Nadávárna aneb pokec bez pravidel

Dobrý den, vážení,
vím, že zřejmě Nympha nezodpověděla některé otázky, určitě tak učiní..ale jelikož je to osmý den, tak by tu měla být nová návštěva, ale jelikož tento týden..možná i dva nikdo nepřijde, tak jsem pro vás přichystala aspoň tohle. Pravidla..čtěte..

Taaakže..tady jsem pro vás přichystala pokec aneb diskusi bez servítek. Můžete nadávat(sebe, sobě, si..:o) ), můžete se hádat, můžete vytýkat..komukoliv, cokoliv..tato diskuse nemá mezí..nemá pravidel, jsou povolena sprostá slova, vulgarismy, výčitky, hádky, osočování..vše..cokoliv. Můžete nadávat mně, postavám..můžete si stěžovat..můžete chválit..prostě řekněte cokoliv, co máte na srdci!! :))

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

2 813 komentáře “Nadávárna aneb pokec bez pravidel

 1. Miluju tyhle stránky a nikdy bych  tu neřekla nic sprostého!!!:)))

  A sem strašně štastná že první komentář bude můj, ha ha!!

 2. nadávat? ehm, ještě ze mě vyleze vesnickej buranskej dlaždič=)

  diskuze na cojkoliv? sere mě život!!!

 3. dewcata zadna na tom neni zdaleka tag hrozne jak ja newchloubam se ale proste sem ….a neprala bych to snad nikomu!"""

 4. ehm!co z toho mam pochopit Theo?to maš tak těžkej život???nebo co?

  pss:čau AmAlie

 5. diskuze na téma H.P. …

  myslíte si, že je Srabus na straně dobra??? já teda rozhodně jo….:)))

 6. Jj… Sevi je nastraně dobra!

  Holky, nenadávejte na svůj život, je to zbytečné. Nikdy není tak špatně aby nemohlo být ještě hůř!!!!!

 7. Když nadávat, tak nadávat. Serou mě Rodinná pouta – tedy a,espoň převážná většina postav: SImona, Bořkova mamina, Bořek, RUbešová, starej Skála, Andrea, Veronika, Krátký, Kristýna, Hana, Helena, ZITA, stará bába, starej Boháček a vlastně mladej taky…

  našlo by se jich určitě víc, ale to by trvalo ještě dlouho!

 8. heh..já ani nevím, kdo z těch vyjmenovaných, je kdo.. neviděla jsem ani třetinu dílu .)))

  A koukáte taky někdo na Buffy?

 9. souhlasim se ségrou…Snivellus je na naší straně, i když je to fakt pěknej šulda!:) jenom abyste rozuměli, tak moje ségra je domushka….:)))..viď!:) jo a mimochodem, už máme jít na véču…mamuš volá….budou lasagne! mňam, takže si pohni, nebo ti nic nezbyde….he he!

 10. ann mary: taky všechno vyslepičíš….sem se od tebe chtěla separovat!:)))))) ale na ty lasagne už letim…..

 11. Já jsem viděla jenom pár dílů, takže nemám skoro vůbec přehled o tom, co se tam děje……Blanch, mám správný informace, že je C(K)ordelie druhá Přemožitelka, nebo mi to někdo neřekl správně???

  Viděla jsem např. ten díl se Soudcem, díl s těma příšerama ve vejcích, ten, ve kterym se Angel choval jako zvíře…..

  (Angel je mooooc hezkej……)

  Kamarádka mi jednou řekla, že si ho naklonujeme( jí se líbí taky) a vymažeme mu paměť….

 12. Cordelie ne..Faith je druhá přemožitelka.. já vím, co se stane až do konce seriálu..díly dopředu mám dávno přečtený..mně se líbí ten seriál..má nápad..

  jj..Angel je moc pěknej, ale líbil se mi spíš dřív..když dávali Buffy, přemožitelku upírů poprvé.. teď se mi líbil, jen když byl zlej..ztratil duši a choval se opět jako normální upír.. mně se teď líbí Spike..spíš tím chovánm, je ironický, cynický a sarkastický, což mám na postavách hodně ráda.. a v těch dílech, které u nás ještě nedávali, je taky skvělej..

  David Boreanaz je hezkej chlapík, mno 🙂

 13. lidi..jaxe říká to dvojsloví, když se vám zdá, že se něco opakuje a že se to už stalo? Chjo..mám prostě výpad..nemůžu si vzpomenout..

 14. ach ta skleroza vid blanch?????

  Pss"hledam meho odedávnýho přítele vesnickýho buranskýho dlaždiče.SI TU AMALIE?????dlouho sme nepokecali:-)

 15. blanch, co se 19 týče, nepopsala jsi náááhodou někoho se skobovitým nosem a mastnýma vlasama? Jo, a taky si myslím, že je Sevík na straně dobra (nebo v to spíš zbožně doufám – a Lucka taky). Akorád, co mě trochu mate je jeden fakt. Četla jsem, že když se Voldy dostal k moci, tak to bylo v době okolo 2. světoví a choval se jako Hittler. A co mě mate je to, že Sevíkovi iniciály jsou SS. Jen doufám, že se pletu. Prosím, řeknětemi někdo, že se pletu. Prosíííííííím!!!!!

 16. no..Voldík se nedostal k moci za druhé světové.. dostal se k ní, když Pobertové byli nějak v druhém ročníku(na začátku).. nějak v roce 1971, je to přímo řečeno na lexikonu..

  Ale už jsem hodněkrát říkala, že Rowla musela brát určitě inspiraci z Hitlera, protože celé je to postavené na stejných faktech

 17. Tak mi to taky nedá abych si nepřihodila do nový rubriky:).

  Buffy? Jasně že sleduju…..a řekla bych že mám i přehled. Navíc už sem (dalo by se říct) pamětník, takže sem jí viděla už před tim. Jenže bohužel jaksi škola mi nedovoluje sledovat denodenně-zas…..odpoledky:))). Jinak ta Faith-v jednom díle mi fakt lezla krkem…..jak jí přijela (údajná) pozorovatelka…….jak se jmenoval?

 18. 1. Hitler byl Žid a nenáviděl Židy, nechal je vymítit ..alias Voldík je mudlovský šmejd a nenávidí je, nechává je vymítit

  2. Smrtijedi jsou přesně jako SS.. jeho nejvěrnější

  3. dokonce i vzhled mají podobný a chování taky.. jejich dětství taky stálo za prd..

  4. oba dva se chtěli/ chtějí dostat k moci

  je toho víc, už si nevzpomínám, ale jednou jsem tohle téma zakládala na foru harrypotter.cz a dost lidí se na tom shodlo

 19. Severusem..ne, já věřím, že není takový prevít.. vždyť víte, jakáý mám na něj názor.. SS je prostě jen jméno a jeho iniciály myslím nebyly hlavní záminkou.. Rowla dávala jména podle toho, co znamenala v latině a angličtině

 20. Jo a v jakým díle dneska nenajde skrytej význam? :))) Ale ukamenujte mě…..já Snapovi nevěřim. I když mám argumenty proti svýmu tvrzení (a troufám si říct že dobrý), mám z něj prostě blbej pocit…..

 21. Serp: tak nějak..taky jsem to předtím viděla..no, bylo mi, myslím, nějakých 14..nebo tak..už si nevzpomínám přesně, jaký to byl rok, ale byla jsem unešená z Angeluse..

  Bára: eh..to bylo k čemu? Jen tak? Neobdivuj, nemáš co.

 22. Lebel: ano, ale jeho otec byl mudla, tzn. že je mudlovský šmejd..napůl..stejně tak říká i Harrymu v druhém díle a přitom oba jeho rodiče byli kouzelníci, ale šlo jen o to, že jeho matka byla mudlovská šmejdka.. a taky..Harry to ve čtvrté knize říká Smrtijedům..něco jako: "Věděli jste, že váš pán je taky mudlovský šmejd.. " nebo něco v tom smyslu.

 23. Serp a já mám zase dost dobrý argumenty ke svýmu názoru..to má každý :)) Ale nic nevíme jistě, jen se dohadujeme.. jsou proti argumenty i proti a dalo by se o tom dlouho polemizovat

 24. Původ jména Severus Snape a vznik samotné knižní postavy:

  1.) "Severus" znamená v latině "vážný – strohý" (v angl. stern) nebo "příkrý, nevrlý, zatrpklý" (v angl. harsh). Jeden z císařů starověkého Říma se jmenoval Lucius Severus. "Snape" je malé anglické městečko, které paní Rowlingová jednou navštívila. V tomto kontextu zřejmě název městečka znamená "bažinatý kus země". Sloveso "to snape someone" znamená někoho pokárat nebo ranit a podstatné jméno "a snape" je možné přeložit jako výtka či pokárání. Jde o velmi zastaralé anglické slovo používané v dialektu, které pochází z norštiny.

