Popisky do menu č. 25 – 28

Dlouho jsem nepřidala žádnou drobnější grafiku, konkrétně žádné popisky.
Tyto čtyři jsou ještě z Vánoc, jsem je nějak zapomněla přidat.
Upozorňuji…
Někteří ještě nepochopili, že využití této grafiky pro osobní účely neznamená, že je mají používat do vlastní grafiky ke stažení. To jaksi spadá do kategorie: šíření mé grafiky v rámci propagace, s čímž nesouhlasím.
Takže abyste to lépe pochopili – když moje popisky dáte do layoutu, který dáváte ke stažení, jasně tenhle bod, který zakazuji, neplníte. Pokud máte používat tyhlety serepetičky bez credits, tak to znamená jedině do vlastního menu, ne někam dál, kde to šíříte pro ostatní a naprosto bezostyšně se tímto vydáváte za jejich autora.
Já jsem sice benevolentní, ale ne blbá.
K dispozici máte: png formát(viz. obrázek v textu bez nápisu) + PSD(pro vlastníky adobe photoshopu) k úpravě s vloženým textem + užitý font(který nemusíte používat).
Popisky jsou prázdné, nadpisy si nadepisujete/přepisujete sami.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

35 komentáře “Popisky do menu č. 25 – 28

 1. Jůůůů ten zelenej lísteček u mě vede 🙂 a za ním fialovej. Miluju fialovou.

  Jinak to je neuvěřitelný, co ti lidi nevymyslí :-D použiju to pro vlastní layout, už to není tvoje :-D to by mě trefilo :D

 2. [1]: rukama :D
  Díky, ale nic a nikdo není dokonalé:)

  [2]: lísteček jsem si vytvářela do designu, ale nějak jsem ho nevyužila, tak šel i do popisku.
  No, ta dedukce mi taky trochu nesedí :), já myslela, že to lidem normálně dojde, že tohle je šíření dál, propagace, pokud to nepoužijí pro sebe, ale evidentně mám o smýšlení některých lidí příliš lichotivé mínění. Já nevím, třeba to jen já blbě vysvětluji. Přijdou ti ta pravidla nedostatečně vysvětlená nebo – usoudila bys z toho, že zrovna tohle můžeš? Nechci nikomu křivdit, třeba si za to můžu sama a je třeba to ještě dodatečně dovysvětlit…

 3. [2]: ehm, a koukám, že ta slečna, u které jsem to našla, je konkrétně z klubu Snílků a dokonce ji máš v odkazech u grafiků 🙂 ..ehm :)))

 4. Jsou krásné 🙂 Já sama se už grafice nějak extra nevěnuju..Kašli kašli *schovává se za strom který se náhle objevil u ni v pokoji, aby po ni nehodili rajčetem popřípadě ji neudupali nadšením*

 5. [4]: Eh… promiň, neznám všechny členy osobně a grafiky mám v odkazech hlavně jako studnici inspirace. Vždycky je projedu a vyberu si nějakou designovou šablonu a té se držím…

  To mi snad ani neříkej tohle… omg… já jdu střílet! Nechceme v klubu kopíráky! Kdo to je kurva?

 6. Och… Therysek. Už jsem to našla… Jdu s tou slečnou hodit řeč. Protože tohle se prostě nedělá. A Klubu Snílků to bude ještě kazit jméno.

 7. Ahoj. Popisky do menu, které jsem použila pro vlastní layouty jsem stahovala z layouts.candita.cz, takže jsem tvoje pravidla nečetla. Původně ten layout měl být jenom pro moji kamarádku bloggerku, ale ta ho nakonec ze svého blogu stáhla a já ho tedy nabídla ostatním (což znamená jednomu zájemci, pak bych ho z nabídky stáhla). Omlouvám se, kdybych tušila, že ti to bude vadit (jak ože netušila, protože jsem to rozhodně nebrala jako propagaci vlastní tvorby, nýbrž jako původní přátelskou pomoc), doplnila bych zdroj. Většinou doplňuju zdroje i u použitých obrázků, takže tam klidně přidám i autora popisků do menu, když tě to uklidní ;-)
  Ještě jednou se omlouvám, nechtěla jsem tě naštvat. :-)

 8. [9]: No, to taky není moc výmluva vzhledem k tomu, že obdobná pravidla jsou i na LC: http://layouts.candita.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=9

  Zvlášť si všimni řádku:
  "Chraň vás ruka páně, jestli k sobě na blog nebo na web dáte některé naše věci ke stažení. My jsme tady od toho, aby se ty věci daly stáhnout, ne VY!
  Vaše hrabivé ručičky toužící po vyšší návštěvnosti nejsou omluvou ani v případě, udáte-li přímý link, odkud jste grafiku vzali.
  To my onu grafiku vytváříme, jen my máme právo ji zveřejňovat. Ne vy! Šíření našeho obsahu za účelem takového zneužití, je zakázáno!"

