TH povídky nebudou, ale…

Tak…povídky o TH sem cpát nebudu, za prvé jelikož nechcete a za druhé taky proto, že by to po čase asi sralo i mě a stejně bych je smazala :)) Ale pokud se snad někdo na ně těšil(kdo ví proč), tak je najdete zde:

http://thfan.ic.cz

Heh..Sim si pěkně pospíšila, dneska jsem jí dodělala ten layout a ona hned u tety skočila na net, blázen. Nedivte se některým „fanouškovským“ výrazům, ze kterých mi naskakuje děsná husina.. jako je třeba Billíšek.. bože..z toho se mi chce eeeeggghr.. :))) No… odvážlivci, reklamu jsem jí udělala, že ej to ona, ona mě pak za to pozve na dvě decky červeného ..heh :)) Teda až se vrátí.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

78 komentáře “TH povídky nebudou, ale…

 1. Teda taková antireklama asi tě zaškrtím, až přijedu Blančíí no počkej. Nech mýho Billíška na pokoji, taky ti ho nikdo necpe, je můj! :o)) Ty dvě decky si ještě rozmyslím. ale jo za ten design si je zasloužíš je fakt úžasněj ňu ňu.. škoda, že tu nemáš smajlíky, nacpala bych ti tu plno srdíček.

 2. no, Barborko..upřímně..Garýýýšek je pěkně hnusný a taky z toho mám husinu 🙂 Nesnáším takové zdrobněliny :)))

 3. jj, zdrobněliny taky nemusím, hlavně u sebe. i když jednu používám pro mého oblíbence, ale jen ve společnosti mých kamarádek, které o mé mánii ví :)))

 4. Huráááááááááááááááááá………vítězství demokracie a zdravého rozumu!!!!!!!!!!!

 5. Geri :)) já taky..

  Tak v tom případě to byl dost blbý dotaz a nedělej záměrně ze sebe blba, když sama víš, že to nesnáším, už jsme se o tom bavily.. v drbárně

  Ragnare kdyby to bylo vítězství demokracie, tak by to tu bylo :)) U mě zavládla spíš nechuť..

 6. Blanch,tak to se ti omlouvám,ale mě fakt vypadlo,že už jsme se o tom bavily…no nic….jj,už si vzpomínám…jak ti tam někdo řekl Blanchizno….jo,ale v tom teď nebyl žádnej záměr,jenom jsem si vzpoměla,že už to někdo někdy použil…a tys tam myslím řekla,že to nemáš ráda…z toho asi vyplývá,že se ti to nelíbí:)Ale je to roztomilé:)

 7. asi ano 🙂 Ono běžně, když člověk řekne, že to nemá rád, tak se mu to nelíbí 🙂 Roztomilé..no fuj

 8. ou… až tak Blanch? Garousek se ti nelíbí? a co Garysisinek 🙂 já toho radši nechám, nebo mě Blanch kopne na dálku :D

  Blanuško, proč nemáš ráda zdrobněliny?

 9. Gen přestaaaň 🙂 Prostě Gary 🙂

  Tak třeba zrovna Bláňa mi zase tak nevadí..nebo Blaňule.. ale prostě buď Blani, Blanko, Blanice… v žádném případě nějaké zkomoleniny, zdrobněliny..fuj, fuj, fuj… :)) jo, styďte se..

 10. Mrkla jsem se sem a normalne cumim… 🙂 Tolik hezkych slov po hromade kteri nejsou nacpany satyrou a ironii jesm jeste asi nevidela:))))))

 11. Lidi..teď jsem si přečetla jednu tragickou povídku o TH.. a normálně asi přehodnotím svoji averzi.. málem mě to rozbrečelo.

 12. Blanko, Blani, Blaničko!!! Takhle na tebe volají? 🙂 juj… ještě že na moje jméno se nedá vymyslet zdrobnělina, kterou bych neznala… 🙂

  Garoušínek je taky dobrej 🙂

 13. Blaničko mi říká jenom babička :))

  Aničička….Aňulinečka, Aňulinenenečka, Anínka, Aničičenka :))))

  Barborko no jo, a ke všemu je to kluk :)))

 14. ou…njn… jsem zase něco řekla 🙂 ale kámočška mi říkala Ančovičko 🙂 A Anínka je fajn 🙂 a ještě mi říkali Aňáno 🙂

 15. Barborko ne Dracula..ale muzikál Drákula :))) s Hůlkou.. bohužel :)) Já toho klocka taky moc nemusím..Dracula s Oldmanem je ooo hoooooooooodně mco lepčí :)))

  Ath mně teda Tom moc holku nepřipomíná.. Bill bezkonkurenčně, ale Tom celkem ničím.

