PRAVIDLA OBJEDNÁVEK

Protože to ještě někteří stále nestihli pochopit, musím vám jasně vysvětlit, jak to je s objednávkou vzhledů na přání.

Ano, mám v infu napsáno, že nedělám vzhledy na přání. To je také pravda. Jsem dost zaneprázdněný člověk, blogování je má vůle, to, že se chci podělit s vámi o svou tvorbu je taky čistě má vůle, tak bych vás poprosila o shovívavost, neboť pár jedinců ještě stále nepochopilo, že KDYŽ MI BUDOU NADÁVAT, tak jim stejně ten vzhled neudělám.
Ano, druhá věc je, že je pravda, že NĚKTERÝM vzhled dělám. Jak už jsem se v minulosti zmiňovala, jsou to výjimky.
A teď vám vysvětlím, kdy tyto výjimky nastanou, abyste lépe pochopili, komu bych vzhled udělat mohla, je to spíš zdánlivé, ale nějaká ta nízce procentuální možnost zde je.
KDY vám vzhled určitě neudělám:
1) Když nemám čas, bohužel mám období, kdy čas zkrátka nemám, už nejsem studentka, dělám grafiku i v reálném životě, pracuji s ní, takže když mám zakázky, jednoduše nemám čas(navíc si chci přibrat ještě druhou práci a trochu překopat život) jsou dny, kdy se vůbec neobjevím ani v emailu, klidně i týdny.
2) Když nemám chuť. Protože grafiku dělám denně, občas se zajídá a někdy člověka prostě přestává bavit. Netvrdím, že mě nebaví, ale někdy chci od ní zkrátka pokoj. A když mi na email přijde za týden deset žádostí o vzhled, přestože píšu, že na přání vzhledy nedělám, tak mě to otráví někdy ještě víc. Není to vaše chyba, ale na mě to má jistý účinek vzpurnosti.
3) Když se mi nebude líbit téma. Na rovinu říkám, že nesnáším celebrity. Což o to, baví mě pracovat s těmi, které osobně mám ráda já, ale to není nic, co by zajímalo vás, neboť se jedná o „staré páprdy“ a o těch dnešní blogísky prostě nejsou.
Nějakou Miley Cyrus, Selenu Gomez, Vanessu a Zacka nebo Ashley mi nikdo zkrátka nikdy nevnutí. Donedávna jsem ani netušila, kdo to všechno vůbec je, jsem moderní kulturní barbar a ráda v tom budu pokračovat. Vzhledy o celebritách mě nebaví, stejně tak nemám ráda ani vzhledy s nimi celkově u jiných grafiků. Dokážu ocenit jejich grafické zpracování, ale téma je mi proti srsti.
Nějaký výčet témat, který u mě jistě neuspěje:
· Celebrity
· Domácí mazlíčci(už mi to nikdo nevecpe:D, layouty s lidmi a domácími mazlíčky se mi zkrátka dělají špatně, vzhledy z obyčejných fotografií, které mi byly vždycky dány od uživatelů, se upravují hůře, protože častokrát nejsou kvalitní nebo třeba jsou přespříliš barevné. To nezahrnuje shooty a umělecké fotografie, nicméně ani ty mi nikdo nevecpe, prostě nechci. Netýká se to také filmů/seriálů…)
· Lidi. Jak jsem už psala, nejenže celebrity, ale třeba jakýkoliv vzhled s osobními fotkami rodiny a podobně.
· Cokoliv růžového. Prosím, nenuťte mě dělat s růžovou barvou nebo dostanu psotník.
· Sims. Už jsem udělala tolik vzhledů se Sims, že mi jde z toho hlava kolem. Mám Sims ráda, ale už nikdy!
· Technologie. Počítače, internet, mobily, spotřebiče, přehrávače a podobné věci. Toho mám plné zakázky, nehodlám se tím zabývat i ve volném čase.
· Twilight. Jsem schopná udělat vzhledy volně ke stažení, ale na přání na tohle téma prostě tvořit nebudu. Myslím, že blogový svět je plný vzhledů na Stmívání.
4) Když vás vůbec neznám a ještě mě budete familiérně oslovovat, jako by nechumelilo a s se sebevědomou jistotou budete už na 100% počítat s tím, že vám vzhled udělám.
S tím se můžete hned rozloučit. Já nejsem ničí poskok.
5) Když to napíšete formou: Uděláš mi prosím vzhled, napiš na email/blog bla bla…
Trhněte si kopýtkem. Když chcete něco vy, ozvěte se mně, já se nebudu ozývat někomu jen proto, že on to chce. Já mu mám udělat službu, ne on mně. K dispozici v menu máte email, stejně tak jsem vám vložila k dispozici návštěvní knihu. Vy se starejte o to, zda vám přišla odpověď. A pokud nepřišla, nenahánějte mě jako nadmutou kozu, zřejmě mám důvod, proč jsem neodepsala a tím je nedostatek času nebo nějaký jiný.
Jsem hnusná? No jo, zřejmě jsem, ale už toho mám tak akorát…