  2.) Postava Severuse Snapea je prý kombinací učitelky matematiky J.K. Rowlingové z 1. třídy, která ji hned po vstupním testu zařadila mezi pitomce a smažila ji celých 9 let, matikáře, ale hlavně… učitele chemie, který se sám přiznal, že si ji vybíral jenom proto, že byla nejchytřejší a taky aby ji mohl podusit, protože ho to podle jeho vlastních slov strašně bavilo.

  A když Rowlingová dopsala prvního Pottera, a sdělila mu, že byl inspirací pro jednu postavu, myslel, že má představovat Brumbála. Když mu ale jeho vlastní žena řekla větu, kterou začala: Víš, miláčku,  bylo mu jasné, že Brumbál to není. A při prvních autogramiádách prý na něj novináři pořvávali: Vy jste Snape, že ano..? Ale prý je na to dodneška pyšnej, že je předoberazem Snapea :- )

 25. Mě polemizovat baví……:).

  Já sem otevřená všem názorům, jinak mám taky spoustu pro "dobrýho" Snapa. Vlastně asi víc než proti…….:))))

 26. Lebel: tomu se říká-bejt informovaná:))).

  To jí v tom případě muselo trvat minimálně rok, jenom vymyslet jména……

 27. no jo a já mu zase plně důvěřuji a věřím, že v tom bylo něco víc, než jen chuť být lepší..být něco víc.. Snape vždycky všechno dělal se záměrem, s nějakým cílem.. v tom prostě je zakopanej pes a já věřím, že ačkoliv nám ho právě Rowla ukazovala v tom špatném světle, celých šest dílů, tak v té sedmičce překvapí..

 28. Vždyť ona sama říkala, že to vymýšlela hodně dlouho..první podnět byh myslím v roce 1989..nebo tak nějak? Já nevím, kdy to jela tím vlakem, když jí to napadlo? Začala promýšlet děj a jména dávala podle charakteru postav..

 29. Blanch:už se těšim, jak to JKR rozsekne:). Faktem je že např. u Snapa v rozhovoru nikdy neřekla (oprava-já nenašla:)) že Snape to nebo to…..u Draca třeba jo…..

 30. Lebel: Já se mu nedivim……:). To co mi na zlým Snapovi nesedí je Brumbálovo doprošování než ho zabil……to mi nedá spát…..

 31. To sem taky slyšela……a jak říkám tohle mě mate. Brumbál a prosit o život? Ne, to mi prostě nejde k sobě…

 32. týý vole, takových komentů!!!!!!!

  Anne-artwoodová-a bel ble- sakra ty máš jméno, nešlo si vybrat lepší, že? jinka samo že ahojda=)

  A mě zas serou vyvolení( nevím, jestli se tady už někdo zmiňoval, nečetla jsem komenty pode mnou=)) ale co je dvakrát, už je trapný, tak jako superstar dvě…áá bože skopnout!!!!!

 33. Sem ráda že ste mi to osvětlili……tohle sem si myslela:)))).

  Ale bilancuje mi to se Snapovým zlým "já" :)))))))

 34. Já si myslím, že tím dával odvahu Severovi. Jinak by ho nezabil. Severus ho v poslední chvíli tak nenáviděl, protože mu slíbil, že ho zabije.

 35. a víte, že Bellatrix znamená v překladu Blažena????:))))) je to v naší učebnici latiny…:))))! no není to strašný? ještěže to Medek nepřeložil….:)!

  P. S.: omlouvám se zde všem, co se jmenují Blažena, ale prostě mě to pobavilo….:)))

 36. domushka:No, nad tím sem ještě neuvažovala, ale spousta tvůrců slashe zřejmě jo, tak se jich pak budu muset optat na názor:))). Ale to sem původně nemyslela:)

 37. já myslim, že je se draco nakonec přidá k Harrymu….možná sem naivní, ale připadá mi, že na to, aby se stal smrtijedem tak je moc… srab!

 38. Lebel:Sklonil hůlku, než dorazil zbytek…..myslim, že by to neudělal. Sám Brumbál říkal, že ty jeho pokusy o vraždu byly jako by to udělat nechtěl. Jenže teď už asi nemá na výběr…..a JKR to potvrdila…..

 39. Serpentine: jo, jenomže jeho papínek teď trčí v Azkabanu, takže draco může být v klidu…! ale něco na tom je….právě proto, že je srab, tak se radši smrtijedem stane, aby ho Voldy nezabil…! těžko říct…draco je zvláštní…a taky srab!!!!:)))

 40. Serpentine: Bez urážky, ale od tý doby, co se mozkomoři přidali k Voldymu, tak už v Azkabanu nestraší!

 41. Medek nemohl Bellatrix přeložit do češtiny, poněvadž všichni z rodu Blacků mají jména podle hvězd 🙂

 42. domushka: to jo no…  když se tak dívám na to o čem se bavíte… a to má být nadávárna? :o)))

 43. Blanch: sem nevěděla, že Bellatrix je hvězda!:) ale přeložit to mohl….byla by sranda….:)))

 44. slunenka: mě taky chybí! a právě proto věřím, že se v sedmičce objeví…v celé své kráse!!:)))

 45. Nechce se mi to číst, takže prostě řeknu svůj názor..zastávám ten názor, že Brumbál Snapea prosil, aby ho zabil, protože se bál, že to neudělá..viz. moje povídka Dnes neumírej, myslím, že jsem to tam dala jasně najevo. Myslím, že Snape byl s Brumbálem domluvený.. viz. jejich hádka, kterou slyšel Hagrid.. v níž je, že Snape oponuje, že končí a že to po něm Brumbál nemůže chtít a že mnoho věcí považuje za samozřejmost.

  Pravda, o Snapeovi nikdy nebyla zmínka, že by něco proti Brumbálovi kul..Draco ano …

 46. domushka: neumím si představit, že by ve mně jméno Blažena zbuzovalo alespoň respekt… Bellatrix je lepší ne Bláža… Teda nečetla jsem oficiální překlad šestky, ale vím že Medek překládá jenom malinkou část jmen, myslím třeba Šedohřbeta apod.

 47. Dom: všichni, kdož jsou původně Black(ová) mají jméno hvězd.. Sirius je hvězda, Andromeda, Narcissa taky..pak Phineas je taky souhvězdí, mám ten dojem..či co.. koukala jsem na lexikonu, je to tam všechno napsané..je tam plno Orionů, Regulů, Siriusů..Siriova matka má taky děsné jméno..všichni jsou podle hvězd

 48. domushka: to si nemyslím, Rowla už ho jednou jasně "pohřbila"…. ale byla ba to bomba! ještě že tam zbyl aslespoň Remus!

 49. Už jste někdo viděli alespoň kousek tý parodie na Harryho s názvem "Harry Potter and the

  Secret Chamberpot of Azerbaijan"?

 50. Greyback je hezčí, než Šedohřbet.. a taky Slughorn..fakt nechápu, jak přišel na Křiklana..bože..

 51. Blanch: no vidíš… věděla jsem jen že Sirius je hvězda, ale právě jsem rozšířila své obzory. Díky ti.

 52. AmAlie:Nejsem Annie,ani Anne JSem ANN Artwodová-blacková!!!!!!ty si AmAlie ja sem Ann Artwodová-blacková.KAPIŠTO??!!Anna je totiž moje pravý jméno víš??? jinak maš pravdu Dvijka VyVolených i superstar je kravina…

  pss:to tvoje jmeno taky neni zrovna extra.aby si člověk daval pozor na velky pismena.Cauky

  Ann Artwodová-blacková

 53. Blanch:  Greyback je opravdu hezčí… a třeba viteál není až tak hrozný, ale horcrux je přece jen lepší …Křiklan? hmmm… co proti němu máš? nee… jak by řekla moje kámoška : JE TO SADO!

 54. Blanch: tak že je Sirius hvězda, to sem věděla a že Blackovi měli ve zvyku dávat jména podle hvězd, to sem taky někde zaslechla, ale nikdy sem neslyšela o hvězdě Bellatrix, respektive Bláže…Ale určitě někde bude!:)

 55. stáhla bych si to, ale momentálně nemůžu, prtotože nemám antivirový program…. už dvakrát jsme mazali disk, kvůli mýmu stahování.. :o(

 56. no..poněvadž je Slug slimák..tak nechápu toho Křiklana..

  jj Horcruxy jsou lepší, taky jsem to tak překládala..nechávali jsme Horcruxy Hurcruxy..a ještě mi leží v žaludku nemrtví, kteří zní v originále Inferi

 57. já bych nechal všechna jména a názvy původní, je to lepší… už vůbec si nedokážu představit Blaženu… 8(

 58. už se nemůžu dočkat sedmičky! toho jak Rowla vysvětlí všechno ohledně severuse a všech!  jsem zvědavá jestli bude HappyEnd…

 59. slunenka: To já zas jo, protože ji máme jako třídní ( 4. ročník na střední a matura za dveřma, blééé) a je stejně oblíbená ali jako James Potter u Snapea. Teda, ona se jmenuje Marie Bláhová, ale říkáme jí Blažena.

