Undertaker

avatar
Tak – jdu se historicky znemožnit 😀
Prvně vás chci opravdu upozornit, že nejsem Van Gogh (mám totiž obě uši 😀 :P) a ještě mi úplně nepřeskočilo.
Před časem jsem se vás ptala, jestli chcete vidět i nějaké mé „kreslené“ výtvory a vy jste z nějakého podivného popudu chtěli :D, tak mi pak neříkejte, že jsem vás nevarovala :)))
Samozřejmě začnu něčím, za co se ještě nemusím tolik stydět, ale bude ještě hůř 😀

Jestli někdo z vás zná anime Kuroshitsuji, určitě také bude znát postavu jménem Undertaker.
Je to má nejoblíbenější postava, tak jsem si ji zkrátka musela nakreslit.
Upozorňuji, že nemám tablet, takže vše, co jsem na obrázku „vytvořila“ je čistě hraní s myší ručně. Řeknu vám, byly to několikahodinové nervy.
Pro porovnání vám dám originální vzezření postavy z anime, pak moji lineárně-vybarvenou kresbu tužkou a v konečné verzi ten výtvor a lá „digitálně“ :)))
Tak takto nějak vypadá Undertaker(Undy:D) <3
Je to shinigami a hrobař v jednom 🙂
Undertaker
Tady je má lineární kresba:
Undertaker
A zde je výsledek snažení v photoshopu, na který jsem se zmohla až o půl roku později 😀 a byly to nervy…

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

20 komentáře “Undertaker

 1. Áááá! Undertaker! *slintá a vyluzuje podivné zvuky* Já ho tak žeru ^^ ("Viděl jsem utopii" :D )
  Tak jsem si jedním očkem prohlížela hlavní stranu blog.cz a co nevidím.. Hovínko, Blanch a navíc pro mé uši tak překrásně znějící slovo "Hrobař", to bylo radosti :D . Nejdřív jsem přemýšlela, zda je to doopravdy "to", co myslím, ale pak jsem si vzpomněla, že jsem někde někdy četla, že anime sleduješ. Tož jsem si pomyslela "To bude opět nějaký úžasný design" a ona je to kresba! Ještě lepší!
  Hm, nikdy jsem neviděla žádný tvůj obrázek, akorát jeden zapracovaný v jednom layoutu.. Holka, nepřipadá ti nefér mít talent na tolik věcí? :D Ne, vážně. Hrozně se mi ten obrázek líbí a to ne jen díky tématu :D . Hlavně ten "digitální".. Já bych tohle myší nikdy nezvládla, vlastně ani tabletem ne, chudáček tu u mě trpí, co všechno za pokusy musí snášet :D No, myslím, že si kreslení můžu v klidu připsat na seznam věcí, které ti závidím :D

 2. Panejo Blach, no řekni, je něco na co ty nemáš talent?
  Je to pěkné, moc pěkné a vydařené dílko. Já jsem obvykle spíše na ty kresby tužkou, ale tady se tvá "digitální" práce nedá nic jiného, než obdivovat 🙂 Já například v takovém malování nenakreslím ani sluníčko, natož aby to jako sluníčko vyzeralo… Je opravdu obduvuhodné, co ty s tou myškou dokážeš 🙂
  Náhoda je, že jsem zrovna dnes byla na Kuroshitsuji nadšeně navnazena a když vidím tady sympaťáka Undertakera, tak mám na tohle anime ještě o něco větší chuť ^^

 3. To je na tvým Dartu ne? :D JE to moc nádherný, jako všechno od tebe 🙂 a tablet si musíš koupit 😛 já ho taky chci 😛

 4. Týjo..prej historicky znemožnit..:-D tak rozhodně se za takový obrázek nemusíš vůbec stydět.
  Už jen ta skica je moc hezká a ty stíny.. ;-) Páni ty prsty a ten lak na nehtech..detailní pozoruhodné..

  A digitál..no prostě bez dechu a komentáře..(Já to zkoušela a děs…připadala jsem si jak důchodce s obrovským třesem ruky) ale u tebe nejde ani poznat že jsi nepoužila tablet..jsi prostě kouzelnice s pevnou rukou:-)

  Klidně předvěď další..i tak určitě ztratím dech.. 8-O

 5. Náhodou je to pěkný! A na to, že se na digital painting nezaměřuješ je to skvělý a na to, že to bylo myší je to DOKONALÝ! Je zvláštní, že i na tomhle jdeš poznat :D… I když co mi moc nenu ku chuti jsou ty ostré sekané odlesky, asi by se mi to íc líbilo s úpravou Blur filtrů nebo Smudge tool, ale jak jsem koukal na strukturu vlasů tak to byl asi záměr.. KAŽDOPÁDNĚ JAKO CELEK JE TO ÚCHVATNÉ A KONKURENCE SCHOPNÉ!!!

 6. Ahojky
  Teda tenhle obrázek je hrozně pěkně udělaný i namalovaný!!×)
  Ps: Sympatie k herci Garymu Oldmanovi jsou ode mě velké proto jsem ti napsala komentář ke tvému članku "Gary Odlman" dlouhý koment…×)

 7. Obdivně zírám. Tohle a myší? Ta musí být zatraceně poslušná (spíš to ale bude tvou nezměrnou zručností).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..