Obžerství a jiné z hříchů…

Po dvou týdnech jsem se dostala k počítači, člověk ani nevěří tomu, jak ten čas letí a ne, že by mi počítač nějak chyběl.
Stále ještě nejsem v Praze, takže mám k dispozici pouze zpomalený počítač rodičů a práce na něm je spíš o nervy než o zábavě*velebí všechny zbrojní pasy, které nemá*.
Když se vám při třetím stahování stejného filmu sekne téměř u konce a vy ho musíte restartovat, tak to holt nas* – naštve. Nehledě na to, že i surfování po internetu je na jeden socialistický závazek. Nu což…

Pokud mi někdo z vás psal na email nebo někde zanechal vzkaz, pravděpodobně si ho vyzvednu až koncem týdne, až se vrátím zase do Prahy, protože tady emailovou schránku nechci ani pokoušet.
***
Taky se po Vánocích cítíte jako plejtvák obrovský? Obrovská jsem byla vždycky, ale teď se k tomu ještě navíc pohybuji jako plejtvák…
Sotva lezu. Nastane tvrdá kúra hubnutí.
Váha je momentálně můj největší nepřítel… Kdyby můj pohled ničil, tak z ní nezůstane jediný atom, částečka…
Člověk si říká, že má pevnou vůli a že to přes svátky vydrží a nebude to s tím jídlem přehánět, ale to je téměř nemožné. Projdete kolem stolu, tam je to a tam zase tohle, na druhém stolku je zase něco jiného, co vypadá lákavě. Když ono všechno vypadá lákavě, že ano… A když je tohle obžerství jednou ročně, tak ve velkém.
A to nepočítám všechny ty návštěvy(ať už ty u nás, nebo ty, které jsme absolvovali my), které člověka nevědomky nutí do sebe neustále něco tlačit. A domácí džus a cukroví a salát. Chlebíčky, ovoce, salámy a sýry, řízky… Uff – divím se, že moje krev ještě nezměnila konzistenci na jahodový džem nebo něco tomu podobného s přísunem takového množství cukrů(a nejen těch).
A/N: jistě jste si všimli změny designu. Tento naprosto jednoduchý design, který bych u sebe dělala zhruba hodinku i s nastavením, mi trvalo vytvořit nějakých pět hodin na téhle šunce. Prima. Myslela jsem, že si vytrhám všechny vlasy.
Nicméně jsem ráda za změnu, ten předešlý už mě štval. Opět jsem vsadila na jednoduchost a snad i přehlednost. A konečně zase tmavé barvy. V poslední době mě nějak štve přílišná přeplácanost a barevnost.
Potěšilo mě navíc, že moje experimentování s html v záhlaví se setkalo s úspěchem a blog ho vážně přijal bez odporu. To klobouk dolů.
Tak snad se vám u mě bude líbit i nadále.
Odkazy ještě dodám, ale zřejmě až budu u sebe.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

14 komentáře “Obžerství a jiné z hříchů…

 1. Design krásný, hlavně oceňuju jednoduchost a černou :-P
  Ke kilům navíc. Dnes jsem se vážila a zjistila jsem že mám asi o 3 kila míň než před měsícem. Ale.. hm, to je tím, že mě na silvák sklátila střevní chřipka… 8-O  :-D

 2. Velké žrací svátky vánoční. Znám. Nový design se povedl. V jednoduchosti je síla.

 3. Já to s jídlem přeháním celý rok… když ono to jinak nejde, jídlo je tak nesmírně chutné! :D
  A temný vzhled, krása, hned je to tu útulnější; ty projíždějící ukázky v horním boxu jsou teda promakané.

 4. [1]: To bych taky chtěla, to se někdo má 🙂

  [2]: To je různé od typu monitoru, ale už to stejně nemám jak změnit, bohužel 🙁

  [3]: Další šťastlivec… Jaký je na to recept? :D Chřipka mi nějak nepomáhá 🙂

  [4]: Díky 🙂
  No ani mi o tom nemluv, jsem prase, strašný prase! :D Stydím se za sebe :D

  [5]: Na tom nebylo nic složitého, ani nevypadá nijak složitě, třeba se jen podceňuješ :), věřím, že by to zvládl každý.

  [6]: Díky 🙂
  No, oni lidi věděli, proč z obžerství udělali smrtelný hřích :D

  [7]: To já ani ne, ale stejně se to nějak neslučuje s mojí váhou. Já nejím a přibírám, já jím a přibírám, někdo by měl mojí trávicí soustavě domluvit.
  A děkuji. Taky se tu teď cítím lépe 🙂

  [8]: Já četla design je hnusný :DDD
  Tak ty už se i postíš? (Já se maximálně tak u toho přežírání potím…)
  Škoda, že to přes svátky nevyšlo s tím srazem, ale nikomu z nás se neslučovaly termíny, takže nebylo nakonec nic :(((

 5. [10]: No, kdyby nějaký byl, ani bych neměla dát jak vědět…neměla jsem přístup k internetu, počítač v Praze, mobile mám zablokovaný(nezaplacený účet) a úplně na hofno, velebnosti… Ale stejně to nevyšlo. Není všem dnům konec, něco musíme naplánovat, už je to ostuda.

 6. Pcheee, o obžerství mi ani nemluv, každej rok je to stejný -.- Tak doufám, že aspoň teď z těch nervů něco shodím XDD. I když… zatím to má opačný účinek :D.

  Jinak změna designu je luxusní 8-) , ó svatá jednoduchost, je to tady vážně svým způsobem útulnější :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..