Severus Snape

Mám pro vás trochu rozptýlení, novou hru 🙂

Vidíte obrázek?

Copak si asi myslí Snape? Nebo co říká Brumbálovi?

Vymyslete pro jeho myšlenky nějakou vtipnou hlášku, přibližně deset nejvtipnějších pak vyberu a budete hlasovat o to, co tam vepíšeme 🙂
Tak do toho…

Sevíku, co se ti asi tak honí hlavou? „Potter tu tak nečinně leží, jak jsou ty přísady do Doušku živé smrti?“
Tak pište, pište, ať se máme zase čemu smát 🙂

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

127 komentáře “Severus Snape

 1. hehehe, tak co třeba tohle…

  "Pane řediteli, myslíte, že bylo nutné všechny studenty zabít? Jsem přesvědčený, že tu epidemii rýmy bych nějak vyřešil…"

 2. "Jak to myslíte, kdo je našim cílem? Snad Potter, to je jasné! Vykleštit, oběsit, upálit, utopit, podřezat..ale ne nutně v tomto pořadí!"

 3. Začínám si myslet, že hostit Svaz českých slashařek nebyl nejlepší tah pane. Blacka včera znásilnily a Draco malfoy je už několik dvní nezvěstný. (možná to není vtipný, ale úplně na konci řady u stěny jsem poznal Blanch ve spacáku :))

 4. Blacka by ale asi nezmínil…spíš by se tomu posmíval..co kdyby mluvil o sobě, že jsou mu stále v patách? Že mu nechávají na klice dveří milostná psaníčka? :))

 5. Melodye, teda, že byste ho vykleštily a pak vykatrovaly.. na to bych se docela podíval, připadá mi to neproveditelný :DD

 6. Brumbále, jak vyřešíme případ Pana Anonyma? Vraždí pouhým slovem nevinné duše. I když v případě pana Pottera bych dal již zmíněnéhu Panu Anonymovi povolení poklábosit si s Vyvoleným. Bylo by na světě lépe a všichni by byli štastni…

 7. S: Fuj, už začínaj hnít! brumbále, už bychom je ale vážně měli zakopat! B: ale Snape, vždyť víte, že jsou to nezbytné soušásti do vašich lektvarů… *(vím, trochu dlouhé)*

 8. Teď mě tak napadlo, zcela mimo mísu… Proč ty děcka leží všechny na bříše??? Sice mě k tomu napadlo několik teorií, tak dobře jenom jedna, ale proč tak leží i holky? To je mi záhadou… XD

 9. "Přísahám, že jsem to neudělal schválně, Brumbále, ale asi mi něco káplo do kotle s čajem, když jsem si byl v kuchyni pro koblihy, však víte, radši mám všechny jedy pořád u sebe, co kdyby se někdo nešťastnou náhodou otrávil…"

 10. Manio :))))) No ale tohle už opravdu zavání pedofilií :)))))

  samy :)))

  Crowley :)))

  Sakryš, to bude těžký výběr :))

 11. Mna napadla skor teoria co sa Harrymu honi hlavou, ked ma tie ruky tak pod tym spacakom a ocumuje svojho spoluleziaceho 🙂

 12. "Pane, proč všechny ty děti spí na té tvrdé podlaze??? Nebylo by lepší, kdyby se "pár" vyvolených (mrkl na místo, kde ležel Harry) přesunulo do mých komnat,hm???"

 13. Pane řediteli zajisté vám milerád poradím. Takže  Potter – 2 řada 3 z leva-soulož ujde, ale v orálním sexu potřebuje ještě zaučit, dále 3 řada 6 z prava- Á mladý pan Mafoy-vřele doporučuji, schopný ve všech ohledech, 1 řada 4 z leva – Longbottom- jste-li milovník adrenalinových sportů s masochistickými slony tak si příjdete na své….

 14. P.S. pro všechny případné šťouraly typu anonym: jedná se o fikci, vše je jen dílem mé zvrhlé představivosti ,a nikdo jiný s tím nemá nic společné :))) Slash forever

 15. Albus: Umí tady někdo vařit ve velkejch kotlích? Severus: já… Albus: A co ste vařil naposled? Severus: Asfalt …Albus: Panebože, dej, ať není válka… (severus se ušklíbne)Severusi ,von vás ten smích přejde. Vy se těšte. Večer jedete do Azkabanu a tam už vás přejde chuť metat kledby po studentech. Tam vás zavřou, až zčernáte!!! Podivejte na ně chudáčky! A jestlipak vůbec víte, co musíte v případě bojovýho konfliktu zničit jako první? Severus: Mírovou smlouvu!!! (a nadšeně tleskne rukama )

 16. A:"Severusi, můsíme něco udělat, jak vysvětlím rodičům, že se nám otrávila půlka školy?"

  S:"Bohužel, Albusi, tady už nepomůže ani můj nejsilnější protijed, ale já vám říkal, že boty si mají nechat raději venku."

