

 14. To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar situation leads to worsening feeding and the breath baby, formed hypoxia.
  Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that water does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
  <a href=http://pregnancyplus.info/how-to-reduce-swelling-during-pregnancy-fast-and-easy>how to reduce swelling during pregnancy</a>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..