Layout na blog – tématický/filmový/knižní

🙂 Dílnička na layouty je zase zde. Chtěla jsem dneska dodělat laye se všemi oblíbenými postavami z HP, ale ještě jedna, dvě mi zbývají..tak dodám už jenom tuto.
Moony, full moon is gone… Remus Lupin.
Náhled

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

26 komentáře “Layout na blog – tématický/filmový/knižní

 1. první, první první – jóóó

  Hele Blanch, ty ses nějak rozjela… koukám samé nové laye na blog… krása, paráda, co více dodat :-)))) a co takhle nějaký na web?

 2. Tanhle se mi moc líbí barevně.. Vlastně, všechny laye s postavami HP, které jsi teď přidala jsou moc hezky sladěné.. :0) Líbí, líbí..

 3. Sarah na web jsem už taky dávno přidala…ale už na canditu…přišel ti snad ten mail, ne?

  Silwen děkuji.

 4. tenhle se mi líbí ze všech nejvíc!!!!!! Ale i ty ostatní z HáPéčkama sou hezký, aaaaale tenhle mě přímo okouzlil!!! Blanch, jak to děláš????:)) Hele já nevím, jestli jsi to už někde nepísala, aaaaaale jak to bude s povídkou Zasoumraku krve? Dopíšeš jí někdy?:) Ptž sem sí jí včera eťe jednou přečetla a nějak se nemůžu dočkat pokráčka… :'(:'( nějak sem se do toho zamilovala…

 5. je to pěkné, ale nepřijde vám taky úžasné, jak remus ožužlává pernatý konec brku? se všemi těmi čmolíky? :D

 6. Pajikas všechno, co mám rozepsané, dopíšu….

  Nosici myslíš asi čmelíky, že? :))) Ten má asi od Siria z domů…(narážku pochopí asi jen někdo)…

 7. Já se na to asi vy….. Nenačte se mi záhlaví. TO je nádhera. Já doufala, že mi to zvedne náladu, když už mi nevyšla zkouška a ještě další jobovka se ukázala a ono nic. Dnešní den smazat, zapomenout a nikdy se k němu nevracet.

  Blanch, toho výlevu si nevšímej, já už prostě nevydržela

 8. Příště je v září a buď to dám, nebo letím z univerzity. To bude kruté léto. Ale mám plán. Krom víkendu se budu denně dvě hodiny učit 🙂

 9. Myslíš, že ho dodržíš?

  A cot o bylo za úředmět?

  Můj brácha dneska zase udělal státnice…

 10. Určitě to dodržím, protože chci vysokou udělat. Byl to můj sen a já ho nevzdám jen kvůli prázdninám. To bych si to dosmrti vyčítala. A byla to Makroekonomie – největší humus na světě.

  wow, tak to mu gratuluji. To se tak někdo má 🙂

 11. Tak an to já bych byla moc líná… vysoká rozhodně není mým snem, ale je nutná, je to spíš povinnost, nepřinutila bych se, protože by to nevycházelo z mého srdce…

  Jj..je z něj teď strojní inženýr 🙂 Pojedu mu na promoci…

 12. No, když už tam bojuji druhým rokem, tak to nezvdám. Možná loni, kdybych měla podobné problémy, ale to bych zase nebyla já. Bojuji do posledního dechu. Navíc, když se budu učit ty dvě hodiny denně, tak se naučím každou kapitolu tak dobře, že už by mě neměli mít na čem vyhodit. A pak si to budu pamatovat až ke státnicím, takže je to také plus.

  Jo, tak inženýr 🙂 Takové ambice zatím nemám. Můj cíl je Bc a pak se budu dlouho rozhodovat, zda mám jít na ty další dva roky nebo ne. Už jen protože s Tomášem zařizujeme byt a teď mi chybí dva roky studia a pak další dva? to bych musela pořád žít u našich, jinak mi na školu nebudou přispívat a to bych nechtěla. A pracovat a zároveň u toho studovat? To už bych ten náš vztah taky mohla ukončit. Pořád bych byla nervní, hádala bych se a Tomáše by to jednou omrzelo. Bude to těžké rozhodování. Mno, ale je to daleko, takže Lenko klid, zapluk ke světovce a nehysterči tu. :-))

 13. to bych asi taky nechtěla vzdát, ale asi bych furt věřila na náhodu a nepřinutila byhc se denně učit… 🙂

  Takže děláš bakaláře..

  Já taky půjdu jen na BC…navíc ten obor, na který chci, ani Mgr nebo jiný titul nemá 🙂

  Tak ať vám to s Tomem vyjde… 🙂

 14. No, za mého končení střední měl obor Malé, střední podniky jen bakaláře. A stejně, i kdybych byla rovnou na magisterském oboru, tak bych stejně musela udělat i bakalářskou zkoušku, takže by to vyšlo nastejno

 15. Přesně tak..teď žut o tak stejně má většina oborů na vysokých, jak jsem se v lednu dívala…

 16. jj a je to velká výhoda. Představa, že by to nebylo a já bych byla vyhozena třeba ve čtvrtém roce a nic bych z toho neměla mě děsila, když jsem přemýšlela o vysoké. Ať žijí bakalářské zkoušky 🙂

 17. rozhodně je…protože se třeba po třech letech rozhodneš, že chceš skončit.. a nebo už na začátku víš, že nechceš studovast celých pět let..

  Nebo kdyby ten obor zrušili, máš možnost aspoň dodělat bakaláře…taky si myslím, že je to výhodné…

  Musíš si do něj vlízt a nastavit si to stejně podle toho, jak je uvnitř…

 18. Ahoj máš super blog  jestli jsi chceš dopisovat jestli se chceš skamarádit s ňákou   holkou  ta koukni na můj blog na soutěže a na najdi jsi kámošku  

  Ahoj  simona

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..