 60. Serpentine: Mě přišla i šestka krátká, na to jak dlouhá byla pětka… chyběly mi tam ty postranní děje…

 61. Teeda, pěkný:-)…když jsem sem přišla, tak jsem čekala fakt nějaký urážky, ale todle je super:-)… Chtěla jsem se zeptat… nečetl jste někdo Kouzelná věda a Harry Potter?…

 62. Malá ukázka..jsem se koukala jo..jména Blackovic rodu..

  Cygnus = tzv. labuť, je tou souhvězdí

  Arcturus = hvězda na S pólu

  Pollux = hvězda na zimní obloze

  Cassiopeia = tu všichni známe, je to hvězda

  Lucretia = tzv. duhová hvězda

  Marius = hvězda v souhvězdí Lyry

  Charis= tzv. denní hvězda, v souhvězdí Hydry

  Bellatrix= tzv. hvězda s názvem "ženská válečnice" v souhvězdí Orionu

  Andromeda = nejjasnější hvězda na obloze

  Perseus = sousední souhvězdí vedle Andromedy

 63. a samozřejmě Sirius = psí hvězda..souhvězdí Velkého psa..

  Regulus = nejjasnější hvězda v souhvězdí Lva

 64. hehe..Marie Bláhová se jmenuje moje bývalá spolužačka..

  jj..matura, něco mi o tom, Lebel, povídej 🙂

 65. no, taky mám plné zuby všech těch seminárek a maturitních otázek, furt s tím otravují..

  mám ráda Rickmana.. já jsme zatížená na britské herce

 66. Hraje v novém Batmanovi(sice jsem ho ještě neviděla..ale úplně se na něj třesu..nejen kvůli Christianovi, ale taky kvůli mého miláčka Garyho Oldmana)..pak ještě v Americkém psychu, ve filmu zvaném Equilibrium.. hele..kukni sem.. a uvidíš, zda ti to něco říká..

  http://christianbale.wz.cz

 67. Já mám svoje oblíbené stránky s Rickmanem :)) Hele..mám i jeden odkaz tady na hlavní stránce..

 68. Mno Blanch, doufám že mi odpovíš Už půjdu. Musím si ještě něco připravit do školy a sž mě strašně bolí oči. Tk zatím. :-))

 69. heh..trochu nějakých 350 km :))) Tak to mě omluv, ale fakt nepřijdu, je mi líto 🙂 My budememe mít taky..taky bych tě pozvala, ale myslím, že od tebe ke mně je to stejná vzdálenost :)))))

  tak páá

 70. kua!

  ještě ednou ehm..ANN ARTWOODOVÁ-BLACKOVÁ–juchú=)

  já tě vždycky psala ann, ne? už to vím, teda doufám=)

  hej Amálie je normalka, ne? ale jo, amélie mě nazývaj, ty bych skopla=)

  Amy kapiš, sme domluvení….sakra,m sem si málem přelámala klávesnici=)

 71. ann mary: chceš mi říct, že Ginny nebyla od rána venku??? vždyť seš doma už od dvou…kozo!!!!!!

 72. domushka: sejdeme se v obýváku…tam to vyřešíme! přece nebudem rozebírat naše osobní problémy tady…:)!

 73. ann mary: taky si myslím! Ale Anno Marie, uvědom si, že já jsem tvoje starší sestra, takže mě poslechneš…jako vždy!:))))

 74. Blanchi, malý dotaz(trochu pozdě), ale severus znamená – zlý, nepřátelský a mrzutý (mam latinu u 5 rokem)

 75. já mám sice latinu teprve prvním rokem, ale učili sme se, že je to přísný nebo krutýnebo mrzutý…takže se vlastně všichni v podstatě shodujem, ne??????:)))

 76. pro AmAlii:asi dvakrat si mi napsala Anne,Annie a tak a to mě vytácí .a to že sis malem rozmlatila klavesnici mě netankuje:-)a jedna malá otázečka:koho myskíš tou Amy???jnad ne mě?cauky AMALIE

 77. mám ho spravený napůl.. pustím ho jen tak na půl hodiny a to přes nouzový režim..teď jsem u mámy.. máme návštěvu, takže jsem dole..

 78. domushka: nee.. je to nový film, mluví se o něm všude, divím se žes o něm neslyšel, je to sranda od začátku do konce… "Miskuzi" to je jedna hláška… :o)))

 79. Ann tak to neznáš Amy.. ona ráda provokuje..kdo ví, zda to nenapsala záměrně, aby tě právě vytočila :)))

 80. ahoj Blanch, koukám, že do diskuse moc nechodíš… potřebuju pomoc..jak mám vytvořit samostatný titulek? jako třeba Galerie atd…

 81. slunenka: to víš….já sem v některých věcech tak trochu zaostalá…:)))! Miskuzi???? to zní, jako by to bylo italsky…:))))!…tak trochu..:)

 82. slunenka: ještě, jak sme se včera bavily o  tom, že nám chybí Siriusek, tak já si myslim, že neobživne….na to už je moc mrtvej…:))) …ale určitě se tam ješrě nějak objeví…jako nějakej přízrak nebo vzpomínka nebo tak nějak…díky tomu zrcátku, co má on a Harry…..:)))!

 83. domushka: určitě nejsi zaostalá… jsou to blbosti… ale prostě ti to musím říct! miskuzi je italsky… mno a říká to tam jeden týpek v růžovém oblečení, který si k těm hlavním hrdinům přisedne a pokaždé jako by omylem začne sahat nějakému z kluků na koleno… a výš….. jen když jednou nějakým tunelem… a stále opakuje "muskuzi! Miskuzi!" Je to prostě prča!

 84. j, to bych ráda, ae já jsem bohužel takový internetový moták, takže počítám, že bez pomoci se o jejich vytvoření budu jenom "pokoušet"…

 85. domushka: byla bych moc ráda…aspoň obraz kdyby se někde objevil… ještě mi ale hlavou vrtají ta zrdcátka, víš která myslím?

 86. j, jěště jedna otázka…sry, ae jak vytvoříš diskusi tak, aby tam mohli přidávat komentáře ostatní?

 87. slunenka: no právě….ta zrcátka!!!!!!! to je ono!!! já mylím, že se tam objvit musí….všichni ho mají přece tak rádi…to by Rowla neudělal, aby ho tam už nedala…! I když….asi udělala..:(((

 88. Siap: zajdeš si do nastavení, v nastavení najdeš položku Položky menu …a tam najdeš sva rámečky..jeden se žlutými políčky..druhý se šedými..ty žluté, to jsou aktivní a ty šedé nemáš na blogu.. prostě ty šedé, které bys na blogu mít chtěla(tam je i galerie), tak to políčko prostě vezmeš myší a přesuneš k těm žlutým..

 89. domushka: se zrdcátkama se určitě bude něco dít! Musí! Sirius je moje nejoblíbenější postava…děsně se mi líbil za mlada, jak prováděl lumpárny a byl jeden z nejhezčích kluků na škole… ale občas si přečtu nějakou pěknou povídku, kterou o něm najdu… :o)

 90. Blanch pšt=)=)=)

  Ann-artwoodová-blacková(uf) fakt napsala? nekecej, roste ti nos, nesluší ti to=) Myslíš, že mě to tankuje, že ti píšu Anne, annie,….=)

  A amy jë jméno mé, zkrácenina Amálie, přece se nebudu kvůli tobě rozepisovat=)=)=)=)=)=)=) Čao Ann, Amálie=)

 91. slunenka: já taky….úplně mi mluvíš z duše…!:) a povídky o něm čtu ráda, protože v knížkách už není, tak si to musím nějak vynahradit…:)!

 92. j, tam tu galerii mám, ae neobjevila se mi na tom blogu, to tam asi musím nejdřív něco dát, ae nevim teda jak… Ne ne myslím tu diskusi v seznamu.

 93. áá tady někdo netuje=)=)

  hej, chtěla bych ti pogratulovat, i takhle primitivní( ale originální) rubrika má úspěch, 192 koemtů během dvou dnů, no já nemám slov=)

 94. slunenka: asi jo, co??? 🙂  mě se teda hrozně líbí Návrat do minulosti….prostě fakt zatím asi nejvíc ze všech! a až bude mít Blanch čas a dopíše Pikovýho krále, tak ta určitě taky….:)))! doufám, že si to Blanch přëčte…:)))!

 95. domushka: říkala jsi že čteš povídky.. tak chci vědět která se ti líbí…už budu muset, papky!

