Popisky do menu č. 29 – 40

Tvořila jsem design, nedotvořila, program mi hodil chybu a všechno šlo do kopru, protože jsem to nestihla uložit. Zůstaly mi jen menu rubriky a po dlouhé několikahodinové práci už odmítám dělat ten vzhled znovu, vzteky bych ohryzala stůl a všechno kolem.
Tak alespoň teda když už mi zůstaly ty popisky do menu, zde jsou ke stažení v různých barevných variacích.
K dispozici máte: png formát(viz. obrázek v textu bez nápisu) + PSD(pro vlastníky adobe photoshopu) k úpravě s vloženým textem + užitý font(který nemusíte používat).
Popisky jsou nadepsané v psd, jak je vidíte, ale nadpisy si nadepisujete/přepisujete sami.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

24 komentáře “Popisky do menu č. 29 – 40

 1. Jůů, kdybych já uměla tak skvělou grafiku… jediný co umím je ze školy a to úprava fotografií, dál jsem se bohužel nějak nedopracovala. :D

  Když jsem zkoušela nějakej ten lay před xy lety, vyšel z toho hnusnej paskvil a tak jsem to vzdala s myšlenkou, že na to asi nemám. :D

  Možná to zase jednou zkusím, až si pořídím photoshop (děsně drahej O_O ) protože se zonerem nejsme stále kamarádi. :-x

 2. [2]: Dneska už photoshop stáhneš na každém rohu, není to sice zrovna legální, ale beztak to dělá každý :), originál nemá prosím tě nikdy(až na mě :D), není těžké ho sehnat.

  [1]: Myslíš tu travičkově zelenou?

 3. [4]: Ještě existuje photoshop portable, který je volně k dispozici, je malinko osekaný a nevyžaduje nahrát přímo do pc, může být třeba na flashce, taky dobrá věcička… Nechybí mu základní a důležité věci. Kdysi jsem v něm dělala, když mi odešel pc, tak jsem ho měla na flashce.

 4. [5]: Já mám předplacenou verzi PS, která  vyjde cca na 350,- měsíčně (možná 300,-), což není zase tak hrozné vzhledem k tomu, že veškeré aktulizace máš ihned dostupné.
  Pro někoho pálka, ale kdo jako já zapíná PS téměř denně. A mám k tomu navíc Lightroom, který taky maximálně využiju kvůli fotkám a Zoner, který jsem si kopovala kvůli hromadným úpravám fotek teď vůbec neotevřu.

 5. Ježíši, mě by trefilo. Ale znám ten pocit; to už se radši s hlubokými nádechy odvracím od počítače a odháním chuť vyhodit ten krám z okna. :D

  A popisky jako vždy jsou moc pěkné; jednoduché, k užití naprosto každému designu dle barvy… Pěkná práce. ^^

 6. [7]: Vidíš to, ani jsem netušila, že existuje předplacená verze :), to je pro mě pro tolika dlouhých letech dokonce novinka :D.

  Já měla to štěstí na kamarády a známé, co pracovali v IT a na svoje IT kontakty a svůj originálek jsem dostala zdarma :D, jen je to staroušek starý, bylo to ještě na střední škole, což je opravdu hodně hodně dlouho :D.

  [8]: Díky 🙂

  [9]: Originální layout byl v barvách toho prvního, ale ta zelená byl druhej tip na změnu :). Chtěla jsem něco zelenýho.

 7. jejda.. 🙁 tak to by mě naštvalo… 🙁 ale tak alespoň něco ti zbylo.. a ten tvůj design je teda naprosto bombový! nádherný… 🙂 hodně se mi líbí.. 🙂

 8. Jáj, ani bych nespočítala, kolikrát se něco takovýho stalo mně a moc dobře si vzpomínám na ten pocit vždycky. Pohybovat se v tom okamžiku něco živýho v dosahu, už to živý neni. Takže upřímnou soustrast, nicméně je to fakt škoda, protože ty popisky vypadají zajímavě a jsem zvědavá, jak vypadal ten layout… 🙂

 9. 8-O Jako takhle, já obvykle popisky a blbosti ke konci už odbudu, protože se nejvíc patlám se vzhledem, takže si od toho odvoď, kolik mi dal práce asi samotný vzhled…

  Je to už několik dní a furt jsem nasratá, ale dělat se mi to znovu fakt nechce. Budu potřebovat správnou motivaci, abych se na to zase vrhla, ale zatím nepřichází.

