Kdo je nasraný, nechť zdvihne ploutvi

Nevím, jestli jsem víc naštvaná nebo se musím smát.
Včera jsem všimla nových „úžasných“ změn na blogu.cz a už začala klít. Řekla jsem si: „Dneska se nebudu rozčilovat, nechám to na zítra…“ To bylo asi tím úplňkem.
Hned jsem vlítla k chudáku Krutomluvovi a ptala se, kde soudruzi z NDR udělali chybu.
Soudruzi totiž tak vylepšovali, až to celé zničili jako nerozbitné skleničky a lžičky do kávy 😀
Žádné sraní, mladá paní.

Neberte tento článek příliš vážně :), já vím, že se blog.cz snažil. Jen jsem si musela trochu rýpnout.
Víte, jak to bývá, dobrý skutek je vždy po zásluze potrestán.
Děkuji Merlinovi za to, že jsem se s tvorbou dávno přesunula na web, protože kdyby ji tohle potkalo tady, asi bych zopakovala činy v Hirošimě a Nagasaki.
Užíváte si nových změn? Kdy v komentářích jsou smajlíci a naprosto zbytečně srolované komentáře? Stejně tak naprosto zbytečné „reakce na komentáře“? Super, o tom jsem celou dobu snila. Možná bych to víc ocenila, kdyby ty komentáře opravdu navazovaly na ty a ty reakce.
A co teprve krásně viditelné lišty perexů. Ach, září mi očička. Dneska se budu mazlit se svým monitorem, protože tak krásně do očí bijící lištu jsem vždycky chtěla.
Nejvíc in však ze všech těch novot jsou mé prázdné rubriky. Jsem frajerka. Mám blog čtyři roky a přitom v rubrikách nemám žádné články. Říkáte si, jak jsem tak dlouho s blogem, na kterém prakticky nic není, vydržela? Taky se obdivuju.
Za těch několik let se u mě nastřádalo zhruba sedm set článků. No, teď si je hledejte jak chcete, já hru na schovávanou hrála naposledy tak před deseti lety, už mám na to asi „staré“ kosti a nějak mě to neláká. Ale třeba se pletu a moje rubriky mi jen chtějí zpříjemnit den novou hrou o to kdo s koho.
Vidina sedmi seti nezařazených článků mi přivádí nauzea. Rubriky vzaly roha a čekají, že jebudu hledat. Třeba mi je časem najde nějaký z adminů, schválně budu čekat, co zase vykouzlí.
Jinak pokud byste to nevěděli, tak článek vydaný 8. 4. 2009 byl vydaný před dvěma dny! Pozor: před dvěma dny! A kdybyste si to neuměli spočítat jako já(protože já měla stejně vždycky problémy s počty), tak vám to prozradí blog. Nemusíte se strachovat.
Máte rádi reklamu? A co takhle dvě reklamy? Jednu vtíravou, která nás otravuje už nějakou dobu, čas od času nám všem rozhodí vzhledy, občas se vetře pod článek. A tu druhou lstivě schovanou pod Související odkazy jinam, které spolu souvisely asi jako Hatatitla s neviditelným pláštěm Harryho Pottera.
Když píšete komentář, dejte si velký pozor, kam ho píšete, abyste ho náhodou nenapsali do pole email, protože pak by se nemusel odeslat. Pozorně si prohlédněte formulář. A všimněte si upozornění: Sem napište komentář.
A běda vám, jestli to zkusíte někam jinam. Trest vás nemine.
Co se týče anket, které jsou tak rozhašené, že se v nich ani Kira nevyzná, je velmi důležité vědět, že 18 hlasů tvoří 9,2% z celku. A kdo tomu nevěří, ať si trhne kopejtkem, protože to je velmi důležité vědět.
Pokud se z nějakého podivného popudu nakonec přes to všechno rozhodnete napsat komentář, dejte si pozor na permoníky. Schovají vám ho, i když ho odešlete. Možná, když je praštíte kyjem po hlavě a obnovíte stránku, usmějí se na vás a obsah vašeho komentáře vám odhalí.
A já myslela, že apríla bylo prvního dubna. No, admini mají rozhodně zvláštní smysl pro humor :).
Největší srandou na tom ale je, jak se na srdci blogu chlubí novými změnami a uživatelé jim naprosto odrovnali anketu. No jen se podívejte sami – Kocourkov hadra 😀

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

76 komentáře “Kdo je nasraný, nechť zdvihne ploutvi

 1. Veľmi úsmevný článok :D. Kiež by som to aj ja tak vedela :D. Pravda, všetci píšu podobné článočky a petície za starý blog, no niekto to vzal… s humorom :D. A niekto zasa akurát tak pomýšľa na rituálnu samovraždu (viď ja :).