 96. domushka Pikový král mě taky zaujal, ale moc dobře nepokračuje… už jenom to jak ta kapitola skončila… Blanch je děsná že to tak vždycky napne…papky

 97. J, dík a co s tou galerií? Jak přidám obrázky k povídkám?

  sry… to už je poslední otázka… ae potřebuju to vědět…

 98. To jsem celá já, znáte mě 🙂

  Sia: když dáváš článek, tak tam u toho máš ikony..jako je šikmé písmo, tučné apod.. tak tam je i ikona na vkládání odkazů a obrázků apod.

  No, pokud v té galerii nic nemáš, tak se ti to asi ještě neukáže a taky si musíš vytvořit složkiy do galerie, že jo.. a musíš tam odfajfkovat, aby se ta složka zveřejnila

 99. Am: nemůžu ti odpovědět na layouts.chytrak v knize, nejde..takže odpovím zde: A nestačilo by kouknout se na A JE TO? :)))

 100. ae jak to mám odfajfkovat, když se mi tam ta galerie ani nechce objevit? já vůbec nevím, kde jí mám hledat

 101. no…a to si představte, že my dvě s Annou Marií sme od sebe jen o 8 minut….a já sem starší, heč!:)))

 102. dominičico slepico…to, že seš o osm mitut starší není nic, co by tady někoho zajímalo! tady nikoho nezajímá, že mám tak debilní dvojče, jako seš ty…

 103. anna marie: to by ses divila…:)))! holky, že vás zajímá, že máme obě tak neskutečně debilní dvojče, že se za něho stidíme…a jedno je o 8 minut starší než to druhý…:)))!

 104. Já si myslím, že Snape sice vyslovil kledbu, ale mohl si v duchu říct něco jiného, aby ji změnil, protože jsem někde četla, že kledba smrti okamžitě zabije, ale tohle Brumbála odhodilo. Takže se asi Brumbál vrátí. Taky si myslím, že Harry nějak přesvědčí Draca a on se k němu přidá a nebo se rozhodne sám od sebe. Dál si myslím, že Sirius se nějak objeví. Možná jako živý, jako duch nebo přes ty zrcátka. To by ho to své musel nejdřív Harry Zpravit. Uff. To bylo. Musela jsem to ze sebe dostat. Promiň Blanch jestli to bylo dlouhý.

 105. Lucka: téda….ses rozšoupla!:))) Tak já si teda myslim, že Brumby je definitivně mrtvej, ale jinak s tebou musím souhlasit.

 106. Taky si myslím, že je brumbál mrtvej, ale to, že s tou kletbou bylo něco v nepořádku je fakt.

 107. Přemýšlela jsem nad tím včera a napadlo mě, že by se mohl Sirius vrátit jako jeho duše v podobě psa a Harry by ho dostal. Je to sice blbost, ale nedalo mi to abych to sem nenapsala. Tak co si myslíte?

 108. :)) Nemyslím si, ale furt není dořešené to zrcátko a slova loony(Střelenky) beru na trochu větší váhu..jak v pětce Harrymu říkala, že slyšel ty hlasy za závěsem..apod.

  Ale nemyslím si, že se Sirius vrátí..

 109. Mozu si teda poradne zanadavat?

  Jestli jo tak teda nadavam.Strasne me sere jedna holka ze tridy.Chci na ni pouzit veritaserum.Uz mam na neho recept jen nevim jak zmodyfikovat

  plášť mozkomora.nemohla bys mi

  poradit?predem diky:-)

 110. :))) Mě sere tolik lidí..jsou akorát zralí na facku, tak to vyřeš stejně.. myslím, že bys jí tím akorát otrávila..i když..je pravda, taky by sis pomohla :))

 111. Ahojky Blanch. Tu facku bych moc nedoporučovala. Tohle jsem udělala v druháku (obě dvě uznaly svou chybu  a slíbily, že to nikomu neřeknou a já jim věřím) a dostala jsem ředitelskou důtku. Vzdělání je na nic. Stejně skončíme všichni na pracáku. A to jsem ještě optimistka. A mimo to trvám na tom, že je Severus na straně dobra. Mimochodem, Alan Rickman oslavil minulé úterý 60. narozeniny.

 112. Stephanie: si piš, že sme dvojčata…. ale teď se navzájem momentálně strašně štvem, abych byla slušná…:)))! Protože Anna je děsnej pařmen a vyčítá mi, že sem děsnej pařmen…:)))! No rozumíte tomu?????????

 113. Lebel :)) ehm..já ve 14ti jedné dívčině zlomila nos :)) Taky bych nedoporučovala :))) Ale naštěstí to nebylo ve škole, to bych měla rovnou 2 z chování :))

 114. mno… když už tady odhalujete svoje násilnické pohnutky, tak já jsem svojí ségře udělala monokl… koledovala si o něj… mimochodem – moje ségra je mladčí než já…. to asi mluví za vše :o)

 115. myslím pokud jde o blog. chtěla jsem si vložit na svůj blog obrázek, který je ale větší než 250kB, není nějaká jiná možnost jak si ho tam dát? asi není, co?

 116. Blanch–a já myslela, že tě nachytala=)=)

  ANN ARTWOODOVÁ-BLACKOVÁ- to jméno mě jednou zabije…nafoukaná? proč? já nic, já muzikant….frájo, no kdo lže temu roste nosánek, se čučaj na chudáka pinokia=)=) tohle s nafoukaností milady nemá nic společného, okiš?=) AmÁlie ( a neser=)

 117. no jo no… ty, ale já k něčemu jako dělání stránek nemám  předpoklady.. tak to neva. díky :o)))

 118. asi se budu řídit vašemi radami a zlomím ségře nos a ještě jí udělám monokla…to bude myslím, nejúčinější!:)))…ale počkám si, až bude spát, aby měla podezení na bratra…:)))!

 119. Jo, jenže mě tam i lidi chodí jenže nekomentujou.  Zabít lidi, který nekomentujou!!!

  Kvůli nim jsem si i zařídila guestbook. ale do toho taky nepíšou!!!!

  Zabííííít!!!

 120. barka: na mojim blogu byla jen kámoška a přidali mi hlasy do ankety. toť vše. nemyslím že mám špatný blog jenom o něm vědí dva lidi … asi to bude tím… :o)))))

 121. slunenka.. ok..tak už vím, jaké bude příští téma..místo diskuse založím forum, kam mi každý napíšete odklaz..já je pak sepíšu a vložím si je tady, ať máte trošku reklamy..

 122. To musíš propagovat! ale stejně mi to nekomentování leze krkem! Pokud zrovna nemáte co dělat, skočte tam, doporučuju rubriku Atlantis, protože ta bude tenhle pátek završena závěrečným třináctým šťasným dílem :-)

 123. barka: pokud mě Atlantis zaujme tak ti za každou kapitolu napíšu koment, ju?

  Blanch: kvůli mě to dělat nemusíš, nechcu si stěžovat…jsem prostě děsnej stydlín, no…

 124. slunenka nejen kvůli tobě, ale taky kvůli sobě..jsem spíš sobec, poněvadž jsem tolika lidem slíbila, že zveřejním jejich adresy, ale polovinu už si nepamatuji..takhle můžu aspoň pomoct více lidem.. budu to mít všechno pohromadě

 125. Blanch co blbneš??? tak určitě je to dobrý nápad, to víš musím zahánět nudu, a když tady budou webové adresy od ostatních lidiček kteří zbožňují HP budu mít aspoň co dělat :o)))

 126. Hej řeknu vám že se mi ty vaše komentáře fakt nechcou číst tak sory jestli se opakuju ale řekněte myslíte si že měl Snape někdy babu???

 127. Synaktyr: to je možný..ale neumim si představit, kolik jí musel zaplait, aby na něho vůbec šáhla….:)))!

 128. Já si myslím že Severus určitě měl nějakou ženskou… kdysi se spekulovalo, že byl zamilovaný do Lily, ale co je na tom pravdy se dozvím až v sedmičce. :o(

 129. slunenka: tak s tou lily mě to taky napadlo…ale je to divný, protože jí přece říkal, že je mudlovská šmej***…prostě divný!

 130. barka: Možná že neměl ženskou ale chlapa… nečetli jste někdo povídku Zločin a trest? :o))

 131. slunenka: ale ne tak hnusně…a navíc…James byl fešák, ale Srabus…??:)

  P.S. Omlouvám se těm, kterým vadí, když MU říkám Srabus, ale já jinak nemůžu…je to prostě dobrá přezdívka…:))))!

 132. domushka: Mě je Sevi smypatycký mám ráda záporňáky… každý nemůže být dokonalý… no a znáš to proti gustu žádný dušputát. a vzhled není všechno… určitě měl nějakou lásku… :o) ale třeba mi je líto že Rowla nepřipsala nějakou tu ženskou Tichošlápkovi…

 133. to Slunenka: To si jako myslíš,že to je homouš?????