6) Pokud jste člověk, který střídá vzhledy jako ponožky, tak se rovnou smiřte s tím, že pro někoho, kdo to neocení a vydrží se vzhledem jen pár dní, maximálně týden, dělat nic nebudu. Člověku to dá dost práce, tohle je vrchol nevděku.7) Pokud nemáte dost entuziasmu a nadšení pro blogování a viditelně je poznat, že váš blog dlouho nevydrží, nemá cenu pro něj nic tvořit. Abych udělala vzhled někomu, kdo za dva týdny, měsíc zruší blog nebo se někam přestěhuje, tak to mě ani nehne.KDY vám vzhled „určitě“ udělám:
1) Pokud jste někdo blízký mému srdci, to znamená, že jste můj kamarád. Dělám vzhledy svým přátelům. A stejně tak se jim většinou nabízím sama, neboť oni mě s tím asi ani nechtějí zatěžovat.
2) Logicky pokud budu mít čas.
3) Pokud budu mít chuť :).
4) Pokud se nebudete chovat jako hulvát a váš přístup bude příjemný a vstřícný.
5) Pokud na to nebudete spěchat, protože i já potřebuji čas na rozmyšlenou a nejsem stroj, takže vytvoření vzhledu není otázka pár minut.
6) Když se mi bude líbit téma. Ano, vybírám si pouze témata, která se mi líbí. A ta jsou:
· Anime, manga – ano, přiznávám, že spíše ale ty, které znám já (určitě se mi zavděčíte Death note, Kuroshitsuji, Junjou romantica, Nabari no ou, Kyou kara maou, Monochrome factor – no a jinými, nebudu všechno vypisovat, není jich sice tolik, nejsem zase kdo ví jaký „otaku“, ale rozhodla jsem se přijímat anime všeobecně. Jo a zcela určitě se mi zavděčíte tématikou yaoi, shonen-ai – tahle anime jsem viděla snad všechna.)
· Japonsko a cokoliv s ním spojené.
· Zeměpisné vzhledy zemí, které mám ráda, ačkoliv nebudu dělat rozdíly, každopádně takové Irsko, Anglie, Nový Zéland, Pobaltí, Benelux a Skandinávie se mi určitě zalíbí a zaujme mě.
· Sci-fi, fantasy a cokoliv utopického. Jsem vášnivý obdivovatel všeho fantastického a sci-fi, přes knížky, filmy až obrázky(Alexiuss se musel vrýt do srdce všech).
· Harry Potter. Ano, jsem přerostlý obdivovatel Harryho Pottera a nestydím se za to. Duší jsem stále zůstala dítětem :), i když si osobně nemyslím, že je to knížka vždy vhodná pro děti a mládež.
· Eragon, Pán prstenů, Zlatý kompas, Faunův labyrint, Hvězdný prach. Stejný případ jako u předchozí odrážky.
· Alan Rickman, Gary Oldman(výjimky mezi celebritami, neboť jsem jimi okouzlena).
· Metal. Míním tím kupříkladu metalové skupiny, metalová témata.
· Depresivní, temná a psycho témata :D. Ráda dělám temné a tmavé vzhledy.
· Slash, yaoi, shonen-ai, tématika lásky stejného pohlaví, i když spíš ve verzi dvou mužských elementů :).
7) Uzurpuji si právo vytvoření vzhledu dle vlastní libosti. Tím pádem se nechci nechat omezovat barvami, obrázky(protože častokrát vámi poslané obrázky prostě stály za vyhryž kapsu), kompozicí.
Já chci být ten, kdo zvolí, kde bude menu, kde bude motto, zda-li bude vzhled oranžový se sněhuláky nebo křiklavě zelený se zajíčky(samozřejmě to musím přehnat, abyste pochopili mou výhradu). Jistě… přání mít můžete, přihlédnu k vašemu přání, ale pokud budete chtít třeba žlutou a mně se tam žlutá nebude hodit, prostě ji tam nedám. Nechám na vás odstíny světlé/tmavé.
Obrázky chci taky zvolit sama. Případně pokud nebudu mít na hledání čas, sama vás o ně poprosím.
Pochopte, prostě chci mít prostor a chci, aby mě to bavilo. Pokud dělám vzhledy podle dané předlohy, moje představivost se nedokáže realizovat.
Podle předloh tvořím věci pro zákazníky a někdy je to vážně na hranici mých sil.
Takže pokud máte jasnou představu vzhledu, v barvách, fotografiemi/obrázky a rozmístěním a chcete to mít tak, jak si představujete, za mnou ani nechoďte.
Tak, to je tak vše.
Byla jsem krutá?
No, pokud ano, poděkujte dvou dobrákům, kteří mi přes email vynadali, že jim nechci udělat vzhled na přání a počastovali mě pár „lichotivými“ přízvisky.
Já tohle nehodlám řešit pořád dokola.
Doufám, že to taky zastaví i ten příval emailů, které v poslední době neustále musím odmítat(a že je to samá celebrita, asi zákon schválnosti).
Nebude to zřejmě napořád, protože čas od času mě baví někomu splnit přání, ale momentálně to tak je(k dnešnímu dni).
Hawk, domluvila jsem a je mi jedno, že si teď o mně všichni budou myslet, že jsem namyšlená kráva, co si pořád něco vymýšlí.
Myslím, že je každého volba, co dělá na svém blogu, ve svém volném čase a z vlastní vůle. A pokud s vámi cloumá puberta, nevybíjejte si to na mně, já jsem tu za sebe, ne za vás.
A těm dvěma, kteří byli ke mně tak milí, mám pouze pár slov: Asertivitou nejdál dojdeš…

