Špatné vlastnosti

Blanch napadl další pitomý nápad a to vyzpovědět se ze svých špatných vlastností 🙂

Tak jsem tak uvažovala, co bych ještě mohla přidat, aby tot u nebylo prázdné a napadlo mě, co takhle si prozradit, jakými špatnými vlastnostmi oplýváme?
Tak já můžu s čistým srdcem prohlásit, že jsem děsný choler. Pokud jde o mou vlastní blbost, o chyby, které dělám a za co si můžu sama, když se něco nepovede..nebo když se někdo naváží do mých přátel, tak se neznám..jsem schopná všeho 🙂 Na druhou stranu jsem zase děsný flegmoš, pokud jde o to, zda mě někdo uráží apod. Nebo v některých věcech, a to i důležitých. To taky není moc dobré..na všechno kašlu a až když mám koudel u zadku, tak něco řeším 🙂
Taky když se nudím nebo když jsem nervní, nervózní, mám strach..tak si koušu prsty..ano, Blanch si kouše prsty :))) Nechtějte vidět moje strašné ruce :)) Pokud nepíšou povídky, kdy na to není čas, protože prstíky zaměstnávám, tak nejsou skoro v klidu :)))
Jsem strašný bordelář, nerada uklízím, jsem líná a ve skříni to vypadá jako po výbuchu v Černobylu. Nemluvě o mém pokoji..ale já tomu říkám „můj vlastní organizovaný bordel.“
Dále jsem strašně držkatá, neznám mezí. Jsem drzá nejen na rodiče, což už způsobilo několik nepěkných hádek a odmlk na nějaký čas, ale také ve škole. Na profesory i na lidi na ulici či v autobuse. Naproto mě dožírají důchodci, kteří předbíhají a vyhazují lidi ze sedadel v buse, když přitom o dvě řady dál mají volné sedačky..aaach, to mě dožírá 🙂
Jsem strašně tvrdohlavá a vzteklá, pokud se mi snaží někdo vecpat svou radu.. vždycky jen já vím, co je pro mě dobré, já vím, jak si mám všechno udělat..já se o sebe umím postarat.
Jsem netrpělivá..když mám s někým sraz, jsem tam o čtvrt hodiny dřív. Když na něco čekám, div se neukoušu nudou. Nerada čekám 🙂
Někdy jsem až příliš upřímná, snažím se to omezovat, ale moje upřímnost někdy až uráží, i když ej to pravda, člověku by se to mělo říct mírněji a nějak zaobaleně a ne přímo, když je to něco více citlivého.
Pokud jde o školu, jsem líná taky, nerada se učím a všechno dělám na poslední chvíli. Když mám být tasená z něčeho, raději řeknu: „Dejte mi za pět,“ než abych šla ke katedře a zkusila to, přitom bych mohla mít nejhůř za tři. Všechno řeším taháky a málokdy se pořádně učím.
Je toho určitě ještě víc, ale na všechno si nevzpomenu. Kdyžtak to ještě napíšu do komentářů. No a co vy? Jaké jsou vaše špatné vlastnosti? 🙂

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

134 komentáře “Špatné vlastnosti

 1. Když něco většího započnu, skoro nikdy to nedodělám nebo mě to po čase přestane bavit.

  Když mi rodiče dají rozkaz, skoro vždycky remcám a než abych to udělala, raději se pohádám :))

  Hrozně zapomínám. Vždycky někde něco nechám..nebo něco zapomenu. Zapomínám občas i slova..základní..nedávno jsem si nemohla vzpomenout na slovo politik :)) Nedávno..vlastně včera..

  Nejsem příliš spolehlivá, teda jak kdy, někdy ano, někdy ne..pokud to neudělám hned, po čase se ode mě té věci nikdo nedočká. Když mám přinést třeba do školy pro někoho něco, skoro vždycky na to zapomenu. Když mi někdo něco půjčí a řekne, že to chce druhý den vrátit, skoro vždycky na to zapomenu 🙂

  Jsem strašně vybíravá, pokud jde o jídlo, hadry apod. Dokážu hodiny nakupovat oblečení a furt se mi nic nelíbí. Málokdo semnou vydrží nakupovat hadry, vlastně se těm odvážlivcům divím.

  U jídla taky remcám. Jako..já jím skoro všechno, jenže doma nejčastěji děláme právě to, co nemusím :))) Jako kapustu, špenát, bůček, uzené maso, sekanou apod. :)) Moc maso nejím a z takové růžičkové kapusty a brokolice je mi zle :))

  Když vidím něco, co se mi líbí, musím to hned mít. Nemůžu čekat..musím si to hned pořídit, i když nejsou peníze.. prostě jsem hrozná.

  Jo a znáte to, když se stane něco hroznýho a rodiče se ptají..třeba co bylo ve škole apod.? Tak jim občas lžu nebo zapírám. Nerada se takto zpovídám a když dostanu blbou známku, zapřu ji. Nebo si přikrášluji různé věci, aby mě někam pustili. Jkao, že tam a tam bude plno kamarádek, že se mi nemůže nic stát..

  :))

 2. Hmm a jako proc to sem pises? Myslis si ze to snad nekoho zajima?

  A takovy pohadky ze bys mohla mit nejhur za tri ale nechas si dat za pet, to si nech pro nekoho jinyho. Lidi co te znaj moc dobre vedi jak to s tou tvoji uprimnosti je. Ze sprtas kdy muzes a pak ani neporadis kdyz to nekdo potrebuje! A ani nikam moc nechodis (posledni dva radky), vypovida o tom jenom to ze v case kdy se ostatni bavi, ty pises takove hloupousti o sobe.

 3. Hahah..to je vtipné..já, že šprtám..tak teď ses právě prozradil, že mě neznáš :)) Já jsem ta, co většinou potřebuje poradit :))

  A když tě to nezajímá, proč reaguješ? Tohle je jen pro ty, kteří sem chodí a jelikož nemám co do obsahu vložit, vkládám tyhle blbosti. Žijeme v demokracii, já na to mám právo. Věř tomu nebo ne, ale třeba to někoho zajímat bude..mě určitě bude zajímat, co napíší ostatní..

  Mimochodem, a právě, že než abych se učila, tak někam jdu.. a právě, co mě znají, tak moji upřímnost znají. Tys měl asi blbou náladu a potřeboval sis to někde vylít, to chápu..takových urýpanců je :))

 4. Opravdu sem mám napsat moje špatné vlastnosti? No tak dobře… Jsem strašně líná – nesnáším uklízení… A taky si pořád hledám nějaké výmluvy, abych se nemusela učit. Třeba píšem další den písemku, na kterou nic absolutně nechápu a já radši začnu psát čtenářský deník, který mám mít až za týden, než abych se učila.

  Strašně rychle se rozčílím – stačí jakákoli maličkost a já na toho člověka hned začnu řvát. Nejvíc to odnáší brácha…

  (Koušu si nehty – už několik let se snažím přestat, ale nejde to… Nemá pro mě někdo radu? =))

  Všechno odkládám a udělám to, až je to nezbytně nutné – ale to asi souvisí s tou leností.

  Mám neustále pocit, že mě všichni nesnáší, i když se ke mně chovají úplně normálně..

  No a dál už nevím… Ale ještě je toho dost..

 5. Moje zlé vlastnosti sú skoro identické ako máš ty Blanch. Som bordelár, kúšem si nechty(síce som už dva dni vydržala), som stááášne lenivá, všetko odkladám na poslednú chvíľu a po pravde ani v tej chvíli to nie som schopná urobiť, ide hlavne o učenie. Moje motto je:Čo môžeš urobiť dnes, radšej odlož na zajtra a potom to aj tak vyzerá. Niekedy sa divím, že som ešte stále neprepadla, ale v tomto asi funguje moje zvláštne šťastie=)

  Niekedy sa mi stane, že si vymýšlam-v škole, ale nič hrozné to nie je, iba také drobnosti(výhovorky profákom asi všetci dobre poznáme)

  Myslím, že zlá vlastnosť je aj to, že keď sa hádam s niekým cudzím, tak sa radšej stiahnem a obrana zlyhá, ale na tom sa pracuje=)

  Mám ešte veľa vlastností, ktoré nie sú ideálne, ale to by sme tu boli do večera=)

 6. Tak toho bude hodně:

  1.Jsem hroznej cholerik-ale zároveň taky i flegmatik: když mě někdo rozčiluje, tak buď si toho nevšímám nebo se s ním začnu hádat, v extrémech i řvát nebo mlátit(to se ale naštěstí nestává tak často:)

  2. jsem děsnej bordelář: v pokoji si uklidím jednou za půl roku, a to ještě hrozně brblám a to ani nemluvím o tom, jak je nacpanej můj odpadkovej koš-prostě se mi ho nechce vynášet=)

  3. když jsem znuděná, tak začnu blbnout, to platí hlavně ve škole: Ťukám prstama do lavice, hraju si s propiskou nebo s čímkoliv, co je zrovna nablízku, když chci vyloženě otravovat, tak třeba před učitelama vyloženě "žeru"(hlavně brambůrky=), prdím pusou(moje specialitka) a taky se občas stává, že s kámoškou vytvoříme v lavici chrochtací duo. A pak nás mají všechny za cvoky.

