Lišty do článků

Jeden design lišty a třicet pět barevných variací.
Opakuji, že co se týče této drobné grafiky, nemusíte mě nikde udávat jako autora, jsou to pouze podtržítka, která dneska zvládne kdokoliv a buďme upřímní, není to nic tak obdivuhodného, co by si zasloužilo speciální pozornost, takže pokud chcete využít, můžete.
Pouze jedna věc – žádné zveřejňování za účelem zviditelnit sám sebe. Nesouhlasím s šířením mých věcí. Jsou volně dostupné pouze jako doplněk do vašich textů, pro uživatele, nikoliv pro vykradače grafiky…

35
34
33
32
31
30
29
28
27
26
25
24
23
22
21
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

19 komentáře “Lišty do článků

 1. Nojo krásné 🙂 Obdivuju tě a jsem "ráda" (:D) že jsou třeba i takový lidi jako ty co u oddělovačů napíšou, že si nezaslouží takovou pozonost a že tě jako autora uvádět nemusíme… 🙂 To je vážně úctihodné 🙂 Možná to dokáže každý, (Kromě mě :D :D), ale stále je to autorská tvorba a zaslouží si zdroj :-)

 2. [8]: Pokud myslíš tu úplně nahoře, tak ta je moje :D Až na ten "kov" je tady na tom všechno moje. Ale nedělám si iluze, že by stejnou texturu(spíš vzorek, to není textura) někde někdo už nepoužil, její vytváření mi dalo zabrat snad dvě minuty a je strašně primitivní, takže mě to nepřekvapuje. Pokud myslíš ten kov, tak ten používá strašné množství lidí. Bohužel jsem ho měla v psku jako vzorek a už nevím, odkud jsem ho vzala, zřejmě z DA, možná z googlu, těžko říct, v adobe ho mám možná už dva roky :D, takže zpětně se toho moc nedopátrám.
  Jinak si povětšinou všechny textury i vzorky dělám sama.
  A kdo že to měl použít nebo co? :DD

  [7]: Já si fakt myslím, že tohle nestojí ani za zmínku. Udělat takový oddělovač mi trvalo snad pět minut, takže netřeba to nějak přehánět.

  [5]: To víš, že to potěší :), člověka to motivuje a je fajn, že jeho práce nepřichází vniveč.

  [6]:[4]:[3]:[2]: Díky…

  [1]: Ale určitě ano.
  Tak podle tvé ikonky hádám, jestli nejsi… jak jsi tu přezdívku dříve měla.. Fručko? 🙂

 3. híííííri to tu farbami :D obdivujem človeka čo sa dokáže piplať s popiskami a s oddelovačmi….pojednom ich upravovať a ukladať uploadovať a vkladať…:D

 4. Náhodou moc pěkné, já mám radši tyhle jednoduché věci, v jednoduchosti je krása 🙂 Jinak krásný nový design-miluji fialovou (vínovou) 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..