Papa to kiss in the dark

Jedná se o yaoi japonské anime, nemá co dočinění se slashem.

Upozornění a varování: incest, pedofilie, sex
Žánr: komedie, romantika, pwp, yaoi
Postavy: Kyouske, Mira, Kazuki, Mitsuki, Shun

Video:
1.část – ZDE
2.část – ZDE
Někdo to řadí mezi shonen-ai, ale já bych tohle video zařadila spíše mezi yaoi, protože se v něm vyskytují sexuální scény a postavy občas mluví nemravně.
Tohle je moje nejoblíbenější yaoi. Musím tímto přiznat, že jsem úchylná, ale kdo není, když má rád tato videa?

Příběh začíná tím, když patnáctiletý tmavovlasý Mira vstává. Má nastoupit na novou střední školu a začne panikařit, protože jeho „otec“ Kyouske ještě stále spí, přitom by měl být dávno vzhůru, jinak Mira ten příchod do školy nestihne.
Ještě víc se to zvrtne, když Mira vběhne do pokoje tatínka a začne ho budit. Kyouske však nemá v plánu vstávat. Místo toho stáhne mladého „synka“ Miru do náruče a vyzve ho, aby šel zpět za ním do postele, přičemž ho spíš k tomu donutí. Mira stále nervózní z pozdního příchodu tatínka okřikne, že nemá spát nahý a dál už nic nezmůže, protože je silou vložen zpět do postele a ano, jak už si určitě říkáte, v posteli tatínek a Mira skončí ve více než otcovském objetí. Mira křičí, že to není normální, že jsou přece otec a syn. Přesto se spolu pomilují.
Není pravda, že by tím byl Mira zaskočený, protože ona tatínek mají mezi sebou už odjakživa velice vášnivý vztah.
Další scéna pokračuje tím, jak Mira běží do školy a jen díky jednomu studentovi z vyšší třídy najde svoje místo ve škole a nepřijde pozdě. Tento student je podobný typ jako Mirův táta a Mirovi se velice líbí.
Když Mira vejde do třídy, potká se tam se svými dvěma kamarády z dětství. Vzpomínají na to, když si spolu hráli. Nepamatuji si už jména, ale dojdu ke scéně, která mě osobně dost pobavila. Mira a jeho dva kamarádi(jeden se jmenuje Kazuki Hino, tuším, a Miru tajně miluje) vzpomínají(ve videu je to formou vzpomínky z dětství), co si říkali, když byli malí. Třetí „nepojmenovaný“ z kamarádů říkal, že až vyroste, bude muzikantem, což se mu vlastně splnilo. Všude chodí s kytarou a brnká na ni. Dokonce už byl i v televizi. Kazu říkal, že až vyroste, bude fotbalistou. A nakonec zbylo na Mirovi, co řekne on. Chvíli se rozmýšlí, protože neví, co bude dělat, až bude velký. Klukům v této vzpomínce může být tak osm let. Mira stále neví, čím by chtěl být, až vyroste, až nakonec přijde jeho tatínek a zavolá na něj a v ten moment Mira vykřikne, že až vyroste, bude tatínkovou nevěstou. Je to hodně komická scéna, jedna z nejlepších, co tam je. Plno lidí, co to viděli, pobavila také.
Nebudu popisovat detailně, co se tam pak odehrávalo. Zkrátka začne škola a do školy přijde Kyouske, který je mimochodem hodně známý herec a všechny fanynky se na něj lepí. V ten moment Kazu poznamená, že Mirův tatínek je stále pěkný chlap a pořád vypadá stejně. Zeptá se Miry, kolik je mu vlastně let. Mira odpoví, že 29 a Hino hned opáčí, že jak je možné, aby byl jeho tátou, kdo že by byl otcem už ve 14ti letech.