  4. pravidlo: "taháci jsou moji přátelééééé" u mě fakt platí prostě vždycky a všude, jen tak pro příklad: židle, uvnitř lavice, na lavici tužkou, papírek v kapse, v mobilu, na zrcátku, v kalkulačce, v pouzdře, na pravítku, na propisce, na zemi, na gumě a prostě všude, kam se vleze:)

  a to zdaleka není všechno, ale nechci Blanch zamořit blog svýma výlevama:)

  p.s. taky můžu kdykoliv dostat obrovský záchvat smíchu. příklad: jednou se to stalo zrovna když jsme psali test z dějáku a to ten záchvat byl zrovna extra silnej, tak jen si to představte:)

 7. hahaha, moje zlé vlastnosti:) jednoduší by bylo napsat moje dobré vlastnosti:) ale to by tu bylo jen prázdný pole….Takže moje špatné vlastnosti..samozřejmě se neučím a jsem děsnej flegmatik, nedokážu se sama do něčeho nutit…další špatná vlastnost..hmmm…dělám si srandu ze smrti, nebojím se ji, ale to čeho se bojím je bolest…další vlastnost: straním se lidí, nikam nechodím, jen jsem doma a ležím v posteli a sním…a ta nejhorší: myslím si o sobě, že jsem jiná než ostatní, i když to není vůbec pravda…a ve škole se snažím prosadit svoje názory, což je podle profesorů drzost….

 8. Tak já se taky přidám. Jsem hrozně nepořádná, u sebe v pokoji věčně nemůžu nic najít. Ale jsem moc líná na to, abych někdy ulidila, proto se vymlouvám heslem, že pořádek je pro blbce, inteligent zvládne i chaos. Rozhod to zná líp, než když přiznám, že jsem prostě moc líná :-)

  Když už jsme u té lenosti, jsem líná i na učení. Naučím se až když mám nůž na krku a nezbyde mi nic jiného. Jinak spoléhám na jakž takž dobrou paměť, na taháky a na chytřejší spolužáky. Na druhou stranu když už něco umím, nenechám si to pro sebe a poradím ostatním.

  Další špatná vlastnoct je náladovost. Náladu mi zkazí každá blbost a to se mi pak okolí klidí z cesty. Ale spíš se to týká rodiny, na kamarády jsem přece jenom milejší.

  Taky jsem moc tichá, radši poslouchám než abych sama mluvila a svoje názory si většinou nechávám pro sebe. Dávám přednost milostrdným lžím před nepříjemnou pravdou, i když vím, že někdy je lepší slyšet tu pravdu.

  Často taky nechávám mobil někde ležet a když mi někdo napíše sms tak se dlouho odpovědi nedočká.

 9. Mě fascinuje, jak všichni tvrdí, že mají doma bordel, pak tam příjdu a tam jsou dva drobky od snídaně na koberci, které někdo zapomněl hned po jídle vysát a jedna učebnice a dva sešity, ze kterých se ta osoba nejspíš momentálně učila. V tom případě u mě je rovnou skládka, všechno mám na zemi, oblečení, ponožky, i učebnice, jednou se tam už nedalo chodit, bo jsem si vždycky něco zabodla do nohy, tak jsem to zas pro jednou uklidila. Nevěřím, že někdo může být větší bordelář než já… ale já se v něm vyznám. 🙂 Jakmile příjde tatik a něco uklidí, tak to nemůžu najít, dalo by se asi říci, že znám svůj bordel… :)Jinak moje špatný vlastnosti by byly na dlouho, ale pár základních, za kterýma si stojím: Jsem samotářka ale potřebuju být furt ve společnosti nebo zešílím! Jako i Blanch jsem schopná na všechno se vykašlat a dostat dvě kule za sebou, teď to tak mám v chemii, taky jsem zjistila, že na lidi (testovala jsem to na profesorech) působím tak, že buď mě přímo nenávidí nebo mě přímo milují 🙂 (samozřejmě ti co mě milují to je jeden snad dva). Pajik

 10. :))))) Koukám, jak jste všichni stejní :)))

  Lelli mám stejný problém..ale občas mám i pevnou vůli..vím, že mě mi stalo, že jsem si rok nekousala prsty, nevím, jak se mi to povedlo, ale bylo najednou příjemné slyšet, jak moc mám pěkné ruce :)) Víš, co mi pomáhá? jÁ SI PRSTY NEKOUŠU, KDYŽ MÁM DLOUHÉ NEHTY, jenže mně se strašně lámou, takže jsou hned fuč, proto mi pomáhají třeba ty umělé nehtíky. Vydrží a mám je do té doby, než mi narostou moje, a pak je zase na nějaký čas klid :)) Udivuje mě, kolik lidí tady má stejný problém :)) Já to mám po otci, ten má snad ještě horší pracky než já a můj brácha jakbysmet :)))

  Jinak..můj bordel je vážně bordel. Hadry po coëlém pokoji, hromada papírů a věcí na stole..knížky a sešity po celém pokoji..na parapetu, koš nevynesený dva týdny. Osmáci degu občas ani nemají uklizené piliny, neuspořádané poličky a skříň bych někdy ani neotvírala nebo se to na mě vysype. Nechtějte vidět můj šuplík u postele…veškeré hadry, které chybí ve skříni, jsou tam..takže s eobčas stává, že skříň je fakticky prázdná :)))

  Nemám třeba ještě vybalenou cestovní tašku z konce dubna 🙂 Mám tu staré nádobí apod. Já jsem fakt prase..ale když přijde návštěva, samozřejmě mě to přinutí uklidit, protože přece nebudu svůj bordel prezentovat jako na ukázkové molu..to už si raději uklidím, ať si všichni o mně naivně myslí, že jsem čistotná.. vysávala jsem naposledy před dvěma týdny, prach je uklizený tak před měsícem..já jsem měla být chlap! Bráchovi to všechno dělá máti..takové úlevy! To je naprosto nefér..on si nemusí ani namazat rohlík s máslem!!

  Mě miluje češtinářka, protože jsem se jí přímo vnutila a ona má taky zdravotní potíže jako já, takže si rozumíme, pokud jde o zdraví apod. Taky má špatné zkušenosti se špitálama u nás apod. Píšeme si smsky a občas pokecáme mimo školu..to je tak jediná, kdo mě má rád..jinak taky profesory vytáčím..hlavně právě tím, že když mě chtějí tasnout, takřeknu: "Za pět!"

  Přiznávám se, že na výzo běžně mívám jednu nebo dvě čtverky..z matiky nebo fyziky..ale jen kvůli své lenosti, kdybych chtěla, mohlo by to být lepší..v matice totiž není tolik známek jako v ostatních předmětech, a tak si ty basy nemám na čem opravit..a tak tam mám třeba jednu basu a trojku :))

  Eriko v tom bordelu jsem velký konkurent! 🙂

 11. Ale zase k tomu bordelu..na druhou stranu..jsem strašný hygienik..koupu se obden, vlasy musím mít umyté co druhý den, ráno bych neodešla bez umytí zubů a večer bych nešla spát, kdybych si je neumyla. V tom jsem zase děsný cíťa 🙂

 12. Tak to sme asi všetci, aspoň ja. Ja trávim v kúpelni asi hodinu a musím podotknúť, že sa nemalujem príliš(iba špirála a lesk), ale na druhej strane tam vždy po mne zostane bordel a potom sa hádame s matičkou pre moje vlasy, ktoré sú všade. Hold, ja za to nemožem, keď má človek dlhé vlasy… A musím podotknúť, že ja mám dnes v izbe poriadok za čo vďačím obetavej práci mojej matinky. Jediné, čo som tu dnes spravila, bolo ustlanie postele =)

 13. :))) No, taky se hádáme kvůli vlasům v koupelně a na hřebenech..¨jsem jediná, kdo má dlouhé vlasy, takže je to taky děsně vytáčí 🙂 Máti by mi na můj bordel nikdy nesáhla, spíš mi za to jen vynadá a donutí mě občas to uklidit..

