4 komentáře “Pošlete mi vzkaz na email

  1. Čauky,hele mám jen poznámku..víš….dělá to trošku mišmaš když je to tak divně "srovnaný" neboli podle toho jak si to vložila….víš je to trochu nepřehledný to číst od konce……ale jinak je to zajímavý…

  2. co číst od konce? :))) A já jsem nic nevložila..není to můj problém..takhle se to holt vkládá na blogu..nemůžu začít vkládat povídky od konce, když konce nemám…já vkládám vždycky novou a novou kapitolu, na blogu se to seznamuje samo…s tím já, bohužel, nic neudělám.

  3. Jn blog taky vlastním takže to znám…jen mě trochu zmátlo že máš tuhle "ketegorii" když pod názvem temná cesta osudu to máš jak to říct….v podkategorijích….což se tam dá líp orientovat….tak sem jen nepochopila přoč to máš i takhle dohromady….

  4. nevím, co tam tohle dělá..zrušila jsem to už před rokem a půl.. taky jsem zjistila, že se mi nějakým nedopatřením smazala jedna celá jednorázovka..o 8mi částech, které jsem rozhodně nikdy nemazala…pak se mi kdesi mění samo písmo, některé povídky přeskakují do jiných kategorií..je tu plno "zajímavých" věcí…až sama nevím, co s tím dělat… já nevím, nejsem jediná, komu to dělá..to je systémeme blog.cz… nechápu, proč je něco přesně opačně, než chci a je to tak, jak nechci, aby to bylo..nevím, kam mi zmizly nekěté povídky, proč to přesměrovává jinam… proč tu mám tuhle rubriku, když jsem ji zrušila..fakt netuším…:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..