Kdo z českých herců do HP?

Tak, abyste se nenudili, mám tu pro vás další diskusi, tentokrát na určené téma. Jelikož jsem toto téma kdysi zadala i na hp.cz, tak proč se nezeptat i vás?

Koho z českých herců byste nasadili na role z HP, kdyby se točil v ČR?
Vím, že tu nemáme příliš velký výběr na dětské role, ale tak něco se snad najde.
Třeba, přestože nemám ráda Vojtěcha Kotka, tak by se mi asi vzhledově nejvíc hodil na Harryho. Tmavé vlasy má, daly by se mu zelené kontaktní čočky a když u je to jeho dablér..
Brumbál by byl pro mě pan Lukavský, se svým uklidňujícím hlasem(ale nejsem si jistá, zda žije).
Lupin, co já vím..David Prachař? Lukáš Vaculík? Ten spíš.
Sirius Black.. no, třeba takový Pomeje vypadal dobře v Andělské tváři.
McGonagallová – Květa Fialová :))
Loony …Lenka Váchová z Ordinace, nevím, jaxe jmenuje ta herečka.. nebo ta kamarádka Martina, ta blonďatá..jak se jmenovala..Stela?
Ginny by mohla být ta holka, co utekla z děcáku, ta zrzavá, taky z Ordinace, co přišla za Petrovou.. hehe, teď sem an sebe práskla, že se na to dívám, co? :))
Voldík – Přeučil :)))
Prýtová – Konvalinková
Samozřejmě tyhle všechny herce jemnuji v představě kostýmů a nalíčení, jak by asi vypadali v konečné verzi 🙂
Snape – koho na Snapea.. to fakt nevím, Trojana? Eh…to ani ne.. nevím..Langmajer
No, každopádně.. navrhujte, pište, představujte si.. to jsou jen návrhy, koho byste navrhli vy? :))

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

75 komentáře “Kdo z českých herců do HP?

 1. jé já mám první komentář!!! to se mi v životě nestalo ale ted k otázce.:tak to teda vubec nevim,já se totiž na česky serialy moc nedivam,jenom tak na rodinny pouta a tam z těch asi nikdo,ale s tim kotkem souhlasim

 2. Na Snapea bych dala asi Oldu Kaisera…..to je asi blbost

  Na McGonagallovou asi Jiráskovou

  Co takovej Korn s blonďatou parukou jako Lucius?

  To jsou asi blbý návrhy… :)))

 3. Jé to je docela dost těžké, ale na Snapea bych spíš dala Pomejeho. To je horor, já vůbec neznám naše herce. No, na Rona v jedenácti bych dala toho malý klučinu co hrál v Ulici a v Rafťácích. Jinak Kotka bych opravdu nechtěla, hnusí se mi.

 4. Tak s Ginny s tebou plně souhlasím….a Snape?Trojan???Heh…:)

  Black….no,ruku do ohně nedávám,ale mohl by to bejt…hmm,tak nebude,ten není Čech….no …nevím

  Brumbál-Martin Gurbaľ….sorry,je to Slovák,ale žije v Česku a to se počítá,ne?

  Lupin-kdyby se trošku upravil,tak David Viktora.Jsou oba takoví dobráčtí

  McGonagallová-Veronika Forejtová

  Lenka….netuším

  Volda-taky nic:)

  Prýtová-Renáta Klemensová

  Snape-tady si jsem stoprocentně jistá.Igor Vejsada

  Jo,když už jsme u toho,Voldemort-Jan Fišar

 5. Heat tak ten mi napadl během vteřiny. Páč je to taky jedinej herec (no pokud se to tak dá říct), kterýho znám.

 6. Já bych na Siriuse dala Langmajera, ten je super a Snapea by mohl hrát Vašut, nebo ten by mohl hrát taky Voldiho a jinak si zrovna nevzponínám na jména x)

 7. jo hele tak mě napadá co takovej ten jak hraje v rodinnejch poutech staryho rubeše.nemohl by to byt brumbál?,on taky má takovej ten vyraz