  Takže já nebo LC, ono to je v zásadě jedno.

  Hele, nedělám z toho konec světa, jak říkám, nenutím tě kvůli tomu ten vzhled mazat. Jen to prostě spadá pod šíření bez povolení. Pro vlastní využití je mi to jedno, jen nešířit dál.

  Jestli jsem byla protivná, to se omlouvám.

  [7]: Už to neřeš, není to žádná "zlodějina", jen nedorozumění.

 9. [6]:Kopíráky? Stáhla jsem si ten popisek nejdřív jenom jako doplněk layoutu pro mojí kamarádku, nechtěla jsem se jeho prostřednictvím nijak zviditelňovat. Tím, že jí na blogu moc dlouho nevydržel, skončil mezi layouty, které jsem vyrobila a momentálně nejsou nikde nastavené. Už se to nestane, ještě jednou se omlouvám.

  [10]: Protivná? Nedivím se ti… (Dneska jsem měnila vzhled na blog a až když jsem si ho stáhla a přečetla pravidla, jsem si všimla, že je od tebe. Mám na tvoji tvorbu štěstí, holt přitahuje :-) )

 10. [13]: :D

  Tak u tebe vím, že to nebyl záměr, proto jsem ti psala ten vzkaz ještě v klidu. I takhle od pohledu poznám, kdo to dělá záměrně a kdo prostě jen nevěděl. A vysloveně sis nikde moje věci nepřivlastňovala a zdrojů u tebe třeba na obrázky jsem si všimla, takže mi bylo jasné, že nejsi nikdo problémový. Kdyby ano, ani se s tebou nebavím a rovnou hlásím, případně bych napsala hodně hnusnej komentář, který by byl plný ironie.
  Takže já ne, že bych se nějak zlobila, spíš si mě přivedla k tomu, že takhle jsem to vlastně ještě nikomu nevysvětlila, tak nějak jsem si myslela, že když je to jasné mně, tak ostatním bude taky, takže jsi mi vlastně udělala i službu, abych pro příště psala jasněji, jak to myslím.
  Akorát to poukázalo na mou nedostatečnost v podávání informací.

 11. [11]: Blogaři tomu rádi říkají klikačky… Jak se dělá odkaz obrázku přes kód, tak tak uděláš i odkazy v záhlaví, které dáš buď do horního menu boxu nebo do motta.
  A odpovídám tam, kde jsem tázána.

 12. Nakonec se to přes žádnej náhled nedělalo :D Stačí dát File->Save for web & devices a pak uložit jako Gif :D
  Jinak, o tom skandálu s popisky jsem se dozvěděl až včera od našeho Venomka – Havrana bonzáka :D A plně s tvym nakvašenim souhlasim :D Sice nejsem na stejné úrovni jak ty, ale kdyby někdo prohlásil mou práci za jeho vlastní, tak si hledám návody jak se nabourat do účtu a mažu, mažu, mažu až do holé bílé stránky 😛

 13. [17]: Takto už asi mají nové cska, v image to bylo přes náhled 🙂

  Ale slečna svou práci za mou neprohlásila, to je nedorozumění, pouze to použila v layouty ke stažení pro ostatní, ne, že by mi to kradla, ani nepsala, že jsou její, to prr. Nechci ji bránit, ale zase z toho nedělejme takovou kovbojku. Nedorozumění, jen nedorozumění. Doufám, že ji za to nebudete nějak trestat, my už si to vyřešily.

 14. [18]: Děkuju.
  Mimochodem, četla jsem některé tvé předchozí články a nerozuměla tomu. Až když jsem se podívala na blog AK, mi to došlo. Jo, vyletěla jsem taky, ale u tebe to nechápu. Jestli vyhodil tebe, jeho chyba, myslím, že tvoje stránka má dost vysokou návštěvnost i bez nějaké propagace na hlavní straně. I když… je to vážně přitažené za vlasy.

