Kawai Nihon – opět :)

:)))

Jo, já vím. Zase změna. Proč, když jsem předevčírem měnila lay, že? 🙂
Ale když já jsem to nevydržela. Víte jak miluji Japonsko a když jsem si hrála v photoshopu s těmito obrázky s tím, že z něj udělám lay na nějaký blog, zalíbil se mi natolik, že jsem si ho sem prostě musela dát a to je už co říct. Když si všimnete(heh, kdo by si nevšiml, že?), tak jsou to odstíny takové starorůžové :), sice nesnáším růžovou jako takovou, ale starorůžová se mi vcelku líbí a tenhle odstín mi nijak nevadí :), zvlášť, když jsou v záhlaví tak nádherné Japonky :))
Vždycky mívám temnější laye, tak na pár týdnů zkusíme něco světlejšího. Snad mě s tím neukamenujete, já mám z něj docela radost 🙂

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

108 komentáře “Kawai Nihon – opět :)

 1. blani, je to tvůj blog tak si tam můžeš dát třeba lay se srdíčkama a lebkama (samozřejmě že ve starorůžové) :))) a komu se to nelíbí ať sem nechodí… :)))

 2. Blaní, já tě miluju:)) nebo zaškrtím? zrovna dneska sem si do Notta stáhla ten obrázek sedící japonky a chystám se na new lay:)) to je bud telepatie nebo jsem opice… hm! ale že mi teda vyrazil dech, to jo! *i like oldpink:))* *i love japan* je to fakt nádhera, moc se mi líbí:) nemám slov:)

 3. no není nehezkej, ale ten před dvěma dny se mi líbil víc:o))) ale to je fuk, kvůli layi sem nechodím.

 4. Stránky místy obsahují povídky s homosexuálním nebo erotickým charakterem, tudíž nejsou vhodné pro osoby mladší 18ti let.  tohle bych si tam měla dát asi taky, že? :D

 5. Ujištuju tě, Blanch, že tohle není růžová, ale starorůžová. Takže jestli budeš měnit tenhle lay a další se mi nebude líbit, budu jak Vesuv před výbuchem

 6. nj…já to neberu jako klasicky růžovou :)) Ale jen říkám, že růžovou jako takovou ne-e :)) Mimochodem, to písmo je růžové :)))

  Ale možná, že se mi blbě ukazují barvy, u mého monitoru nejde nikdy nic určit pořádně :)) Pomalu mi umírá před očima :), už je pěkně starý.

 7. musím říct, že jsi použila super obrázky… 😉 :)))

  Kup si nový monitor a nenič si oči :)))

  A ta barva je v pořádku :D ti ji schvaluju mimochodem :D

 8. Ke mně osobně přirozeněji sedí právě tmavá, takže se divím, že mi ta světlá tolik sedí teď 🙂

  Jo..ty obrázky za to můžou, jsou krásné. Jenom ty! :))

  A love Japan 🙂

  Díky, děvčata.

 9. Taky jsem docela překvapená, že je to tu tak světlý, ale mile překvapená :o) Poslední dobou se mi strašně líbí japonsko a všechno kolem a tímhle jsi mi padla do noty…Tenhle lay je vážně povedený…A co se týče té růžové (já ji moc nemusím) tak se mi ani nezdá…možná je tam jen trošičku :o)

 10. Je moc pěkný a líbí se mi více než předchozí. Jde na něm lépe vidět písmo a  japonský motiv je hezký a orginální. ;))

 11. Blanch,ty me dycky dostanes,pokazde kdyz si myslim ze lepsi uz ten vzhled nebude tak me presvedcis o opaku…=D Ty obrazky v zahlavi jsou fakt okouzlujici.:o)

 12. Ale ale, Blanch! Skutečně ses přeci jen nechala tak trochu vystrašit tamtím… člověkem, že? Nedivím se Ti. Popravdě jsem se nechala taky trochu rozrušit.

 13. páni, wow, uf, heh – jsem škokovaná! ale velmi příjemně šokovaná 🙂 že může vůbec existovat něco tak fascinujícího 🙂 a nadpozemsky krásného…. (a to vskutku nepřeháním!)

 14. Nenechala, jen jsem do motta napsala to, co je skutečností, toť vše. Aby pochopili, že nic zde trestné není, protože to je strašně absurdní. Stejně ty ratingy dávám všude, kam patří. Mé svědomí je čisté. A i kdyby…hrr..pošlete na mě policii, sama uzná, že tu nic trestuhodného není.

 15. Ehm… Tak to bych k sobě asi taky měla dát něco podobnýho jako máš v záhlavý… Ale tak já určitě nemám povídky s erotickým charakterem… XD Jinak, jak pak dlouho tento vzhled zůstane… Stále doufám v návrat hnědého… 😉 A doufám ještě víc, když jsi napsala, že se ti taky líbil nejvíc, snad názor na hnědý lay nezměníš, je totiž kouzelný… =) Ach jo, zamilovala jsem si hnědý lay… XD

 16. Tak to je dobře. Souhlasím s tebou. Hlavně s tím, že je to strašně absurdní. Ale musíš uznat, jak už jsem napsala, že ten člověk je vynalézavý! Místo toho, že tu bude sprostě nadávat, ti pohrozí policií. A to ještě i docela věrohodně. (úsměv) Lidi jsou prostě idioti.

