Nejnovější informace o obsazení HP5

Njenovější informace o obsazení rolí do HP5.
Britská castngová agentura v novém dopisu prozradila, že Stuart Hastings byl obsazen do role mladého Remuse Lupina, který se objevuje ve „Snapeově nejhorší vzpomínce“ ve Fénixově řádu.Tato zpráva nebyla ještě oficiálně potvrzena, ale podle stránky HP Fan Zone je tato agentura velmi spolehlivá…
Daily Racords oznámili, že 17-ti letá Susie Shinner z Nottinghamu byla obsazena do role mladé Lily Evansové v Harrym Potterovi a fénixově řádu. Bohužel zatím není k dispozici jejjí fotka. Nyní se můžete podívat na Susiinu fotku.
Článek také říká, že Robbiemu Jarvisovi, který byl obsazen do role mladého Jamese Pottera, je 19 let.
Obsazení role Lily ale ještě nebylo potvrzeno Warner Bros!

Na HP Fan Zone se objevila špatná zpráva, Mundungus Fletcher je vyřazen z Fénixova řádu ! Richard Leaf - DawlishNašla jsem jednu fotku Richarda Leafa, který bude hrát ve Fénixově řádu bystrozora Dawlishe. Klikněte na obrázek u článku pro zvětšení.

Toto jsou fotografie madame Bonesové(Sian Thomas). Pro zvětšení – klikněte na foto. Objevila se v několika představeních Královské Shakespearovské společnosti, také je známá z televizních a filmových rolí. V současné době natáčí film s Alanem Rickmanem (Snape) s názvem Perfume.

Zde je ještě jedna fotografie mladého Jamese Pottera.

Warner Bros také potvrdili, že se Dursleyovi vrátí po tom, co chyběli v Ohnivém poháru. Už jsou také oznámena jména některých z Dudleyho gangu: Jason Boyd bude hrát Pierse Polkisse a Richard Macklin bude hrát Malcolma.

Další obsazení zahrnuje Charlese Hughese jako mladého Červíčka a WB také potvrdili, že Susie Shinner bude doopravdy hrát Lily Evansovou! Mladého Jamese Pottera bude hrát Robbie Jarvis, jak už jsme vás informovali minulý týden.
Bystrozora Dawlishe bude hrát Richard Leaf a Nick Shim se objeví jako Zachariáš Smith!

Mugglenet nedávno informoval, že Tony Maudsley byl obsazen do role Hagridova nevlastního bratra Drápa. Tony je proslulý svými komediálními hrami na BBC a můžete ho znát z filmů Ospalá díra, Vášnivá salsa, Jarmark marnosti. Bohužel ani tuto informaci zatím Warner Bros nepotvrdil!

Tady najdete 5 Tonyho fotek.
Internetové stránky The Leaky Cauldron zveřejnily seznam postav, které by se měly objevit ve Fénixově řádu. Tento seznam není kompletní, ani není potvrzen Warner Bros. a může se ještě změnit.
Soupis také nezahrnuje stálice, které očekáváme, že se ve filmu objeví. Na celý seznam se koukněte ZDE

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

334 komentáře “Nejnovější informace o obsazení HP5

 1. Mám pocit,že sem někde četla o tom,že Lily je Warner Bros potvrzená….no…aha,ty to tam máš…tak s ní sem spokojená,ale ten chlápek Rema hrát nebude,a ne a ne a ne

 2. Já tam mám, že není potvrzena. Četla jsem dva články o Lily, kde je napsáno, že stále není potvrzena.

 3. Mně taky ne.. já si ho představuji jinak..ale co se dá dělat, zase tak nejhorší to není..ale ta Lily se mi nezdá..

 4. Já ju viděla v neděli v Lidových novinách s rudýma vlasama….rozhodně se mi líbí víc než Lupin

 5. James je sice šikovnej, ale není to James, jakého si představuji.. 🙂

 6. Slunenka:ale ne celej ksicht…….mě na něm prakticky nic nevadí(kromě těch vlasů),ale Blanch měla nějaké námitky,že jo,Blanch?