 14. hmm a pak že každý člověk je originál. Tak proč mám pocit, že sem úplně stejná? No dobře, ÚPLNĚ stejná nejsem.

  1. BORDEL: naši furt nadávaj jaký sem prase a že si nic neuklidim, ale podle mě to neni tak hrozný, aspoň mám všechen bordel na stole a ne po zemi, i když občas se taky něco najde :-)

  2.LENOST: jj, líná sem jak lenochod, ale ten naproti mě, aspoň jenou do roka udělá nějakej ten krok. Ne že bych se nehejbala, to bylo spíš obrazně řečeno. Prostě sem tak líná, že to sand neni ani možný.

  3. Pětky ve škole? to snad dělá každej ne? a taháky? jej, ten kdo je vymyslel by měl dostat nějakou cenu, třeba Nobelovku, nebo tak něco :-)

  4. Hroooozně ráda se dádám, ale s tim jak vypadám se mě nikdo nebojí, takže sem se naučila se krotit a stal se ze mě Flegmo-melancholik

  noo, radši už toho nechám, nebo se sem Blanch už nic nevejde :-)

 15. Mejch špatnejch vlastností je určitě mnohem víc než těch dobrejch 🙂 Jako spousta lidí tady jsem líná a nechávám všechno na poslední chvíli. Jsem flegmatik, aspoň to lidi o mě říkaj 🙂 konfliktům se snažim vyhýbat, co to jenom jde. Soudim lidi podle prvního dojmu, kterýho se potom zbavuju těžko. Jsem děsná stydlivka a neumim se bavit s lidma, který moc neznám. Jsem děsně urážlivá, tvrdohlavá a nemám ráda, když se mě někdo vyptává, je jedno na co. Odpovídám pak jednim slovem. Musím mít náladu :)) Věčně pořád snim a mám nos zabořenej v knížce..no to by snad stačilo ne?

 16. jo ještě dodatek: mám problémy s vyjadřováním, nekdy mám totální výpadek a nemůžu si vůbec spomenout na nějaký primityvní slovo…a jsem neskutečně zapomnětlivá

 17. možná, že ve většině špatných vlastností jsme si podobní, ale v těch kladných je každý jiný….já jsem nepořádná, ale v pokoji mám uklizeno, příliš se neučím, ale známky mám dobré, nechty si nekoušu a o smrti nežertuju, já si ji přeju…jsem 21 letá dívčina, v šestnácti jsem měla autonehodu a nyní jsem na vozíčku, pokoj mi uklízí mamka a dobré známky mi učitelé dávají z lítosti, můj den je prázdný nevím co dělat, jak ráda bych si uklidila pokoj, šla se proběhnout nebo projet na koni, ale nemůžu, a proto si važte svých životů máte totiž možnost volby, můžete si vybrat, jestli půjdete uklízet nebo si zaběhat, osud máte ve svých rukou, zkuste jeden den dělat jen to, co by ste normálně nedělali…

 18. Carol to mě moc mrzí…hodně nad takovými věcmi přemýšlím.. pokouším se vžít do role, že bych nemohla chodit a taky si vždycky uvědomuji, že bych v té chvíli určitě i raději dělala věci, které momentálně nemám ráda. Představuji si i jaké by to bylo nevidět, neslyšet..troufám si říct, že tyto vjemy jsou pro mě důležitější než nohy, protože jsou pro mě vším. Ale i tak by to bylo strašné. Záleží na člověku, jak t vnímá, jak se se životem popere. Mám známého, je mu 23 a je také na vozíčku..nejvíc mě štve, že přístupmnost vozíčkářům je velice malá..třeba do autobusů(jen málokterý je tak zařízen), do škol, budov, restaurací.. je to strašně nefér a o kolik věcí ten člověk přichází. Je to strašně smutný osud, ale můj kamarád to kupodivu bere silně, neztratil svůj elán a radost ze života. Stále vtipkuje a je stejný jako dřív. Jistě, dřív to bylo hrozně, taky se mu to stalo někdy v 17ti. Opilý řidič ho srazil na ulici, když přecházel na zelenou přes přechod..od té doby je na vozíčku, přišel o jednu nohu a na tu druhou nemůže. Časem se  s tím popral, ale je mi jasné, že mu plno věcí musí chybět. Strašně rád tancoval a rád jezdil lyžovat.. je to strašné prokletí.

  Nezbývá mi, než ti říct, abys měla pevné nervy a poprala se s tím, nijak jinak ti bohužel nepomůžu, ale určitě s enevzdávej. Pro mě je život důležitý, byl by i nadále, vím, že se to ode mě čte čšpatně, já jsem to nezažila a neznám to, ale jsem na to moc života milující člověk, abych i po nějaké nehodě všechno vzdala. Mně třeba vyhovuje i tenhle netový život. Ale prostě bych se ho nevzdala. Zůstane i přesto plno věcí, které máš ráda a hlavně lidé, které máš ráda.

  Promiň za ten výlev citů, mně to vážně moc mrzí a hrozně bych ti ráda vrátila chuť do života, kdyby to šlo..

 19. špatný vlastnosti… jsem neuvěřitelně nestálej člověk, nikdy nevíte co ode mě máte čekat… něco mezi cholerikem, sangvinikem a felgmatikem, záleží na situaci a na lidech… jsem (asi jako všichni, co sem něco napsali) šíleně líná a bordelářská (třeba teď bych měla uklízet v pokoji)… většinu času kašlu na školu (taky podle toho vypadaj ty známky)… nechodím moc ven, jelikož lidi, kteří bydlí poblíž sice znám, ale od tý doby, co jsem odešla na gymlp a oni na jinou základku (u nás se po 5. třídě končí) si už nějak nemáme co říct… jsem šílenec, kterej skoro nikdy nedá na rady druhých a razí si vlastní cestu… neuznávám módu a podobný hovadiny, který z lidí dělaj klony, stejně tak neuznávám škatulkování např. hudby… nesnáším lidi, co o vás "všechno" ví, co tvrdí, že ví co uděláte, co řeknete, jak se zachováte…   do všeho se vrhám po hlavě aniž bych přemýšlela o následcích… občas se zaseknu a nepohne se mnou ani buldozer…

  Už si asi na nic nevzpomenu, ale bude toho ještě hodně.

 20. Moje špatné vlastnosti?? Dobře 🙂

  Jsem bordelář, ale úplně strašnej, nejen, že oblečení se válí po pokoji, ale ohryzky a šlupky od banánů mi na stole leží nejmíň dva dny, já vím je to humus, ale víte, co to ja za námahu to hodit do toho koše co mám pod stolem?

  Jsem cholerik, lépe řečeno náladovej cholerik, nesnášim když mi někdo něco přikazuje, ano, když mě požádá, tak v pohodě, ale když mi to přikáže, tak vybouchnu, nesnášim, když mi někdo něco opakuje pořád dokola, to taky vybouchnu…nebo když si někdo stěžuje, že je strašně utahanej a opakuje to 5 za hodinu…

  Koušu si nehty…ano, ne prsty ale nehty…sice jenom když jsem nervní, ale to jsem skoro pořád.

  Někdy jsem přiliš sebekritická, ale to né zas tak často…nebo ano??? Nevím,ale všichni mi za to nadávaj :/ I rodiče…

  Neučím se, neučila a učit nebudu, taháky se dají použít skoro vždycky.

