Pravidla

Taková virtuální hra s postavami..

Táááákže..milé damstvo a panstvo.. rozhodla jsem si trošku pohrát a trošku si vyhodit z kopejtka a napadla mě taková blbina..

Rozhodla jsem se vytvořit tuto rubriku, která však bude úplně odlišná od všech ostatních. Nemá s povídkami vůbec nic společného.. já jsem hravý člověk a prostě mě napadla další blbinka :))
V této zpovědnici bude každým týdnem přítomna jiná postava z HP a vy budete mít tu možnost se jí na něco zeptat. Takové menší interview. Můžete se jí ptát na cokoliv, podmínkou však je, že každý může mít jen jeden dotaz a daná osoba vám na něj odpoví :))) Tento tzv. „dotazník“ potrvá týden, než nastoupí zase jiná, další postava, kterou můžete vyzpovídat…
Dalším pravidlem je neužívat žádné přílišné vulgarismy, nenapadat postavu(teda jen do jisté míry únosnoti..).. Pokud váš dotaz přejde v rozhovor či v hádku, to už je věc další :))
Co říkáte, zahrajeme si? (Chovám se já vůbec na svůj věk???) :))))

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

42 komentáře “Pravidla

 1. Mno, vůbec se na svůj věk nechováš…..=), ale komu to vadí?Mě teda určo ne….je to dobře ujetý, a já jdu taky do toho…..takže můžu mít jen jednu otázku, ale pak se o tom s tou postavou můžu hádat jo?Pochopila sem to doře?Abych to pak nekazila….

 2. :)) Rebelko..abys ty nenapsala nějakou kravinu..prej vztah s Hagridem..bože..jsem se u toho málem po*rala :)))

 3. Ohooo! Super nápad… škoda, že jsem se sem dostala až takhlepozdě… ale říkala jsem si, co to tam Lenka píše v Drbárně o Zpovědnici:o))

 4. Ale trvá to celý týden.. pak přijde na řadu další postava… už jich mám pár promyšlených

 5. Já si nemohla pomoct:)) Všechny dotazy už byly vypotřebované a mě to celkem zajímalo:))) Chápeš, co by si o tom opravdové postavy myslely:)

 6. :)) geniální ne, spíš trhlý..

  Reb no jasně, já jsem čekala i takové dotazy a docela jsem byla zvědavá, kdo s tím přijde první :)) Máš za to metál..

 7. Já bych řekla, že se dalo čekat, kdo s tím příjde první:) Ale stejně mě to celé inspirovalo:) Možná zkusím napsat povídku, něco jako co by se stalo, kdyby se opravdovým postavám z HP dostala do ruky nějaká finefiction s naprostou změnou jejich charakteru:)

 8. Blanch, nechtěla bys pak otázky a odpovědi napsat jako samostatný článek? Myslím jako formou interview, otázka a hned pod to odpověď. Ono se v tom velice špatně orientuje, když je to v komentářích…

 9. Reb: četla si Etroplus …nebo jakže se to jmenuje? (Nějaký latinský název rybičky) ..tam už něco takového je.

  Lelli: uvidím…

 10. Blanch- Etropla jsem si přečetla, ale já to myslela tak trochu jinak:) Možná zase malá inspirace Rumburakem:) Nevím, proč se poslední dobou té pohádky nemůžu zbavit:)

 11. Reb :)) tak šup do toho, to bych si určo přečetla..

  Já teď plánuju(po skončení aspoň jedné povídkÿ) další..jednu s Dracem.. uděláme menší radost Nan 🙂 Pokud se to bude líbit..

 12. Blanch- No, ze všeho nejdřív musím vyplodit povídku pro školní časopis- nadlidský úkol:) A pak, jestli bude čas, se na to vrhnu:)

 13. :)) ÁÁ..vítej v klubu..jenže já už pěkně dlouho nic pro časopis nepsala.. my máme spíš almanach, než časopis..

 14. :)) Tak to se máte:) A nejhorší na tom je, že jsem tam nalezla sama, takže si teď nemůžu moc efektivně stěžovat:) Ale je to hrůza! Už na první schůzce jsem zjistila, že jsem tam nejmladší a ostatní, zdá se, tomu rozumí asi třikrát víc:) Tam začli mluvit nějakýma cizíma slovama… Jsem zvědavá, co mi na ty výplody řeknou:))

 15. :)))) No, tak to si tam musíš připadat jako vůl? :)) To si užij.. 🙂 My to máme nezávisle..můžeš si tam kdykoliv dát cokoliv.. jen se musíš domluvit

 16. Jj, už po pěti minutách mi došlo, že vlastně nic neumím a nechápala, proč jsem tam vlastně lezla:) Ale tu povídku už mám!:) – Vážně smysluplně strávených pět hodin:)) *ironík*

 17. Blanch, jak jsem tě žádala o to, aby jsi pak z dotazů a odpovědí udělala článek a tys odpověděla, že pokud bude čas… Tak pokud čas nebude, tak bych z těch dotazů klidně ten článek udělala… Víš, hlavně aby byl, protože se v tom fakt nedá orientovat… Ale jestli ne, tak ne, je to jen návrh…

 18. :)) No jasný:) A to jsem ta,m ještě přišla pozdě, tak se na mě koukali jak na debila, taxem si říkala, že je aspoň oslním povídkou a jak to tak vypadá, tak z toho taky nic nebude…:) njn, jak básníci přicházejí o iluze:)) Ještěže jsem optimista:)

 19. Lelli: pokud budeš mít nervy, tak ano.. ale nechávám to do konce toho zpovědního týdne.. končí v pátek. Já bych to udělala až potom totiž…

  Reb :))) Však je oslaníš, neboj se..já ti věřím!

 20. Blanch: Jo, já bych to taky udělala až pak… Já jen, že pořád píšeš, jak máš málo času a já ho mám občas trošku víc…

 21. Blanch ti už asi neodpoví:)Ale myslím,že vzhledem k situaci,která tam panuje(my tomu říkáme krutovláda adminek)nejspíš ihned

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..