Kdo vaří Voldíkovi žvanec?

🙂 Tak mám pro vás další anketu… hlasujte :)))

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

59 komentáře “Kdo vaří Voldíkovi žvanec?

 1. :-)))))

  Fajn, musím říct, že jsem váhala.

  Ale nakonec přece jen…  asi chodí mezi mudly. Tam si dá dobrej dlabanec, zabije všechny v restauraci a sešle crucio na kuchaře a pak pokojně odejde pěkně natlásklej :-))))

 2. Jaj, tak to je zapeklitá otázka… Myslím,že na to mají něco jako manufakturu. Voldy někoho umučí, McNair toho ubožáka naporcuje, Severus okoření, Červíček uvaří (popřípadě provede jinou tepelnou úpravu) a Bella přinese na stůl. Jednotlivé úkoly si mohou smrtijedi vymněňovat… Ehm, dobrou chuť Voldíku :-D.

 3. Nabídek bylo fakt hodně, ale musela jsem hlásnout pro pí. Weasleyovou…ale Snape, nebo ta mudlovská jídelna…to je taky dost pravděpodobný :o)

 4. tak já dala, že si Voldy vaří sám… prostě je to nezávislej čaroděj a nerad by se přiotrávil cizím jídlem, a taky důvěřuje jen sám sobě a svému kuchařskému umění… 🙂

 5. Jo! Voldy pravidelně sleduje kurzy vaření. Možná se dívá na Jamieho olivera! Určitě ano!!!

 6. SIRa Jamieho Olivera! A to taky připadá v úvahu – lord a sir :-D

  Vysvětlivka: královna Alžběta II. ho povýšila do šlechtického stavu ;-)

 7. Tentokrát zde není možnost, ke které bych se mohla přiklonit. Já si myslím, že Voldemort teplou stravu nevede, vidím to spíš na nějakou speciální hadí dietu (ačkoli takto je k podivu, že je Červíček stále mezi živými). No tak jo – v tom případě hlásnu pro Naginiho, ten je jistě mistr na tento typ potravy.

 8. vypadlo mi P… to není chyba 🙂 chyba by byla, kdybych napsala mislíš :)) no jo..já vím, o koho jde, neboj :)))

 9. ME já jsem to tak taky brala :)))

  iviku napsala bych třeba do penny marketu, ale ony chodí samy ke mně 🙂

 10. no, rozhodování bylo těžké, ale bezmezná láska a oddanost k Severusovi vyhrála *chtěla bych vidět jeho výraz, kdyby si to četl :o)* ale dost jsem váhala ještě mezi Molly a Červíčkem, je to fakt :o)

 11. Váhám, váhám…

  Řekla bych ale, že Červíček. Tak nějak mi k tomu postu Voldyho dvorního kuchtíka sedí.:)

 12. opravdu jsem velmi váhala mezi mnoholičným lektvarem a severusem.. ale když je ten severus dvojí agent, proč by nemohl být i hm…. kuchařka? ^^

 13. uáááááá!!! Takhle zkomolit mou přezdívku! uááááááááá! Blanch, buď ráda, že jsem milosrdný a že sebe neudělám Daisy!! :-D

  Thomson je značka televizí! Brrrrrrrr….. :-D

 14. Ták a jsem 6 člověk, terý hlasoval pro: "Chodí na dlabanec k Malfoyům…" =) Ale jinak myslím, že Voldemort jíst nepotřebuje, aspoň já si toho Rowly Voldemorta neumím představit jak jí, třeba ještě s brinďákem kolem krku… =) Ne, Mistr prostě nejí… =)

 15. Thome na Daisy nemáš, ta u mě byla už aspoň desetkrát…

  No promiň..vypadlo mi jedno písmeno..moji přezdívku pořád někdo komolí..zvykej si, svěř není peříčko :-P :)))

  Já mám třeba televizi Watson :)))  A Holmes nic nenamítá :)) Emma taky nic neříkala 🙂