 2. ty jsi jedna z těch šťastných, které to zřejmě nedělá na blogu bordel.
  Já jsem asi vyvoelná, protože můj blog to odkáče pokaždé, když se něco na blogu mění.

  Plno f-cí mi přijde jako pro "blbečky" s prominutím, jako by z nás dělali analfabety a jsou vyloženě jen pro okrasu, nesplňují nějakou vyšší f-ci a ty, které tu f-ci splňují a byly by za normálních okolností vítány, jsou celé zmrvené.

 3. Rebelko, komentář č. 4 patřil tobě 🙂

  [2]: No jo, já zase tak naštvaná nejsem, spíš z toho mám víceméně srandu. A je i sranda hledět na nasrané lidi :DDD
  Tvůj článek mě náhodou taky rozesmál :D

  [3]: Ráda tě "vidím" po dlouhé době :DD
  Ty změny jsou..řekněme..velmi rozpačité.

  Já pouze stále čekám, jestli mi vrátí ty články do rubrik nebo to snad nedej bože budu muset udělat sama, to abych nešla spát.

 4. Ale tak zase na druhou stranu ta změna galerie se vcelku povedla, až na to, že mi můj design hyzdí výrazně modrý obrázky galerií.

 5. Jo, ta galerie se mi taky docela líbí. Řekla bych, že i smajlíci v komentářích jsou fajn, ale tím jsem asi tak skončila.
  Zbytek je buď zbytečný nebo jen horší.

  Nejvíc mě spíš štve, jak je teď všechno tak nepřehledné, rozházené a rozhašené. Nedá se v tom vyznat.

  já ke Krutovi už taky nemám důvod chodit, zklamal mě.

  Tak tady není co hledat, takže se ani není čemu divit :D

 6. Ja zdvíham plutvu na znak toho, že aj mne sa páči tá nová galéria. Ale inak sa mi nepáči nič a vraciam sa späť k svojmu hľadaniu účinného spôsobu samovraždy.

 7. Ako to ty robíš, dievča, že si sa tak rýchlo zžila s tými novými nadstaveniami? Myslím tým tie úpravy komentárov, aj ja to chcem také, ako máš ty, a mne to pozadie celé sfarbí do jedného bloku nechutného, kdežto ty máš každý koemntár v takom chutnom boxe?

 8. 🙂 já jsem grafička a programátorka, mně to nedělá potíž 🙂

  Musíš si tam nastavit orámování komentářů a to orámování musí být ve stejné barvě jako je pozadí blogu 🙂

 9. Omg, ja som vedela, že to bude dáko tak komplikovane na mňa :D. A nemusíte sa predstavovať, slečno, ja vašu grafickú a programátorskú výsosť poznám :D. Možno len letmo, ale poznám :D! Veď keď som si na blogu videla komentár od Blanch, tak len pozerám že samotná Blanch bola u mňa?! ^_______^

 10. Ok, už mlčím 🙂

  Jen zkrátka orámování komentářů musí být ve stejné barvě jako je pole pro text a mít několik pixelů, aby to komentáře od sebe oddělilo.

  Já si tě všimla v té kopě těch vzkazů na srdci blogu, a pak si četla, cos psala a smála se :))

 11. Júúú, rozosmiala som slečnu Blanch :D.

  Teraz sa mi s tým nechce hrať, ale ak zostanem na blogu.cz, tak to skúsim, nabudúce. To s tým orámovaním a tak, veď ja to nejako dokážem :D. Dík za radu, slečno :D.

 12. No to bylo tou ironií(kteoru zbožňuju) a taky tím, že jsem to viděla úplně stejně 🙂

  Není zač.