 8. Ale je ideální…..hákovitej nos,sice žádný vlasy,ale to se nalepí:)je strašně ohebnej…:)

 9. Ne,já teď myslela na něco jiného.:)Abys mě dobře pochopila,na jistou jeho jinou roli:)Ohebnej jako…no,ja nevim jako co:)ale kdybys ho viděla v akci:)

 10. já Langmajera asi ne, má hnědé oči a na hnědé oči moc kontaktní čočky nejdou..měl by je furt dohněda a Lupin má světlé oči.. 🙂

 11. Škoda že Klára Košková z naší třídy neni celebrita, ta by se totiš na Střelenku hodila přímo dokonale!!! Když pominu to, že se hrozně moc maluje a je zblázněná do Tokio Hotel, což se odráží i v jejím oblečení tak je moje přesná představa Lenky. hubená, špinavá bloncka, oči jako tenisový míčky…

 12. julko žejo, já taky..jsem to tam myslím psala. Langmajer umí dělat krásné xichty, které se hodí na Snapíka 🙂

 13. já bych dala Rodena jako Voldemorta, ten vždycky hrál takový hnusáky a je v tom dobrej 🙂

  Langmajera si nedovedu předtavit s černými vlasy jako Snapíka,  jsem ted zvyklá z ordinace na ten jeho blond melír tak nevím.

 14. Roden mě nenapadl, vidíš to? Taky by s ena něj hodil 🙂 Ale furt v něm vidím Přeučila :))

  i ten melír byl zezačátku šok, než jsem si zvykla 🙂

 15. jo tak nějak já si ho furt pamatuju z filmu copak je to za vojáka, tam byl pěkný ucho :))) a pak ten melír to byl děs ale zvykla jsem si.

 16. jo Přeučil jako kdo Snape nebo Voldemort?  jako pán zla by byl výbornej 🙂

  jinak nevíš jak se jmenuje ten herec co mluví Snapea? mluvil taky Toma Kranicha v Kobře 11 a Armanda Mendozu v Ošklivce Betty ale pořád nemůžu přijít na to kdo to je? vrtá mi to lavou už dlouho. on ho mluví vážně výborně i když je Alan dobrej herec, tomu hlasu se jeho originál nevyrovná. v podání toho herce je to úlisnější a arogantnější a já nevím co jěště prostě bezvadný :))))

 17. Voldemort je jasnej Přeučil!!! :D

  Jo a Janžurka jakožto Trelawneyová je taky good!! :)) A Dana Morávková by mohla bejt dost dobrá Belatrix 😉 atd… :)) jestli chcete, tak vám ještě něco vymyslim.. 😉 :))

 18. ivik.bublik: Snapea mluví Aleš Procházka. Hraje taky v Ordinaci – bývalýho manžela Gity Petrové. Takže vzhledově by se asi moc nehodil 🙂

  Jinak na Lupina by nebyl špatnej Prachař, akorát mu ostříhat ty kudrlinky :))

  Na Voldemorta by se mi líbil ten Roden, přece jen Ralph taky není nijak starej.

  Jinak mě nikdo zatím nenapadá 🙂

 19. jo vlastně jo když o tom tak přemejšlím tak jsem ten hlas pořád někde slyšela. děkuji Geri 🙂 to by mě nenapadlo 🙂

  no to je fakt

 20. Trojan???!!!cože???tyyy….ne….ale trojan je muj voblibenec…ja se v hercích moc nevyznám(v českých)

 21. A ještě mi napadl na Lockharta Filip Blažek v době, kdy měl to své dlouhé háro. A na Jamese asi Tomáš Krejčíř (nemám ho ráda, ale sedne mi tam)

 22. Trojan byl jen vzhledově návrh 🙂 Spíš bych ho dala na Siriuse :))

  Lenko :))) ty yo..úplně ho vidím :))))

  Ta Janžurka je taky dobrý návrh :)))

  Harryho by mohl taky hrát ten kluk z Macha  šEBESTOVÉ.. A gINNY TA holka :)) Ale zase to není Harry jako z knížky..má mít černé vlasy a zelené oči..