  Maio drží tukožroutskou dietu, viď? 🙂

 16. Nef o něco tě poprosím…neměla bys k tomu svému obrázku ještě nějaký? Ten jeden, cos mi poslala..je do toho laye docela málo, bylo by to prázdné…

 17. Jednoznačně Snape. Kuchařská čepice, zástěra a medajle za nejlešpí bramboračku- nádherně to k němu pasuje :))

 18. No já teda dala možnost, že si vaří sám. Když to umí "Kluci v akci", proč by to neuměl Voldy, že? :-)))) Přece se nenechá zahanbit. Určo mu to s vařečkou jde lépe jak s hůlkou :-)) Ale to mudlovské meničko tak není špatné :-P

 19. "Jestli ze mně ještě někdo udělá kuchařku, tak ho vykuchám zaživa!!!

  A do stravování mého Pána vám sakra nic není!!!"

  – Severus Snape…

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  Ba ne, nikytu :o)

 20. Kdo se tě prosil, můj mazlíčku, abys tu mluvil za mě? Ty se tu takto za mými zády paktuješ s mudlovskou chátrou?

  Cruciatus tě nemine…

 21. hehe, tak já hlasuju pro špicu!!! Voldík má určitě rád vegetariánskou nebo nějakou nemasitou. Je přece už od narození vegetarián ne? :D

 22. "Kdo se tě prosil, můj mazlíčku, abys tu mluvil za mě? Ty se tu takto za mými zády paktuješ s mudlovskou chátrou?

  Cruciatus tě nemine…"

  "Ne, ani v nejmenším se s nimy nepaktuju" odsekl Snape vztekle svému Pánovi a tvářil se přitom nanejvíš dotčeně a uraženě.

  Lord Voldemort si ho chvíli upřeně měřil, ale nakonec jen řekl:

  "No dobrá, že jseš můj nejvěrnější služebník, tak ti to protentokrát prominu." Snape nepatrně přikývl, že jeho slova bere na vědomí. "Ale příště laskavě nemluv za mně. Dostaneš ode mně jiný úkol, než dělat mýho mluvčího."

  "Ano, pane."

  Voldemort si promnul bradu. Přešel místnost a posadil se do křesla u krbu. "Mohl bys mi uvařit něco k jídlu. Bella je úplně nemožná. Nejspíš jí ten Azkaban vážně poškodil mozek, protože jinak by ji její manžel dávno…"

  Snape už ho však neposlouchal. Dlaně sevřel v pěst a zavřel oči v pekelném soustředění uzavřít svou mysl. Když se však mimoděk jeho myšlenky zatoulali k tomu zatracenému mudlovskému blogu, tak v duchu zaúpěl. Z nejedné mudlovské domácnosti se ozval hurónský smích. Tak přece jen je Snape Kuchařkou!!!

  .

  .

  .

  nikytu

 23. "Snape! Ty všiváku!" zařvala vztekle Bellatrix. Celá se vzteky třásla a z hůlky, jež křečovitě svírala v ruce, vylétlo několik jisker. "Radši mi ani nechoď na oči!" Zuřila, běsnila. Jak jí to jen mohl udělat? Jak jen jí mohl připravit o veškeré zásluhy Pánovi Zla…

  Náhle se dveře do ložnice otevřely a nestál v nich nikdo jiný než…

  "Volalas mně Bello, nebo trpíš ehm… samomluvou?" otázal se jízlivě Severus Snape a změřil si běsnící smrtijedku škodolibým pohledem.

  "Ty… Ty…" Belatrix nedokázala najít slov. Zuřila.

  Snape se pousmál, nebo spíše ušklíbl, a vstoupil do místnosti. Dveře se za ním samy zabouchly.

  "Jestli máš něco na srdci, tak to vyklop." přerušil její projev a bavil se tím, jak se marně snaží ovládnout svůj vztek a potlačit nutkání se po něm vrhnout. "Nehodlám s tebou ztrácet svůj drahocený čas…"

  Belatrix se z hrdla vydral jakýsi artikulovaný zvuk, který by se dal za křik považovat jen s notnou dávkou fantazie.