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

77 komentáře “PRAVIDLA OBJEDNÁVEK

 1. Tak u mě je to stejné, taky rád tvořím vzhledy a příjmám objednávky 🙂 Taky nesnáším celebrity, protože se to tady jen hemží, málo času :D Na tvůj blog chodím moc rád, podívám se co si vytvořilo a vždy se ocitám v takovém "grafickém ráji" xD

 2. Na světě existují Ti chytřejší a Ti blbější :D Vždycky je Těch blbějších drtivá většina :D.
  No dnešní svět je prostě no… Když něco chci prostě si to vydupu. Ale když to vydupáním nedostanu, začnu toho člověka pomlouvat a šíleně ho urážet. Pak když to nepomohlo začne se vtírat. Když to ještě nepomohlo :D, začne si myslet že ten dotyčný je naprostý psychopat a raději přestane :D:D.
  Ale třeba poprosit, nebo použít slušnější slovník je nenapadne :D. Asi prostě přemýšlí zadkem, nebo něčím dokonce jiným :D. Stejnak se ale divím, že furt existujou takovýhle lidi :D.
  Jinak s pravidly naprosto souhlasím, ale najdou se ještě někteří ''inteligenti'' (a to určitě) pravidla budou ignorovat a vesele písají dál :D. Pak jim to zase budeš muset říkat zase znova, ale oni se urazí a začne to zase od znova :D. Prostě člověk je takový tvor, který se nikdy prostě nepoučí :D. Třeba jako já :D:D:D

 3. nemyslím, že jsi namyšlená kráva, jen normální člověk, co má taky jenom jedny nervy… úplně tě chápu, tohle musí být vážně na infarkt :-)

 4. Tvoe!!! Ty blbá krá*o!!! Okamžitě mi hned udělěje v tom tvým zasr*ným PSku nádherňoučkej design!!k s Zacem Efrooonkem. Chci to mít ještě zítra, take na nějakej pošahanej spánek koukej zapomeneout. Posílám ti k tomu moje osobní fotky z mého mobilu, který má 2MPix., takže jako pozor. Kvalita nic moc, ale poraď si, jsi grafička ne? Jo, chci to růžovo-hnědé, menu napravo a uvítací box pochopitelně nad stránkou, tak Pitomá nejsi, ne?   :-D  :-D  :-D  :-D … Teď vážně… tenhle článek je pěknej a celkem mi připomněl proč jsem taky skončil s designy na přání (tehdy jsem stejně ani nedokzal zrealizovat představu "zákazníka" (myslím, že ani dnes na to nemám) mám zkrátka svou představu a svou vizi, a kdyby mi pak jen někdo něco v mé vizi "přikázal" pohnout o jediný pixel, tak se mi to celé zhroutí :D… Navíc, nejlepší je, když víš, jak extrémně je to hnsuné, když ti řekne co by chtěl jinak a ty jak blbec to pak předěláváš do podoby velkého hnusu, to se pak člověk bojí i zveřejnit… Jinak povedený článek… Ne, jen, že jsi ne jednu věc osvětlila jednomu druhu velice "hodných" lidí, ale i mně si jaksi objasnila, jak to vastně s těmi objednávkami máš :D… ZKRÁTKA.. KRUTĚ TY!!! :D

 5. [1]: Škoda, že jsi neudal adresu svého působiště, ráda bych se taky podívala :D
  A děkuji ti.

  [2]: já to jednání prostě asi nepochopím, když něco chci, tak se snad chovám slušně a snažím se to získat slušnou formou a ne, že když odepíšu, že bohužel nemám čas a nelíbí se mi téma, tak mi prostě hned napíšou, že jsem to, co jsem, strašně mě to dožralo.
  Ten první mail jsem ještě skousla, něco ironického jsem té osobě odepsala, ale jak přišel ten druhý, už mi to zdvihlo krevní tlak.

  Já je asi – dokud nepochopí, kde soudruzi z NDR udělali chybu – budu ignorovat. To jinak nevidím.
  A teď jsem nebyla pár dní v mailu a už mě taky nahánějí, proč neodpovídám(den po odeslání emailu dané osoby)…
  No nasrat už :D

  [3]: tak to ti od srdce děkuji :D

 6. [4]: mě hlavně nebaví, když mi někdo nařizuje, jak mám co dělat, když to snad člověk dělá z vlastní dobroty srdce(jak jinak *ir), tak to má dělat, jak chce on…

  Co se týče té podoby hnusu, přesně tak to mám taky.