 13. Můj ty shinigami, mně je těch adminů teďtak líto, jak si pročítám ten článek na srdci blogu :DDDD

 14. [23]: Ale ta pravda, veď oni sa snažili, chudášci, vlastne… Podaktorí fagani to tam inak riadne preháňajú, ako pozerám, veď názor sa dá vyjadriť i… ironicky, napríklad :D.
  Ale inak, Blanch, aké "múj (ja na klávesnici nemám ten krúžok, gomene) ty shinigami"?! Raito je predsa najvyšší boh! "Múj ty Raito!!", tak to malo byť! Hoci uznávam, verzia so "shinigami" je predsa len zvučnejšia…

 15. No, taky mě teď štve, že jsem se proti nim spikla. Oni se tak snažili a my to ani neoceníme. Jsme strašní nevděčníci.

  Můj ty Kiro používám taky :DD

 16. [26]: Ešteže tak, ešteže tak! Narážam na to "múj ty Kiro" :D
  A zasa nebuď až taká nasratá na seba, že si na adminov vybehla, to ten klimatický šok z tých zmien :D

 17. Nikolas, ale kuš..to není vzhledem. To si každý může nastavit tak, že to vypadá dobře 🙂

  AYAmee, ale tak..zase mě to teď mrzí 🙂
  Ty změny mi vážně přivodily šok, včera jsem je viděla jen "zvenčí", dneska i "zevnitř" 🙂

  Nemá jich Naruto kolem tří set? :DDD Ale já fakt Naruta nesleduju a nemám ho ani ráda, ani se mi nelíbí kresba…a jediné postavy, které z něj znám, jsou Sasuke a Naruto, protože s ena ně píše yaoi :DD Ale ani to nečtu.

 18. Blanch, nekušuj tu do Nikolas-neviem-ako-to-mám-skloňovať, ono tu nie každý je grafik-programátor, čiže poniektorí si to nadstaviť tak, aby to vypadalo, predsa len nevedia :D.

  A zasa je v tom yaoi, slečna Úchyl :D! Sasukeho a Naruta pozná, lebo yaoi, ha, ha! A fakt neviem, koľko je toho Naruta, ale isto je dlhší ako Bleach, zasa… No ja sa vyznám len do Bleachu, i to špatne, lebo som na tej prekliatej 77. epizóde a nechce sa mi ísť ďalej…

  A fakt ťa to až tak mrzí? Mňa len kúštik :D.

 19. Já nekušuju kvůli tomu, to jen vypadá, jako bych snad na to měla monopol jen já. Vždyť je to stejné jako nastavování menu a podobně, když tam dáváte ohraničení a tak podobně. To určitě ale není vzhledem, že komentáře vypadají dobře :D

  No samozřejmě, já ničím jiným než yaoi nežiju :DDD

  No dobře, tak moc mě to nemrzí :D :D

 20. já totiž vím, kolik takové naprogramování dá práce, jaké to jsou nervy a co všechno je potřeba a že to dlouho trvá… a pak přijdou takové reakce, to prostě zamrzí.

 21. Ta pravda, pravda, ja byť takým adminom, čo sa piple deň a pol s programovaním, ani nespí poriadne pre to (nepreháňam to teraz trošku :D) a potom príde taká hrozivá rekacia, veď na to srdci blogu je to už fakt riadne nahnuté. Zamrzia negatívne ohlasy, zamrzia. Ono sa však takmer vždy dáky ten negatívny ohlas nájde. Pretože sa nikdy nemôže všetkým páčiť rovnako. Ale keď sú negatívne ohlasy takmer všetky, niečo na tom prosto bude…

 22. no..to není den a půl..to jsou někdy i měsíce práce… a pochybuju, že se s tímto vším piplali jen den, to určitě trvalo měsíce, než to všechno nastavili.
  Já programuju heh…yaoi/slash archív a taky se s tím seru už pár měsíců 🙂

  hlavně, že ne erekcia :D

 23. Lol, že erekcia, lol :D :D :D!!

  A vlastne hej, také programovanie netrvá len dník, ja som myslela skôr na tie konečné nahadzovačky, že tie trvajú isto riadne veľa času v kuse.

  Inak, slečno, ja sa nehrám! Vám títo špatní grafickí smajláci normálne ladia s designom a mne napríklad nie!!