  "Obávám se, že jsem ti špatně rozumněl, Bello. Mohla bys mi to ehm… říct srozumitelněji?" řekl jí Snape jízlivě a obzvláště velký důraz kladl na poslední dvě slova.

  "Jak jsi mně mohl připravit o všechny mé zásluhy Pánovi Zla? Ty jeden mizernej…" Snape se ušklíbl. Očividně se nad celou situací bavil. "…Já jsem jeho nejvěrnější!"

  "Ano, to už jsem slyšel aspoň milionkrát" pronesl Snape znuděně. "Jestli je to všechno, cos mi chtěla říct, tak já zase půjdu." Otočil se, jakyby se chystal odejít.

  "Patnáct let pro něj trčím v Azkabanu! Na ministerstvu jsem pro něj bojovala…"

  "A pěkně jsi to tam i zpackala." pronesl tiše Snape, ale Bella to buď přeslechla nebo ignorovala a dál pokračovala ve svém výlevu, který Snape pouštěl jedním uchem dovnitř a druhým ven.

  "…A teď už nemůžu dělat ani to poslední! Už mně nenechá ani vařit!"

  "Jaká škoda" pronesl Snape sarkasticky a při vzpomínce na její poslední ehm… moučník se znechuceně ušklíbl. Chtěl ještě něco dodat, jenže je vyrušil výkřik…

  "Snape!" ozval se zezdola hlas, který nepochybně patřil Voldemortovi. Oba ztuhli na místě. Bellatrix se na Snape naposledy nenávistně podívala a pak se k němu otočila zády. Třeba se nakonec ještě rozbrečí, pomyslel si Snape a poté přešel ke dveřím. Ve chvíli, kdy je otevřel, Voldemort zavřeštěl:

  "Tak, kdy už bude ten moučník, šéfkuchařko?!"

  Snapovi se za zády ozval vzlyk, ale nevěnoval tomu pozornost. Místo toho vyšel z místnosti a Bellu tam zanechal, ať si tam dál vřeští. Vztekle však svraštil čelo a jeho obočí vytvořilo vodorovnou linii. "Jestli mně ještě jednou nazve šéfkuchařkou, tak se přidám k Potterovi a zničím všechny jeho zbývající viteály!" pomyslel si v duchu a vydal se dolů po chodech ke kuchyni…

 24. :))) Chudinka Bella…

  Taky jsem uvažovala nad tím, že bych celý tenhle nápad s vařením zparodovala..napadlo mě to už když jsem vymyslela tu anketu :)))

 25. Musím říct,že mě ty odpovědi pobavili.

  Bella se mi zdá nejpravděpodobnější. Ale dala jsem,že se chodí nadlabat do Bradavic :o)))

 26. Já myslím, že Červíček, protože jak je to tam napsané: Kdyby nevařil, tak by už dávno natáhnul bačkory, bo by byl k ničemu :-D

 27. Ne ne! Vaří mu Severus!!! Bella byla degradovaná!

  :o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 28. Musím říct, že tahle otázka a především odpovědi mě pobavilo. Já hlasovala pro Seva, jelikož si myslím, že v kuchyni musí bejt prostě roztomilej :D

 29. Já si nemohla odpustit představu Voldieho, jak si uvazuje přes hábit zástěrku s kytičkami,vesele si prozpěvuje a přitom zapíná televizi s pořadem "Kluci v akci".

 30. Já myslím, že už ani moc jíst nepotřebuje.

  Vždyť je už všema těma transformacema dočista zhadovaný.

  Řekla bych, že už do sebe pere jenom nějaké speciální posilující lektvary, nebo mu stačí vraždička a je duševně zasycenej.

 31. Mno, já si myslim, že se chodí nadlábnout k Malfoyům, ale tak jednou za rok na vánoční večeři. :-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..