 7. Hele, von si někdo prosazuje svou!  O_O  Údiv je vystřídán obdivným potleskem. Hele, použiv plamenomet! Napalm! To je řešení. Jistě je ti jasné, jak obtížně se odporuje nadmíru nevrlé osobě s kulometem v ruce.  :-D  :-D  :-D
  Jak sem tak četl, byl bych potenciálně ideální zákazník – téma i nezasahování do tvorby laye… :-D Neboj, nechystám se tě zavalit hromadou žádostí (ani obsahem kompletního dlaždičova slovníku, posledního vydání 8-) ) o lay na zakázku, zatím jich mám nastahovaných tolik, že mi to vydrží na poměrně dlouhou dobu.
  Chápu, že tohle je jeden z nejhorších komentů planety a jeho negativní kritiku ani psát nemusíš, domyslím si ji sám. 8-)  :-D

  P.S.: námět k pobavení – růžově růžový a s mrakoplašem nebo vetřelcem (už jen při té představě cením zuby a potlačuju smích)
  P.P.S.: že mě za tendle koment nezabiješ? Plosim, plosim, lezu pod stul… :-D

 8. Mimochodem, kdo si o tobě myslí něco negativního? O_O  To snad ani není možné :-?, o takové veskrze úchvatné existenci… (sorry, nemoh sem si to odpustit 8-) , ale víceméně je to tak, kdo by si o tobě myslil cosi negativního? neřeknu o mně, ale o tobě? a ne, nelezu ti do zadnice :-D ).

 9. Hezky napsané 🙂 Fakt mě dostává, když u vás na layoutsi vidím, jak někdo píše: "Je tu někdo, kdo by mi udělal layout? Ozvěte se pls na mail. Moc moc prosím" x) Jim fakt nedochází, že když něco chcou, tak si to musí zařídit a domluvit sami a ne čekat až jim to někdo donese pod nos(na mail). x)

 10. Myslím že to co si napsala bylo vcelku velkorysé, protože se napsala kdy je velká pravděpodobnost, že laylout uděláš a tech položek nebylo málo
  :-D  :-D

 11. Absolutně se ti nedivím :D Já být tebou, tak ty maily hned mažu a ani se s tím nerozčiluju. Bohužel teď blogujou většinou lidi, kterým je deset až patnáct let a vůbec se neumí chovat… Jsi perfetkní grafička, taky by se mi líbilo mít layout od tebe, ale ani by mě nenapadlo tě otravovat.

 12. [12]: to tys mi psala s tím layem s tou Lily? Tebe samozřejmě do toho nepočítám. Jinak se omlouvám, že to stále zdržuji, něco mi do toho pořád leze. Pokud ne, tak můj vzkaz ignoruj :))

  [11]: no, já na tohle fakt začínám mít alergii, na tyhle vzkazy nereaguji.

  [10]: to je ironie nebo fakt? :DD

  [9]: možná tě to udiví, ale mě nesnáší velká kopa lidí :D

  [8]: a LOL…tohle si negativní reakci vůbec nezaslouží :D

 13. [1]: tohle: http://demond.blog.cz/1002/takze-je-to-tady jsi fakt myslel vážně :DDDD
  Člověče… to mě fakt rozesmálo :)))

  Ten blog si měnit a rušit nemusel :), stačilo by se se mnou rozumně domluvit, já bych ti hlavu neutrhla, věř mi 🙂
  Doufám, že jako dobrý kámoš Candit bych ti byla nápomocna :))))
  Ale to bylo v poslední době asi to nejzábavnější, co mě potkalo 🙂

 14. [13]: :)) děkuji ti.
  No, malá dušička uvnitř mě má pořád potřebu být asertivní a slušná, tudíž odpovídám na všechno, pokud můžu. Ty reakce už mi pak zvedají mandle trochu víc, ale pořád se snažím v patřičné míře vstřícnosti vysvětlit, že to prostě nejde, i když mi přiletí sem tam nějaká p*ča 🙂

 15. [16]: :D :D Já z tvé občasné mluvy nemůžu :D… Jinak četl jsem to u toho Demonda a jako Can mě dostal :D. To mě přivádí k otázce, co vlastně candita znamená?

 16. Chápu..každý má svůj názor a nebude se řídit podle nekoho jinýho..a upřímě tvůj blog se mi moc líbí hlavně fantasty designy ty přímo žeru…no sice mám blog o miley že ale každej má jinej vkus já na blog te´d moc nechodím a ten tvůj článek mě vzchopil a to kvůli tobě moc díkyyy…máš to krásně napsaný fakt já jsem třeba hroznej nervák já bych to nevydržela obdivuji tě klobouk dolů tobě! :-)

 17. [17]: Z jaké občasné mluvy? Co jsem napsala tak zajímavého?