 23. A vím, že když  jsem o tom přemýšlela, tak mi napadlo tolik jmen, ale teď mám prostě vokno – přesněji windows 95

 24. Ja bych na stopro dala na Voldyho Rodena, ten je úžasně odpudivej. Na dvojčata Weasleyovi bych dala Mádla a u Lupina by se mi taky líbil Prachař….

 25. Prachař mě taky napadl jako první, i tehdy na hp.cz..ale kdyžtak nad tím uvažuji..Vaculík by se vzhledově taky hodil..

 26. heh…jak to taday tak pročítám, narazila jsem na jméno Oldřica Kaisera!! – v 2. komentáři bylo napsáno, že by ho dotyčná obsadila do role Snapea! mě by se ale mnohem víc hodil do role Bartyho Skrka mladšího- no uznejte-viděli jste někdy někdo Kaiserovu Ještěrku?!!! :))) přesná imitace jeho úst!! co myslíte?! mm?

 27. ne víte kdo by se hodil na Snapea? teď mě to napadlo, je totiž strašně podobný Alanovi Rickmannovi – Miroslav Donutil :)))

 28. cože? Tak to mu teda není podobný vůbec :)) Probůh.. Mám Donutila ráda, ale s Rickmanem se nedá srovnávat :)))

 29. Abych pravdu řekla, taxe mi nezdá ani na jednom obrázku ani z poloviny podobný… mimochodem, to jsou fotky z mládí, teď vypadá ještě jinak..

 30. já vím, byl to jen nápad, moc herců na Snapea u nás není, nenapadá mě nikdo kdo by měl takový frňák :)))) ale i přes ten nos je Alan moc pěknej chlap, nebo alespoň byl když byl tak kolem 40, ale teď už je to trochu přezrálé ovoce aby po něm toužily ženské :))) už může hrát jen charakterní role a ne don chuany 🙂

 31. tak víš, jak to je..někomu se zdá, někomu nezdá..mně teda nepřijde ani zdesetiny podobný, ale jako herce ho mám strašně ráda. A za mlada to byl fešák.

  Alan je nádhernej chlap! 🙂

 32. byl, je a bude :))))) tedy hlavně BYL :)))))))) když jsem viděla některé scény z jeho filmů:)) úplně jsem slintala

  nějak nemůžu najít nikoho, kdo má alespoň jeden film kde hraje. jediné co mám v záloze je Dogma. ale ostatní : Rozuma cit, Rasputin, Temný pžístav …. to nemá nikdo a jsou to dost staré flmy, v půjčovně je  asi těžko budou mít :(((

 33. Musím se k vám dámy připojit. Alan je naprosto boží. Přiznávám, že se mi líbí hlavně v mladším provedení :)) ale úplně ho žeru v právě v Rozumu a citu a tam má už pade. Ale pořád má něco do sebe.

  ivik.bublik: jj, Temný přístav bych taky chtěla vidět. Nebo Neobvyklé dobrodružství

 34. iviku já mám Láska nebeská a samozřejmě HP..

  na viedu budu mít zřejmě někde Smrtonostnou past a Robina Hooda..ale nejsem si tím jistá.

  Alan má obrovské charisma, mně se líbí i teď 🙂

 35. jj, mě se taky Alan pořád líbí. Už se těším na Snowcake. Vypadá tam moc dobře.

  Já se snažím shánět filmy na DVD. Pár se mi jich už podařilo sehnat, ale některý jsou dost nedostupný. Škoda

 36. Teď mám akorát drobnej problém. Mám tři filmy v počítači a nemám vypalovačku na DVD-čka :)))

  Budu to muset nějak vykoumat přes kámošku 🙂

 37. já to taky většinou sháním všechno přes dvd, přece jenom, videokazetu jen tak zadarmo neseženeš, dvd se jenom vypálí a sežene snadněji