  Jo,celkem zajímavá spekulace,jenže z mého pohledu né příliš pravdivá.Ale je fakt,že možné je vše……..chi,chi…

 134. Zahra: nemyslím, jenom mě to tak napadlo…četla jsem povídku ve které byli homosexuálové všichni včetně Harryho… a hádej kdo byl Harryho životní partner! ano správně Draco… Snape v té povídce miloval Luciuse Malfoye… prča!!! :o)

 135. slunenka: mě je taky sympatickej, ale v jeho školních letech byl teda podle popisu hodně divnej..i co se jeho chování týče! teď, v dospělosti ho mám taky ráda..:))! no a s tím Tichošlápkem a jeho ženský..taky si myslím, že by tam nějaká zmínka mohla být…!:)

 136. domushka: Sevi byl pěkný hajzl, ale nemůžou být všichni hodní…

  je hrozné, že si neumím představit,jak to všechno Harry zvládne bez Brumbyho!

 137. to dvojčata: a vy ste jako dvojčata a nemůžete se vystát nebo co?:-) to je docela dobrý! ale pro vás blbý, protože se máte furt na očích!:-)

 138. slunenka: no právě! Brumby byl pro Harryho taková jistota..! Ta Rowla to furt musí nějak komplikovat….:(! někdy by mohla udělat něco, co by nás potěšilo ale ona ne! prvně Siriusek můj milovanej a potom ještě Brumby…! co příjde v sedmičce, ani nechcu pomyslet!

 139. domushka: jestli Rowla zlikviduje Remuse nebo někoho z Harryho přátel, tak jí napíšu pěkně ostrej dopis!!! :o)))

 140. slunenka: neeeee…Remuse ne! to je jedinej, kterej mi zbyl…..:)! tak jestli ho zlikviduje a ty jí budeš psát, tak já se připojím..a bude to ještě ostřejší..:))))!

 141. No jestli Rowla nechá v sedmém díle zabít Harryho, tak na ni spáchám atentát!!!:(((

  Tím by zkazila celou tu pointu knihy!!!No něco sem se o tom dočetla, někde píšou že to pravda je, jinde zas ne, tak já nevím, ale nechci aby to tak bylo!!!

 142. Stephanie: ale ne….to my se jako zase dokážem snést, ale když sme spolu od rána do večera, ve škole spolu sedíma a furt si nás všichni pletou, tak by tě to taky už unavovalo. A když dem spolu po městě, tak na nás všichni čumijou jak na uffa…..:)))!

 143. Klára: tak to by taky pěkně po*rala!!!!!! Harryho taky ne a Ginny taky ne! ale hlavně ne Remuska!!!! a Tonksovou!! a ať zlikviduje Bellatrix neboli Blaženu….na tý ať se vyžije..:)))!

 144. domushka: Ale uznejte že Remus je chudáček, zůstal jediný z pobertů,pokud ovšem nepočítám toho odporného Červa…

  Klára: Doufám že to neskončí tak že Harry umře, to by bylo totiž děsně smutný… když si vpomenu jak jsem brečela když zabili Brumbála…. :o(((

  Lucka: jasně že :o)))

 145. A co říkáte na Petigreva. Někdo říká, že Harrymu pomůže a někdo, že Remuse zabije tou stříbrnou rukou. Já nevím co si mám myslet.

 146. Lucka: Červ je JEDINÁ postava na kterou jsem alergická… myslím že mu nepomůže, ale možné to samozřejmě je, protože je Harrymu dlužný… takže nevím… co myslíš ty?

 147. Lucka: tak to asi neví nikdo!:) ale je možný, že Harrrymu pomůže…to jak Brumby v trojce říkal cosi, že teď je mezi Pettigrewem a Harrym jakýsi pouto..něco na tom možná bude!

  slunenka: uznávám a je mi ho hrozně líto!:( ale ještěže se našli s Tonksovou!:)

 148. Já nevím. Asi nejspíš Harrymu pomůže, protože bude cítit výčitky za to, že prozradil Harryho rodiče. Ale kdo ví.

 149. dvojčata: tak to je hustý. To je poprvé, co jsem se setkala s dvojčaty!:-) i když jen přes net! Jakej je to pocit, když se podíváš na ségru a v podstatě se díváš do zrcadla?:-)

  P.S. Omlouvám se, že tady řeším dvojčata místo HP, ale strašně mě to zaujalo :-)

 150. domushka: no vidíš na ni jsem úplně zapomněla… :o/ ale tonksová je super! A Sirius neměl nikoho . Jak mě ho bylo líto, když musel celé dny trávit zavřený na Grimmauldově náměstí :o(((

 151. Lucka: Nemyslím že ví co jsou výčitky… a že by se dal na stranu dobra?myslím že Harry by z něj nebylmoc nadšený…asi by ho rád zabil…

 152. slunenka: ale on tam určitě někdo byl…nějaká ta láska!:) třeba se tam ještě objeví! vem si, že v každým díle je minimálně jedna nová podstatná postava. takže v sedmičce by to mohla bejt siriusova bývalá, ale celoživotní láska, která ho přivede zpátky…no nebylo by to krásný..:))!

 153. Stephanie: no mě to teda nevadí, ale nikoho jinýho to zřejmě nezaujalo….:)))! zvláštní, že se o nás tak zajímáš!:) no…to se rači podívám do toho zrcadla, než na moju praštěnou ségru…:)))!

 154. domushka: Jistěže bylo,ale jsi přílišný snílek…jenom si uvědom jak Rowla píše… každý díl je temnější a strašidelnější… byla bych moc ráda kdyby se vrátil, ale asi to není reálné… a taky už se děsně těším až se dá Ron s Hermionou KONEČNĚ dohromady! :o)))

 155. Já myslím, že by Harry červa dokázal zabít. Myslím, že by nikoho nedokázal zabít, protože je dobrý. Siriuse chtěl taky nejdřív zabít, ale nedokázal by to. I když je možný, že mu rupnou nervy a bude to, ale když by nedokázal zabít jak to udělá s Voldemortem´to nevím.

 156. Lucka: Prostě se to bude muset naučit… voldemorta zduše nenávidí, a to je vlastně to nejdůležitější co potřebuješ… a když si uvědomíš že Voldy není ani plnohodnotný člověk…

 157. slunenka: ty jsi zase přílišný realista!:))) sem tam se nějakej ten optimistickej blábol prohodit musí! Já tomu taky nevěřím, ale už sem přemýšlela, kdo bude ta nová postava v sedmičce…musí tam nějaká být!:) a na Rona a Hermionu se taky děsně těším…to je dvojka!:)

 158. nemyslíte si, že je škoda, že knížky HP skončí už tímhle sedmým dílem? jakože asi bych nechtěla, aby z toho byl takovej ten nekonečnej příběh, ale jedna knížka k tomu, aby Rowla vysvětlila tak strašně moc věcí prostě stačit nemůže!!

 159. domushka: já vím že jsem děsná baba… ale je to prostě můj pohled na svět…jsem realista to máš pravdu…ale taky občas prohodím nějaký ten optimistycký blábol….

  O tom že v sedmičce bude nová postava jsem moc nepřemýšlela, ale je taky možný jiný človíček.. co R.A.B.???

 160. slunenka: No jo..týjo, to mě nenapalo…:))! tak to bude asi ono!!!! sem hrozně zvědavá, co se z toho R.A.B. vyklube….! ale to je asi každej..:)

 161. Taky si myslím, že nějaká postava přibude, ale někde jsem četla, že nejspíš Rowla říkala, že v 7 díle žádná nová postava nebude. A brala bych ještě víc dílů Hooodně.

 162. Lucka: Jo já jsem taky slyšela že nemá být žádná nová postava, ale kdo je R.A.B. to ví jen ona… spekuluje se o Regulusovi Blackovi….

 163. domushka: Mě by zajímalo jestli ještě otevřeou Bradavice, ale vypadá to že ne… aspoň podle konce knihy….

 164. Tak jsem přečet všechny komenty, ale možná tu 2000  překonáme!

  Já si mislim, že bradavice otevřou

  P:S. HP a Fénixův řád, str.113:

  …tam byl těžký medailonek, který nikdo z nich nedokázal otevřít…

  CO KDYŽ TO BYL TEN VITEÁL??

  Já si myslím, že je to opravdu Regulus…

 165. adam22: v které kapitole se to píše? já totiž nemám oficiální překlad.

  A Regulus se mi moc nezdá, nevím kdo jiný by to mohl být, ale Regulus se mi prostě moc nezdá…

 166. Ještě k těm Bradavicím : Já si též myslím,že budou otevřeny.A pokud bude Rowla zase někoho vraždit,tak doufám,že to nebude Remus nebo Tonksová-to jsou mé nejoblíenější postavy a spíš než vražda by se mi líbila jejich svatba.Jo,jo.Dosti blbý by bylo,kdyby dostala Tonksová od někoho  stíbrný ostrý náhrdelník,nahnula by se k Remusovi aby ho políbila a ten sříbrný náhrdelník by se mu zabodl do hrudi…….to by byl doják,co???????BRRR,ani se mi nechce na to pomyslet..