  Předem teda musím upozornit, že mě s prominutím se*e, že každý Laoyutse nazývá Canditou, protože Candita je úplně jiná stránka a tak s ejmenuje moje doména. Layouts je Layouts, je to subdoména a jako taková s koncovkou nemá nic společného. Kámoš Candit mě fakt dostal :DD
  Candita je jakási přesmyčka od Cantito/Candida – latinsky prozpěvovat si/bílá-bělostná. Mé jméno znamená bílou barvu, taktéž má přezdívka Blanch znamená bílá, tudíž jsem zvolila latinskou verzi pro bílou barvu, ale protože candida se všemi koncovkami(cz, net, biz, info, com) už existovala, nezbylo mi, než ji trošku obměnit.

  [18]: prosím tě, co tě na něm vzchopilo? :D
  Já jsem na internetu strašný flegmatik, ovšem co se týče reality, jak jsem strašný cholerik – hlavně v oblasti vlastních chyb…
  Ale tohle mě nerozhodí, jen mě unavuje, že se to pořád dokola opakuje.

 18. Né, já už jednou končil, kvůli tobě to není 😉 Nemám prostě čas, aktualizase 2x za měsíc, prostě mě tíží škola 🙁

 19. [19]: Nevím, proč si pojala podezření, že jsem zamýšlel canditu jako layouts… Tohle už mi kdysy vysvětloval ToM, tak si na to Dávám pozor :D… Já myslel tu tvou cnditu jako obecne… takze bílá jo? zajímavé :D Ale s "T" se mi to líbí víc, než s "D"…

 20. [21]: ty ne, ale všichni to tak berou, nazývají tu stránku tak, předcházím raději tomu, než se někdo na to ozve.
  Mně se to s t taky začalo líbit víc.
  Když na ní mám všechny svoje stránky a subdomény, tak bylo logické, aby to bylo nějak spojeno se mnou, ale nechtěla jsem přímo můj nick, spíš něco víc – neurčitého a zároveň skrytě poukazujícího.

  [20]: tak to mě opravdu od srdce těší, že jsem nezavinila tvůj odchod :DD

 21. [22]: No vidíš, alespoň máš ode mě pokoj 🙂
  PS: Doufám, že víš, že nejsem jediný, viděl jsem spousty blogů co měly tvůj uprav, design 😉

 22. [23]: Fakt mám pokoj? A je aspoň dost prostorný? 🙂

  Nevidím důvod, proč bych ho měla mít 🙂

  Prosím tě..za těch pět let, co vzhledy dělám, už jsem tohle viděla stokrát :), mě to nikdy nepřekvapí, ani nenaštve 🙂
  Necítím vůči tobě zášť, ani nejsem naštvaná :), mě si náhodou pobavil :D

 23. Blanch, proč mě zase rozrušuješ :D Jako kdyby toho snad nebylo málo :-D
  (raději pomaleji a důsledně, žádné rychlovky… co bych potom…
  …z toho čtení měla:D )

 24. [29]: ano, propadám nekontrolovatelným stavům rozkoše, kdykoliv na tebe jen pohledím, křepeličko  :-D

  Včera v noci na dnešek
  zvláštní sen mi proplul hlavou.
  Jak snadno mou mysl bolavou,
  poslal do nebes výšek!

  Kdybych jen mohla tu krásu vyjádřit.
  Tu ladnost, hebkost, ten jas vysvětlit!
  Bohužel, tolik slov já nedostala,
  snad kdyby to mysl vaše pochopila.

  Dvě těla se v dekách milovala,
  a bože, té něhy, vášně.
  Já tam stála a vše sledovala,
  s úsměvem z té rozkoše.

  Ale co na tom bylo nejkrásnější?
  Byli to dva muži.
  Jakoby nebylo nic dokonalejší,
  než ta noc v jejich kůži.

  Ale počkej – neměla bych psát o tobě?:D I když ty zasloužíš víc, než takový patos, ty má Slastice :-D

 25. [30]: :DDDD
  Chci mít s tebou dítě (aha, to vlastně nejde… škoda) :DDDD

  Já tě prostě žeru, Norsi :D

  Mimochodem krásné veršíky 🙂

 26. [31]: ále tak děťátko není problém, nějaká potulná spermijka se vždycky najde…
  :D  :D  To jsi mi teď připomněla jeden díl z Přátel – jak se Monika chtěla nechat uměle oplodnit a vybírala z těch papírů "otce" svého dítěte… který je nejvhodnější… :D

  Jo, já jsem taková měkká, tučná a cukernatá, pochutnáš si…  Hryzni si :-D

  (děkuji;))

 27. Jo a kdybich se jen zeptataly. Jestly bis mi neudělala jeden vzhled pro blog. Byl by jednoduchý a vůbec né složitý :D
  Byla bych ráda, ale pokud ne tak vážně nevadí :D

 28. caw,chtěla sem se zeptat jestli by si mi prosim prosim neudělala dess, kdyby jo tak mi pls písni na blog
  P.S : kdyžtak téma – cokoliv co mam jako rubriku na blogu :-)

 29. já vím, že laye s celebritama neděláš, ale ono se to tak trochu vztahuje k Harry Potterovi, tedy k jednomu herci z něj, který je u nás trochu opomíjený, takže… náhodou by jsi svou nechuť nepřekonala a nezkusila něco s Ralphem Fiennesem?