  ( asi to neni moc vtipný, ale před chvílí přišel domu muj bratr a potom co se zul, jsem si to nemohla odpustit:0) )

 17. Vážení, moc se omlouvám, ale nic mě k tomu nenapadá. Možná proto, že se mi tak strašně líbí příspěvek č. 33 od  Crowley. Ten je naprosto senzační. :)))

  Mno, možná by mě jeden napad, ale nejni to nic moc, tak se nezlobte: "Pane řediteli, pokud si dobře vzpomínám, tak to byl Váš nápad, aby chlapci a dívky spaly pohromadě. Takže si teď laskavě nestěžujte, že je skoro třetina dívek v jiném stavu….Pottere, už zase?!" :)))

  Jak říkám, nic moc.

 18. Tenhle obrázek jsem viděla na Rickmanovských stránkách a děvčata tam dostala za úkol doplnit nejlepší hlášku, vyhrála to jedna která zněla asi v tom smyslu, že tam Sevík jak procházel udával počty nemocných, mor, tubera, malárie apod. a pak ještě dodal a jeden bez mozku, ale Logbottom se vlastně nepočítá:)))

  Mě se ale líbila ještě jiná co tam byla.

  Sevík: Budeme tady ještě chodit dlouho? No já, že bych taky už docela padl za vlast.

  A teď jedna vlastní: "Dnešní noc si asi pěkně užijem pane řediteli. Potter totiž děsně chrápe."

 19. sry ale nic blbšího mě nenapadlo: Brumbál: "Severusi, je načase, abyste začal s výukou…" Severus: "Albusi, řekl jsem vám několikrát, že sexuální výchovu učit nebudu!" Brumbál: "Klid, myslel jsem obranu proti černé magii…"

 20. A: Sevrusi, informujte obrazy, Potter se stratil!

  S: Ehm… Potter? o tom nic nevím (Záblesk v očích a myšlenky na jednu ne úplně opuštěnou postel ve sklepení…)

 21. Bravo! Dlho som sa tak nenasmiala. Sory, že neprispejem, ale akosi postrádam zmysel pre humor. Len by som privodila Sevimu infarkt…

 22. Rose fakt to tam je? Dala bys mi odkaz? Ráda bych se mrkla :)))))) Teď si ěm rozesmála :)))))))))

  Já jsem včera hledala na deviantartu a viděla jsem tam obrázek Snapea a měl u pusiny bublinu a byl v ní nějaký vtipný text, to prostě evokovalo udělat něco takového i tady, netušila jsem, že to už někde probíhá…ale ten Logbottom mě dostal :))))))))

  Lidi Brumbál tam nemluví, pokud vidíte…pište jen Severovy hlášky…je tam jedna bublina 🙂

  Silwen :))))))))))))))))))

 23. Nevím, jestli se neopakuji…

  "Já jsem vám říkal, že nemáte nechat Filche vařit. Teď jsou všichni studenti otrávení. No. Ne, že by mi to zas tak vadilo…"

 24. Blanch, když už o tom mluvíš… kámoška mi předevčírem posílala nějaký obrázek (možná taky z DA).. Sev na něm kouká na telku a vzteká se, protože tam zrovna jelen obšťastňuje srnku. :0D Noo, to bys musela vidět. :0D

 25. Myslím, že tohle už někde bylo, ale napíšu to sem:

  S: (sčítání zraněných bo bitvě) ,,Takže, to máme: Jeden bez nosu, čtyři bez ruky, pět bez nohy, jeden bez mozku….o pardon, Longbottom se vlastně nepočítá…"

  Nebo mně ještě napadlo…

  S: (si myslí) Safra, že já uvařil ten Doušek živé smrti až moc silný…Ti už se asi neprobudí…

 26. Silwen :)))))) nemáš na to odkaz? :))))) Aha..tak nic, jdu se podívat :)) heh..dobrýý :)))

  Izzie :)))))

  Jane jo, prý to už kdesi bylo…

  Leb thanx 🙂

 27. "Spí Janíčku, spí, zavři očka svý… Longbottome, leží se vám dobře? Pottere, zlý sen? Pojďte, já vás utěším. Weasley, nechte toho! Tady máte radši medvídka. Původně jsem nechtěl, ale nedáváte mi jinou možnost. Ruce na deku! Všichni!"

