Libertas

Tak jo, tohle je už dneska vážně poslední… 😀
Netvořila jsem ho od začátku, jen trochu předělala, tohle byla šablona, která měla být kdysi na placenou zakázku, ale klient si ji nevybral. No, tak co s tím, že jo.. Takovou dobu jsem to měla ve složkách, byla to škoda. Docela se mi ten návrh líbil…

Tak měli jsme zelenou, růůžovoučkou… A teď tedy něco modrého.
Libertas znamená svoboda, tak nějak mi to ten layout evokoval.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

26 komentáře “Libertas

 1. Ájo, ty se mi nudíš? :-P Ale jsou pěkňoučké, všechny! Tenhle působí asi tak nejvíc "profesionálně", totiž, jak by řekl srávný bloger "webově". :-D

  Krutomluve, ty jsi nás přišel strašit? ;-)

 2. ahojky

  snad po tisících letech jsem u tebe na blogu, máš to tu moc pěkný ;-)

  Najednou se mi nějak se mi zastesklo po HP a hlavně Sevíkovi :-D a kde jinde začít než jako tenkrát poprvé u tebe :-D
  S velkou chutí si přečtu, co jsi za tu dobu, co jsem ff nečetla, vytvořila a velmi ráda se vrátím i k těm prvotním věcem ;-)

  tak papa ;-)

 3. [8]: Za tu dobu? Pravděpodobně asi nic :D, já jsem snad tři čtyři roky nenapsala nic nového, ještě pořád ukončuju povídku, co jsem začala někdy před šesti sedmi lety snad :D
  Tak nějak jsem z toho ff světa vypadla. Holt stárnem no, priority jsou jinde.

  Jinak tě ráda vidím, Ivčo… Jak se ti daří? Mamina na plný úvazek, už není tolik času, co? 🙂

 4. Daří se mi dobře. ale loni na podzim jsme měli obrovskou manželskou krizi, skoro na rozvod, mojí vinou :-(  ale urovnalo se to díky bohu. hlavně kvůli dětem a teď se máme úžasný vztah, lepší než dřív.
  jinak mi v létě rodičovská končí. Martínkovi budou 3. uběhlo to docela rychle a já se pomalu připravuju zpět do práce. ale za tu dobu co jsem doma jsem snad všechno zapomněla 8-O budu tam jako trotl :-?  holt 6 let je dlouhá doba. ale tak snad se brzy zase zaučím ;-)
  co se týče času od tý doby co jsem zrušila facebook ho mám víc než dost :-D dokonce jsem teď začla pomaličku zase psát, ale zatím to nikde neuveřejním, jen to posílám kámošce na mail.
  Mimochodem jsem včera večer četla Jak zatočit se Severusem Snapem, chlámala jsem se u toho jako tenkrát poprvé. Svým smíchem jsem vzbudila manžela  :-D Koukal na mě dost nechápavě a když jsem mu vysvětlila, o co jde. obrátil oči v sloup se slovy, už je to tu zas :-D

 5. [10]: Oj, to je nemilé, důležité je, že je už zase vše v pohodě.

  No si říkám, pamatuju si, že se ti narodil nedáno, kruci, fakt to letí…

  Oh, já tu povídku nemám ráda, přijde mi strašně trapná :), ale odpouštím si to, bylo mi tehdy jen nějakých 17 nebo 18, když jsem ji psala :D Za deset let se toho hodně změní :D

  Co píšeš, slash, něco normálního? Stále ff? 🙂

 6. tak jsem to včera dočetla. královky jsem se bavila, teda do poloviny příběhu. bylo to strašně vtipný řezala jsem se u toho jak malá, několikrát jsem poprskala monitor. ale potom už to bylo tak přeslazené,  po dočtení jsem si z toho chtěla jít vyčistit zuby :-D mě nevadí když severus OOC, ale tohle bylo i na mě moc :-?

 7. [23]: Mně se až tak OOC nezdál, myšlenky a to, co říká, jsou dvě diametrálně odlišné věci. Nikdo mu nikdy do hlavy neviděl. Až do posledních dílů jednal jako Severus, zbytek beru jako emociální vypětí v dané chvíli(kterou taky žádný čtenář nedokáže porovnat s originálem, protože k ní nedošlo). Sami jsme se přesvědčili v knihách, že není až takový mrzout a umí milovat. Když jsem něco podobného kdysi vypisovala v povídkách, lidi mi nadávali, že je to OOC, a pak to Rowla šoupla do sedmičky.

  Upřímně řečeno, jediný Severus, kterého jsem kdy komu plně v povídkách věřila až do posledního okamžiku, byl ten Falkiry. Tu ještě nikdo asi netrumfnul.
  Ale tohle není případ majitelky blogu, ta jen překládala.

  Navíc má stejně každý na něj asi jiný pohled a vnímá ho trochu jinak, čili není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem.

 8. jasný sto lidí sto chutí :-D mě to prostě přišlo až moc, jak si tam hlavně na konci furt vyznávali lásku :-!
  já vím že jsem v mnoha svých povídkách nechala severuse dělat psí kusy dokonce byl i těhule. a miluju tě jsem ho nechala taky říkat. ale tam to bylo stále dokola, až mi to vadilo. některý odstavce jsem radši ani nečetla. ale jinak s emi to líbilo fakt moc.
  Falkiru jsem taky dřív četla, ale už si bohužel nepamatuju nic :-( musím si osvěžit pamět, :-D :-!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..