Opět změna, nesmějte se :)))) Stačí, že se směju já..

Nesmějete se? :)))

Já vím, že jsem říkala, že budu měnit vždy na začátku měsíce, jenže nerada bych se o to ochudila, víte, jak mě to baví…ale už zřejmě nebudu mít čas měnit vzhled, protože začátkem září jedu k moři a teď ke konci měsíce taky už nebude tolik času, tak jsem si ukradla pár chvilek dnes a rovnou to sem šoupla…
Možná se některým z vás může zdát obrázek v záhlaví povědomý…to bude tím, že jsem ho v listopadu měla na starých webovkách, když jsem se učila html..měla jsem takové stránky mno.. a vím, že se mi ten obrázek líbil a vzpomněla jsem si na něj a našla jsem si ho ve staré databázi a využila jej.
Vím, že pořád slibuji povídky, kapitolky apod. Teď jsem nebyla dva dny doma, mohli jste si toho všimnout. Ale zítra přidám další kapitolku Pikového krále..spíš až tak zase později večer…
P.S. mám zase nový button, ale kód na něj zůstává stále stejný…buttonek se opět změní sám :))

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

35 komentáře “Opět změna, nesmějte se :)))) Stačí, že se směju já..

 1. :))) já jsem takový blázen, který píše články i v pět a ve dvě, tři ráno mění vzhledy… :))) Normálka..kdo má v tuhle dobu spát, že jo..noc je mladá..

 2. Juch přijdu po ránu a čeká mě takovéhle PŘÍJEMNÉ:o))překvapení! Mocinky nádherný vzhled, možná i hezčí než ten přesdtím:)) Jenom si nemůžu zviknout na to písmo:))

 3. Už jsem si říkala, že ten předchozí vzhled je tu nějak dlouho… :o)))

  Ten předchozí byl dobrý, ale tenhle se mi líbí víc. Myslím, že společně s "Mostem přes řeku… nevím jakou… nějak os S… :o))" a s tím modrým se mi líbí asi nejvíc. ;o)

  Takže jako vždy… Povedené! ;o)

 4. Vy si asi nečtete ty úvody, co? :)))) Protože:

  To Barborka: napsala jsem, odkud ti může být ten obrázek povědomý..

  To Athéna: napsala jsem, proč je tu tak brzy…

  To Brabi: nebyl dlouho, tři týdny, ale vysvětlení je na začátku 🙂

 5. :)))) nejlepší je první napsat komentář, aniž by si člověk přečetl, k čemu ho píše :))))

 6. mě se to moc líbí 🙂 jakmile jsem to tu otevřela, tak první co mě napadlo bylo ,,Barborce se to bude líbit :D " a těším se na další kapitolku 🙂

 7. :)) já jsem si taky říkala, ona je nějak ulítlá na zelenou 🙂 Se divím, že Garyho stránky nemá v zelené :))

 8. Hm.. Já to vzdávám. Další kapitolky se nemam dnešní večer šanci dočkat(před chvílou jsem se vzbudila u compu a něla obtisknutou klávenici na čele..)

 9. ale je to nádherný…jako vždy, no…..!!! ale já´stejně ještě nebudu svůj designík měnit…nene!!! :)) já ho mám totiž teprv…no, nevím jak dlouho, ale není to zas tak dlouho a já si přívlastek chameleonka za rámeček nadám….:)))) fakt je to ale krásný, Blanch!!!!!!

 10. je to nááááááááááádheraa!!!!miluju smaragdovou,a to je něco podobného:-)super,super,super!;)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..