  Bude to těžké rozhodování. Už mám 4 favority :-).

 28. "Pane řediteli, myslím, že ty spací pytle nebyly zapotřebí… Náš učitelský sbor je dostatečně velký na to, aby nikomu ze studentů nebyla zima…"

 29. Caph :))))))))) A také existují dozajista nějaká klonovací kouzla… takže..kdo si objednal Severus Snapea? 🙂

 30. Sakra , já snad dám výpověd, i když dostávám vysoký plat za dva učitele , ale už nemužu dál ty děcka se tak  přemnožili , že do něj zakopávám, a to nemluvně o tom že vyučuji lektvary a obranu proti černé magii . Prostě at si tu Brumbal vyučuje sám….

 31. No, podle Severusova výrazu bych navrhovala:

  "Fuj, na něco jsem šlápl – jo, to jste vy, Pottere."

 32. Severus:

  Promiňtě Albusi ale vzhledem k tomu že má Potter špatné sny bych si ho radši vzal k sobě do sklepení(Myslí si:Tan na spaní nebude čas)

  To co říká a myslísi patří k sobě

 33. Severus:

  Promiňtě Albusi ale vzhledem k tomu že má Potter špatné sny bych si ho radši vzal k sobě do sklepení(Myslí si:Tam na spaní nebude čas)

  To co říká a myslísi patří k sobě

 34. S: No tak, Brumbále, dávejte pozor, právě jste šlápl na… A pan Longbottom. Pojďte pane řediteli, támle je Potter…

 35. Ježiši, jsou super hlody!:))) Můj favorit je Izzie, ale líbí se mi strašně moc všechny. Sakra, Blanch, nechtěla bych být ve tvé kůži:)

 36. No tak takovej mejdan jsme pořádali naposledy Albusi. Všichni se zblili jak prasata a teď tu chrápou s dřevěnýma držkama. Já jsem se taky doblil, schytalo to moje povlečení s medvídek Pú. Ne,příště na to serem.

 37. " Pane řediteli , nemyslíte , že jste to s počtem svých domácích mazlíčků už trochu přehnal ?! "

 38. Hej, tak – Nefertari, Izzie a Taťána .. :-D:-D tlesk :-D tyhle mě fakt rozesmáli :-D:-D …  Ty jsou luxusní :-D

 39. Pane řediteli,opravdu si myslíte,že byl nejlepší nápad poslat pro protijed na uspávací lektvar pana Pottera? Vždyť studenti už takhle spí třetí rok…

  Nic lepšího mě fakt nenapadlo…^^

 40. "Pane řediteli, myslíte, že bylo rozumné nechávat Weasleyho a Pottra vedle sebe? Všiml jsem si Weaslivých sklonů k chlapcům…."

 41. Doufám, že to hlasování bude brzo, protože mě napadají stále šílenější výroky. :o)

  1. "Takže, Brumbále, tohle je ta nejnovější metoda předepsaná Ministerstvem jak zjistit způsobilost studentů k postupu do vyššího ročníku. Ty nejtěžší formy idiocie by se měly do rána projevit vytlačením dolíku do podlahy. Předpokládám, že ráno to tu bude jako po mudlovském kobercovém náletu. Zvlášt po Longbottomovi jistě zbude slušný kráter."

  2. "Myslím, že se nám ten soubojnický klub vymknul z rukou."

  3. "Řekl jsem zapnout spacák a spát, Pottere, ne rozepnout spacák a sát!"

  4. A jestli znáte Krampola… "A teď vám povim pohádku… Byl jednou Harry Potter a s tim jsme zatočili a teď spát nebo zatočim já s váma. A kdyby někdo náhodou v noci něco potřeboval, tak mě najde dole ve sklepení. Nazdar!"

