Šatník jako takový

b
Dobrá..někteří z vás chtěli ukázku mé „práce“…
Možná už si pár z vás všimlo, že v menu se objevila nová ikonka, to je jedna z oněch změn. 
Zatím jsem převlékla kabátek na svých stránkách SLASHE. Bylo to rychlejší a jednodušší, to těžší mě ještě čeká a to kabátek na Layoutse, ten jsem ale nedělala já, ten budu pouze nastavovat. Nechte se překvapit dílem jednoho z mých kolegů :). 
Jinak na těch mých stránkách..moc si nevšímejte obsahu, kdo není zarytý fanoušek slashe a yaoi jako já, tak nepochopí :), obsah není vhodný pro mladistvé. Dávám vám přímý odkaz na stránku, ale klasický odkaz by vás zavedl na zaheslovanou stránku a chtělo by to po vás vstupní heslo :).
Zatím toho víc nemám, mám teď dost práce i doma. Konfiskuji staré prádlo a třídím nové v prádelně, peru jako o život, abych se ho zbavila :). Ještě na mě bude čekat žehlička a cíchy, taky budu muset ještě posekat zahradu. Trochu se toho navalilo, takže teď moc nestíhám dělat všechno…
Pokud jsem někomu neodpověděla na email, asi se jen tak nedočká. Nebyla jsem v něm už nějaký čas a zatím se ani nechystám. Mám teď takové menší „pracovní“ volno a vychutnávám si ho úklidem a mořením ve skriptech… paráda 😀 *ironík*
Toť vsjó..nic důležitého už ke sdělení nemám.
Jako by snad tohle bylo důležité, což? :))

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

42 komentáře “Šatník jako takový

 1. [1]: Candita není Layouts… nepleťte si to pořád, prosím vás…Layouts s Canditou nemá nic společného. Candita je moje pracovní stránka, moje doména. Layouts je Layouts.

  Jinak díky.

 2. [2]: :D  :D  Jak kdybychom to před nedávnem neřešily.

  Jinak – ten lay na slashi je úúžasný *inlove*. Propracovaný do detailu a detailíky já ráda :-D :D

 3. [4]: candita není stránka layoutse, candita je jen doména. Layouts je ona stránka. Moje ostatní stránky jsou taky pod canditou a není to candita.
  Tvůj blog se taky nazývá creation a ne jen blog.cz. Blog je systém, tak to ber tak, jako by candita byla prostě něco na ten způsob. Pouze hostuje stránky, stejně jako blog hostuje blogy.

  http://www.candita.cz – tohle je candita.

  [5]: protože ti tam jsou už záměrně..ne kvůli mému motýlkofilství, ale protože v anime mají motýlci význam :))

  [3]: thanx.. nj…to říkám pořád…Layouts prostě musí dostat nějaký název asi :D

 4. kdysi jsem říkala, že by se z tvojí drobné grafiky dal udělat slušnej layout. no tak jsem se o to pokusila :-D dopadlo to celkem dobře :-) moc jsem toho sice nepoužila, ale rozhodně to dalo mému blogu šmrnc :-D jen tak dál – tvoje grafika je luxusní :D

 5. [6]: teď už mě asi nebudeš mít ráda… ale mě to nedá. Svému blogu taky říkám "blog" a ne "creation". No vždyť je nakonec úplně jedno, jak se to jmenuje, hlavně že to je 🙂

 6. [9]: Není je to jedno, je to velký rozdíl. Blog je systém, ne název…Creation je název tvého blogu. Takže tohle není argument.
  To je dost diametrální rozdíl. Stejně jako je rozdíl mezi Layoutsem a canditou.
  Říkáš tomu blog, protože je to blog obsahově, ne proto, že je to na blog.cz. Kdybys měla blog na webgarden, taky bys mu říkala blog a ne webgarden. Protože to zkrátka je blog. To je pouze shoda jmen v názvu systému a v obsahové části blogu jako takového. Sblog, mujblog, estranky, pise, tohle všechno jsou blogy. Ale taky se jim selsky říká blog a ne podle koncovky.
  Takže to není totéž.
  Stejně tak i plno weblogů říká svému webu blogísek.
  Není to specifikum, neboť když řekneš blog, není tím jasně řečeno, že jde o ten tvůj, ale když řekneš Creation, je to jasné všem, kteří znají název.

  Já mám pod Canditou zhruba deset subdomén, to máš deset stránek s toutéž koncovkou. Takže když řekneš Candita, není to Layouts.
  Mé dvě osobní stránky mají taky adresy slash.candita.cz, prokleta.candita.cz, mám tam archív pod candita.cz, kamarádka tam má stránky pod vlcice.candita.cz, ale není to Candita.