 30. Ahoj.
  Chtěla jsem tě poprosit,jestli by jsi mi nemohla udělat ikonu pro mé návštěvníky na blogu. Chtěla bych udělat nějaké třeba zelené šaty(pokud by to šlo),protože můj blog je zaměřený na šití na Barbie a pozadí může být takové, jaké uznáš za vhodné(jen nesnáším růžovou). Pokud máš čas a chuť, prosím udělej mi ji.

  Děkuji. :-)
  S pozdravem a přáním krásného dne.
                                   Carol

 31. [38]: někdy možná volně, na přání teď nedělám nikomu nic…nemám na to čas, ani chuť…

  [39]: ikona by mě nemusela zabít :D Něco zkusím :))

 32. Já jsem zastáncem toho, že i když jsem hrozný patlal, tak osobní autorský design je halt osobní a hodně o autorovi vypoví. Nicméně musím říct že jsi pro mě cennou inspirací a máš ráda stejná témata jako já. Všechno temné, metal, yaoi, anime…. Bomba. Ještě se tu porozhlédnu a snad se něčemu přiučím :-)

 33. [43]: s tím souhlasím 🙂
  Taky si myslím, že když si to umí udělat člověk sám, ať toho využije, nebyla jsem jiná, i když jsem byla podprůměrný "grafik", musela jsem mít vlastní věci, dodneška syndromem – mít jen své – strašně trpím, takže to více než chápu 🙂
  A taky autor z toho má vždycky největší radost 🙂

  A dkěuji.

 34. Stručné by som to síce nenazvala ale po dlhej drine čítania som pochopila :))
  Máme toho spoločné vlastne iba Japonsko, ale moja grafika je približne na prd (ak to rátaš ako nadávku tak gome xD), myslím, že by som si tu našla pár designov, ak by ti moja požiadavka nevyhovovala. Ešte som ju neposlala, aby bolo jasné :D

  Priam dokonale s tebou súhlasím, designy s niekym koho neznášam nerobím ani ja, ale však to treba normálne vysvetliť a ak to nepochopí, treba si naozaj trhnúť dolnou končatinou. Je milé, že si nám to všetkým takto vysvetlila..aj keď si myslím, že nie všetci si to prečítali 🙂 Ale to nie je osobne moja vec 🙂
  awoy~ ^^

 35. Ahojky Blanch. Nechci tě žádat o Layouty nebo cokoliv jiného souvisejícího s grafikou. Jen bych tě chtěla poprosit o názor odbornía na můj jednodušší layout na mém blogu. Vytvořila jsem ho asi před půl rokem. A i když mi přátelé říkají, že je pěkný ( a já jim i věřím ) chtěla bych i přes to znáš tvlj názor. Jen se na něj podívej a pak mi třeba do komentáře tady ( nebo u mě na blogu ) napiš stručnou konstruktivní kritiku.  Používám Photoshop, jsem samouk. ;-)
  Pokud se ti do toho chtít nebude, pochopím to. Za zkoušku jsem nic nedala. 8-)

 36. ahoj blanch viem ze si pisala ze nerada robis vzhlady na prianie s celebritami , ale aj tak by som ta rada o nieco poprosila. Po styroch rokoch co mam blog o anime a mange som sa rozhodla si zalozit este jeden blog. Je to blog o mojej oblubenej skupine paramore. Chcela som sa ta spytat ci by si nebola ochotna mi spravit o nich na blog nejaky vzhlad. Ak ano tak to necham na teba a kludne si s tym mozes dat na cas (bo nejaky ten cas si ece planujem nechat na blogu ten desing co tam mam teraz). No a ak nie tak to newadi len som sa pytala. :-)
  Maj sa pekne :-D

 37. pekne napísané, ale nie to som chcela… len, že obdivujem tvoje desingy a hoci by som niekedy chcela vytvoriť niečo podobné, už teraz viem, že to nepôjde… na to asi treba talent 🙂

 38. Ahoj! Milujem designy a ikonky. Lenže neviem ako sa to tvorí :-(… a tak chcela by som ťa poprosiť či by si mi neodpísala stránka alebo aspoň ako si spravím ikonku a design.. Ak nebudeš mať čas ani chuť nemusíš newa… Budem to skúšať ďalej. Myslím, že si to budem skúšať sama ale ja to proste neviem tak plisko ak budeš mať čas tak mi plísko odpíš. Mail alex-sasa_11@azet.sk :-) Ďakujem.