 15. No… ulevilo se mi. Trochu jsme to zašmodrchali 🙂 fakt jsem se bála, že tady někdo úmyslně krade práci někoho cizího, za což by od Snílků letěl a ještě vyprovázen hezkými slovíčky. Ale jsem ráda, že se to vysvětlilo.

 16. [19]: Nevidím důvod, proč bych měla být výjimka, byli vyhozeni všichni :), jen ti, kteří hezky poprosili znovu v mailu, ti byli navráceni.

  Jinak ta návštěvnost není jen blogu, to je počítadlo, které mám pro tři weby, takže se tam načítají návštěvy ze všech tří webů, takže to vyděl třemi a dostaneš výsledek návštěvnosti blogu, což není velké číslo, ale mně o návštěvnost nejde, spíš mi šlo o reakce k článkům, které zamrzly 🙂

  [20]: Špatně jsem se vyjádřila, ale byla potřeba to vysvětlit, aby to do příště pochopili i jiní.

 17. [21]: No počkej, ale dvěstě lidí vyhozeno nebylo a prosit nemuselo. Takže ne všichni… o to mi jde. Že jsi nebyla mezi těmi výběrovými.

  No nic, Venomek měl málo kávy, měl zpomalené chápání :-D

 18. Ahoj Blanch,
  koukám, že bohužel neděláš layouty na přání, tak jsem se chtěla zeptat, jestli neznáš někoho, kdo by udělal a nakodoval lay na web.. byla bych moc ráda, protože najít někoho takové, je celkem nadlidský ukol.
  Jinak png popisky jsou moc pěkný. nejvíc se mi líbí druhý, ale musela to bejt piplačka to udělat :-)
  přeji krásný den ;-)

 19. Ahojky Blanch. Máš strašně hezkou grafiku. Některé menší grafiky používám. Mohla bych se tě zeptat, jak mám dát stažené písma do photoshopu, když mám windows 7? Jestli by jsi o tom něco věděla, prosím tě, napiš mi na blog. Děkuji. :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

 20. Ahoj, u mně na blogu je rekodr v komentářích, soutěží se o SUPER ceny!!!
  neváhej a přijď si zasoutěžit….není to reklama ale pozvánka

 21. Jé!!! Ty zipy jsou skvělé! Jinak koukám, že máš nový design… Moc pěkný… Vím, že kombinaci těchto barev máš ráda a rozhodně to byla dobrá volba … ;-)

 22. [33]: V PS jsou v paletě tvary…jako je obdelník, kruh a tak dále. Je tam taky možnost různých tvarů, nevzpomenu si na tu ikonku, ale myslím, že v tom sloupečku tvarů v paletě, když ji rozklikneš, tak je poslední. No a pak se ti nahoře v liště ukáže možnost změnit tvar…dají se tam různé tvary i načíst a jedním z nich je právě taková šipka. Tak tu využívám různými způsoby. Jako gumu, jako tvar, zkrátka různě…

  [32]: díky 🙂

  [31]:[30]:[28]:[27]: díky :D

  [26]: Předpokládám, že složka s fonty je na stejném místě jako na jiných windowsech, nemám se sedmičkami zkušenost, takže to nevím jistě, nicméně si myslím, že normálně stačí dát fonty přímo na C:/ do windowsové složky Fonts. Po otevření photoshopu by se ti tam pak měly zobrazit.

  [25]: To opravdu nebyl záměr 🙂

  [24]: piplačka? 🙂 To opravdu ne, udělat jeden takový popisek je otázka zhruba pěti minut. Je to snad to nejjednodušší, co může být.
  Ale o někom, kdo by se k něčemu takovému uvolil, no nevím – zkus třeba tady Exosited(Darka) – exosited.blog.cz, jestli nemá chuť :), to je takový vrchní kodér, pořád někomu s něčím pomáhal, jen nevím, jak má čas 🙂
  Jinak nevím o někom, kdo by něco takového udělal s chutí a zrovna dobrovolně, ona to není mnohdy vděčná "práce" 🙂 a taky – většina lidí, co mě napadá, je dost zaneprázdněná.

  [23]: No, já právě zjistila, že asi celkově nevyhovuji, protože moje žádost o přihlášení – znovu – byla jaksi ignorována a byla jsem přeskočená, takže evidentně něco špatně dělám.
  A o tom ani nevím, takže těch dvě stě prosit nemuselo? No, tak asi jsem zřejmě vážně pleva :))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..