Opět nový kabátek..aneb chameleoníme

Tak jako obvykle, několik slov ke změně blogu :)) Jelikož mě to fakt baví,tohleto, tak jsem se rozhodla, že budu dělat změnu každý měsíc, dneska to bylo o něco déle, než po měsíci, ale předešlý vzhled už mě taky omrzel a nastolil vládu tento :))) No co no, ráda si hraju v photoshopu 🙂
Ti, kdož musí vždycky měnit moji ikonu, raději to nedělejte, protože bude každý měsíc jiná.. a já jsem se rozhodla, že si udělám ikonu normálně přes html a její cílový obrázek se bude měnit každý měsíc automaticky, vždycky se vzhledem, takže vám doporučuji si tam dát ikonu, kterou přikládám, nebudete muset pořád nic měnit a obrázek se bude automaticky měnit, pokud tedy ten buttonek zkopírujete a nevložíte si ho do databáze.
Stále mám v plánu blog jednou zrušit, teda ne úplně zrušit, ale přestane fungovat jako skladiště povídek, protože si dodělávám stránky a nadobro se přestěhuji tam, poněvadž mě blog už moc zlobí a já na to už nemám nervy.
No, každopádně, doufám, že se vám nový vzhled líbí.. zde je kód k buttonku:
<a href=“http://blanch.blog.cz“><img src=http://blanch.xf.cz/button-blog.jpg border=“0″ alt=“Blanch blog“></a>
Zde je v plné kráse:

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

68 komentáře “Opět nový kabátek..aneb chameleoníme

 1. Domush :)) jsem si asi před minutou říkala: "Jsem zvědavá, jak bude reagovat Domuska, až přijde, se bude pěkně smát.." :)) smála ses aspoň? :)))

  Jinak, já si s tím právě nehrála skoro vůbec, během dvaceti minut jsem to měla..teda, kromě těch avatarů..na těch si vyhraju nejvíc.. ty mi trvaly déle, než celý lay :))

 2. :))) já se nesmála!!! proč bych se měla smát!!!! ale mně se líbil i ten starej, ale je pravda, že změnu oceňuju…mám ráda změny :))) no…šak hlavně ty avarary sou takový….no…prostě krásný!!! hrozně se mi líbí!

  :))) u mě se klidně kochej a až se ti to okouká, tak řekni a já ho zas změním…:)))

 3. Nový vzhled je krásný, moc se ti povedla, až sem se lekla, když mi stránka naběhla.

  A na ty nové stránky se už moc těším :-)

 4. počkej… tos kreslila ty???

  Je to naprosto božské!!! Je to úpa nej! :o))) ale jestli budeš takhle pokračovat tak ten příští bude ještě bombastičtější, krása! :o)))))))))))))))))))))

 5. Heat, no…já sem si tak nějak uvědomila, že heather je vlastně vřes….no není to nádhera??? já mám totiž vřes hrozně ráda…!

  Blanch, acháááá :))) no, máš pravdu, že když sem sem přišla, tak sem se pousmála … jakože prostě naše Blanch chamleón opravdu nezůstává pozadu…:))) ale fakt je to krásný…! taky sem si jednou chtěla dát do pozadí stránky něco takovýho podobnýho, co máš ty, ale jiný barvy, ale někaonec sem usoudila, že by se mi přesto blbě četly písmenka, ale ty to máš prostě vymakaný…!

 6. Je to moc hezký! Akorát z toho fakt jednou dostanu smrt. Člověk si tu fakt nemůže být ničim jistej… ;-)

 7. Tak jsem se dokopala a vložila tvůj nový buttonek. Jsem ráda, že už se bude měnit sám 🙂 děkuji, děkuji, děkuji. už to jen načíst na net

 8. A taky hezký pozadí a jak to děláš, že máš na těch obrázkách něco napsaný, v tomhle případě Most přes řeku Stix…to bych taky chtěla umět :)))

 9. dom není to vymakaný, jen se musí dobře zvolit barva 🙂

  Leni doufám ale, že sis ho nevkládala do databáze stránek..jako..že jen zkopírovala z cílové adresy, jinak se bude měnit těžko 🙂

  Athéna to nedělám já, to dělá programátorský program photoshop, který využívám i na html a layouty 🙂

 10. Jejda, hezký! Blanch ty dokážeš překvapit, včera jsem tu byla, všechno při starym a dneska to na mě vybalí novej vzhled! 😉