  A to, že mám blanch.blog.cz neznamená, že jméno mého blogu je Blog(záměrně to odlišuji velkými písmeny). To je pouze systém.
  Stejně jako já můžu o svém stanovisku říct, že jsou to stránky. Protože to stránky jsou, stejně jako blog je blog.

  Takže v konečném výsledku bych dala ekvivalent asi takhle: http://blog.cz = http://candita.cz -> pouze adresa poskytující prostor pro podadresy. A protože Candita neznamená nic, zatímco blog je nejenom název, ale i obsahově má význam, proto se to slovo využívá.
  Teď doufám, že jsem to vysvětlila dostatečně, abyste už konečně pochopili ten rozdíl.

  P.S. já tě někdy měla ráda? :-P 🙂

 7. Aneb.. jako http://creation.blog.cz a http://blog.cz jsou dvě odlišné stránky, tak http://layouts.candita.cz a http://candita.cz jsou taky dvě odlišné stránky. Layouts na canditě pouze hostuje.

  Je to tak trochu urážka i pro mé kolegy, kteří si už na to taky stěžovali. Protože Candita je moje stránka, ale Layouts už není můj, je nás všech. Vlastnictví těch stránek je jiné.

  To bych rovnou mohla všechny své stránky nazývat Candita.. a čert, aby se v tom vyznal. A jak bych v konečném důsledku pak měla nazývat pravou canditu.cz?
  Už chápeš, o co mi jde?
  Nejsem to jen já, komu tohle zaměňování vadí. Mým kolegům to taky není příjemné.

 8. Layforu taky neříkáte Blog, ale Layfor… nebo Escaparate. Iluminee se taky říká Iluminea a ne Shadow-gallery.

  Tohle jsou vyloženě přesná přirovnání.

 9. *vzdává se a mává bílou vlajkou* teda ty ses do mě pustila, z neviné poznámky vzejde takováhle diskuze. Jestli jsem tebe nebo někoho jiného urazila, tak se omlouvám, to jsem vážně neměla v úmyslu. Jasně že chápu ten rozdíl, ani nevím, proč jsem se začla hádat, to bude prostě zlozvyk :-D. Tak já už radši mlčím, to mi jde stejně nejlíp…

  (P.S. vážně mě nemáš ráda? ani táákhle maličko? :D)

 10. Mě se moccc líbí ten na slashi :-P
  Je krásný,propracoavaný,dokonalý,úžasný ,pěkný,luxusní,nejlepší,úžasnácký…mám ještě pokračovat? :D

 11. [12]:No, Layforu Blog nikdo říkat nebude, Iluminee nikdo Shadow-gallery říkat taky nebude… ptž Layfor, Iluminea jsou zkrátka jak prašť a bouchni vlastní jména. Slovo layout je ale teď tak hodně frekventované slovo, že nikoho netrkne, že by tohle zrovna měl být vlastní název. Mozek to pak eliminuje v přesvědčení, že na název je to moc obecné… Proto jsem taky prve myslel, že když řeknu candita, myslím tím layouts.candita.cz … Tím vším nechci říkat, že jste si zvolili špatné jméno (naopak je "šukézní" :D). Ale to tak, abys třeba věděla, proč tak asi lidé pořád uvažují. Chápu ale, že tě to dokáže namíchnout :D. Ale celkem obdivuju, jak to dokážeš každému, třeba i po 100., vysvětlit… Mě by to nebavilo :D… Jinak gratuluji k pobytu u pračky! Jo, a ten lay na slash je DOKONALÝ!!! MOC MOC MOC! :D

 12. [21]: My jsme ho zvolili před pěti lety, kdy ho nikdo neznal, nebylo to zrovna běžné slovo.
  Ale vzhledem k onu názvu jsme se už tehdy dostali do podvědomí jako Layouts, protože nejsem odjakživa na doméně canditě. Dříve jsme byli na layouts.chytrak.cz (dodnes je tam náš starý web), pak na layouts-chytrak.net. Na canditu šel jen proto, že jsem byla první s vlastní doménou a bylo zbytečné si nechávat starý hosting a doménu.

  A jak správně podotknul ToM, díky jednoduchému a frekventovanému názvu jsme v předních vyhledávačích na prvních příčkách. Když dáš do googlu vyhledat Layouts(i do zahraničního), vyjede naše adresa hned na první stránce. V českém googlu jako třetí odkaz. To nemluvím o domácích katalozích jako je atlas, centrum a seznam, tam jsme na prvním, druhém místě.

  Dneska bych už ale našemu webu takové jméno nedala, tehdy to bylo něco nového a neotřelého, dneska je to tak běžné slovo, až se mi z toho zvedá kufr…
  Ale adresu už nezměníme, leda koupí nové domény. Ale zase se stěhovat, to by bylo o nervy.
  Co se týče názvu, už nad tím dlouhou dobu uvažuju, že byť nezměníme adresu, můžeme si Layoutse nějak pojmenovat…

  Layfor jsou taky Escaparate, tak proč ne. Protože abych se přiznala, mně to notně pije krev, že nám říkají mnozí Candita.