A tak si jde Mira, spolu s doprovodem Kazukiho, zjistit do nějakého ústavu, zda je Kyouske opravdu jeho otcem a tam zjistí, že jím není a nikdy nebyl. Myslí si, že byl adoptovaný, ale ještě netuší, že se do toho zaplete víc věcí. V této stejné scéně se také Kazu vyzná k Mirovi ze svých citů, povalí jej na postel a chce se s ním milovat. Mira uvažuje, že kdyby se se svým kamarádem pomiloval, určitě by zapomněl na zatím na to trápení. Načež si uvědomí, že jeho tělo však nereaguje tak, jako když se má milovat s „tatínkem“, uvažuje, zda je to tím, že nejsou spřízněni. Celý život mu přišlo normální, že jeho vztah s Kyouskem byl čistě na bázi vztahu otec-syn a myslel si, že koupat se s ním ve vaně je normální, spát s ním v náručí a mazlit se s ním je úplně normální. V tu chvíli dojde i Kazukovi, že všechny ty řeči kolem něj a tatínka, ty fámy, že to všechno byla pravda, že spolu prováděly „ty“ věci. Že ho pozorovali v tělocviku a na jeho těle našli známky po násily a že mysleli si, že je pohlavně zneužíván. Ale Kazu usoudil, že nakonec stejně mezi ním a „otcem“ bude silné pouto a on sám to bude muset akceptovat. Stejně pak otočí a na Miru se vrhne. Ten se brání a říká mu, že byli od dětství nejlepšími přáteli a takové věci dělat nemůžou a řekne mu, aby protentokrát počkal. Kazu řekne, že
na něj nebude spěchat a ještě nějakou dobu počká.
Následuje scéna u Miry doma. Dívá se na fotky v albu a nakonec usne na stole. Pozdě večer přijde Kyouske a říká Mirovi, že by tam neměl spát nebo se nastydne. Mira mu vyčítá, že přichází hezky pozdě. Kyouske mlží, že byl s někým na schůzce. Kyouske si sedne ke kuchyňskému pultu a čte si, kousek od něj sedí Mira a přemýšlí o všem, o čem by přemýšlelo dítě, které takto přišlo „o tatínka“. Po tváři mu začnou stékat slzy, a tak ho Kyouske utěšuje, přestože neví, co se stalo a Mira mu to ani neřekne. Hned na to ti dva skončí opět v posteli a Mira mezi pláčem prosí, aby ho Kyouske nikdy neopouštěl, že by bez něj nemohl žít. Na to mu Kyouske odpoví, že Mira je pro něj jediný na světě a že nikam neodejde. Mira vykřikne, že ho miluje.
Další den je pro Miru zase stresový. „Nepojmenovaný“ kamarád, tuším, že se tedy nakonec jmenuje Shun, nejsem si jistá, Mirovi vykládá, že Kyouskeho viděl v hotelu s jakousi Mitsuki, která je mimochodem taky slavná herečka. Už vám mohu prozradit předem, že tato dáma je ve skutečnosti Mirovou pravou matkou a starší sestra Kyouskeho, tudíž Kyouske je Mirův strýček. Mitsuki svého syna odložila a nechala ho k výchově svému bratrovi, protože odešla do Hollywoodu a toužila stát se slavnou herečkou, tudíž pro ni byla kariéra přednější než její vlastní syn.
Následuje odpolední svačinka s Kazukim na dvorku někde u školního hřiště. Miro si dělá jídlo sám a když Kazuki zjistí, že je to hand-made, tak musí ochutnat a hrozně mu to od Miry chutná. Řekne, že Mira by byl skvělá manželka. Mira poznamená, že by byl tedy dobrý ve vaření a v posteli? 🙂
Ve stejný moment k nim dolehne hlas o někoho ze školy, že měl Mirův strýček-tatínek nehodu a je v nemocnici. Tam Mira zbavený všech smyslů doběhne a svalí se k jeho posteli. Začne křičet, že nechce už žít, že chce zemřít s Kyouskem. Je hysterický a nenechá si vysvětlit, že Kyouskemu téměř nic není, je měl jen nehodu, když se v jedné scéně nenechal zastoupit kaskadérem. Kysoukeho to vzbudí a je dojatý, že jeho Mira má o něj takový strach. Nakonec opustí jeho lůžko a Kyouskeův agent(aspoň jsem pochopila, že to je agent, nebo někdo od filmu, kdo se s ním dobře zná) Mirovi vykládá, jak Kyouske o něm neustále mluví, že říká, jak je rozkošný a jak ho neustále vychvaluje a že je jednoduše z něj na větvi.
V nemocnici se Miro poprvé setkává se svou matkou, o které zatím ještě neví, že je jeho matka. Miro na ni strašně žárlí, protože si myslí, že s ní Kyouske něco má nebo že ona za ním leze. Říká si sám pro sebe, jak ji nenávidí. Tady je důležité, že Miro má v hlavě brouka. Myslí si, že Kyouske a Mitsuki se mají brát. Mitsuki také jednou Miru doma navštíví a zeptá se ho, zda by ji mohl brát jako matku. Tím potvrdí Mirovy domněnky, že se ona „uchází“ o místo jeho matky a opravdu to vypadá, že si má Kyouskeho vzít. Mira je rozčarovaný a žárlí.