  No a kdyby zabila Harryho,to by bylo dost pitomý.Když už bude chtít Rowla vraždit,tak ať je objetí třeba Filch-to by mě ani tolik nevadilo   :-))

 167. Zahra: A Já myslím že tak blbá by Tonksová nebyla , ale bylo by to doopravdy hrozně smutné…. kdyby zabíjela tak ať Červa!!!

 168. jen chci říct..povídku Zločin a trest jsem četla a i když je to slash, tak musím říct, že s emi ta povídka líbí a je vtipně zpracovaná.. hlavně kapitola, kdy se Dracovi na ošetřovně zdá o mrkvích :))

 169. buď je to chudáček nebo pěknej hajz…..:)! ale přikláním se spíš k tomu chudáčkovi…:)!

 170. slunenka: si myslím,že Bradavice budou otevřený! Sice to tak zatím nevypadá, ale věřím tomu…:)! možná je to další můj optimistickej blábol, jak je ostatně mým dobrým zvykem, že….:))))!

 171. Snape to měl těžký, ale uznejte…o kolik těžší než třeba Sirius? A co teprv Remus? Tam na tý věži měl svobodnou volbu, kdyby zabil Brumbála na jeho příkaz, myslíte si, že by o tom Brumbál Harrymu neřekl? Ne Srabus si prostě vybral cestu zla, to je podle mě jasný

 172. Blanch: jojo chudák Draco… ale líbil se mi Nion syn Severuse… to bylo hustýýý

  domushka: máš pravdu že optimistické bláboly jsou dobrý zvyk! :o))) už se prostě děsně těším na sedmičku, tam se to všechno dozvíme….

 173. barka: je to možné  nikoli jasné… je to tvůj názor :o)) žádná postava v HP to nemá lehké.. o tom to není… jen málokdo by chtěl číst, jak se mají všichni rádi a jak jsou šťastní… koho by to bavilo???

 174. Já se domnívám, že na tu povídku Dnes neumírej (i když je skvělá) Rowla ohled brát nebude!!

 175. barka: Siriusek to měl taky hrooozně těžký….chudáček!:( a Remusek…ani nemluvím! Jedinej, kdo to měl hned za sebou byl James…:)))! …ne, sranda! Jamese je mi hrozně líto a jeho ženušky jakbysmet!:((((

 176. Já mám takový pocit,že Rowla je díl od dílu brutálnější.Tak jsem zvědavá kolik nesoucitu projeví v 7.díle.No a třeba se pak dá i  na horory.Tím jí nechci samozdřejmě urážet její sága Harry Potter je samozřejmě skvělá,ale měla jsem takový pocit.Mě by stačila už jen jedna mrtvola a to Voldemort.

 177. to adam22:Toho blba považuješ za chudinku.Hele,nespadla na tebe střecha dalšího supermarketu???????

 178. :Zahra: Tak, co ty o něm víš, je to chudák:

  Celou školu byl ve stínu Jamese a Siriuse, ostatní si z něj dělali srandu

  A třeba ho Voldemort nutil, aby mu to řekl, a takový usmrkánek se zhroutil, a řek mu to, a možná toho lituje a kuje pomstu!

  UF, co vy na to…

 179. souhlasim se Zahrou, ale k Petrovi se rači vyjadřovat nebudu….to by nedopadlo dobře……:)))!

 180. Já si myslím,že by to mohl být Kopál,ale přála bych to spíš nějakému Weasleymu nebo Remusovi.

 181. adam22: týjo, možná, že na tom něco bude…s tím medajlonem, jak píšeš nahoře..! to je úplně drsný!!!!!!!!:)

 182. slun: jj..mně se Nion taky líbí :)) Ale bylo mi strašně líto Severuse, Lucius měl zgebnout a ne on :))

 183. adam22: Mě je ukradený nějaký rod Blacků…,Zbožňuju akorát Siriuse :o)))

  Ale vlastně mě nenapadlo že vyněkodmírají… doufám že Harry nebo lupin zabijou Bellatrix! Ta si to zaslouží!!!

 184. Blanch: jo přešně – pitomý Malfoy! líbilo se mi jak ta autorka popisovala to "mučení" v Moodyho domě… ale nějak jsem nepochopila konec… nevím jestli umřel Harry, Draco  a nebo oba…

 185. jejda..ono už je to tak daleko? Já jsem myslela, že ještě není konec…vždyť to ještě pokračuje, ne? To ještě zdaleka není konec, autorka ještě psala, že vyvine vztah Niona a Luciuse.. nebo jsem něco přehlédla? Dodala kapitoly až do konce??

 186. adam22: jo promiň jsem dneska totálně dutá.. i když asi ne JENOM dneska… kolikátá je to kapitola?

 187. slunenka: ať táhne kam chce….:))))! ale máš pravdu…žumpa je ještě o něco lepšejší..:)))!

 188. domushka: to je jedno jestli žumpa nebo hnůj… Bellatrix spolu s Červem se tam hodí perfektně!!!

 189. Já jsem zase mimoň! Ale to neva,  hlasvně doufám, že dáme ten rekord. A pokud máte nějakou tvorbu "mimo mísu", prostě co není ff, tak mi to pošlete na lomeril11@seznam.cz, pokouším se s takovou tvorbou založit blog a potřebuju co nejvíc povídek na rozjezd

 190. slunenka: tam spolu potom můžou vegetit!:) myslím, že jim tam spolu bude velice příjemně….! Koneckonců….kam jinam se sra*kou než na žumpu nebo do hnoje, že….:)))!

 191. A co se týče těch fantasy povídek, pokud by někdo měl nějakej kontakt na někoho, kdo by něco takovýho psal, sem s ním

 192. barka: už můžu jásat mám na svém blogu dva komentáře!!! :o))) ještě tak dva tisíce a mám to v kapse :o)))

 193. Jo už jsem v obraze…

  Náhodou dneska v biologický olympiádě zapříčinil, že moje kámoška, která ho určila ako příčinu kyselých dešťů, přišla o bod!

 194. domushka: Přesně a ani by nemusel umřít hlady… v žumpě a hnoji je koneckonců jídla dost, i když je trošku přetrávené… :o)))

 195. barka: ale já nikomu nedala adresu… jsem přirozený talent… :o))) jakpak se vede??? už se přelouskávám první kapitolkou tvé povídky.. za chvilku tam budeš mít o jeden koment víc :o)))

 196. Blanch právě jsem se jukla a Zločin a trest ZŘEJMĚ  končí 50. kapitolou Vstříc osudu… stejně ten konec nechápu…. :o(

 197. Blanch no tak asi nekončí, koukala jsem se na komenty a tam chcou lidi další kapitolu…tak nevím..

 198. domushka: a když ti ji dám nebudeš se smát? nejsem zrovna profík… a taky ani žádné povídky nepíšu…

 199. a je to vážně konec? Protože Ingrid kapitoly dodává postupně..vždycky tak po třech týdnech., Jinak, já vím, že to tam je, protože jsem to tam četla, když to začala vydávat a mám ji v oblíbených autorech a ono mě to právě vždycky upozorní, když přijde nová kapitola a teď mě to neupozornilo… tak se mi to nějak nezdá..

 200. Nemyslíte si, že (pokud je na straně dobra, jako že je!!!) by byl ze Severuse dobrej ředitel Bardavic?

 201. jinak..mně to právě teď taky nejde spustit, skoro žádná povídka.. a tak se nemůžu jít přesvědčit..ale je to škoda, že si to nemůžu teda přečíst, poněvadž to neotevřu

 202. Blanch, když už jsme u těch kapitol, tak kdy bude další kapitoloa Jak zatočit se Severusem Snapem? Jo a spolužačka (ne Lucka) by chtěla vědět, kdy bude další kapitola Pikovýho krále.

 203. Label: no…myslím, že by mu to ¨mohlo jít docela hezky!:) Ale nevim, nevim…na Brumbyho nikdo nemá!:)))

 204. Lidičkyyyy…pracuje se na spravení mého compůůů :))) A jelikož budu mít tento další týden jarní prázky, tak to roztočím :))

 205. Blanch, já jsem Lebel ne Label. Jmenuju se Loeblová a takhle mi říkají spolužáci. Líbí se mi to.

 206. Lebel: ono se to nějak rozmáhá do těch tříd, ne? :)) Sakra…každej mi píše, jak se spolužáci domáhají pokčračování..co to jeeee? :))

  Všechno bude, nebojte..příští týden to roztočím :))

 207. Blanch:asi to není konec…lidi chcou pokračování… poslední kapitola tam je daná 26.12.

 208. takže příští týden bude dakší Pikový král???? Jupíííííííííííííííííííí

 209. jupííííííííííííí!!!! škoda, že jedu na hory….ale až přijedu, tak to tady taky roztočím!:))))

 210. Já myslím, že se Bradavice nezavřou, ale Harry a spol buď nenastoupí a budou hledat horcruxi a nebo možná nastoupí na chvilku a pak utečkou a nebo budou studovat, ale když budou chtít můžou odejít a pak se zase vrátit. Ufff Co vy na to?