 38. jo Láska nebezká je taky pěknej film, to vlastně mám taky. ala asi nejvíc bych ho chtěla vidět práve v Rasputinovi. a to je dost starej film. sice tam vypadá jako čert, ale ty jeho herecké výkony stojí za to :))) on je prostě PAN HEREC a to mu nikod nevezme je, prostě úžasnej.

  ano v mladším vydání vypadal lépe, ale co bychom chtěli, teď  mu je 60, jak asi budeme vypadam my v jeho letech :)) staré vysušené tresky :)))))

 39. ivik.bublik: souhlasím, že na svá léta vypadá super. Kéž by tak vypadal každý, že? Rasputina mám na vidokazetě, v dost nekvalitní nahrávce z Markízy. Chtěla jsem to prostě vidět. A musím říct, podle mého názoru, že nehrát tam Alan, tak to za moc nestojí. jeho výkon tam, je excelentní a film hodně pozvednul. Taky se mi líbil v galaxy Quest. Vypadal dobře i se silikonem na hlavě :)))

 40. No..pro mě je pan herec Gary Oldman a Alan je až po něm :)))

  Galaxy Quest je tak perfektní blbina :)) Tu bych chtěla :))))

 41. jj, Galaxy Quest je dobrej, nedávno jsem se na to znovu dívala. Ale musím říct, že právě touhle rolí v mých očích neuvěřitelně stoupnul. Je to charakterní herec, ale umí si ze sebe i dělat legraci. Takových lidí si fakt vážím.

  Garyho jsem viděla v několika filmech a líbil se mi. Chtěla bych docela vidět Leona. Teď jsem o něm četla v Premiere a zaujalo mě to 🙂

 42. Já taky.. a přesně takový je právě i Oldman :))

  Za Leona měl dostat Oskara…zahrál to famózně..

 43. jo galaxy quest to byla dobrá kravina :))) ta jeho hlava na tom všem byla si nejvtipnější :))) u Greptrovova kladiva

 44. ivik: dovolila bych si malou opravu (i když je to jedno) – u Grabtharova kladiva :)))

  Líbilo se mi, jak k té šarádě měli všichni odpor (až na kapitána), ale chodil s tím silikonem na hlavě i doma :))

 45. já bych se zase pořád dokola mohla dívat na Rozum a cit. Alan je tam hrozně pěknej. Omlouvám se, že se tady tak rozplývám, ale nemůžu si pomoct :)))) A ten jeho super hlas k tomu, no já už nemůžu ani mluvit (psát) :))))

 46. hlas má taky pěknej ale mě se spíš líbí  dabovaný :))) rozum a cit bych strašně ráda viděla. koukala jsem na AR stránky a tam je spousta fotek, je tam táááák sexi :)))) jéžiš ted se zase rozplývám já :))))

 47. ooo, spřízněná duše :)) je fakt, že i když má super hlas, někdy mu je špatně rozumnět :))

  jj, je tam sexy a jak. Nejlepší je na začátku, jak zírá na Mariannu hrající a zpívající.

  Nebo se můžeš na AR webu kouknout na video The Verve – Bittersweet Symphony, je to celé z Rozumu a citu :))

 48. to už mám taky zkouknutý je to moc hezký :)))) nejradši mám ten videoklip jak tam je ta melodie z lásky nebeský, nevim jak se to jmenuje ale je to bomba :))) taková romantika až se ti chce z toho brečet :)))) prostě slaďák :)))

 49. Čau holky, mě tak napadlo,že jedinej kdo by mohl u nás hrát Severuse je bohužel už na onom světě.A byl to Boris Rosner -omluvte mě-zapoměla jsem kde najdu přehlasované o.

 50. Harry Potter…….Jiří  Mádl

  Hermione Granger…Sandra Nesvačilová

  Snape……Jiří Langmajer

  Lupin……….Marek Vašut

  Lenka Střelenka……….Eva Vejmělková(zamlada)

  Giny……Marie Doleželová

  Prof.Prýtová…..Naděžda Konvalinková

  Postavy jako je např.Ron,Malfoy,Sirius jsou nenahraditelné!

  Herci,kteří je hrajou jsou nenahraditelní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..