 7. Jaké námitky? Já jsem žádné neměla?? Mně Lupin nevadí.. sice si ho trošku představuji jinak, ale docela to jde..

 8. Já myslím Jamese  a Lupin mi vadí, podle mě vypadá jako hoodně špatnej hipík(nic proti hipíkům)

 9. heather:  David a tenhle "hipík" si vůbec nejsou podobní, což by měli… když to má být jeden a ten samý člověk…

  a James by měl vypadat jako Harry.. nebo spíš Harry jako James ale to snad nějak spraví… mě jde hlavně o Siriuse… :o)

 10. Harry(jako Dan)podle mě vypadá moc dětsky a fakt by měl vypadat jako James

 11. ale harryho obsadili dřív než Jamese… a Dan se mi bez brýlí nelíbí…a taky se mi nelíbí že nosí motýlky a kravaty… to je dooost nepřirozené…

 12. To souhlasim,ty motýlky sou dost děsný…a vím,že Harryho obsadili dřív,ale prostě mi na tu roli nesedí

 13. mně se třeba Dan vůbec nelíbí 🙂 Má hranatou hlavu a je takovej..hmm..divnej :))))) Třeba Tom Felton, ačkoliv nemám ráda blonďáky, se mi líbí víc. I Rupert Grint je sympaťák. Ale už bych si nedokázala představit jiného Harryho, ačkoliv se mi Dan na něj moc nehodí.

 14. mě Dan nevadí… není moc hezký…

  a mnohem radči mám Ruperta… přijde mi jako větší pohodář… ale jsou skvělí všichni… Tom, Gary, David, Emma, Alan… neuměla bych si představit nikoho jiného… mě vyhovujou a jsem na ně zvyklá :o)))))))))))))

 15. Všichni herci jsou fajn, až na pár vyjímek.. třeba mladý James Potter.. proč tam nedali Daniela? Působili by víc, že jsou otec a syn, že jsou si podobní.. ale to je jedno, stejně to nemůžu změnit.. :(((

 16. jj Rupert je v pohodě a Tom taky.. Dan mi nevadí, ale kdybych se zúčastila konkurzu na HP, myslím tím jako jeden z těch, co rozhodují o tom, kdo roli bude hrát, tak bych ho určitě nevolila..

 17. Před dvěma minutama sem četla,že mladej Remus ještě nebyl obsazen,potvrdili to i v WB

 18. me se moc lili neliby v knize  ji popisuji jinak a to  hodne oproti  teto foto ale snad ji vylepsi:)

 19. Podle mě je jenom dobře,že ho tam asi nedaj….připadá mi fakt divnej

 20. To máš jedno,mě se zase Remus nelíbí vůbec,ale zato se mi zdá bezva Lily

 21. mně s enezdá ani jeden, ale na druhou stranu mi zase nevadí..docela to jde, v rámci možností 🙂

 22. Tak jak jsem si přečetla vaši debatu, ihned se zapojuji:Remus teda vážně nic moc,Lily ujde, ale očekávala sem ji hezčí (vždyť James je do ní naprostej blázen)-snad se to zlepší se zrzavým hárem.James se mi doooost líbí a podle mě udělali dobře, že tam nedali Dana, to je slušně řečeno velkej kretén.Ale stejně nejvíc čekám na Siriuse-nemá někdo představu, kdo by to měl být?

 23. Teda bez urážky lidi! Vím, že to co tu řešíte je důježitý, ale nezapomínáte na tu nejdůležitější věc?

  KDO BUDE HRÁT SEVERUSE?!!!

  A neříkejte, že to není podstetný, když mladý poberty hledaj kůli tý scéně, jak ho poberti mučí. Teda, nic proti pobertům, ale co se Severuse týče, tak to často přeháněli. Snad kromě Remuse, který většinou stál stranou a tvářil se, že s nimi nesouhlasí.

 24. No jo, SEVERuska mi je líto, byl to chudák.. a hodně mě zajímá, kdo ho bude hrát..

 25. slunenka: Jé, další Siriova faninka! Hurá, nejsem sama=)

  Lebel: Severuse je mi líto, to je pravda…

  Co se týká hromadné diskuse, mě tam Remus taky docela sedí…=)mějte se krásně!

 26. Sam to víš, že nejsi sama..je nác tu aspoň tucet :)))

Komentáře nejsou povoleny.