Přibližné info o SRAZU V BRNĚ

Drazí přátelé,

Máte poslední šanci přislíbit svou účast na srazu v Brně na stránce http://rebelnik.wz.cz ..na hlavní stránce máte mezi posledními třemi články dvě výzvy ke srazu a v komentářích se dohaduje přibližný čas srazu.
Místo už se dohodlo, jendá se o hlavní vlakové nádraží a sraz je ve vestibulu. Já na sraz přifrčím zřejmě kolem jedné hodiny, nejpozději snad do dvou. Ale pochopila jsem, že bude zřejmě i možné, abyste dorazili dřív, určitě tam už někdo bude. Rebelka nevím, kdy přesně by mohla dorazit. Každopádně..domluvte se u ní na webu v komentářích, jak a kam dorazíte apod. Já jsem pro to, aby se v jednu hodinu čekalo už na vlakovém…teda…protože já jinam netrefím, takže budou muset na mě počkat tam J)))) Pokud dorazíte dřív, asi tam budete muset chvíli počkat, než dorazí nějaký ten zbytek. Předpokládám, že tam už opravdu bude někdo tak brzy…
Takže opakuji přibližná infa:
Sraz okolo: 13té hodiny, možná i dříve, ještě to není přesně domluvené, já tam budu v jednu.
Místo: hl.vlak.nádraží ve vestibulu
Kdo asi dorazí: já, Rebelka, Nancy(snad), přislíbila účast Sandraela(ale až odpoledne), Amálie(možná), Geri, Colleen, Lucy(podle času), renee.lowe(pokud si to nerozmyslela), Cassej, Lelli(není jistá, slíbila, že se ozve, ale zatím nic), Verč@, LuSka(možná), Glum Vlk Angua(zřejmě)..
U všech těchto jmen to není jisté, je to jen jakýsi přehled, kdo by mohl a třeba si ještě není jist…ale přibližně nás může být až 14 lidí, to je docela pěkné číslo..nemyslíte?

Konec infa….zítra vložím konečnou verzi…

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

33 komentáře “Přibližné info o SRAZU V BRNĚ

  1. Terulka: taky, taky??? Ale ne pitomý severní Čechy, spíš to, že se u nás nedá vnitrostátně letět letadlem :)))

  2. Já eště nevím, já jsem v Brně ještě nikdy nebyla a navíc cesta stojí hodně korun, ale moc bych chtěla přijet:-))) A mamka taky nechce abych jela, já nevím, ale asi nepřijedu bohužel, snad někdy jindy ,moc mně to mrzí čau. :-)))

  3. Já jsem taky severní ČECHY . Přesně Liberec (krásné městečko) . Jilemnici samozřejmě znám…Jablonec taky 🙂

  4. nevadí… tak jste to zkusili a to je hlavní 🙂

    Dneska přidám článek rozhodující o všem..MIMOCHODE, TEN, KDO BY JEL, A´T NAHLÁSÍ PŘESNÝ ČAS, KDY DORAZÍ.. a jak jen poznáme…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..