 16. Tak jsem se se zájmem podívala na ty povídky o TH a musím říct, že je to skutečně podařené. Teda aspoň to, co jsem zatím četla. Žádné extra slaďárny. Je sice fakt, že tato muzika jde kolem mě (ani nevím, jestli jsem nějakou písničku slyšela), jen vím, že existují. Kellymánie mě zasáhlo trochu víc (no jo, jsem už starší ročník :-D). Ale pro pobavení to bylo fajn.

 17. Tak já jsem si ho už nejednou spletla a když jsem jednou schválně ukázala jedný kámošce, která TH nezná, fotku, na který Bill byl a zeptala se jí, jestli ví, kdo to je, odpověděla mi, že je to nějaká ženská..:)))

  Je pravda teda, že Tom je typická holka….

 18. krásny květ přestal kvést, kdo jej z mrtvých vzkřísí…

  já to vlastně neznám, jen mi tohle utkvělo v paměti 🙂

  Adriáááááno, Adriáááno 🙂

 19. mardom já jsme taky zažila kellymánii :))) byla jsem na třech koncertech..mají hezkou hudbu.. i teď..Flip a coin je krásná.

  Tom typická holka? JÁ fakt na něm nevidím nic holčičího kromě toho, že je to pěkný suchar..

  Sandiga no promiň?!!

 20. blanch: já byla na jednom koncertu a mám doma dost kazet – má to jen jeden háček :-) nemám to na čem přehrávat. Jejich nynější tvorbu moc nesleduju – nedostane se ke mě, jen vím, že teď má většina už pár dětí. Na netu jsem toho až tolik neobjevila.

 21. Kellymánie…no sákra…měla jsem mikinu, trička, noční košili, a dokonce zimní čelenku. to byla skupina KING…no ale už je to nějaké ten pátek=)

  Takÿ jsem si přečetla tu tvorbu a zatím to není zas tak šílený=)

 22. mardom to ej pravda, na netu toho moc není..jsem se schválně dívala..no jo…i Angelo už má děti, jen Paddy je furt single :))) A bydlí všichni v Německu.. jestli chceš, pošlu ti Flip a coin, ej to nádherná depresivní písnička…

  Jinak..já mám jejich kazety všechny taky :))) a dvě céda.. kazety už taky nemám na čem přehrávata :)) do mp3 přehrávače to nenacpu, do divka taky ne :)))) kazeťák nevedu… Mám někde doma i starý plakáty v životní velikosti…:))) jj..Paddouš byl pěknej, mně se líbil vždycky Jimmy :))) dokonce se KF líbili i mojí babičce, což byl zázrak :)))

 23. No mě taky nejvíc bral Paddy (i když ze začátku jsem si myslela, že jsou to všechno holky), ale až tak moc jsem to nežrala. Ale písničky se mi líbili. Jinak budu ráda, když mi pošleš mp3, ráda si od nich zase něco poslechnu.

 24. já taky :))) prvně jsem viděla kip An angel na satelitu, u nás je ještě nehráli.. a myslela jsem, že jsou to baby :)))

 25. Já to asi poprvé viděla v Esu (zrovna v tom období jsem se na to dívala – když jsem ráno v 11 h pomalu vstávala :-) ).

  Ale pak se mi zalíbila slova a hudba jejich písniček a začala jsme si pořizovat kazety (o CD jsem si tenkrát mohla nechat zdát) a nějaké články a obrázky z Brava – dodnes jsou schované v jedné z krabic vzpomínek z dětství.

 26. Já taky nemám vlastně CD, obě patří ségře a dostala je dodatečně po několika letech..předtím jsme měli kazety, samozřejmě 🙂 Jenže jedna se nám podělala a byl konec..nemohly jsme poslouchat KF…konec světa :))) Na mě se na koncertě usmál Jimmy a zamával mi, jsem z toho tehdy nemohla usnout :))))))

  Ségra si vedla obrovský sešit, který má někde dodnes..jsou tam texty, články, fotky, adresy…všechno možné :))) To bylo šílenství..hrůza 🙂

 27. Aspoň máme na co vzpomínat, bez takových věcí by byl život smutnější. Kolikrát si dnes řeknu, že ten život byl na té střední krásnější. Vysoká už nebylo to správné ořechové a práce – tak to už je úplně jiné kafe.

 28. :)) já jsem po nich šílela někdy v pubertě..před střední…a taky si říkám, jaká to byla krása 🙂 Teď je to na prd..

 29. Našli jste svoje dílo na cizí stránce? Zachovejte klidnou hlavu a svěřte to nám, profesionálním Bojovníkům Za Ochranu Autorských Práv! Nepište rozzuřené komentáře, jen to prostě nechte na nás, my to zařídíme, ale vy budete mít všechny informace o našem postupu! Blíže se o naší práci a postupu dozvíte na našich stránkách, http://bzoap.pise.cz

  !Toto není pokus ani o žert, ani o reklamu. Podobné komentáře píšeme na všechny, náhodně nalezené povídkové blogy z dobré vůle!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..