 39. Ahoj blanch chodím jsem pořád peotože se mi líbý moc tvůj blog.No a chtěla bych dess s motýlkama barva to je na tobě jaká se ti tam bude hodit. :-) moc bych tě prosila klidně počkám.A napiš mi email plís když budeš chtít mi udělat dess chalupinka@centrum.cz díííííííííííík :-)

 40. Začnu tím, že se mi opravdu hrozně líbí tvá grafika (a neznám osobu, které by se nelíbila) a už ani nevím po kolikáté si čtu tenhle článek… (co mě na něm tak fascinuje? :D)
  A podle toho, že z menu "zmizel" i mail na tebe, předpokládám, že tě žádosti o layout na přání dohnaly skoro k šílenství.

  [44]: k tomu, jak tady píšeš, že z toho má člověk největší rodost… nejspíš bych se hádala (ale to bych k tomu musela mít sílu…), jelikož mi nic, co jsem sama vytvořila, nevydrží déle než měsíc…protože se mi to prostě nikdy nelíbí natolik, aby mi to vydrželo. Zato když mi tehdy dávno někdo někde vytvořil layout, byl na mím blogu snad rok, dokud jsem s tím nesekla…

  Jinak…(zapomíná, co chtěla) … Líbí se mi na tobě, že snad jako jediná pod sluncem děláš "určitě" (já vím že na přání ne a tím to "určitě" odpadá, ale stejně) layouty s tématikou anime/manga. Takže (a teď tě nechci naštvat, vážně ne!) kdybys snad někdy měla čas a chuť, velice bych tě prosila (uctivě, na kolenou, s hlavou přímo u země) a byla bych ti až do své smrti zavázána, aby ses pokusila něco na tohle téma vytvořit i pro mě, ačkoliv si v tomhle nijak nevěřím… Klidně mě ignoruj :D, slabá chvilka… o tomhle ten komentář nebyl… :D

  Tímto končím a potichu a nenápadně odcházím…
  …a myslím, že jsem určitě ještě na něco zapomněla…!

 41. Ahoj, tady píšeš, že jsi vyrobila už mnoho designů s tématem sims. Mohla bych se na nějaké podívat? Nevím, jestli nějaké tady nemáš, ale žádné jsem nenašla. Možná jsem nehledala pozorně. Předem děkuju za odpověď :).

 42. No já vím, že nák moc neděláš ty laynouty atd.
  Ale jestly by jsi mi neudělala náký na můj povídkový blog :3
  No a v podobném stylu co tam už od tebe mám, ale v nákýc letných barvách 🙂

  Pokud tedy udělaš dáš tam náké s těhle obrázků:
  http://souleevee99.deviantart.com/art/Gaarinka-156171062
  http://souleevee99.deviantart.com/art/Gaarisya-160395142
  http://souleevee99.deviantart.com/gallery/?23794892#/d2o54mr
  http://souleevee99.deviantart.com/art/Gaarinka-Beach-162830204
  http://souleevee99.deviantart.com/art/Saasy-and-Gaarinka-163032469
  http://souleevee99.deviantart.com/art/Gaara-and-Gaarinka-D-166800212
  http://souleevee99.deviantart.com/art/Gaarisya-Sleep-168032483
  http://souleevee99.deviantart.com/art/Gaaneka-Uchiha-Nii-168629895
  http://souleevee99.deviantart.com/art/Naruto-X-Cleo-Kiss-169103780
  http://aisu970.deviantart.com/art/Aisu-Hitsugaya-169069101
  http://souleevee99.deviantart.com/art/Family-Nii-168888205
  http://souleevee99.deviantart.com/art/Inoesy-168107332
  http://souleevee99.deviantart.com/art/Gaarinka-and-Cleo-161482419
  http://souleevee99.deviantart.com/art/Ciel-Wolf-Colour-157038233
  http://souleevee99.deviantart.com/art/Matsuo-Takumi-156708009
  http://souleevee99.deviantart.com/art/Inoe-Kumiko-162168089
  http://souleevee99.deviantart.com/art/My-Four-Loves-3-156849302
  http://souleevee99.deviantart.com/art/Katsumi-Ming-Cat-148824231
  http://naruto.otavo.tv/wp-content/uploads/2008/07/naruto-sasuke.jpg
  http://fc04.deviantart.net/fs41/f/2009/033/2/7/Konoha_Gakuen__Naruto_x_Sasuke_by_futonrasen.jpg
  http://fc07.deviantart.net/fs48/f/2009/204/4/3/Neko_Sasuke_X_Naruto_by_folvintos95.jpg
  http://media.animegalleries.net/albums/userpics/66428/Gaara%2520and%2520Lee%5B1%5D.jpg
  http://www.naruto-pictures.us/uploads/thumbs/Bow_King_Gaara_Picture.jpg
  http://kmlinux.fjfi.cvut.cz/~pauspetr/files/gaara2.jpg
  http://www.narutofanboy.com/images/wallpapers/gaara-966859.jpeg

  No to by asi mohlo stačit, že XDDD
  S toho by šlo snad něco udělat.
  Samozřejmě je jedno jak je použiješ a taky kolik 🙂
  Tedy pokud mi ten vzhled uděláš :D

 43. [57]: Ty jsem dělala na přání. Dva blogy už neexistují a ten třetí už má dávno nový vzhled, takže nemám co ukázat. Volně ke stažení jsem žádný nedělala.

