Láska na první pohled

Tady vám přináším jen takové nasládlé romantické slash drabble. Abyste měli aspoň co číst 🙂 Na Acta est fabula se právě pracuje, možná to přidám už dnes..teda dnes ne, jelikož za deset minut už bude zítra :)) Uvidím, jak to vyjde…kdyžtak to tu budete mít zítra. A teď k drabble… žádný sexuální podtext, je to asi vhodné pro všechny. Je to taková drobnost…

Stál na rohu kupé, nervózně si okusoval své pěstěné nehty a hleděl přes sklo dveří na černovlasého kluka, jak osamoceně hledí z okna, kde už se začínalo smrákat. Byl tam tak sám, v létě přišel o své dva nejlepší přátele.
Upravil si svůj hábit, uhladil vlasy.. V očích se mu zalesklo. Zhluboka se nadechnul a vstoupil dovnitř.
Dva páry očí se do sebe vpily. Jedny tak zelené jako dva smaragdy, druhé chladně vyhlížející, ocelově šedé jako nebe před bouří.
Harry se zprudka postavil, z kapsy rychlostí světla vytasil hůlku. „Malfoyi?!“ zazněl hrubě. Dracovi zacukaly koutky. Dál hleděl hochovi do tváře a divoce mu přitom bušilo srdce.
„Co tu chceš, Malfoyi?!“ ozval se znovu hlas u okna.
Draco udělal dva kroky a přistoupil k Harrymu, který stále strnule stál, maje hůlku v pozoru. Blonďák nedbal na nebezpečí, na zlost, která se zračila v očích jeho odvěkého arcirivala. Přistoupil několik kroků blíže, až se nosem téměř dotýkal Harryho.
„Malf-..“
„Šššš..,“ položil mu ukazováček na rty a téměř nadpozemsky dodal, „věříš na lásku na první pohled?“
„Co-to?“
„No tak věříš, Pottere? Věříš?“ dorážel zvědavě Draco.
„Ne,“ odseknul nervózně chlapec s jizvou na čele.
„Tak se, sakra, podívej ještě jednou,“ blonďák uchopil pravou rukou Harryho bradu a políbil jej.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

24 komentáře “Láska na první pohled

 1. …Kurňa Blanch, já už nevím jak mám tvoje povídky komentovat, páč se musím furt opakovat….

  Je to hezký, i když ta pointa je gfakt docela ohrátá..

 2. NN, nikdo stejnou pointu, ať už ohranou, neumí napsat tak vznešeně jako Blanch… Fakt krásný!!!

 3. Je to naprosto nádherný, kouzelný, sladký a…Ááááchhhh! (asi už vážně magořím, už je to skoro dva měsíce, co jsem si nepřečetla žádnej román, tím to asi bude. No a samozřejmě zkouškovým.)

  Ale co to Blanch, s tebe se stává romantička? – Ne, že bysh si stěžovala, naopak, jsem ráda. :)))

 4. Blanch, prosím, piš občas taky něco jinýho než ten slash Harry- Draco. Vždyť je to pořád to samý, moc nových věcí se na tom už vymyslet nedá. Předpokládám, že mi na tohle odpovíš něco v tom stylu, že ses do slashe úplně zamilovala (jak už si psala mockrát) a v dohledné době nic jinýho psát nebudeš. Ale třeba se pletu a zase začneš psát povídky i na jiný témata.

  Díky moc

 5. Lebel možná trochu..ale jen ve slashi…klasickou het romantiku ode mě už nikdy nečekejte..jako samostatně :))

  Francis vystihla si to… už nebudu psát nic jinýho, dopíšu co mám…a končím s HP a příležitostně budu psát už jen slash 🙂 Budeš si muset najít někoho jiného ke čtení, mrzí mě, že jsem tě zklamala, ale je to holt život.

  Píšu totiž svoji fantasy povídku.

 6. :)))

  Draci tam nejsou, ale asi to možná bude něco v podobném stylu… už taky proto, že jsem si vymyslela vlastní jazyk, tzv. Sürrštinu 🙂

  Až dopíšu všechny HP, začnu to vydávat…stejně mám zatím jen jednu kapitolu.. a chci to už pak dávat rovnou na web, páč ty kapitoly jsou delší a tady bych je musela dělit.

 7. ako vzdy nemam slov………moc sa tesim az si precitam tvoju vlastnu poviedk urco bude supis….ako je vsetko…:o))))

 8. no…vážně by se měl podívat ještě jednou ; ) …doufám, že nám dáš adresu na ten web, kde to budeš vydávat…já, blsnch, prostě musim číst tvoje povídky…i když nebudou o harrym potterovi…možná, že tím spíš

 9. no…vážně by se měl podívat ještě jednou ; ) …doufám, že nám dáš adresu na ten web, kde to budeš vydávat…já, blanch, prostě musim číst tvoje povídky…i když nebudou o harrym potterovi…možná, že tím spíš

 10. tak u tohohle vůůbec nevadí když to znáte!! je to fakt super napsaný blanch njn jako vždy!!! ;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..