  Jsem strašně líná, ale ráda sportuju, jde to k sobě?? 🙂

  Jsem strašně nedochvilná, chodím o 20 minut dýl, klidně i o půl hodiny, jednou se mi podařila dokonce hodina, několikrát jsem nepřišla vůbec. Jsem nervní, když čekám víc jak 5 minut, ale to se stává tak jednou za rok, páč jak jsme říkala, chodim pozdějc než ten dotyčný…

  Jsem tvrdohlavá, když si něco vezmu do hlavy, tak to tak prostě bude a tečka, nikdo mi to nevymluví…

  Pro sprosté slovo nechodím daleko, i když bych řekla, že poslední dobou je to o něco lepší, ale když se naštvu, tak stále mluvím jak dlaždič. Klidně i před mámou, největší rozruch jsem vyvolala, když jsem ji v přívalu vzteku poslala doprdele a tátovi řekla ať tak blbě nečumí, normálně bych to neřekla, ale vzetk je vztek. Jo a taky jsem drzá…

  No nic, je toho víc..

  Carol: Plně tě chápu, vím, že si říkáš, jak tě asi tak malá blbá pubertální čtrnáctka může pochopit, ale věř mi. Já osobně jsem zdravá, ale dala bych všechno za to, abych si to s tou dotyčnou osbou, která je od narození postižená (nikdy nebude samostatná) mohla vyměnit. Věř mi, teď to nebude znít asi hezky, ale mohla bys na tom být ještě mnohem hůř. Na světě existuje spousta vozíčkářů, hlavně si nesmíš říkat: ,,Proč vlastně já?" Na tuhle otázku neexistuje odpověď. Zkus si alespoň trochu užívat života, jako předtím, já vím, že už to asi nebude stejné, ale naděje umírá poslední. Já vím, že tě to asi nezajímá, ale chci tě jenom trochu povzbudit!

 21. I když to bude těžké, popíšu pár svých špatných vlastností. Zatím jsem to nikdy neudělala, takže nevím, jestli napíšu všechny atd. Navíc vím, že to nikdo po mě číst nebude…

  Jsem naivní. Koušu si prsty. Jsem drzá na rodiče a i když vím, že teď je doma děsně kritické období, nepomáhám a místo toho píšu hovadiny do Blanchiných komentářů.

  Jsem líná, co se týče některých věcí. Necvičím na klavír, i když bych měla. Neumím se učit. Co se týče školy, nechávám to příjemně plavat až do posledního týdne před vysvědčením, kdy se začnu tak snažit, že i sama sebe nepoznávám.

  Miluju zvířata a nejraději bych si domů nastěhovala ZOO. To by bylo docela normall. Jenže já se tu ZOO pokouším přestěhovat. Už se u nás doma postupně vystřídaly snad všechny druhy domácích mazlíčků, psy začínaje, potkany konče.

  V hlavě mám někdy jen seno a nějaký debilní nápad (např. když jsem se v březnu koupala v kaluži v parku apod.).

  Taky se ze mě pomalu stává počítačový maniak, což rodiče dohání k šílenství.

  Jsem tvrdohlavá a ve skříni jsem měla pořádek zatím jednou.

  Taky přeceňuju ostatní lidi, hlavně své kamarády.

  Vždycky si určím nějaký cíl a pak ho zdolám. A je jedno, jestli za hodinu, den, nebo rok.

  Uf, tak to by bylo všechno…

 22. Blanch: Neomlouvej se mi za svůj výlev citů, já je také zažívám. Moc pěkně se mi četlo cos napsala, ty umíš krásně psát.

  S tou přístupností máš pravdu, nemůžu si ani pořádně nikam "vyjít", autobusy, které jezdí u nás nejsou přístupné, nemůžu jít ani do centra, protože je tu špatná dlažba, po které se to prostě nedá zvládnout a město ji nehodlá vyměnit, protože je to historická památka. Ne všichni lidé se ke mně chovají pěkně. Je těžké takhle žít. Obdivuji tvého kamaráda, jeho to nezlomilo, mě ano…už jsem se opravdu dlouho nezasmála, humor vystřídal sarkasmus…Chuť do života se špatně vrací, jen čtení je mou opravdovou zálibou, ale už jsem toho přečetla tolik a nevím co dál. Tvoje povídky mě velice bavily, ale teď máš povídkářské prázdniny, ale opravdu se těším, až si od tebe něco přečtu…

  Nancy: ani by mě nenapadlo si o tobě myslet něco takového, já lidi nesoudím podle věku. Ale nikdy jsem si neříkala: proč zrovna já, ale ,,proč jsem to musela přežít?" Chuť do života se špatně vrací, myslím, že by to dokázali přátelé, ale ty já nemám…

  Možná skusím psát povídky, neboť miluju Harryho Pottera a většinu dní trávím úvahamy o pokračování o 7. díle, ale nevím, na sloh jsem nikdy moc nebyla.

  Nancy a Blanch, děkuji vám…

 23. Já si myslela, jak budu jediná, co si kouše prsty..holky, vy jste mě tak potěšily :)) Já ani taknehty ne, spíš jen prsty 🙂

 24. No, na prsty jsem zapomněla, ale ne přímo prsty, spíš tu kůžičku kolem nich… jo a taky rty si koušu, furt je mám popraskaný, koho potkám mi říká: ježiš, ty máš děsně popraskaný rty, nechceš půjčit pomádu? Ale já si to dělám sama, stejně tak když mám nějaký zranění, já si ho prostě musím doníčit ještě víc, strhávám si strupy ap.

  to Blanch: Pěstuju si za postelí i pavoučky, heč… jednou se tam prostě objevili a já nemám to srdce je dát pryč, s kámoškama jsem jim dokonce začala dávat jména, nejdřív Harry, ten někam zdrhl, Hermiona, Ron, a teď je tam Tom, ani nevím jestli to není některej kterýho už jsem pojmenovala… 🙂

 25. Jo, taky nevydržím chvilku v klidu, musím si minimálně pochodovat sem a tam nebo kopat do židle kámošku co sedí přede mnou…

 26. Erika: tak pavouky mám jenom nad postelí-jmenujou se Pepa a Josef, předtím jsem měla Treye, Horohoro a Cori, jenže VA je aktivně vysála při revoluci (využila příležitosti, když jsem jela do Salzburku)

 27. Erika já si je tupěstuju taky..mám tu jednoho křížáka, kterého tu mám od "štěněte" :)) Říkám mu Láďa Křížek :)) Za ten měsíc pěkně povyrost..tomu prvnímu jsem říkala Pepa..ale ten během týdne kamsi zmizel..

  Vidíte to..taky si koušu rty..ale jen, když se do něčeho zažeru :)) Třeba do čtení..do televize apod. :)) Ale ne tak často..

 28. Já jsem i takový blázen, co si pěstuje pavouky, že jim normálně do pavučiny hážu mouchy apod. 🙂 Jsme ujetá, já vím..ale když ěm to baví 🙂 Láďa mi přirostl k srdci, vydržel to semnou nejdýl :))

 29. :)) To je zajímavé téma.

  Já jsem příšerný flegmatik. Všechno je mi jedno, ke všemu přistupuju pasivně. Všechny problémy se nějak vyřeší samy…

  Všechno si beru proti sobě. Jakmile třeba po pár dnech nemám u povídky ani jeden koment, začnu nervačit. Jakože vůbec neumím psát, že to nemá cenu…

  Jsem strašně zákeřná. Když jde někdo kolem mě, tak prostě neodolám a podrazím mu nohu… 🙂

  Mám naprosto odlišný druh zabavení, jak moji vrstevníci. Oni se jdou bavit a já radši u komplu píšu ptákoviny…

 30. Já mám tolik špatných vlastností, že to snad ani není možný. Ale co mě štve nejvíc je to, že jsem líná… vyloženě jako prase. Kdybych měla vypsat svůj seznam špatných vlastností, byla bych tu do rána a kousek. Na druhou stranu si myslim, že nejsem zas tak špatná. Alespoň to vyvozuji z reakcí na mou osobu. No, asi taky začnu s těma pavoukama. Když už je mám v pokoji, tak proč jim ten pobyt nezpříjemnit mými úhlavními nepřítelkyněmi mouchami, no ne?

 31. Mou nejhorší vlastností je, že si myslím, že žádné špatné vlastnosti nemám:DDD. Ale pár se jich přece jenom najde – přehnaně uklízím, já prostě nesnesu mít v pokojíku nepořádek, holky ze mě na lyžáku nemohly.