 44. no…pravě u tebe jsem si chtěla objednat dess o stmívání ale taky chápu že na to nemáš zrovna milion času…i kdyz mě to mrzíí tvoje vzhledy jsou fakt super ale nutit te nebudu….pokud budeš mít čas…aspon to zkus

 45. [63]: No..já hlavně psala i to, že to není zrovna mé oblíbené téma, takže na to nerada dělám vzhledy.
  Na druhou stranu první film se mi vcelku líbil, ale já tak či tak nemám na to čas. Bohužel 8-O

 46. Ahoj Blanch, Na tvojej stránke som našla veľmi pekné desingy a páči sa mi hlavne Post Scriptum, tak bi som sa chcela chcela opýtať či by si mi na blog neurobila desing, bola by som ti veľmi vďačná, niečo podobné ale modré.(keby tam bola táto farba, tak by som ta milovala.( 57a1b3 ))
  A odkaz kto urobil desing by som mala na každom rohu, a budem ta všetkým doporučovať.

  A odkaz kto urobil desing by som mala na každom rohu, a budem ta všetkým doporučovať.

 47. ahoj jsem katka a chtěla bych tě poprosit o to jesli bys mi udělala dess s motýlkama :-) když budeš mít čas tak mi ho prosím udělej nenutím tě do toho,tak mi kdyžtak napiš na chalupinka@centrum.cz a vybrala sem si tě protože děláš užásné dessi :-)

 48. uplne ti rozumiem a suhlasim s tebou, nie si otrok a robis to, co ta bavi.. mna tiez ziadali o niekolko dizajnov, no nerobim dizajny na prianie vobec, ale naozaj vobec.. je to moja tvorba i ked nie je tak dokonala, ako tvoja, ale myslim, ze kazdy by mal tvorit podla svojho vkusu a uz len zadanie temy a farieb je dost obmedzujuce…  vo vsetko co si tu napisala, mas pravdu..  a podobne je to aj u mna s hodnotenim blogov.. hodnotim blogy, ludia sa zapisuju, ale ak im ho neohodnotim do par dni, tak niektori z nich mi vynadaju.. lenze ja mam na blogu napisane, ze som zaneprazdnena a nie vzdy mam naladu sa prehrabavat v blogoch a hodnotit.. proste na to clovek musi mat naladu.. navyse moje hodnotenia su kvalitne a vsetko pisem ako clanok, nepouzivam ziadne bodove hodnotenie, to je blbost podla mna..  lenze niektori nechapu, ze je to casovo narocne a ja navyse mam aj skolu, vysoku skolu a to uz nie je rozhodne zakladna skola, kde je kopa volneho casu…  ale niektorym to proste nevysvetlis.. taky je zivot.. zial..

 49. Wooow jsi úžasná 🙂
  Také dělám designy na blog, i na obědnávku, ale ne v programu na grafiku, proto jsou vlastně dost obyčejné, ale pokud jde o mě, tak si s nimi vystačím..
  Na tvůj blog jsem narazila vlastně náhodou, protože jsem hledala inspiraci, jak udělat další designy, i když je dělám v Paint tool SAI (program na kreslení, kde dělám RPC/OC do anime) tak se tam dá udělat pár lehčích kouzel, že to vypadá pěkně.
  Zajímala jsem se o to, jaký máš názor na obědnávky nebo tak a souhlasím s tebou, já si k obědnávkám rovnou napsala, že celebrity rozhodně nedělám.. xD protože mi lezou krkem..
  Ale vidím že tady někdo také rád anime.. a YAOI (♥) .. 🙂
  Mno na začátku jsem vlastně chtěla napsat jen že jsi úžasná 🙂 ale moje prsty se na té klávesnici začali pohybovat sami.. xD

 50. Dobrý den,
  zaujal mě Váš layout.
  Jsem začínající učitelka na ZŠ a pro své žáky bych chtěla vytvořit stránku, kde by našli informace o knihách, doporučenou četbu, ne Boženu Němcovou, ale moderní a kvalitní literaturu pro děti a mládež – fantasy, sci-fi, horory, o problémech atd.
  Sama nejsem moc zručná s grafikou, něco primitivního bych zvládla, ale chtěla bych, aby je stránka na první shlédnutí zaujala. Časem bych chtěla, aby buď sami přidávali reflexe četby a komentovali knihy. Pokud by Vás to zaujalo a chtěla byste mi pomoci s layoutem, byla bych moc ráda.
  Představu nemám konkrétní, nechala bych Vám volnou ruku, jen bych chtěla, aby vše bylo přehledné, ne příliš barevné, menu vpravo. Pozadí by se mělo týkat knih, knihoven, pokoje s knihami, cokoli s knihami.
  Název nově založeného blogu je zatím sknihoupodperinou.blog.cz, ale to je jen pracovní, kde jsem si něco zkoušela, na plnohodnotném názvu teprve pracuji.
  Předem děkuji za odpověď
  Voláková Mirka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..