Nakonec si jde lehnou do nějakého parku, kde spolu chodívali s Kyouskem, když byl malý. Přemýšlí o tom všem a nakonec usne. Vzbudí ho Kyouske a začnou si spolu povídat. Mira se ptá, zda je pravda, že si bude Kyouske brát Mitkusi, ale Kyouske ho vyvede z omylu a řekne mu celou pravdu. O tom, že teda není jeho otec, že Mitkusi je ve skutečnosti jeho matka, ale jeho starší sestra a nechala mu ho na vychování, když odjela za svou kariérou. Zprvu mu říkal, že ho všude hledal a že neměl daleko k pláči. Vysvětluje Mirovi, že on je pro něj jediný a že ho nikdo nemůže nahradit. Že je jediná věc, pro kterou žije.
Nakonec Mira říká strýčkovi, že pro něj musel dřít, ale že mu to jednou vrátí, že až bude senilní, bude mu vyměňovat plenky a bude ho nosit na zádech a starat se o něj. Na to Kyouske zareaguje, že by se měl začít starat hned. Načež jej políbí s tím, že už budou navždy spolu. A končí to tím, že Mira řekne: „Miluji tě, tatínku,“ a skončí to polibkem.
Tohle yaoi ve mně zanechalo nejvíc pocitů ze všech, které jsem zatím viděla. Nemá sice nijak hlubokou zápletku a je vcelku krátké. Má celkově jednu hodinu a na veoh.com má jen dvě části. Přesto je strašně krásné. Vztah Miry a Kyouskeho je strašně krásný a jemný. Příběh obsahuje plno vtipných dialogů a scén. Dokonce je tam i jedna trochu perverznější scéna, začíná tím, že Kyouske říká, že od rána neměl nic, jen mléko a dál říká, že „tvůj tatínek je opravdu hladový“ a „určitě nejsi spokojený jenom s mlékem, nebo jsi?“ a vrhne se na svého synovce. Jistě si dokážete domyslet, co je tím „mlékem“ myšleno. Ve videu je při té zmínce nahoře vysvětlivka, že takto Japonci označují sperma.
Mira opáčí, že se tedy půjdou najíst, ale Kyouske ho znovu povalí a svleče, řekne, že mnohem raději jí doma a že jeho oblíbené jídlo je „zde“ a obličejem se přibližuje k Mirově spodní části těla.
Začíná tedy tím, že řekne synáčkovi něco ve smyslu: „Co kdybychom pokračovali tam, kde jsme skončili ráno?“ A skončí to zase tím sexem, jak jinak.
Mezitím ale ještě Kyouskemu někdo volá kvůli schůzce a Mira ho ze zlomyslnosti začne při hovoru vzrušovat tím, že mu olíže ucho a bude dorážet. Po ukončení hovoru mu Kyouske říká, že byl chlapeček zlobivý, a tak než půjde tatínek do sprchy, tak ho potrestá a ukáže mu, jak to dospělí dělají. Přičemž Mira opáčí, že studenti ještě dospělí nejsou a omlouvá se. Je to taky hodně vtipná scéna.
Celý tento příběh se mi strašně líbil. Scény člověku nepřijdou obscénní, spíš hodně přirozené. Vývoj Mirova myšlení a žárlivost je strašně sladká. Navíc neznám nikoho, kdo by si neoblíbil Kyouskeho, je strašně roztomilý. Celé tohle yaoi je prostě KAWAI! Není příliš urážející, ale „úchyláci“ si taky najdou své 🙂
Moje první shonen bylo Loveless. Tehdy se mi to tak zalíbilo, že jsem myslela, že jsem ještě nic krásnějšího neviděla. Mýlila jsem se. Když jsem viděla Papa to kiss in the dark, ihned jsem změnila názor. Teď si místo mantry budu odříkávat dialogy z Papa to kiss… a přiznám se, že jsem to viděla asi už pětkrát. Příběhu se dá porozumět, i když příliš neovládáte angličtinu, protože je velice jednoduchý a z těch situací to vše vždycky vyplyne, člověk to dokáže vnímat i bez titulků.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