 42. hehe…to bude opravdu těžké:)mě se strašně líbí všechny…:)

  Ale mými favority zůstávají:

  Geri, Nosic, Crowley, Iziie…

  Někdo z nich se tam určitě dostane.Čestný slashový :)))

 43. samy: třetí bod je mazec:D:D

  Snape: …chodí Sevík okolo, nekoukej se na něho, kdo se na něj koukne toho Sevík zbou…ááá Pottere…

 44. Meadow: vidíš a mě pak došlo, že to možná ani nemá hlavu a patu :o) Napadla mě obměna:

  "Zatraceně, kdo je nejblíž u okna, otevřete! Řekl jsem zapnout spacák a chrnět, Pottere, ne rozepnout spacák a prdět!"

  A ještě:

  "Pottere, vyndejte laskavě tu ruku z toho spacáku. Ne, Pottere, mám na mysli tu vaši ruku, která se nalézá ve spacáku pana Malfoye!"

 45. Lidi..takový záchvat jsem neměla, co mi táta v  17ti zapínal bundu, aby mi venku nebyla zima :))))

  Tak to ej síla..to bdue vážně těžké k vybírání..asi těch hlášek vyberu víc :)))

 46. "Pane řediteli myslím že není dobrí nápad abych spal vedle Pottera"

  nebo

  "Pane Malfoy laskavě přestaňte dráždit Pottera neradbich aby se o vás dozvěděla celá škola."

 47. "Pane profesore, mohl bych si vzít Pottera k sobě dolů? Řekl bych, že si z něj udělám pokusné zvířátko…jak dlouho vydřží….chápete…." (Myslí si: "Sakra, kam jsem zašantročil ten jahodový kondom?")

 48. Severus (říká): Jistě, pane řediteli… samozřejmě si uvědomuji vážnost této situace, ujišťuji vás, že jejímu vyřešení věnuji plnou pozornost…

  (myslí si): "Kdybych šlápl Longbottomovi na hlavu zapraskalo by to nebo by se vysypaly piliny?"

 49. Pane řediteli za dobu vaší nepřítomnosti se nic důležitého nestalo, jenom vyhořelo celé druhé patro.Hagrid si koupil nové dráče, které nám sem zaneslo dračí spalničky, no a ty se šíříli velmy rychle tak sem nevěděl kam mám sávat mrtvoly tak jsou tady.Vymřela polovina školy. Ale jinak jako obvikle klid a ticho.

 50. Taroon: To je dobrý :-)))

  Ještě mně napadlo tohle. To první je upravená verze hlášky ze S tebou mně baví svět. Moc se mi to nepovedlo…

  1) S: ,,A teď vám povím pohádku: Žili byli upíři, ale byli mnohem horší než obyčejní upíři. Nelétali v noci, ale létali ve dne. Vy se ptáte, Pottere, komu pili krev? Hodnému profesorovi Lektvarů…"

  2) S (myslí si): Potter se na mně tak blbě ksichtí…Jak že je ta neodpustitelná kletba na A?

  3) S (myslí si): Pche! Prej viróza! Jestli se ta jejich "viróza" náhodou nezrodila v láhvi Ohnivé whiskey…

  4) S (myslí si): Jestli přežili ten jed, který jsem jim dal ráno do pití, tak jsem čínský bůh srandy…*ušklíbne se*

 51. Albusi, opravdu netuším, proč tu neleží ani jeden zmijozelský a nebelvírů je tu tak mnoho…

 52. =) mě to začalo bavit, takže… "Brumbále, jsem si jist, že pachatele brzy dopadneme. Velice rád bych mu poděkoval, obzvláště v případě pana Pottera"

 53. Musím priznať že táto hláška nie je z mojej hlavy, ale z hlavy mojej najlepšej priateľky. Keď som ju požiadala, aby doplnila bublinu, povedala toto:

  myslí si:

  " Áááá, tam je Potter, dobre, dobre, ešte tri kroky a…."

  nahlas:

  " Aúúúú, ale sa tu šmýka…"

  Zdalo sa mi to vtipné :-)

 54. S: Pane Malfoyi, neusmívejte se mi tu tady jako měsíček na hnoji, Pane Pottere, to platí i pro vás a vůbec, pane Malfoyi, co děláte tady? Zmijozelští leží támhle. Tak to vidíte pane profesore, opravdu to nebyl dobrý ná… Kde je pan Malfoy? Pottere, odhrňte si peřinu, HNED!

  Blanch: jaký upíři? To jsem tady něco prošvihla?

 55. stejně mě teď jedna napadla….a musim se o ní podělit….

  "3…2…1..BŮŮŮDÍÍÍČÉÉÉK!!!"

  takže tak…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..