  Taky jsem děsná nervka, když někdo stojí blízko mě, je mi nepříjemná blízkost cizích lidí. A když se na mě někdo moc tlačí v řadě v obchodě nebo na obědě, tak to prostě vzdávám a odcházím. Ale jinak jsem děsně milý člověk. Jenom na ostatní občas, i přesto, že se usmívám, působím moc odtažitě a chladně.

  A jak tak čtu ty vaše komenty, tak si připadám jako exot:DDDD

 32. Já nemám ráda, když píšu písemku a profesor mi čučí přes rameno na papír..

  Já mám taky hafo špatných vlastností, určitě je jich víc, než těch dobrých..těch ani moc neznám..

 33. Carol, já si života děsně vážím, já ho miluju. Nedokážu si představit sebe na tvém místě a děsně mě tvoje nehoda mrzí. Ale asi o mou lítost nestojíš.

  Mamča by chtěla abych šla na medinu, ale já bych to nedokázala, protože jsem strašně citlivá a z představy, že někoho něco bolí nebo něčím trpí a já mu nedokážu pomoc, bych se zhroutila.

  Určitě piš, protože myslím, že to hodně pomáhá a úplně ve všem – třeba mně se úplně neuvěřitelně zlepšil pravopis, po tom, co jsem začala psát:)

 34. Carol: určitě piš, já věřím, že tvoje povídky budou hodně dobré! S radostí si je přečtu, už se na ně moc těším, tak doufám, že nám na mě potom dáš hezky odkaz! 🙂

  Co se týče přátel, z toho si nedělej hlavu, určitš se ti "praví přátele" jednou najdou. Já vím, jak těžké je hledat, sama ve svém okolí nemám nikoho, o kom bych spolehlivě mohla říct "pravý přítel", možná pár lidu na netu, co mi dodává energii (třeba Blanch, moje starší netová sestra, která musím mít hodně trpělivosti:) Podívej se třeba na http://pottpovidky.sandraela.net , tam se přátelé hledají dobře! 🙂

 35. Bože, žasnu, jak se neumím vžít do lidí, teda spíš, jak se neumim pořádně vyjádřit…já spíš něž abych energii dodávala, tak ji odebírám 🙂

 36. Carol, je mi to moc líto. Já blbec si zase nepřečetla předchozí komentáře…

  Pokud ti to nebude vadit, tak se trochu vyjádřím. Neumím sice psát takové slohovky jako Blanch a Nancy, ale budiž…

  Neztrať radost ze života, Carol. Strašně mě takové věci mrzí, a i když to neumím vyjádřit, je mi to hrozně moc líto. Nebudu říkat, že bych si to s tebou klidně vyměnila, protože to není pravda. Ale chtěla bych ti nějak pomoct, jenže nevím jak.

  Myslím si, že kdybys něco někdy potřebovala, tak ti určitě někdo tady pomůže.

  Taky mám takový dojem, že jsou někteří lidi, kteří by si tvůj osud zasloužili spíš než ty. Svět je nespravedlivý, co se týče těchto věcí. A mě to mrzí. Každý by ale měl brát svůj úděl takový, jaký je. Mě například umírá můj děda před očima, ale nemůžu s tím nic dělat.

  Já si někdy taky přeji umřít ale není to dobré. Pak si vždycky vzpomenu na všechny mé blízké. Nemůžu umřít už jenom kvůli nim.

  A naše největší povinnost na světě je žít.

 37. Tak tohle mi přijde jako bezvadný nápad, když jsem si tohle četla v mnoha věcech jsem se prostě našla…

  jsem líná… nikdy nevysávám… prostě nikdy… já ten bordel na koberci radši posbírám rukama, než abych prostě vytáhla vysavač zapla ho do zásuvky a jela… nervuje mě pomyšlení že bych měla uklízet místečko po místečku…

  mám vlasy po zadek a mí rodiče naprosto zbožňujou když všude nacházejí moje chlupy (jak je nazývají), přicházím později než naši a mám si ohřát oběd-to se mi nechce tak jsem prostě o hladu… jsem líná dokonce se najíst…

  mám křečka, jednou jsem mu nevyměnila piliny měsic a půl a srděl tak strašlivě že to snad nebylo možný… chudáček…

  kdysi jsem se učila na každou hodinu… joo, to byly časy, teď mám na každou hodinu tahák…

  nesnáším vstávání… nejradši bych byla Šípkovou Růženkou, ta se aspoň mohla vyspat! když nespím osm hodin tak se mnou prostě celý den nic není…

  bordel v pokoji nemám, protože mi uklízí mamka, :o)))

  nenávidím umývání a utírání nádobí, utírání prachu, praní, žehlení… prostě všechny domácí práce…

  nikdy se nehádám… prostě se radši stáhnu…

  jsem sebekritická

  nerada slyším ošklivou pravdu,

  neumím být upřímná a když teda jsem, tak pravdu říkám jenom kulantně, nerada lidem jakkoli ubližuju, na to nemám svědomí…

  mlátím se s brášinem, tohle je na denním pořádku… je to teda hlavně kvůli pc, trávím u něj hodně času, hlavně od té doby co máme internet.

  mám svůj vlastní svět, do kterého si pouštím jenom lidi, o kterých jsem si jistá že mi nikdy neublíží…

  jsem stydlivá a neumím se seznamovat…

  radši neprosazuju svoje názory, řeknu je jen nejbližším přátelům, ale nervu se za ně…

  hrozně se bojím mínění lidí o mně.

  většinou se nerozčiluju, a to i když bych fakt měla, prostě nesnáším konflikty…

  no tak t by snad mohlo stačit … určitě jsem si nevzpomněla na všechno, ale tohle snad bohatě stačí na to, abyste si o mně udělali obrázek…

  Carol, neznám lidi, kteří by byli tak postižní jako ty… Ale moje sestra má Dawnův syndrom. je to s ní hodně těžké. vím, jaké to je dívat se na člověka který nemá naději žít normální život, který až dokonce života bude muset mít někoho u sebe, ale ty máš mnohem větší naději na život než ona… říkáš si že chceš umřít, ale život je dar, a každý by si jej měl vážit, moje mladší sestra je hrozně šťastné dítě i když nemá dostatek rozumu na to aby dokázala pochopit všechno co ji v životě čeká… žije ve svém vlastním světě, vyžaduje 24hodin péče…

  chtěla bych tě nějak podpořit, ale já nemůžu… najít cestu k radosti ze života můžeš jen ty… nic nemůžu vědět o tvých starostech a trápeních, ale… no to je jedno… jenom jsem ti chtěla říct, ať se nevzáváš… vím že ode mě, od člověka kterého neznáš, od člověka který nezná tebe, tvoji situaci je to bezpředmětné, ale je to dobře míněné…

  a psaní t můžu jen doporučit… můžeš se ze všeho vypsat… je to skvělé uvolnění toho co tě tíží, ráda si to přečtu :o)

 38. Já jsem prostě blbá,v tom vězí celej problém.Když mě něco štve,je to pak s ostatními lidmi okolo mě dost špatný:))))A jsem děsně nervní,věčně narážím do stromů(od koho to asi mám:))Jo,a taky jsem na chatě zabíjela kladívkem mravence,bo jsem měla vztek na bráchu:))))

  A taky nenávidím,když někdo uráží lidi,jako je Blanch:((((((

 39. Já rozhodně nepíšu slohovky =) Pouze to, co mám na srdci!Můžu se tě na něco zeptat Neomi? Píšeš, že nebudeš říkat, že by sis to s ní vyměnila, jasně, to beru, je to člověk kterého neznáš, to je logické. Ale představ si, že bys měla někoho postiženého v rodině, přála by sis to s ním vyměnit, nebo by ses radši dívala jak…teď němůžu najít vhodná slova, napsat trpí je moc kruté…

  Je to jenom čistě teoretická otázka, kterou už jsem pokládala spoustu lidem, když přišla řeč na postižené lidi.

 40. Já jsem děsnej ale děsnej lenoch. Taky příšernej bordelář a lehce se vytočim. Pořád si musím stát za svým a často řeším problémi tak, že je prostě nechám vyřešit sami…..někdy ale musím mít všechno hned a ne zítra či někdy jindy.