30 komentáře “Papa to kiss in the dark

 1. Já budu, ehm…otcova nevěsta! Jo, tohle yaoi, či jak to nazvat, se mi moc líbilo, ale ta matky by zasloužila. Grrr! Tohle se dělá? Tse, herečky, blééé!!!

  Když tak nad tím přemýšlím…neznáš film Bublifuk? Tym taky herečka odložila svou dceru k sestře.

  :)))

 2. Jsem nevěděla, že máš ráda japonské anime yaoi a shounen-ai *tupý úsměv*

  Papa to kiss in the dark jsem sice neviděla, vlastně jsem nevěděla, že vůbec existuje, ale vypadá moc zajímavě.:)) Jinak moje první shounen-ai byl Gravitation a pořád je to moje srdcovka. Pak jsem viděla Loveless, myslela jsem si, že je ještě krásnější než Gravitation, ale pak jsem se znovu podívala na Gravitation a to mě utvrdilo v tom, že je to prostě… awww. *zasněník*

  Jo, ale když sem se dívala na Sukisyo a teď na Kyou Kara Maou (u tohohle k ničemu téměř nedojde, což je podle mě obrovská škoda, já jsem začala být už hysterická a řvát na PC, až se už sakra políbí:)))) , už jsem docela vzdala rozhodování, jaké shounen-ai je lepší. To prostě nejde rozhodnout. :)))

  Yaoi jsem viděla jen jedno, Ai no kusabi, což končilo hrozně smutně, řvala jsem u toho jak želva (ale to já vlastně i u všech shounen-ai :))).

 3. Gravitation je skvělé, sice dost lehké, ale je to zábavné :))) a sladké.. a Yuki je prostě kořen…(doufám, že  jsem teď nespletla jeho jméno).  Moje srdcovka je ještě Loveless, taky(Soubi..jsem z něj na větvi), z shonenu a z yaoi Papa to kiss a Haru wo dateita 🙂 Jsem nějak úchylná na ty blonďáky, páč ze všech se mi líbí vždycky ti světlovlasí.. a to v reálném životě blonďáky právě nemusím. Ještě mě utvrzuje to, že mám ráda postavu Draca, ten je taky blond..no jsem divná :)) Já v poslední době shonen-aiem žiju 🙂 Ale zase mě nebaví shoujo-ai a yuri(je to tak,že?).

  Nj, jsme to ale blázni, že jo 🙂

  Sukisyo mě moc neoslovilo, jako, líbilo se mi to, ale nepodívala bych se znovu. Kyou Kara Maou mám rozkoukané :), mám na to stejná názor jako ty…:) furt jen náznaky a jsem už nervní z toho, že si nedají ani blblou pusu :)))

  Ai no kusabi se mi nelíbí graficky…ale příběh je to zajímavý…

 4. hmmmmmmmmmmmmm…

  cim to asi bude, ze asi vsetkym ludom, o ktorych viem, ze miluju slash tak pozeraju shounen-ai? :D

  aaaaaaaaaa, radim sa k nim tiez :), prave som sa sem po dlhsom case dostala a uplne ma nadchlo, ze som zbadala "oddelenie" shounen-ai! Blanch, velka vdaka, dufam, ze budu pribudat taketo recenzie! 🙂

  a ku Graviation… moje prve anime *priblbly zasneny pohlad* ^^… (Yuki mi svojim spravanim neskutocne pripomina Draca, waaaaaaa ^^ a k tomu ma dokonaly hlas!!!) Loveless… moje druhe anime… *ete zasnenejsi* ^_^ (Ritsuka je sooooo kawaiiiiiiiiiiiiiiiiii…. ^^)

  a inak dik za radu, prave rozmyslam, co stiahnem najblizsie, no ako vidim, tak to bude Papa to kiss in the dark 🙂 … aj ked Sukisyo je skor na rade… no nic, uvidim 🙂

  dobre, dobre, zase kecam do vetra… no hlavnym umyslom bolo pochvalit recenziu ^^ opat kawaiiii  

  zatiiiiiiim!

 5. ach boze… uplne som zabudla ete jedno… nie je tu nejaky sikovny a mily clovicek, ktory vie, kde mozem stiahnut mangu Gravitation?? nasla som len prvych 6 casti :(((…  dakujem dopredu vsetkym ochotnym ludkom… ^^

 6. Nesso budu :))) Ke všemu píšu vlastbí yaoi 🙂 Jsme zkrátka blázen :))) Vím to 🙂 Ale když si to vezmeš, slash a shonen, to už není takový rozdíl :))

  Že jo..Yuki je Draco..no já to říkala kámošce taky :)))) Konečně spřízněná duše 🙂

  Nesso veoh.com/videos

  Nejlepší je, když se tam zaregistruješ a Family filter dáš off, pak tam najdeš všechna shonen i yaoi :))

