PUTOVNÍ POHLEDNICE

Putovní pohlednice…

Vážení A milí čtenáři, místní, kamarádi, občané, přátelé a spoluobčané J
Přicházíme k vám s novou „hrou,“ dá-li se to tak nazvat. Padl zde nápad, že bychom si posílali putovní pohlednici.
Hru začnu já osobně, jako první pošlu pohlednici osobě, kterou si určím, v tomto případě je tou osobou Lenka, a podepíšu se na ni, spolu s městem, kde žiji. Jejím úkolem pak bude se podepsat a také napsat, odkud pohlednici poslala, a zaslat pohlednici dál a tak to bude pokračovat dále a dále. Nevím, kolik se vás zúčastní, ale jednou doufám, že se „má“ pohlednice jednou vrátí i ke mně s vašimi podpisy. Na její počest ji pak nascanuji a vložím sem, abyste se mohli kouknout.
Pokud budete mít zájem, pro tuto příležitost jsem vytvořila zaheslovanou knihu, heslo dostanou jen ti, kteří se zúčastní hry, poněvadž v knize budou sdělovat svou pravou adresu, na kterou bude další adept zasílat naši pohlednici. Vždycky tam také musí onen človíček napsat, kdo právě onu pohlednici vlastní a komu ji bude posílat dál, aby mu mohl sdělit svou adresu. Nebo se nějak případně domluvit, komu pohlednici zašle. Kdokoliv, kdo by měl zájem, nechť vloží svůj email do komentářů, abych vám mohla zaslat heslo do knihy. Nechceme tam přece žádné vetřelce, když budeme sdělovat tak osobní informace.
Podmínkou je pohlednici pouze podepsat a napsat k přezdívce i město, kde žijete(pozor, žádná jména, ale přezdívky, které používáte zde na blogu, popř. na netu) a zaslat hned dál. Uvidíme, kolik se na ní pak nashromáždí podpisů a jaká místa pohlednice navštívila. Nemyslíte, že to je zajímavý nápad?
Vzhůru do toho. Pokusím se pohlednici co nejdříve zaslat.
Zde je „naše“ kniha.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

102 komentáře “PUTOVNÍ POHLEDNICE

 1. Tak jo,je to od začátku skvělej nápad,takže nejsem proti.Můj e-mail je nahoře(heather1@seznam.cz).Jen jedna inteligentní otázka:Až budeme zveřejňovat tu adresu,můžeme tam dát pravé jméno,že jo?:)))

 2. Heat tak určitě, jak jinak bychom to asi posílali dál? Kdybys dala jiné, nemuselo by ti to přijít.

 3. pozor, ale bude to velká pohlednice..třeba poputuje do mnoha míst, potřebujeme hodně místa 🙂

 4. Proč sem tam asi dala ty smajly?:)))Hmm….velká pohlednice=velká obálka…to nic,to jenom nahlas přemýšlím:))))

 5. já tam zapomněla dát smajly 🙂 Taky jsem to nemyslela vážně 🙂 Neboj se, pochopila jsem..ale v té rychlosti ani neumím psát 🙂

  No, zase žádná A4 to nebude 🙂

 6. Zatím tam tu adresu nedávej, ještě jsem to neposlala :)) Pak to bude posílat Lenka a uvidíme, komu to pošle ona, ale mohla by tvé adresy využít, když už si ji tam tak hezky naservírovala 🙂

 7. Blanch:co můžeš udělat dnes,neodkládej na zítra:))))S mou pamětí bych tam tu adresu nemusela dát vůbec:))))

 8. čusík, sem tu teprv podruhý, četla sem tu jednu kapitolu a zaujalo mě to, líbí se mi, jen ještě otázku: když jsem sem ted dala ten mail, tak dostanu heslo do té knihy?a tam sou další kapitoly? odepište co nejdřív, please

 9. Teda lidi, vás je.. ale prosím, nepište tam zatím adresy, ještě se nezačalo..a  byl by v tom zmatek

 10. Chápu to dobře že Blanch každému pošle heslo nebo ten komu pošle heslo pošle to heslo dalšímu?

 11. Pokud bych mohla prosit, lidičky, kdož jste dobré vůle, já tu už moc nebývám a nestíhám rozesílat heslo. Kdo by byl tak hodný, mohl by ho rozesílat dál těm, kdož o něj opravdu sotjí?

 12. Hele..velkej papír.. obálku na A3 bych vyrobila leda slepováním několika papírů :)) a kdo by to pak rval do schránky? To by mi ani neodeslali.

 13. Ty máš problémy….obálku přeložíš,vhodíš do schránky nebo(moje oblíbená varianta)pošleš poštovního holuba.No nejsem geniální:)))))

 14. Koho to napadlo? Ten nápad je vážně dobrý. Rozhodně to má dokonce i větší logiku, než moje nápady v poslední době. Smím se zůčastnit?

 15. Tofiam mě, ale zásluhou Lenky..nějak jsme se bavily o dopisech a najednou mi přišlo, že bychom to mohli udělat ve velkém ..jasě, že můžeš..od tebe to bude čest, Tofiam. Poslyš, ty máš  nové stránky? Páč se mi nový fan moc nezamlouvá a nerada bych přišla o tvé povídky! Jdu se mrknout :))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..