 10. [15]:  Poradím ti! Ať děláš cokoliv v PS, rozhodně si to hned po každé věci ukládej. Já když něco dělala, nebo dělám. Vždy si to uložím, ihned po prvím rozpravovaní.
  Když to neuděláš, počítač(notebook),  často nebude chtít spolupracovat(Jako naschvál v této chvíli. Jindy když není ani moc potřeba, jde neustále, že) a program se sekne a vypne a pak můžeš začít nanovo.
  Vím to vlastní zkušenosti. Dělala jsem kolikrát něco, neuložila si to, protože jsem si říkala, má to čas, ještě to není, atd…Pak se to seklo musela jsem program vypnout. A celá věc, byla fuč. :-(
  Takže od té doby, pokud nezapomenu(Což se někdy stane, a tak to pak dopadá), se to snažím vždy ukládat. Protože raději to budu mít uloženo třeba 5x! Než se s tím patlat nanovo. Navíc, když to člověk ukládá v PSD, vždy je možnost, to předělat a podobně. ;-)
  A poroto, si, už snažím dávat pozor, abych nemusela jednu věc, dělat pořád dokola, jen kvůli takové maličkosti. :-D :-?

 11. Nadpisky vypadají úžasně, zbytek designu musel určitě také. 🙂
  Ten pocit, když najednou z ničeho nic zmizí hodinová práce kamsi doprčic znám moc dobře, je to asi trest osudu, že si člověk zapomněl práci uložit…

 12. [16]: No ne, vážně? 🙂 To by mě za posledních 15 let, co dělám v photoshopu, nenapadlo :D.

  Já si to ukládám vždy, ale jak jsem psala, program hodil chybu, nechtěl to uložit. Skoro od začátku. V žádném formátu. A screen by mi nepomohl. Bylo tam moc nedodělaných vrstev.
  Ještě nikdy se mi nestalo, že bych něco průběžně neukládala, jako grafik si zálohy dělat musím. Ale v tomto případě nespolupracoval od začátku. Mám naposledy uložené pozadí a linku v záhlaví a stíny a ty rubriky, to mě nevytrhne. To je v podstatě pětina toho.

  Jinak obvykle to mám uložené tak 12x :D, než to dodělám do konce, ukládám to co čtvrt hodiny, půl hodiny. Podle pokroku.

  [18]: To je to, já ji nezapomněla uložit, to je ten problém :). Když jsem to uložit podruhé chtěla, odmítal PS spolupracovat. Pokračovala jsem s tvořením dál, jestli se něco třeba nezmění, když zruším vrstvy a tak(občas to dělá), přehodila jsem to i do imageready, ale o dalších dvacet minut později to zas nešlo a tentokrát se to úplně kouslo a zmrzlo to… měla jsem uložené jen popisky a první fázi toho layoutu, což je v podstatě nic.

 13. [19]: I to, už se mi stalo. Program prostě nechtěl a nechtěl spolupracovat(Ani uložit ani nic), a  rázem to bylo vše fuč. :-(
  Tak jsem se poučila, nedělat nic příliš složité, ukládej i při každé blbosti(třeba i po minutě) :-D A hlavně se příliš na vše netěš. Ono to pak dopadne nakonec, stejně jinak, než ty chceš.

  Jendou jsem zkusila vyfotit obrazovku a to, mě při jednom grafickém zkoušení, zachránilo. Protože jsem si říkala…tak takhle ne, jestli to budu muset dělat znovu, tak to asi vyhodím z okna. :-D
  Ono to fakt zamrzí, když člověk na něčem pracuje, a náhle je to celé v háji. :-|

 14. [21]: No, já obvykle skončím tak, jak jsem chtěla a jak jsem si to představovala, i teď to mám živě v paměti, jen mám už principiálně k tomu odpor :D jsem dost predcizní a přeci jen už v tom mám grif a naděláno na tisíckrát,  takže to pro mě není až takový problém, ale tohle mě fakt vytočilo…
  A jak se nejedná o placenou zakázku od nějakého klienta, tak nemám potřebu se do toho zas hned pouštět. Takhle bych se musela stejně donutit.

  Nemám tak výkonné ramky, takže každé ukládání trvá dlouho a má trpělivost u toho trpí, proto ukládám víceméně co čtvrt hodiny :).

  Pokud tvoříš grafiku, nechceš se podělit o nějaký web/blog/DArt? 🙂
  Ráda se kouknu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..