 7. jupiiiiiiii! ani nevies, ako velmi ma to potesilo! hlavne veta: "Ke všemu píšu vlastbí yaoi :)" ! aj sa chystas uverejnovat? *nevinne kukadla* dufam, ze som nahodou tento druh tvojej tvorby neprehliadla! (?)

  ked sa zvycajne spytam ludi, ci vedia, co je to anime, tak odpoved znie: a) "to je to japonske porno?" :D , b) "myslis pokemonov?" :D. to je tak vsade?? bo ja od zaciatku pozeram shounen-ai! 🙂

  stopercentne! nie ze by som bola zatazena na blondakov… ale oni sa vazne podobaju!! ako to opisal Shu Yukiho? "He was so COOL looking.." ^^ (to slovo neznasam, ale je to az neskutocne vystizne!:))

  a mooocinky dakujem, okamzite tam nabehnem a idem stahovat! ach, uz zas kecam… som zvedava, ci sa mi raz podari ziskat bobrika mlcanlivosti :D (dobre, priznavam, neverim tomu… :D)

 8. Nesso nevím, ale snad brzy :)) První kapitola je na světě, jen si chci ještě dokreslit k tomu ty postavy 🙂

  Ne, já jsem nikdy dřív nic takového nepsala :)) Rozhodla jsem se státi se hodně perverzní 🙂

  He is so cute! :)) ne, je prostě KAWAIIII!! :)))

  Já jsem ráda, že "kecáš"…já jsem do toho strašně zapálená, strašně ráda si o tom s někým povídám, zvlášť v poslední době :))) Je to závislost :))) Stejně jako slash.

 9. Oooo, další závislák na Shonen-ai a Yaoi anime *___* Takže Papa to kiss.. se chystám zkouknout hned… jak nikdo nebude doma, Loveless jsem viděla několikrát a prostě… nádhera ^^

    A na ten tvůj yaoi se hrozně těším ^_^

 10. A to jsme si s Ramone myslely, že jsem originální…a byly jsem originální jen měsíc. No nic…

 11. ty jeeejo, ja tesiiiim! 🙂 clovek ani netusi ake mile spravy sa dozvie… napr. ze Blanch pise vlastne yaoi… a aj si ho (dufam) budem moct niekedy a niekde precitat… :))

  hodne perverzni?? :D a su perverzni aj ti ludia, co take veci citaju? :D ak hej, tak sa o sebe teda dozvedam veci… :D ono mi to proste k sebe tak nejak ide… uz zvyk zo slashu… 🙂 no, niektori ludia povazuju aj slash za perverzny, a to tam ani nemusia byt ziadne sexualne sceny (ccc, v nasej spolocnosti vladne intolerancia a xenofobia!!!!).. eteze je to Japonsku inak (nastastie, kde by sme boli bez shounen-ai?? :)).

  fu, ja sa viem strasne rozkecat o somarinach :)), tak pytam, ci je ok, ze ti tu zaplnujem odkazy siahodlhymi uvahami :D.. inak aj ja strasne rada kecam o tychto veciach, mam tu v okoli len jednu kamosku, ktora je rovnaky blazon do shounen-ai ako ja (a to ju uz pomaly ucim aj na slash :).. a mozes trikrat hadat co som jej odporucila, aby si precitala :)).. no, neviem ako bude reagovat na yaoi :D

 12. hm, tak jsem to shlédla a otevřel se mi úplně nový svět…. nevím, jestli se mi to líbí, ale rozhodně mě to zaujalo 🙂 Takže si asi zjistím něco bližšího :))

 13. Cassi osvětlíš mi prosím, jak přesně to myslíš? 🙂 děkuji

  Leio je to můj nej 🙂 A Loveless taky patří do mých nej 🙂 Ritsuka i Soubi jsou k sežrání :))

  Nesso nestydím se za to, že jsem perverzní :))) Jak už bylo řečeno na fanfiction, všichni jsou perverzní, jen my, co to píšeme a mluvíme o tom, jsme odvážní :))

  Jj…nechápu lidi, jak můžou odsuzovat homosexuály, vždyť jsou to taky lidi a nemůžou za svou orientaci. To, zda budeš na stejné pohlaví nebo opačné přece neovlivníš, tahle genitida do tebe vstupuje do 6. měsíce těhotenství a třeba křesťané si často myslí, že jsou oplzlí a můžou si za to sami, že kdyby chtěli, můžou být "normální"…je to tak strašná diskriminace…

  Jj…v tomhle Japonce zbožňuju, jsou skvělí.