 24. Já nemám nikde ve vzhledu žlutou 🙂 Holt vypadají dobře se zelenou..až tady budu mít třeba černou, taky to bude jako pěstí do oka :D Nebo drátem do oka? Na mužských záchodcích to občas bývá i jinými údy do oka..ach..to jsem zašla zase daleko 😛

  Tak programování jako takové je strašně náročné ve všech fázích. Ti lidi si to ale neuvědomí, protože se tím nezabývají a myslí si, že stačí lusknout prstem a oni jim vrátí staré nastavení.
  Ale oni tam psali, že to ještě bude blbnout a že se na tom ještě pracuje. Dávám ještě Bolševikovi týden, maximálně dva, pak se teprve rozohním :D

 25. Slečno, veď ste sa už dávno mali pasovať s tsunami!! A pravda, že žltá tu nie je a s čiernou to bude ako niečím istým oným do oka na mužských záchodoch (ako, bolo to trošku že ďaleko, slečna Úchyl :D), ale zelená im šikne!
  Dobre, dajme Bolševikovi týždeň, dva a potom sa pozrieme na to rozohnenie slečny Blanch :D… A týmto sa prestávam rozohňovať i ja, tá milá konverzácia s vami, slečno, ma pekne odpútala od banálneho problému !sem píšte komentár", hoci začala práve diskusiou na tú tému "sem píšte komentár" :D.
  Aj ja už idem… Sayooo :D

 26. :D :D :D :D

  Mě ta naše vzájemná přesblogová konverzace taky odvedla úplně na jiné myšlenky. Mnohem zajímavější 🙂
  Tsunami se už napouští, čekají jen, až do nich skočím :D

  Gomen.
  Sayonara.

 27. [42]: Že zaujímavejšie myšlienky, slečno… Vás to priviedlo k témam ako kto komu čo kedy strká do oka na záchode a tak, tak je to, tak je to :D :D :D !!

  Inak fakt dík za ten návod ako na tie komentáre, aby to vyzeralo slušne ako tu, u teba, už som to úspešne aplikovala na svoj poviedkový blog, banzaii!!

  Ale čo tu vlastne ešte robím?! :D

 28. Hehe, musím říct, že kdyby mi to nezměnilo barvu písma v menu, tak si ani nevšimnu, že jsou nějaké novinky, protože (nevím jestli zaplať Merlin nebo Merlinužel) teď na blogu prakticky nejsem… No, ale všimla jsem si (ono si nejde nevšimnou hnědého nečitelného písma v šedomodrém layi) a nechtělo se to spravit, tak jsem to prostě obarvila a kašlu na to… budu doufat, že při změně designu se to všechno správí (jsem optimista, já vím)… jo a ještě doufám, že se ten komentář odešle, když ho tu plodím :D

 29. Pokud se tyto změny někomu líbí, tak je buď neskutečný šprýmář nebo opravdový psychopat. Já si počkám do konce dubna, na konci dubna či zažítku května napíšu dubnové ohlédnutí a pak se buď rozhodnu zůstat nebo se se svou textovou érou přesunu jinam. Už mám pro tento případ i vymyšlen drsný pseudoným. Měl bych tam docela drsné jméno i přijmení.

 30. Ááááá! Já byla opravdu naštvaná, když jsem vlezla na blog a celé menu bylo v háji. No, co se dá dělat. Na předělávání kašlu, dokud nezískám zpět svou trpělivost. Šmejďáci jedni adminský! 😛

 31. Nojono, co se dá ale dělat. Články píšeš krásný, a máš přesně pravdu. Ale něco je dobrý. Třeba ty komentáře, to pozadí, to se mi líbí, ale ty zbytečnosti jako Před dvěma dny, to je BLBOST…Ale třebas s tím něco udělaj, když jsou takhle všichnmi naštvaný :D
  Nebo sepíšeme petici aby to dali jak to bylo dřív, ne? Ä hodně mě štve to rzbalování.. je to strašně zbytečný a navíc – MUSÍM KLIKNOUT A JEDNO NAVÍC!!…
  No to je jedno..

 32. Blanch, ty píšeš slash na Pottera, že jó?!
  Jenže kde? O__O to je ten blog s tím heslem, jak jsem se tam nemohla nikdy dostat :D / debilní čísla :D / a teď už se tam vůůůbec nemůžu dostat O__o
  *smutně kouká* Já nutně potřebuju slahs O_o Syhyna stávkuje, všichni jsme na dračky a v absťáku.