  A já to vím, proč nás tak nazývají, neboj se, tohle je mi naprosto jasné. Na to vysvětlení nepotřebuji. Proto mám nutkání to všem řádně vysvětlovat.
  A i když do článků, komentářů a všude záměrně píšu pořád Layouts jako název, aby se to konečně už vžilo(dřív s tím lidi neměli tolik problém, na canditě jsme tři roky a Candita nám začali říkat až teď blogaři), ještě to mnozí nejsou s to akceptovat.

  P.S. proč registrace nového blogu a ne inovace toho starého?

  [17]: si piš, že to byl záměrný manévr :D
  Zakázané ovoce je vždycky nejlepší.
  Ale tohle není téma, které se lidem zrovna dvakrát líbí, to je jen pro fajnšmekry.

 13. [22]:Já to nemyslel nějak blbě… Já sám proti Layouts nic nemám… A popravdě, jako stálého návštěvníka by mě mrzelo, kdybyste změnili jméno :D. No, když jsem zjistil co XOXO znamená, jaksi mě přešLa chuť se zpátky přesouvat, ale nesmažu to… Je tam půl roku mé grafické historie… Mé záčetečky :D… Nějaký citový vztah tam samozřejmě je :D.

 14. Dlouho jsem tu nebyla. =] Trochu se to tu změnilo. Dokonalost. =)_ Těšim se na novy vzhled 😉 Tak ať se ti scripty podaří poskládat. =] Pa ♥

 15. [23]: A já jsem napsala, že to myslíš blbě? Kde?
  Pouze píšu, jak to je.

  Co vlastně znamená xoxo? Podle mě to měla být nějaká přesmyčka piškvorek, ne? Nebo to má ještě nějaký další význam? :))

 16. [25]: Ne, mě jen řpišlo, že tě ten můj koment trošinkuuu pobouřil :D. Ale pokud ne, tak v pho… No, abych se přiznal, tak jsem si taky myslel, že to souvisí jen s piškvorkami a že to je jen jakési pozlátko třeba u podpisů bo tak… Ale prej je to tak, že "X" znamená pusu (kiss) a "O" znamená obejmutí (hug)… Takže vlastně Pusa, obejmout, pusa, obejmout :D… No, když jsem to zjistil, tak jsem usoudil, že ke klukovi se to moc nehdodí.. No, ono je to vůbec na hlavu pro obě pohlaví :D.

 17. Mě jen tak něco na netu nenaštve, já jsem dost splachovací.
  Mě serou v poslední době jen někteří blogaři, co mi kradou části vzhledů.. a teď jsem zase dalšího našla.
  To, že člověk za každou větu nedá ironíky, smajlíky a podobné ptákoviny, neznamená, že musí být hned naštvaný.
  Až budu naštvaná, tak to poznáš, věř mi.
  Já se s nikým nemazlím.

  No :-X je líbající smajlík… ale O jako obejmutí, to slyším/čtu prvně..co si ti lidi dneska nevymyslí :D
  A tohle ti na tom vadí? :D Ale no tak, Darku, vždyť ty jsi dost velký úchyl na to, abys všechny olizoval a objímal :DD

 18. Právě :D… Mé úchylné já se rozhodlo stát se lepším člověkem (opět :D)… Taky bys to měla zkusit :D. Jinak s radostí ti oznamuji, že už nejsem menufil, ale jsem teď nějak ulítlej na patičky :D. Patofil zní divně, ale snad každý pochopí, že se nejedná o Achylku :D. Jinak taky mě to celkem překvapilo… To X se jako uslintanej huban ještě dá pochopit, ale absolutně nechápu jak může mít "O" spojitost s objímáním smrdutých lidí… Mno… USA :D

 19. To, že jsem úchylná, ještě neznamená, že nejsem slušný člověk :D

  Mně se můj momentální a dlouhodobý stav poměrně líbí 🙂

  :DDD Díky, mé Achilovky jsou prozatím v pohodě :D

 20. Ahoj Blanch,potřebovala bych pomoc. Stáhla jsem si volný layout s candity od tebe,ale nějak to nastavení nepasuje,mohla by jsi mi s tím pomoct,prosím :))

 21. ahoj, neviem či si tu ale…chem sa spýtat či mi poradíš ako mám dat okcie do PS? ja som amatér a neviem to…a prosím napíš mi na blog, tu nikdy neviem kde som písala komentár…ale nemusíš, len by to tak bolo lepšie…a vopred ti velmi ďakujem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..