  Je to v pohodě, od toho komentáře jsou, já se o tom taky dokážu bavit do skonání světa a taky o samých kravinách :))) Ale tyhle kraviny naplňují náš život a dělají nás šťastnými, tak proč se o nich nebavit? :))) já se ráda o nich bavím :)) Já v poslední době nakažuji(je to správně to slovo?? :))) ) plno lidí a přivádím je na shonen a většina je právě ta, co píše slash, takže se na to hned chytnou 🙂 Takže v poslední době znám plno lidí, kteří to sledují a mě nakazila Martan z fanfiction :)))

  Warr začala bych tedy spíš u něčeho lehčího, yaoi na první pokus je síla, lepší by byl shonen-ai …třeba si vyhledej Gravitation, Gakuen heaven, Loveless…

 14. jj, tak za to sa nehanbim ani ja :)). aj ked, nenazvala by som to perverznostou… ale prirodzenostou :). slovo "perverznost" mi prijde skor ako nieco neprirodzene, co sa normalne nerobi.. ale presne ako vravis, vsetci sme "perverzni" :). je vsak zaujimave, ze ludia, ktori opisuju heterosexualne vztahy so sexualnymi scenami nie su povazovani za perverznych.  alebo sa to viaze len na homosexualov??!! xenofobia….

  no, ja sice kazdu nedelu sedim na omsi 🙂 a mozem zodpovedne prehlasit, ze verim tomu, preco tam som. ale v tomto absolutne s cirkvou nesuhlasim a nikdy nebudem.. nedavno som pisala o intolerancii voci homosexualom pracu do skoly, a spominala som aj slash a shounen-ai :), alebo nazor cirkvi. cele sa to nieslo v hesle: "skoncite s diskriminaciou!" a nezabudla som pripojit vela mojho osobneho, dost bojovneho nazoru :))). a teraz som zvedava, co mi na to povie profesorka… :D

  jj, a japoncina… uu, dufam, ze mi podari dostat sa ju studovat… ta mentalita je uplne odlisna.. ozaj, citala si poviedky od Yaonee na ff.ph.net? su skveleee! hlavne s tym podtonom sarkazmu, to je moje :). vela som ich o prostredi Japonska s nadychom shounen-ai (alebo slashu??) necitala.. no tieto sa mi zamlouvali :)!

  jj, myslim, ze je to nakazuji :).. tak je to asi prirodzene, ze od slashu k shounen-ai a od shounen-ai je velmo blizko k yaoi :).. skoda, ze nemam vela casu kecat na nete… 🙁 ale aspon tu sa "vykecam" :))) som vazne rada, ze si to tu zriadila 🙂

 15. Blanch:  Totiž asi před dvěma měsícema Ramone přišla na yaoi (fakt nevím, kde na to přišla) a chytly jsme se toho obě.  A protože v našem okolí není nikdo podobně praštěný do všeho japonskýho, tak jsme byly originální… Ale je to těžký vysvětlovat. Zase máme někoho jinýho, kdo je stejně "úchyláckej" (ale já fakt nejsem úchyl) a to je dobře.

 16. Cass já jsem a nemrzí mě to :)))

  Nesso nečetla, ale na tvé doporučení se určitě mrknu, protože když se to líbí tobě, mně určitě bude taky 🙂 Děkuji za tip 🙂

  Nesso -> shonen.blog.cz :)))) Myslím, že tam se vyřádím víc 🙂

 17. prave sa si to tam cele obzeram! a v mojej sialenej mysli vykrucam krk vsetkymi moznymi smermi!!! 🙂 je to perfektne!! jupiiiii, sa mi to paciiii, a konecne sa nemusim vypytovat ake shounen-ai sa odporuca… jaj, drzim palce, nech vam to slape 🙂

  och, a nie je zac 🙂 snad sa bude pacit… 🙂

 18. Nesso nechceš se k nám přidat? :)))

  Warr vidíš, jak mně se to zamluvilo :))))Je z toho závislost 🙂

 19. Ach bože blanch! Merci za to, že jsi! slash je sice krásná náplň života, ale yaoi  tomu dává korunku, obvzlášť videjko Papa to kiss :'( krásný

 20. Anoo ja by som to rozhodne oznacila ako yaoi a je to perfektne!!! aj ked som zatail len na tretej casti absolutne to zboznujem!! Zwlastne, ze som o tomto anime nepocula uz skor!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..