Lilie

Vím, že jsem sem před časem dávala anketu, abyste mi pomohli vybrat, který z následujících vzhledů nastavit. Ale přiznám se, že se mi ho vůbec nechce nastavovat na blog ani kódovat na webové stránky(možná se donutím někdy v budoucnu), takže ho sem(v šesti barevných variacích) zkrátka vkládám znovu, tentokrát jako nenakódovaný k dispozici.
Nejsem naivní, přesto budu doufat, že přestože na layoutu není můj podpis ani adresa stránek LC nebo blogu(jsem nehorázně líná, prostě se mi to tam nechce dopisovat), tak pokud jej někdo použije, tak udá credits a odkáže na mě jako na autora. Jo, bláhová myšlenka. Ale pokud ne, no, myslím, že na to neumřu, co oči nevidí, to srdce nebolí a pokud o tom nebudu vědět, budu šťastný člověk 😀
Jenže jsou na něm moje fotky :D, takže to by mě žralo asi víc, ale vkládám to s tímto rizikem, musím s tím počítat. Stejně si myslím, že jej nikdo nepoužije :)))

Tady jsou, tentokrát bez náhledů nebo avatarů:
1 2 3 4 5 6

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

10 komentáře “Lilie

  1. moc pěkný 🙂 ani se ti nedivím že to nechceš nastavovat 😛 to kdybych měla ty své laye aji nastavovat, jen ta představa už mě se děsím XD

    nwjvíc se mi líbí 5!

  2. Mně se nejvíc líbí 4 a 2. Jsem ujetá na červenou :D A ještě 6.

    A pěknej novej design, sice ho ještě nemáš celej nastavenej, ale záhlaví je moooc krásný :D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..