Tygří vzhled

adminka
Nenechte se zmást, stále nedělám vzhledy na přání a ani výjimky teď nepřijímám. Tento vzhled jsem dělala své spolubydlící, které jsem ho slíbila už před strašnou dobou.
Je takový jednodušší, snad se jí bude aspoň trošku líbit.

Ten „skvost“ *ironík* je ZDE.
Dvě úžasná fota vypůjčil Google.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

19 komentáře “Tygří vzhled

 1. ahoj, nastavila jsem si desing Můj koutek, ale v menu bych potřebovala Affs a to tam není. Jestli by si mi to vyrobila.email mám na blogu. A dík :-)

 2. [9]: Je mi líto, ale tohle nedělám, proto je v zipu k dispozici PSD a prázdný titulek, aby si to tam každý mohl doplnit sám.
  Nicméně je tam rubrika odkaz. Jinak si to můžeš nadepsat sama, nebo někomu o nadepsání říct, všechny materiály k tomu dostupné jsou.
  Pokud nemáš vhodný program, stačí si sáthnout tento: http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_design/tvorba_grafiky/bitmapove_editory/adobe-photoshop/?g%5Bhledano%5D=Adobe%20photoshop&g%5Boz%5D=10.0&g%5Bup%5D=CS3

  Do počítače(pokud máš windows) do c://WINDOWS/Fonts si zkopírovat přiložený font, který je v zipu(JaneAust).

  Pak už jen otevřít nainstalovaný program a otevřít v něm ze zipové složky layoutu z PSD složky psd soubor nadpis. Všechno se ti otevře v dané úpravě a jen na klávesnici přepíšeš nadpis.

  [7]: Neznalost neomlouvá. A já jsem se vůči tobě chovala asertivně a po právu, stejně tak jsem nebyla vulgární a agresivní, odpusť si své pubertální výlevy, protože chyba JE na tvé straně.
  V tomto konkrétním případě je totiž mé slovo zákon. Doslova a do písmene. Podle 121/2000 Sb.

  Všem ostatním: no, přiznám se, že se mi nezdá, že by si zasloužil takové ovace, přesto vám všem děkuji.

  [5]: ne, na to nemám čas, dělám zakázky pracovní a to se neslučuje…

 3. Líbí se mi ten design, opravdu uriginální mi přijdou tygří tlapičky 🙂 A citát nahoře mi přijde opravdu originální, nikde jsem ho zatím neslyšela 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..