Marauders – Pobertové

avatar
Tento layout jsem slíbila jedné slečně z mého rodného městečka 😀 snad už před půl rokem.
Udělala jsem si chvilku, abych jí ho konečně donastavila. Zatím jsem ji ještě nezastihla, takže nemám k dispozici adresu jejího blogu, ale později dodám.
Zatím jen ukázka nastaveného vzhledu.
STÁLE nepřijímám vzhledy na přání. Kdo ví, jak na tom za pár dní budu s časem, stěhuji se do našeho hlavního městečka, takže budu mít dost jiných starostí.

Print
Náhled

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

8 komentáře “Marauders – Pobertové

 1. Pěknej lay 🙂 moc se povedl 😉 Příjemné barvy a celej je takovej.. moc pěknej 😉 No a ať nejsi na nevry ze stěhování 🙂

 2. Lay se mi moc líbí. Nejsem sice zastáncem takových obrázků, který je v záhlaví, ale jako celek je lay pěkný.A to menu je úžasný :-D

 3. [5]: Díky :D

  [4]: Taktéž díky 🙂

  [3]: No, to doufám, že ne. Tady v našem chudém městě totiž není práce, tak pevně doufám, že tam bude rozhodně lépe :D
  Ale díky.

  [1]: To jsem, ale už se to blíží, ty větší nervy přijdou až tam :D
  Díky.

 4. Koukám font Harry Potter :D To anime mi tam tda moc sedí, takový typ laye, řekla bych. Ale to pozadí s mariuhannama xxD
  Och, stěhuješ se do Prahy?!Podle toho jak tu píšeš bych tipla, že od ní bydlíš daleko, tak to hodně štěstí, to asi v poslední době vynecháš blog, co? To bych se nedivila..

 5. [7]: :D Já to tam dala záměrně, mám trávu nějak spojenou s Poberty. A vím i proč, protože před sedmi lety jsem začala psát povídku HP na dobu Záškodníků a vymyslela si tam postavu Tery Pawlické z Polska, která měla dredy a kouřila trávu. To bylo období hippies v Evropě, tak jsem toho zneužila takto a Siriuse jsem tam zkouřila taky :D, James ho pak dával do kupy. Tak právě proto mi to evokovalo 🙂

  Jj, daleko :D Zhruba 400km :DD

  Ještě nevím, jak to bude. Odjíždím zítra do Rychnova nad Kněžnou za kamarádem a do Prahy přijíždím v neděli, během toho času určitě na počítači nebudu, ale co bude pak, to nevím. Internet mít budu, ale bude záležet, kolik budu mít práce a jak to s ní bude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..