Televize/monitor

Pro layout na svůj web jsem si ještě v létě vytvářela televizi(ještě jsem ji nevyužila, ale využiji – možná) a říkala jsem si, že by se vám někdy v budoucnu třeba mohla hodit. Je to jen jeden obrázek, ale ve větších a menších rozměrech.
Link ke stažení je: ZDE.
Nelpím na autorských právech. Pokud mě udáte jako autora, samozřejmě mě to velmi potěší a polechtá mi to ego 😛 :P, ale není to bezpodmínečně nutné. Zase mi to tolik práce nedalo.
!!!! NEŠÍŘIT DÁL A NEVYDÁVAT ZA SVÉ. TO JSOU JEDINÉ PODMÍNKY. JINAK BUDU HODNĚ ZLÁ!
článek je přednastaven, pravděpodobně touto dobou marodím u nás na Moravě

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

29 komentáře “Televize/monitor

 1. ty seš takOwá ku*wa co si myslíš ty kráwo jedna zjeb*ná twe normální demence prej jinak budu hodně zlá twe tak to nedělej a wyse* se na to ty mrd*o blbá

 2. Vypadá naprosto jako fotka. Jsi báječný grafik ^.~
  [8]: *Pomalu jí upadává čelist* Tady někdo neumí česky. Kdybys vytvořila obrázek, taky by se ti nelíbilo, že ho někdo vydává za svůj.

 3. [8]: To je inteligence! :D Někdo se nedokáže smířit s tím, že prostě jsou lepší ldi než on/ona…    

  Ta televize je dokonalá Blanch! Je úplně jako opravdická =)

 4. HAHAha strašně sem se zasmála krasawice inteligentní no jo to se pozná.Ona lepší no je já wim ale w dementnim smyslu :D nehrajte si tady na její nej kámošky stejnak tu debilní kráwu neznáte tak si na nic nehrajte laskawě

 5. [14]: Díky, teď všichni máme tvůj blog, stačí zmáčknout na ikonku 😛 Vidim že ho máš nahlášený :D. To je jen dobře 😛 já rádo nahlašuji, takže jestli se z toho vymotáš, du nahlásit já :P.

 6. [19]: dost…
  Tohle fakt nemám ráda. Žádní nohsledi, to je čistě můj problém, ne váš.
  Na nějaké fancluby fakt nehraji a už vůbec mi to není příjemné.

  [15]: ji popudilo, že jsem u nich našla SVÉ věci bez autorských práv a dokonce některé, které vydávaly za své. Za pravdu je člověk totiž bit.

  [17]: za co?
  No…třeba ještě za tohle: http://koudynna-kacule.blog.cz/rubrika/avatary

  To je KUPODIVU taky moje… a taky se mě nikdo neptal, jestli to může zveřejnit k ŠÍŘENÍ, se kterým jsem nikdy nesouhlasila.

  Divím se, že na to Chalupinka má vůbec nervy, po všech těch mailech a prosbách, co mi psala…
  Přesně na těchto přístupech je poznat, kolik vám přibližně je, když neznáte ani základní vlastnická a autorská práva, která se vztahují na internet úplně stejně jako na reálný svět podle 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským…
  Až jednou něco vytvoříš ty.. a ne jen jednu věc… a budeš chtít lidem pomoct, ale ne za cenu toho, že tě budou takhle hnusně zneužívat k vlastnímu úspěchu, tak ti taky nebude milé, až uvidíš na cizím blogu takových deset článků s tvými výtvory, z nichž někdo přepíše zápatí a napíše tam, že výtvor vytvořil on a nebo se prostě bude chlubit tvými věcmi a bude je šířit bez udání autora a ještě k tomu zkopíruje tvé úvodní texty.
  A lidi jim tam budou psát, jak se jim to povedlo… Jistě, naprosto věřím tomu, že by tě to nechalo chladnout, že by se někdo takhle hyenisticky zachoval.
  Že se aspoň nestydíš a máš ještě tu drzost mi nadávat za to, že ty uděláš něco špatně a protizákonně.

  Lidská mysl někdy opravdu dokáže být zvláštně pokřivená.

 7. [14]: Achjo, už tady ze sebe zase někdo dělá dementa??

  [8]: Bože, z toho se hned pozná tvá mizivá inteligence :D

  Jinak ta telka je fakt luxus :D
  Jsem zvědavá, kde ji použiješ 🙂

 8. [14]: A představ si, že já tu debilní kráwu znám, Bohu díky na rozdíl od dalších, zde se vyskytujících a  už zdaleka ne tak sympatických zvířátek …

  ((kdyby to na Tebe byla moc složitá větná stavba a Ty ses neorientovala v některých znacích (V, velké tiskací V, a v, malé tiskací v), případně ses ztrácela v tom kvantu čárek (ta se nachází na klávesnici vedle písmena M), není problém, stačí říct, bleskurychle pořídím přepis))

 9. Ahoj WoWkaři!!!Hledáte server kde se usídlit?Kde začít s klidem hrát a pořádně se zabavit??Tak navšivte http://victus.cz/ !!!Je zde přátelský GM tým,široké spektrum zábavných eventů,a potřebujeme právě TEBE na rozšíření našeho serveru!! Staň se jedním z hráčů Victusu!Právě Ty můžeš zachránit Victus a jeho hráče!Čím více bude hráčů,tím více bude zábavy!Aspoň pojď vyzkoušet,jak se ti zde bude líbit! Potřebujeme rozšířit naší populaci!Proto neváhej,a zaregistruj se!
  http://victus.cz/ !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..