  Vůbec se neučím a tím často vytáčím rodiče.

  Nezvládám moc dobře hádky, jelikož buď vyjedu a nebo jsem jen potichu.

  Taky si koušu nechty a počítač je pro mě nezbitnej k životu.

  Moje špatný vlastnosti se už asi nezmění i když na tom s těma nechtama a pc pracuju ( marně )  :))))

 41. oukej, četla jsem jen blanchí zpověď, ale až bude čas, zasměju se i u vás=)=)

  Beru velkej obdiv Blanch, že to jsem píšeš=)=)

  Jáááá a mé vlastnosti?

  táákže jsem strašně držkatá jako blanch, nemůžu za to, sem upřímná a to hodně lidí štve a odsuzuje mě za to, proto nemám ráda mou třídu, pač tam je to dožírá nejvíc=)

  Další špatná vlastnost je, že jsem cholerik takovej, že vyhazuju věci do vzduchu, ale na druhou stranu jsem flegmouš(jako Blanch), že mě nevyděsí ani atomovka před obličejem…

  Můj bordel je třikrát černobyl, fakt děcka, týý brďo, jak já nesnáším uklíízení…ble…

  No a pak poslední nejduležitější špatná věc je, že se moc bavím ve smyslu pařby, párty, alkoholek=)

  miluju různé akce, spešl pařbičky, no prostě tam je hukot( kdo byl u nás v Mohelnici na buranech, tak já sem byla ta, co poskakovala po parketě jako střelená koza=)

  Uf, to jsem to na sebe práskla…a abych nezapomněla, další moje špatnost je že, ne snáším terezy a jsem silně proti nim, já za to nemůžuž)=)

 42. Jana :))))))))))) Věřím ti

  Amy: jooo..tak na pařbičky jsem byla taky hodně dřív, když jsem bydlela blízko města, teď jsem tak líná na ně jít, páč to mám 10km 🙂 Ale jinak na různé akce k přátelům, chlastačky apod., to taky můůůžu :)))) Už plánuju jednu spešl na léto na chatu 🙂

  Přesně si vystihla tu flegmatičnost a choleriku…taková jsem já..atomovka před xichtem-lážo plážo, ale když třeba něco dělám a posere se to, mrsknu s tou věcí a začnu po ní řvát, že je to její vina a že za to může, začnu s  ní třískat apod. :)))

 43. Blanch: znám tvoje dvojče, hmmm vlastně dvě, a dokonce tři… první jsem já, druhý je moje druhá já (mám ho, potvrdí Bája) a třetí je Barborka Siriuska…

 44. Já si radši ani nečetla ty ostatní komenty….

  1)Jsem hrozně panovačná

  2)Jsem líná

  3)Neučím se, ale procházím (bééé hrozí mi trojka z ajiny)(já chci mít vyznamenání)(to jsem ale ctižádostivá=))

  4)Nejadši bych svýho bratra ukamenovala (nevím, jestli je to špatná vlastnost- upřímnou soustrast všem starším sourozencům)

  5)jsem romantička (mý kámošce to strašně vadí- je to pesimistka, cholerička atd.,-podle ní je to ta nejhroznější vlastnost, kterou mám a po ní je to, že jsem optimista)

 45. Když si to tu člověk tak pročítá, tak dost lidí, jak tady tak jsme, jsou líný, neučejí se, vymýšlejí si, jsou drzí, bordeláři (jsem na tom úúúplně stejně jako Blach + ještě starý svačiny … blééé) a vzteklí jak ratlíci a hryžou si všechno možný ;o) a neradi vstávají, uzavírají se do sebe, pěstujou si doma všechny možný vetřelce (tak to nazývá moje mamka), hádají se, mají vždycky poslední slovo, mají taky ždycky pravdu a všechno zvládnou sami.

  Tak shrnuto podtrženo, to všechno jsem celá já! Jo a ještě si čtu všude kde můžu a zvláště na ulici =o)… Ahojky, musím končit, protože mamka už skáče metr dvacet, že chce jít telefonovat.

  P.S. pro přátele bordeláře:

  Nepořádek v mém pokoji je jen zdánlivý, je to výraz složité osobnosti a skrývá v sobě vnitřní krásu a strukturu, zřejmou jen těm, kteří mají dar skutečného poetického vidění. Jsem zkrátka svobodná, nespoutaná tvůrčí duše, povznesená nad každodenní banality, jako je například uklízení.

  Mám tohle nalepený na dveřích pokoje a vžycky když k nám přijde návštěva s aspoň trochou smyslu pro humor, tak si to opíše a tak to jde pořád daál ;o)

  Páčko,Sev

 46. Gen jedno je ještě loony a jedno je ještě Alzinak, pokud vám ta jména něco říkají a s Barborkou jsme už na tom domluvené dlouho..panečku..to bude už aspoň nějaké dva roky 🙂

 47. No tak napísať moje zlé vlastnosti…. to bude ťažké, ale pokúsim sa:

  Som hrozný flegmatik, čo väčšinu ľudí strašne rozčuľuje. Nikdy sa s nikým nehádam(veď ako sa hádať s niekým, kto vytrvalo ignoruje všetky pokusy o začatie hádky?) som sebakritický, v niektorých situáciách aj trochu namyslený, ale najhorśia z mojich zlých vlastností je táto: aj keď to môže vzhľadom na môj vek(14)rokov zieť zvláštne, ale som strašne konzervatívny. keď som sa pred dvoma rokmy dostal do śkolskej rady okamžite som dal návrh na totálny zákaz make upu v škole. Všetci ho jednohlasne schválili. Takmer celé dievčenské osadenstvo školy ma znenávidelo. Za tie dva roky som už navrhol veľa podobných zákaov a príkazov(ako napríklad zákaz nosenia piercingu v škole). Myslím, že z týchto príhod by ste si mohli urobiť predstavu o mojej konzervatívnosti. Toto  určite nie sú všetky moje zlé vlastnosti, ale nemám toľko času ani chuti, aby som ich vśetky vypisoval.

 48. Nan: (trochu zpožděná odpověd ke komentáři 47)Zkusím být upřímná… přesně nevím, co bych měla odpovědět, zkusím to říct sama ze sebe.

  Já si nikdy takové věci neříkám, jelikož vím, že není možné, abych si to s někým vyměnila. Místo toho se snažím tomu člověku nějak pomoct – a to by platilo i v případě někoho mě blízkého.

  Já takové věci prostě řeším jinak a nemyslím si, že by to bylo špatně.

  Ovšem kdyby bylo možné si to s nějakým… trpícím (kruté, ale pravda) člověkem vyměnit, tak bych určitě neuvažovala. Každý má právo prožít normální život. A pokud tomu můžu pomoct, tak pomůžu.

 49. Ahoj Blanch, povíš mi, jakého letního měsíce a jakého letního dne, zahájíš opět svou tvorbu.

 50. Genev no..to už jsou nějaký čtyřčata..paterčata 🙂

  Severka taky koukám 🙂 Ještě uděláme opak..