 211. domushka: jo já vím ještě to vybrušuju, jsem totálně vyšťavená pokud jde o psaní článků…. být v redakci školního časáku dost vyčerpává… :o))

 212. slunenka: tak to věřim!:))) už sem to taky zažila a rychle sem potom od toho zdrhala…!:) školní časák je děsná pakárna!:)

 213. lucka: já myslím, že Bradavice budou, ale Harry a spol tam chodit nebudou….:)))! a horcruxi budou hledat na plnej úvazek..:)!

 214. domushka: to já bohužel nemůžu, protože učitelka která nás vede je moje četštinářka a nepotřebuju aby mě dusila ještě víc jak teď..

 215. slunenka: hm..zapeklitá situace!zajímavé, jak ty češtinářky dokážou prudit, co??? my máme taky takovou příjemnou, ale ta má teď zlomenou ručku a má otřes mozku, protože nejspíš o jarňákách dělala nějaký triky na prkně na U-rampě!:))) ..a to je jí asi šedesát!:)))

 216. jo, příští týden se pokusím ke všemu napsat kapitoly.. jak k pIKOVÉMU KRÁLI(TO JEN PŘEPÍŠU, MÁM TO NA PAPÍŘE), K té parodii o SS(taky to mám na paperu)..asi i k Pobertům a Třinácté komnatě..

 217. slunenka: asi jo…:)))! já nevim, co dělala, ale představa jí na U-rampě s¨mě pobavila! takže je to možný!:)))

  už tam máš další komentář!:)

 218. ha..koukám na ten Zločin a trest..ne, to není poslední kapitola ještě :))) Už mi to jde..ale jen přes Mozillu…

 219. Ty jo, tady těch komentářů je. Když jsem tu byla posledně bylo jich tu něcho přes 400 a teď už 450!

 220. domushka: počkej to byl asi omyl… nějak se tu v tom strácím…jaká je adresa tvého blogu?

 221. Jo ještě taková doplňující otázka – teda spíš pro mě. Četla jsem si nějaké pasáže z HP5 a samozřejmě i kapitolu, kde Bellatrix zabije Siriuse. Nevím proč, ale vždycky jsem si myslela, že ho zabila Avadou, ale zjistila jsem, že tam vůbec není napsané jaké kouzlo na něho použila. Co když není doopravdy mrtvý, ale jen prostě spadl za ten záhadný oblouk a nemůže se od tama dostat? Řekla někdy J.K.R., že zemřel? No možná jsou to dost ohrané, anebo hloupé otázky, ale já si nemohla pomoct.

 222. summer: jo, máš pravdu! o tom, že na něho použila pouze omračovací kouzlo, se ví! takže je možné, že Sirius úplně mrtvej není….:)!

 223. domushka: nj, ale mně připadá jako by ho už všichni pohřbili. Ale mám aspoň nějakou naději. :))

 224. summmer: třëba já sem ho nepohřbila!:) zeptej se slunenky, jaký tady vedu optimistickýž bláboly na téma SIRIUS-NENÍ-MRTVEJ!:))))

 225. ale je mrtvej, Rowla říkala, že je prostě mrtvý a už se nevrátí.. říkám to už asi po desáté :))))

 226. Blanch: mě nezajímá, co říkáš ty!!!!!!!!! mě zajímá, že věřím v to, že někde tam za obloukem je můj Siriusek a vymýšlí, jak se dostat ven…:)

 227. Já si myslím, i když mi to trhá srdce, že Sirius skutečně zemřel. Tím sympatičtější je mi potom Remus…Poslední opravdový Poberta. Jé, to je dobrej název pro povídku, někdo jí klidně může napsat!

 228. barka: to je fakt….:)))! možná se nechám inspirovat!:))) ale musím uznat, že Sirius už se jako živý asi nevrátí…ale nějak by tam ještě vystupovat mohl…třeba jak v pětce Harry vlezl do tý mylsánky….:)))….to je moje nej nej nej kapitolka…:)))!

 229. Ufff, tak sem přečetla všechny komentáře, a radim nedělejte to je to na padnutí:)A tu 2000 musíte dát, já vám věřim:)

  domushka:Já taky doufám že se z toho Sirius nějak vyhrabe, třeba i skrze zrcátko,je to přece chytrej chlap:)A at si Rowla řiká co chce:)

 230. Summer: musím se domushky zastat, sice jsem ho nepohřbila, to za mě zvádla Rowla, ale myslím si že je definitivně mrtvý… je to děsná smůla, to přiznávám, ale co se dá dělat…

 231. No vy ste teda drsnííí!!!No tak já taky přispěju svou troškou do mlýna!!!:))) Těším se na ty 2 tácy!!!

 232. domushko zkus posunout zápatí, nemůžu si nic přečíst ani si prohlédnout obrázky, ale vypadá to dobře, tak si nestěžuj!!! :o))))

 233. Já si taky myslím, že naše trojice už nenastoupí do školy a k tomu Siriusovi, nějak se musí dostat ven.

 234. Je to sice blbá úvaha,ale já si též myslím,že je Sirius mrtvý.Škoda,měla jsem ho docela ráda,ale nevěřím tomu,že by se "vrátil z jiného světa".

 235. Zahra: Myslím to smrtelně vážně. Teda, pokud je na straně dobra, v což pevně doufám. No uznej, nebyl by z něj dobrej ředitel?

 236. to Lebel : No,s tim Severusem…

  pokud by byl na straně dobra(o čemž pochybuji) tak ředitel by byl určiťe dobrý.Ale obávám se,že by se Bradavice staly pouze školou "čistokrevných kouzelníků"

  A co se týče Draca.Na jednu stranu myslím,že je to hajzl,na druhou,že je to chudák.Je hrozně ovlivňován matkou a otcem.Jinak by byl stopro lepší…………..Mám ho celkem ráda.

 237. Zahra: Mám podobný názor, ale co se týče Severuse, tk si nemyslím, že by se z Bradavic stala škola čistokrevných kouzelníků.

 238. Draco by se mohl dát na stranu dobra, já si myslím že takhle příběh bude směřovat… i když Draco jako Harryho přítel? to by bylo asi doost divný…  no uvidíme..

 239. Teda, nevím jak vy, ale já se na sedmej díl strašně těším a zázoveň se ho strašně bojím.

 240. No,jak už jsem říkala,podle mě mají na něj Narcisa s Luciusem špatný vliv.Ale souhlasím se slunenkou.Mám taky pocit,že by se mohl Draco vzpamatovat a chtěl by se pomstít svým rodičům a Voldíkovi-tomu kdo to vše zavinil a protože by to sám nedokázal a ví,že kromě Brumbála je Harry jediný,kdo se kdy úspěšně Volíkovi postavil,tak by se k němu přidal.Myslím,že by to pomohlo i Harrymu,jelikož by mu mohl poskytnout tajné informace.Ale vše je ve hvězdách……………………….

 241. těším se na sedmičku, ale vím že už bude poslední a že už to prostě nebude pokračovat.. toho se bojím děsně!!!!

 242. Domus: Kdybych chtěla, aby byl Sirius mrtvý, asi bych ho věčně neoživovala v povídkách..ale já nevěřím tomu, že se vrátím. Já na slova samotné Rowling dám..ona nás nelakuje. Prostě jednou řekla, že se už nevrátí, že ej mrtvý, a tak to taky beru, ačkoliv se mi to nelíbí, prostě to tak je :((

  Jinak bych si mohla vymýšlet plno nových teorií, jak ho zachránit..

 243. Já vím, že už je to ode mě ohrané, ale doufám, že je Severus na straně dobra a že to přežije. A co se Draca týče, tak na to jsem fakt zvědavá.

 244. jáse možná vrátím :)), ale nevěřím tomu, že se vrátí on( doplněk k mému komentáři..alias korektura)

 245. domushka: Pání! Jsi vážně přirozený talent, no a teďka když se budeš chtít přihlásit na svůj blog, tak stačí když skočíš nanějaký cizí , třeba zrovna sem a dáš přihlásit, a pojede to jako po másle… a jdu na komentáře!!!!!!!!!! :o)))

 246. Já už se taky těším na sedmičku, ale bojím se , že už bude konec. a myslím, že se Draco přidá k Harrymu. Ještě jsem se chtěla zeptat jesti je Draco smrtijed. Už si to nepamatuju. Protože jestli je tak když se přidá k Harrymu mohl by mu dávat informace.

