Post scriptum – na blog.cz

aff
Bratříček webového layoutu, který jsem vložila nedávno. Kdysi býval na mém blogu. Několik měsíců jsem slibovala, že ho dám ke stažení(Petrush…konečně ses dočkala).
Nebýt toho, že už ho nějakou dobu mám nastavený na blogu, nepřidala bych ho, protože materiály mám v Praze; nuž – tady je.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

23 komentáře “Post scriptum – na blog.cz

 1. Ahoj…..stáhla jsem si tento layout..je moc pěkný ale svůj avatar si nechám jsem na něj zvyklá a mám ho ráda :-D jo a nepoužila jsem všechny položky menu:(nevím jak je mám využít doufám že to nevydí….

 2. Díky za ten layout. Dal mi vůli k tomu psát.
  Vím, že designy na přání neděláš (jedině jednou za čas a já tu šanci prošvihla), a že výjimky v tvém případě neexistují, ale já bezmezně obdivuju to, co jsi vytvořila.
  Bylo by nádherné mít lay od tebe, který nikdo nemá, protože upřímně kdyby nebylo tebe, tak by můj blog neexistoval.
  Prošla jsem světem blogu napříč, ale nenašla nikoho, kdo by dokázal vykouzlit, tak nádherné designy.
  Vím, že se to rovná prosbě nevěřícího boha o štěstí, ale bylo by nádherné, kdyby si mému přání vyhověla. Asi teď píšu do prázdna, ale říká se, že naděje umírá poslední.

  A já nepřestávám doufat.

 3. Myslím že jsem tam našel chybu.. V záhlaví je : Rozměry záhlaví=30 pixelů, což je nesmysl. Nemělo by tam být spíše 300?

 4. To určitě nebude, chyba tam taky nebude, nastavení je totiž pouze ofoceno podle originálu, který – jak vidíš – sedí. A zatím s tím nikdo problém neměl.
  Druhá věc je, že záhlaví je nastavené přes motto, ne přes záhlaví. Jinak by tam nemohl být text, takže nějaká část záhlaví bude přes záhlaví o 30px, pokud to tam tak mám. Kdyby to byla chyba, tak náhled nefunguje a on funguje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..