 51. hihi moje špatné vlastnosti? těch je:)  tak tady jsou ty bejvýraznější: sem děsněj cholerik. urážkama se sice až tak vytočit nedám(většinou toho odtyčného pošlu někam :)) ale když mám blbou náladu sem schopná člověka seřvat za to že se na mne blbě koukne 🙁

  jinak bytostně nesnáším když se někdo začne navážet do mích kámošů.

  jinak děsně nerada se učím.a nikdy se na nic nezeptám učitelky( nevím proč takovej divnej zvyk)

  podle mínění jistých profesorů sem drzá:)a občas upřímná až to bolí.  

  jinak sem děsnej bordelář.

  taky sem samozřejmně líná =)

  všechno odkládám na poslední chvíli.

  jinak nesnáším když mi něco přikazuje!

  no nic už mne tak nenapadá :-) asi je to všeczhno 🙂

 52. no,tak jsem se rozhodla se take svěřit.Jsem vobčas hodně hysterická,trochu ztřeštěná,nesnašim,kdyš si někdo ze mě dělá legraci(ale u mych kamoššu mi to nijak neva…teda u některych:-))jinak se hrozně moc hehnam,moji rodiče si mysli že sem drza:-O(ach jo,ty jejich řeči)vobšas naladova…jinak na všechny si asi nevzpomenu…ale je jich spousta

 53. moje špatný vlastnosti?v podstatě (zcela nečekaně) jsem na tom uplně stejně jako Blanch až na kousání nehtů a školu, sice se za to někdy až stydim, ale pro mě je škola celkem důležitá, ale jinak je to fakt stejný, zvlášť jsem stršně hádavej typ, dalo by se říct, že hádky někdy i vyhledávám, třeba se strašně ráda hádam ve frontě na lyž. vleku a to když se mi ty lidi pak nakonec přece podaří předběhnout a pěkně nas*at, tak mam pak strašně dobrej pocit (vim, že to neni nic ke chlubení, ale bohužel je to tak:0))

 54. blanch tady ty stranky jsou suprovy =)a i kdyz mas asi nejake spatne vlastnosti tak mas vybornou fantatzii=)hlavne se mi libi jak tam je srabus………

 55. blanch uz nevim kam to mam napsat abys me co nejdriv odpovedela tak se te pro jistotu jeste zaptam tady……pokud ministrestvo muze zjistit z jakeho mista kouzlo vyslo ,tak kdyz nekdo pouzije jednu ze zakazanych kleteb tak by to meli zjistit  ne?myslim =)….a nerikej ze to tak neni protoze harrymu poslali sovu v druhem a patem rocniku takze bydto je ministestvo neschopne nebo rowlingove usel maly  detail  i kdyz kdyz se to tak vezme tak zasadni

 56. dracice nezjistí všechno..to by pak museli najít i Voldíka, nemyslíš? :)) Ministerstvo nemůže mít přehled nad všemi a kontrolovat celý kouzelnický svět, to je prostě blbost..nedá se to zvládat. Kdyby to opravdu tak bylo, všechno by bylo jinak.. plno věcí by se odehrálo jinak.. Harrymu poslali, protože byl nezletilý kouzelník a předpokládám, že bradavické studenty pod 17let hlídají..to je logické..ale nemůžou hlídat všechny.. to by pak Voldíka nehledali tak dlouho.. Petra by našli.. Siriuse by neodsoudili.. do školy by ihned přicestovali, když Brumbál zemřel..

 57. blanch ok =)ale mam tu dalsi zaludny dotaz …pokud ve ctvrtem dile harry zmizel z toho hrbitova jak zabili toho cedrika …tak proc se brumbal nezeptal kde ?mohli je najit…nebo tam aspon nekoho poslat na ten hrbitov jestli uz se premistili ne?=)a pak jeste jeden velky zaludny dotaz:pokud kdyz se tom raddle dotkne znameni zla od jednoho tak se ostatni premisti…takze vi kam se premistit.pokud to vi ,a snape ma znameni zla proc brumbalovi nerekl ze je svolava  nebo aspon kde jsou?

 58. já myslím, že bylo Brumbálovi jasné, že by je tam už nenašli. Navíc..v tom zmatku.. s Bartym jr. a s mrtvým tělem Ceda.. docela mazec.. jako..já ti na to neodpovím, že jo.. to spíš paní Rowling 🙂

  S tím Snapem..myslím si, že tohle všechno se dozvíme v šestce..víš, jak to je..neví se, zda byl teda špeh nebo ne..ale Brumbál věděl, že je třeba Snape na shromáždění apod. Myslel si, že pro něj dělá špeha…

 59. blanch a jaky je tvuj nazor ?ja myslim ze byl severus vazan neporusitelnym slibem takze ho nemohl porusit budto on nebo brumbal vybral si sebe takze…vkastne nezradil kazdopadne tvuj nazor se ceni=)

 60. v sedmičce, sorry..víš, jak jsem to myslela..

  můj názor je můj názor a nikdo mi ho nezmění..každý máme to svoje 🙂

  Brumbál neprosil o svůj život, ale o svou smrt, toť můj názor. Snape si vybral sebe, protože to tak chtěl i Brumbál.. sám mlvil o smrti jako o dobrodružství

 61. takze abych pokrocila dale s dotazy:kdyz v patem dile bylo ze hermiona  byla taky na grimlaudove namesti tak poc tam byla ?chci rict,ze to by stab fenixova radu a ona byla mudla takze tam nemela co pohledavat z toho lze uvodit ze tam byla jenom jako kamaradka harryho i kdyz pomahala s uklidem ne?ale i kdyz byla jeho kamaradka nemeli by ohrozit bezpecnost jenom proto ze byla kamaradkou jednoho kluka….

 62. Hermiona není mudla, pochází z mudlovské rodiny, ale je čarodějka..proč by tam neměla být? Nikde není řečeno, že Fénixův řád je jen pro čistokrevné kouzelníky a Harry taky není členem Řádu.. navíc.. Snape je taky mudlovský šmejd, když to tak řeknu, a do Řádu patřil.

 63. blanch ne ted jsi me nepochopila =)chci rict ze nikdo mlady neni v radu a hermiona by se tam taky nedostala protoze  ji nikdo v kouzelnickem svete nezna a kdyby se tam nekamaradila s harrym sotva by ji vse vyzradili co myslis?

 64. blanch je ja mam novou teorii jak brumbal mohl-nemohl umrit =) .tak se posad a neceho se drz…. pamatujes jak v patem dilu kdyz bella zabila siriuse a jak za ni harry bezel. pouzil na ni crucio a ona na nej ze : tys nikdy nepouzil zakazanou kletbu ze ne pottere? musis ji myslet vazne…nebo kdyz mlady skrk se vydaval za moodyho tak kdyz se ucili o neprominutelnych kletbach tak prece rekl tze pochybuje ze kdyby to na nej nekdo zkusil ze by se mu spustila jen krev z nosu no ne ?pokud snape nemyslel kletbu vazne a pouzil mezitim neverbalni zaklinadlo ktere by ho nekam vrhlo….a jak se dostane pryc ze jo ?jiste tak prece fox vyletel ven a zpival pisen odletel takze a rika se ze unese neuveritelne tezka bremena no ne? brumbal mezitim nejak vycaroval sveho dvojnika no ne ? no jo no jo ja vim asi blbost ale mozny je vsechno =) aspon nejakou teorii mam myslim ze by totiz potter bez dopomoci brumbala vitealy nenasel ani s pomoci hermiony a rona.!

 65. doufam ze jsi s timto vzkazem mela trpelivost a trochu jsi me pochopila protoze nekdy pisu nejak jako v chumlu ze se to pak blbe chape =)

 66. Nemyslím nic, nad takovýma věcma nepřemýšlím..prostě je to kamarádka.. no.. je jasné, že Ron by se to asi dozvěděl, páč jsou Weasleyovi členy Řádu….

 67. ach jo .tak dneska mam narozky a sedim cucim na monitor a pisu zpravu o tom ze mam narozky .to sem to dopracovala

 68. tak to máš jít slavit..moje proběhly stejně.. :))) dva týdny zpátky 🙂 Seděla jsem u pc a ani jsem to dodneška nijak neoslavila :))

  Tak teda všecko nejlepší :))) Doufám, že nemáš taky kulatiny jako já..to bys to teprve dopracovala 🙂

 69. blanch ke kulatinam mam opravdu jeste daleko =) ale diky .dostanu novej mobil jeste jsem ho nedostala protoze musim pockat do vyplaty no

 70. blanch vis mam jeste par dotazu. tak prvni kdyz byl harry v patem rocniku u soudu proc mu proste nedali veritaserum ?za druhe kdyz chytaji stale smrtijedy proc proste brumbal nevysvetlil ze maji znameni zla na ruce ?a za treti jak se da udelat stranka ?=)

 71. dracice :)))) no, na to ti neodpovím, protože na to samé se ptám dokola taky a neznám odpověď.. jsou věci, které i Rowling nedomyslela.

  Stránky.. no..buď v php, html, css nebo blog jako je tento :)))

  Můžeš si je vytvořit sama v editoru nebo stáhnout layout..

  mám stránku s layouty.. a Janika má krásné layouty.