 247. Lucka: Draco je smrtijed. Dokonce se tím chlubil spolužákům. Nevím, jestli se přímo k Harrymu přidá, ale řekla bych, že se pokusí nějak Voldymu zdrhnou.

 248. Ty vole, co to je??? 521 komentářů?? No potěš koště, to číst nebudu 🙂 tak vo čem je řeč? .)

 249. Nancy: jenom tak většinou o HP… :o))) zařekli jsme se že tu bude 2000 komentů… nechceš přispět???

 250. slunenka: hlavně si nečti Poklidný život v Bradavicích…:)))! to je děsná blbost!!! to si fakt nečti….:))))

 251. slunenka: 2000?? chystíte rekord?? 🙂

  domushka: to nechtěj, já většinou melu o Dracovi 🙂 takže témeta mě vymejšlen nenechávejte 🙂

 252. Nancy: no jasně!!! :o))) draco je nekonečné téma… aspoň než bude vydáná sedmička… :o)))

 253. domuska: nooo, pozdě… neboj nebudu si myslet že je to blbost.. i Blanch mě zrazovala od toho abych si četla Počátek pobertů v Bradavicích a líbili se mi…

 254. slunenka: no jasně, pro mě bude nekonečný téma, i po sedmičce! 🙂

  Prostě moje nejoblíbenější postava 🙂 a úžasný bylo, jak brečel, to je jasnej důkaz, že neni tak bezcitnej, jak všichni tvrděj 🙂

  Já už radši mlčim 🙂

 255. Nancy: proč bys měla mlčet, vždyť je to tvůj názor, já si ale spíš myslím, že Draco byl zoufalej, a to jsou lidi schopní všeho!!! :o/

 256. slunenka: už je to vymazaný….chá! ne, byla to fakt blbost!! největší….ale znova to tam dám, až to trochu upravím…:)))

 257. domushka: jj, parchant jak má bejt 🙂 já ráda ty zlý lidičky 🙂 (Draco, Snape…hm, neukamenuje mě nikdo, když řeknu, že fandim Voldymu? 🙂

 258. slunenka: no, víš já když se o něm rozbásním, tak, ehm, nemůžu přestat :))

  To jo no, ale já všem tvrdim, že on neni tak strašnej, takže nem,ůžu říkat, že brečel kvůli tomu, že byl zoufalej, to se k němu nehodí 🙂

 259. domushka: co?????????????????????? já tě asi zbiju!!! :o((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

 260. Nancy: spíš se k němu nehodí , že by byl cillivý, ale co můžu říkat, osobně ho neznám… :o( bohužel… ;o)

 261. slunenka: on nemůže být ani citlivej, ani zoufalej, on musí bejt tvrdej a bezcitnej 🙂 prostě to musí bejt pravej Draco 🙂

  Já ho taky osobně neznám 🙂

 262. domushka:Díky moc! Fakt :o))))))))))))))))))))))))))

  )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  )))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  ))))))))))))))))))))))))))))))))

  ))))))))))))))))))))))))

  ))))))))))))))))))))

  ))))))))))))))

  ))))))))

  ))))

  )

 263. slunenka: :)))))))))

  ale je to fakt trapáááááás!!!!!!:)))) ale třeba aspoň jednu kapitolku vydržíš…:)

 264. i kdyz to nemam rada, tak sem se hodi: "hh" a jeste jednou: "hh"…

  co to tu delate? ke 2000 je jeste daleko…jsem na vas zvedava 🙂

 265. alexis: my to zmáknem, že jo, děvčata….:)))! a abych neurazila, tak nějaký ten chlapec se tu možná taky jednou za čas objeví….:))))!

 266. Nan: neukamenujeme, vždyť víš, že já taky fandím Voldymu :)))

  Alex: tys tu chyběla.. 🙂

 267. Blanch: jj taky pravda 🙂 tak známe se, že 🙂 Potter to je stračka, Voldy to je pravá značka 🙂 ehm, to jsem vymyslela, když jsem se hádala se setřenicí 🙂

  eh? Amálka našla novou kamarádku? 🙂 vždyt já se s Amy znám už dlouho 🙂

 268. tyvado! 53 komentů za dvě hoďky… to nemám na svém blogu ani za celou dobu od jeho vzniku!!!

  JInak souhlasím s Nan. Voldy je můj oblíbenec. Teda jeden ze tří. zastávám pravidlo z každého trochu. z dobrých je to Remmy, z neurčitých Savie a z těch zlých Voldy…

 269. Takže, jen někdo se mě ptal jak dlouho mi ty komentáře trvalo přečíst:)… asi půl hodiny =D

 270. Nan: vymyslela? Víš, jaké je heslo Prokletých povídkářek?? Smrt, mučení, rvačka, to je naše značka.. bolest, zrada, trápení, to je naše znamení!" Tak ěnjak přibližně..

 271. tak jako úplného záporáka mám ráda Voldíka..pak taky Sevíka, ale s ním nevíme, jak to je..z frajírků..to je snad jasný, ne? Sirius na hrad!! A z těch dobráků byl můj oblíbenec Brumbál.. a ještě mám ráda Ginny a Remíka

 272. Já a ještě několik holek, které se věnují ff, jsme založily spolek Prokletých povídkářek..naším cílem je zabíjet postavy, mučit je, psát depresivně.. z toho vzniklo to heslo

 273. Co tady řešíte? Chcete slyšet něco ooohromně úžasného? Brácha ASI spálil RAMku takže jsme museli dát do provozu starý počítač, ale ten má pamět jenom dvacet giga.. super, že? je ale zvláštní že se mi tady na tomhle kompu ukážou ty lebky které se točí u menu.. na tom starém to nešlo… :o/

 274. Je možný,že jsem se na dvě hoďky vzdálila od komplu a teď se nestačím číst.Jste fakt dobrý!!!!!!!!!!!!!!

 275. to slunenka : Jo jasně.Vše OK (slonenko) Ne,promiň. Chtěla jsem říct slunenko. Jo a hele,která je tvoje nejoblíbenější postava???????????

 276. slunenka:Ne nejsi.No vlastn………Jdu jíst,takže teď už jo……PAAAAAAAAA!!!!!!!! Za chvíli jsem zpět :-()))

 277. v pohodě Saharo… promiň chtěla jsem říct Zaharo…doufám že se nezlobíš, to já omylem…

  Nejradči mám Poberty(Sirius je zlatíčko) (Kromě červa) a Severuse… :o)))))

 278. proč to říkáš mě? já si taky myslím že je Sevie na straně dobra… vraždou Brumbála asi dokázal svou poslušnost Voldymu.. Seviemu já věřím, je sympaťák, i když se skoro pořád chová děsně…

 279. Já si u Sevieho nejsem jistá.Na jednu stranu si myslím,že je na straně dobra a plnil vlastně poslušně úkol a na Harrym si vybíjí vstek a vzpomínky na Jamese a Poberty vůbec.

 280. ale jo..mně dělá dobře někoho vraždit a mučit..apod. Uklidňuju se tím nebo se mstím 🙂

 281. Slunenka tak to nevím… nechci aby ho Harry zabil, ale jen kvůli tomu že by se tím stal z Harryho vrah…

 282. to Blanch: Jo,já to znám.Napsala už jsem 3 knížky a na všech je vždy poznat,jak mě v ten okamžik bylo-a co z toho vyplynulo?Jsem neuvěřitelně nevyrovnaný člověk.Ale kapitola od kapitoly to bylo lepší a vždy se mi ulevilo.A teď jsem v ponodě a jen tak mě nic nerozhodí :-)))))))))))

 283. ty bláho.Než jsem to napsala,tak jste s tématem někde úplě jinde a já jsem za vola…….no fajn…

 284. Lebel: tak o tom sem ještě nepřemýšlela a navíc mě to nepříjde, jako moc pravděpodobný! vždyť Voldy tu jizvu vůbec neměl v plánu dělat, tak jak by to mohl takhle zaonačit? Ale možný je všechno, že…:))!

 285. Já jen, že jsem to někde slyšela a zajímalo mě to. A co si myslíte, že jsou ostatní viteály (horcruxy)?

 286. Já to mám z několika zdrojů. ale už si nepamatuju jakých. Jo a taky jsem někde četla, že by se měl Severus zamilovat. Jako by nestačilo, co si až dosud prožil. Ještě ho strkaj do chomoutu!!! No uznejte, není to chudák? I když, bylo by to zajímavé, ale buď by to byl slaďák nebo by to skončilo tragicky. No, možná že obojí. P.S.: Omlouvám se všem, kteří tento vzkaz četli. :-))

 287. slunenka: jo, nějaký sem viděla….děkuju mociny!!!:)))) a už tam teda zas máš tu povídku, jak sis ju vydupala….tak si ju potom užij!:)))

  já sem ti taky napsala pár nových komentíků….:)