 11. Athéno no, kdybych ji po roce neměla, docela by mě to i mrzelo a blog bych zřejmě zrušila..:)

  čekání se vyplatilo

 12. Ale já jsem o tobě za celýho půl roku neslyšela, zato mě bylo vidět vuše… mě znali na fanu.. při nejmenším 63 lidí mě znalo, protože měli moje povídky v oblíbených.. pak mě znají na pottpovídkách, tam mě zná snad každý..jsem tam furt.. od začátku vzniku jsem působila na harrypotter.cz ..až do konce, tam mě bylo taky všude vidět.. na hp.ff.cz jsem taky.. chodila jsem na různé weby a všude jsem zanechávala adresu v knihách..jako je položka web.. a vždycky se najde zvědavec, kdo se přijde podívat.

  Pak mi kdosi, údajně moje sestra, ale to si spíš myslím, že se za ni někdo vydával, udělal na několika webech reklamu na můj blog.. dodneška nevím, co to mělo znamenat, ale asi to pomohlo 🙂

  Pak chodím do různých fór a na lide.cz se taky najde plno čtenářů

  Na icq mám svoji adresu, na skypu, na všech svých webech..na sos fóru se pohybuji..

  Ono to není jenom tak..

 13. Blanch: Jo, mám to tady z těch serverů, který si mi napsala, protože jsem to chtěla vědět, hrozně se mi líbí…Je to jeden z nich, ale nevim kterej… (odpověď na to, cos mi napsala do návštěvní knihy)

 14. ivčo jakmile budou hotové, tady už nic nového nebude a taky tu dám odkaz, že jsem se přestěhovala…ať všichni ví..to víš, že si to nenechám pro sebe :))))

  Leni no jo..ale i když tu žádná nová povídka nebude, stejně budu asi měnit vzhledy, páč mě to baví a nějaké blboviny tu asi ještě dávat budu :)) ale ne povídky.. možná doporučení na nějaké věci..oznámení apod.

  Heat přesně tak :))) sama, samotinká  :)))

 15. Reb já ho budu měnit každý měsíc a vůbec si nebudu připadat blbě :)) ale mně se zdá, že si v posledním měsíci měnila dvakrát, předtím si tam měla něco jinýho, než teď a už to zase chceš měnit? Teď je ten vzhled hezkej, povedl se..

  Heat to byla ironie 🙂

  Budu tu chodit a budu tu dávat ankety, ale na web to budu dávat taky.. tady už to nebude tak časté..

 16. ta ironie patří k tomu, že sama samotinká..co bych tam asi sama dělala? :)) cucala bonbóny :)))

  Ale k blogu..budu sem chodit, ale minimálně..budu sem něco vkládat.. ale většinu aktivit budu dělat na webu a všechno, co jsem dávala doposud sem, dám i tam.

 17. Tak i já mám svůj buttonek. První verzu najdete i s tou finální /za kterou musím děkovat Sarah/ u mě na blogu. Buď v článku nebo by měl být i ve složce Moje maličkost. Děkuji za pozornost

 18. Holky pardon, že se pletu do vašeho rozhovoru, ale já čokoládu miluju. Jen tu hořkou, protože má největší obsah kakaa a já tu chuť miluju. Když jsem dostala loni k narozeninám 98% čokoládu, tak jsem skákala dva metry vysoko.

 19. Cha…já mám čokoládu ráda..kdyby mi po ní nenaskakovaly fleky,že:)98…hmm…tak to bych zfialověla:)

 20. :))) já jsem spíš na slané..to já si raději zajdu do televize..eeeeh..teda do ledničky pro kus hermelína a k tomu osolené rajče ..mňaaaam…

  Nebo kostku tvrdého sýru a šunku namazanou pomazánkovým máslem :)))

  nebo prostě obyč. staročeské solené brambbůrky.. 🙂

 21. Rajče teda ee……mám alergiu

  Ale sýr jo….já třeba nenávidím cokoliv mastného,třeba takové ty hrubé kolečka salámu…..tak jednou za tři měsíce a to když není zbytí..

  ale jedou mi sýrové tyčinky,nevim,jak se jmenují ale jsou také masivní a jsou an nich velké krystalky soli..:)

 22. já mám rajčata hrozně ráda..můj bratr a polovina lidí, co znám, je nesnáší :)))

  Jo, já vím, které myslíš..mají takový žlutý nebo oranžový obal…ty mám taky ráda.

 23. To je úžasný! Zajímalo by mě kde vždycky najdeš tak hezký obrázky. Já shánim taky takový, ale nemůžu je najít. Nemohla bys mi poradit please??

  :)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..