 33. Teda Blanch výborný vzhled a ještě lepší článek, přiznám se, že mě změny na blog.cz vadí kvůli tomu, že blbnou rozcestníky. Teď se mi v r. sice zobrazují články, ale u článků se mi nezobrazují rubriky…vážně skvělý, ale ta galerie, orámování komentářů se jim povedlo, to ostatní mi přijde zbytečné…

 34. Mnoooooo, docela vsechny blogare lituju… Jak se na to koukam, tak uz bych mela asi problemy szit se s tim… A nektere fce jsou fakt jako pro blbecky…=D

 35. Jaktože ta z prvního komentáře je Rebelka? Já jsem Rebelka! Ta pravá Rebelka! Navíc, já bych nikdy pochvalný komentář nenapsala… ;). Ale náhodou… tyhle změny mi na blogu vadí ze všeho nejméně:). Většina z nich je aspoň vtipná, když už ne užitečná. Tak.
  :-p

 36. A úplně nejvtipnější na těch změnách je komentář jednoho slovenského chalana, který zve všechny na svůj blog, který je úpa supa, protože mu tam aj idu pisat smajlíci:D. Chá, ti lidi jsou tak blbí!

 37. Rebelko, neboj se, ani na moment jsme si nemysleli, že jsi to ty, ještě tě poznám 🙂

  Samantho, ano, píšu, ale na blogu jsem slash zaheslovaný nikdy neměla.
  Na stránkách ano, ale heslo ti nedám, to si musíš zjistit sama, zjistit to jde.

  Polgaro tak nějak, velebnosti 🙂

  Reb :DDDDDD kde to psal? :DDDD

 38. když jsem se dnesak zavítala, právě jsem se měla v plánu zavraždit všechny, kdo mají se změnami cokoliv společného, neboť změny mi rozhodily nastavení takovým způsobem, že jsem nebyla schopná dát to zpátky…nicméně tvůj článek mě pobavil XDDDD teď se jdu pustit do další bitvy s blogem o nový vzhled s úsměvem na rtech…díky:)

 39. Ahoj Blanch ,chtěl jsem se zeptat jestli neznáš nějakou stránku s grafikou kde bych mohl být spolu autorem … předem děkuji

 40. Právě proto se ptáám jestli neznáš někoho kdo by mě vzal do party abych nedělal designy jen s celebritama ale gfx-marty tam budu dělat jen snima …

 41. Ahoj,
  Tvuj blog sice vubec neznam, ale kdyz jsem si upravoval clanek na svem blogu, nahodou jsem tam videl ten tvuj jako jeden s nejvetsi navstevnosti. Tak jsem se na nej hned sel kouknout, co ze to tam tak zajimave je. Mas to opravdu pekne! No a hned me napadlo, ze bych se mohl trochu prizivit a dat si sem reklamu na muj – jsem ted exchange student v USA a uz nejakou dobu si vedu blog s vtipnymi prihodami. No a prave jsem se rozhodl, ze se pokusim rozsirit si navstevnost. Premyslel jsem, jak tenhle prispevek napsat, aby si precetlo aspon muj prvni clanek co nejvic lidi, ale nic me zajimavyho me nenapadlo:) Je to ale minuta a treba se vam to bude libit. Kazdy, kdo tenhle odkaz otevre, se mi zapocita do statistiky a udela mi radost:) Jinak se omlouvam za reklamu, je to poprve co jsem tohle udelal. Sam to nemam moc rad:) http://www.martinusa.blog.cz

 42. Pole "Text" nesmí být prázdné. Všechno jsem překousla, ale tahle hláška mi pije krev nejvíc.
  Pěkný článek, zasmála jsem se. Vystihla jsi moje pocíty. 🙂 Blogu se nicméně nevzdám jen kvůli těmhle drobnostem.

 43. Já svou blogařskou prvotinu nesmazal, bylo by jí škoda, ale s většinou tvorby jsem se přesunul na pise.cz a jsem tam nesmírně spokojený. Mám tam takové fajnové statistiky v administraci. Vždy, když jdu k sobě na píše.cz zvedne se mně nálada, neboť mě vždy pobaví můj pseudonym – Spytihněv Vlídný je opravdu drsný pseudonym. Moje stránka je ale mnohem vážnější, než můj pseudonym.

 44. Ze všech těch zlepšovků mám akorát pocit, že admini chtějí udávat tón všech vzhledů. Asi se nějak vzhlídli v bleskovečkových bložínečkách alá parodie na zdravý rozum.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..