 72. blanch jo a dalsi dotaz .kdyz se harry na lupinovu radu dival do data vydani knihy v sestem rocniku od prince dvoji krve bylo to temer pred padesati lety a jak sam rekl tak pry ze tam nechodil ani james sirius a lupin a tedy i logicky snape ktery s nimi chodil do rocniku no ne ?tak se ptam jakto ze je snape princ dvoji krve .=)

 73. blanch jj mela by byt kdyz si to tak vezmes…… jj a mimochodem kdy bude nejakej dalsi dil dalsi povidky ? uz mam abstinencni priznaky z nicnecteni. vsech sest dilu znam nazpamet =)

 74. No teda, musím říct že mám velmi podobný špatný vlastnosti jako ty…jsem drzá, líná, neučím se (skoro), a někdy až krutě upřímná =) Akorát ty nehty si nekoušu =P

 75. já si nekoušu tedas přímo nehty, ale spíš tu kúžičku kolem :)) Ale teď zrovna ne..vždycky mám období, kdy na čas přestanu a teď je zrovna ono období… pak každého seru dlouhými drápy :)))

 76. Severka [57] Ani jsem se nedivila, co mě napadlo, když jsi napsala "a koušou si všechno možný"  Asi jsem fakt dost perverzní, ale nemůžu si pomoct….

 77. no tak kdybych měla vypsat všechny svpje špatný vlastnosti tak ani nedopíšu :D Ne tak šoatný to se mnou snad není…

  -Takže jsem strašně líná…Když mám něco udělat pořád to odkládá,…a pak di nadávám že sem to neudělala dřív….

  -Když po mě rodiče třeba něco chcou nikdy se mi nechce to udělůat a strašně odmlouvám

  -jsem celkem nervák,ale jen někdy…někdy mě dokáže naštva každá blbost no

  -Když se mě naši furt vyptávaj jak bylo ve škole a tak…tak už sem někdy protivná protože mě štve jak se ptají pořád dokola,nebo špatnou známku neříkám dokud to není nutný

  -když chci být dlouho venku tak se vymlouvám na to že ostatní můžou být přece taky tak proč ne já

  když ještě na něco přijdu tak to dopíšu….Jo BLanch mě to taky zajímá co píšou ostatní

 78. terko :)))))))) to jsme dvě…

  Mary si taková obdobná verze mě…já ale nejsem nervák…jen málokdy :))

 79. jo já zas celkem dost…hodně lidí říkaá prý pohodář…ale kdž mi třeba něco nejde tak se strašbě vztekám….když zž to dělám poněkolikátý a nebio se nechám hoidně rychle vytočit

 80. mno já jsem pohodář,ale,když mě něco nebo někdo naštve je to zlí! Jinak no s tím učením.Nejsem na tom stejně jako ty.Já to tiž spoléhám na taháky a na napovídání :-)

 81. no ja byla ohromny bordelař jako mala ale tet si skoro porat uklizim…někdy se na ten bordel tak naseru že si to musim uklidit!!

  PAMATUJU SE JAK SEM PŘESNĚ PŘED ROKEM ZAČALA CHODIT S JEDNIM KLUKEM A UKLIBILA SEM SI ZA TEN ROK TŘIKRAT!

  byl to pro mě rekord… jo veskole to mam takoví že je tam sikana a ja propadam ze 4tyř předmětu a vsichni země sili…kluky moc nestřidam..to spis jak sem byla mladsi…nemam skoro žadne kamarady…prisla sem o moji nej kamosku a moc mě to mrzi…ale na jednu stranu sem rada…měla sem kvuli ni jenom problemy…tahle stranka je skvěla…

                                                               MoC

                                                                        díky

 82. Já jsem někdy strašlivě upřímná,všude chodím pozdě a nerada se učím,ale to je tak ještě normální.Jinak aspoň nejsem bordelář,ale ohledně toho,když někdo uráží moje blízký jsem taky schopna vraždit:o)))

 83. jé…. nazdar jmenovkyně =)

  no nic: Carol – moc tě obdivuju, že to zvládáš. Já bych… nevím… Je to hrozný, co se ti může stát…

  moje chyby:

  1. šílenej bordelář – to je asi dost lidí… já jsem však bordelář s občasnými záchvaty, kdy uklízím a přerovnávám, dokud všechno nemá svý místo =)

  2. líná… ale strašně… nejradši bych si celej den četla knížky, povídky na netu…

  3. občasnej perfekcionista… ale stojí to za to =)

  4. chodím všude pozdě… strašně pozdě

  5. neučím se… nemám špatnej prospěch, spíš se divím, že mi to tak skvěle vychází =) Prostě se k tomu nikdy nedokopu…

  etc… etc… etc =)

 84. Blanch, sry ale tady hledam podklady k šifře oktagramu:) snad se nezlobis ale chci te vystihnout co nejverneji. jinak co e tyce nehtu – já si je tez "zeru" a to prosím kdyz mám hlad:D:D jsem samojed:))))) jinak sama tu o sobe psat nebudu, na to stači sifra tam se toho na nmne dovite az az:))

 85. ahoooj…tak sem si precetla vsechny ty komentare a mam uz taky hlavu jako….dyni=)..Jinac moje nejhorsi vlastnost je asi ze su hroznej flegmos…jaj o me to rika lidiii=)taky su hodne moc lina….Skola je pro me taky clekem dost dulezita ale abych se ucila?neee to vyresi tahak..nekdy teda.Bordelar ani moc nejsu prave ze ja bych treba nemohla mit drobky na kobercu me to hrozne vytaci…nikdy se nehadam.jenom se segrou ale to se nepocita to se nekdy musi=)…jo a jeste se casto uzaviram do sebe…mam svuj vlastni svet a ten proste nedam=).taky neumim moc vyjadrit city to me stve teda dost..no to je asi vsecko i kdyz bych si vzpomnela jeste asi na naky veci urcit..asi ten text neni moc souvislej ale co stejne to nikdo cist nebude=)))tak cau cau

  P.S.Mas uplne krasnej blog urco pis dal

 86. Tak já se přidám ju?

  Táákže…taky jsem bordelář,stejně jako ty mám pocit,že si můžu pomoct jen já,taky nenávidím ty kecy: "Jak bylo ve škole?"

  Jsem docela mrcha, teda za ten poslední půl rok jsem se děsně změnila,a teď jsem fakt zlá….

  Někdy nemůžu vystát svý kamarády…

  Líná jsem taky,učit se mi moc nechce…nikdy. a většinou to odfláknu,jak nejvíc to jde. ..

  Ještě s tou mrchou,když mám špatnou náladu,nebo tak tak ybch nejraši po všech řvala. Seřvala,ublížila…

 87. Jsem uplne strasnej sobec!! Myslim, ze mi zalezi jenom na me samotne a kdyz se chovam nesobecky, je to stejne v hloubi duse jenom protoze, aby se mi to vratilo nebo aby me ostatni meli radi. Myslim, ze sobectvi je uplne nejhorsi vlastnost, protoze clovek dost casto ani nevi, ze ji ma- ja jsem si nikdy nemyslela, ze jsem sobecka, pomaham ostatnim, snazim se, aby nikdo nebyl smutnej..ale navic mi asi skoro na nikom nezalezi (ja vim, ze se opakuju:-(  ), dneska odjizdela jedna kamaradka a uz se nikdy nevrati a me to bylo jedno-asi jsem ji ani nebrala jako kamaradku: kamaradi jsou pro me od ceho? Abych nevypadala trapne, ze je nemam? Nebo abych se jim mohla sverovat se svyma egoistickyma problemama? Dve dalsi kamaradky brecely, kdyz odjizdela. Ja jsem si rikala, ze nic nevydrzi a jediny, o co jsem se starala, bylo jak se ted asi budem bavit (kdo s kym vic), kdyz budeme tri a ne ctyri:-( Je to tak nechutny zjistit, ze jsem uplna egoisticka mrcha. Potom, kdyz jsme se vracely z nadrazi, rekla jsem si, ze se polepsim..ze nebudu takovej sobec..to mi ale zatim moc nejde-chovat se muzu nesobecky, ale uvazovat tak jen tak rychle neprestanu:-(

  Omlouvam se, ze vam to sem pisu, fakt to beru hodne jako zpovednici, kdybych byla verici, pujdu do kostela;). Vlastne je mi uplne jasny proc to (nekam) pisu- mam vycitky svedomi a chci se jich zbavit (sobec):-( :-( :-(

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..