 17. Jo a Blanch s tím mottem. Uch,mě taky není ještě 18:o)))

  A čtu tu jen to co se mi zalíbí-třináctá komnata a tak…

  a na tenhle tvůj blog jsem si už zvykla,takže tu jsem stálý zákazník :o)

 18. Welv: Ale bylo vtipné, jak uvedl datum čtvrtkua  řekl, že do pátku to tu mám zrušit :))

  Kařdý normální člověk by napsal..stáhni závadné věci, jinak bude tvůj blog zrušen..ale ne, oni nás nabádají to celé zrušit :))))

  Jestli si myslí, že sjem takový blb a nemám o právech vůbec žádný přehled, to se spletli…

 19. To jo. Holt když je někdo idiot, automaticky předpokládá, že všichni kolem jsou stejně ne -příliš-inteligentní jako on. (úsměv)

  Zřejmě nemá o právech ani tucha on…

 20. blog.cz taky vždycky první napíše výzvu, aby byl závadný obsah stažen z blogu a pokud tak není učiněno, teprve potom pohrozí, že jim blog smaže.

  Zprvu je vždy upozornění o obsahu, který by měl být smazán, ne celý blog 🙂

 21. Hele…moje mátinka je soudní rozhodce, třeba by to mohla posoudit sama :)), mně to teď nedošlo :))) a oan ví, že píšu slash a takovéto povídky.

 22. Vážně? Já si nedokážu představit, co by moji páni rodičové řekli na to, kdybych přiběhla a vybafla na ně : "Mami, tati, čtu slashe, což jsou mnohdy erotické povídky o homosexuálech." (úsměv) Ne, že by naši měli něco proti gayům, ale podle mě v sobě ty zábrany přeci jenom někde hluboko mají. A že se o to zajímám tak detailně, to by je asi docela překvapilo. Minimálně…

 23. Byl to strašný trapas, ale nijak to neřešila :)) Je hodně tolerantní. Žádná puritánka ani věřící, prostě rozumně uvažující ženská, co nemá zábrany 🙂

 24. já když jednou řekla mum, že píšu slashe tak mi zanedlouho přinesla brožuru s názven coming out což je mimochodem o hledání alter ego a homosexualitě:D tak nevím, nevím co si o mě myslí:))))

 25. Hezké.:)  Rodiče rozhodně nejsou puritánští. Jen by si o mně možná pomysleli, že jsem tak trošku úchylná, což taky jsem, že… 🙂 Vlastně si jejich reakce dost dobře nedokážu představit. Nevím, co by udělali. Možná by to neřešili. Možná řešili…

 26. lide.cz – seznamácký mail.Ale nebude se Ti to líbit.A odpusť kvalitu, snad to rozlouskáš.

  Bože, jakou KRAVINU jsem to zase udělala…..proč jsi mě udělal tak blbou…do prdele práce.

 27. No, tak kdyby moje matka viděla jakoukoliv epizodu QAF, tak by to rovnou označila za porno. Nemyslím, že by mi zakázala se na to koukat, jen by se na to ona prostě nedívala…

 28. mna najviac dorazil ten napis (zobrazil sa mi uplne prvy:)), az som sa zlakla… ale tebe to nevadi, ze sem chodim, nemam 18, citam vsetky "nechutarny", zvlast o homosexualoch, a vyzivam sa v tom, ze nie? bo keby ta ete obvinili za vplyvanie na psychicke zdravie neplnoletych (ktori sem chodia z vlastnej iniciativy;))… to by ma naozaj mrzelo…

 29. Náhodou, máš to moc pěkný,,, akorát jsem tu dlouho nebyla, tak jsem viděla ten předposlední nový lay a pak jak jsem sem šla znova tak už zase něco jinýho:D To je u tebe nezvyk, ale mě se to strašně moc líbí:)

 30. Ááá cože?

  Stránky místy obsahují povídky s homosexuálním nebo erotickým charakterem, tudíž nejsou vhodné pro osoby mladší 18ti let?

  No já sem budu chodit immer.

  Nikdo mě odsud nevykope, ani velmi masitým brutálním násilím…=) Na to sem na tomhle blogu až moc  závislá=)

  Mí rodiče vůbec neví, co tady čtu a kdyby to věděli asi by mě vykopali z bytu… Ne to ne, ale zatrhli by mi tenhle web a… I celej počítač… =)

 31. sakra.. Teď už jsi mě předběhla.. Právě jsem si chtěla dát na blog lay s geishou.. No, ale co i tak ho tam asi dám. O:0) I když ten tvůj je samozřejmě mnohem lepší, jak jinak. :0D

  P.S: A dokonce jsem asi objevila podobné brushe s těmi jap. znaky. :0D

 32. Super nový vzhled. Hezčí než ten minulý. Ne, že by předešlý nebyl hezký, ale tento je lepší. Líp se to čte. A to vlastně ani nemám růžovou ráda. Ovšem tato je good.

  "…nejsou vhodné pro osoby mladší 18ti let." Jejda. :-)

 33. Blanch: Ten vzhledík se mi líbí, je takový uklidňující.

  Pamatuješ, jak jsi měla tu anketku kam chodí Voldy na jídlo? Tak na stránkách Lebel a Rose máme na tohle téma jednorázovku, prosím jukni se a napiš mi jestli je dobrá, psala jsem jí já.

  Čtu tady dotaz co je s blogem Vrony, hm taky by mě to zajímalo, její povídky se mi moc líbily a nevím proč Lamar zrušila svůj web.

 34. sigam zrušen..na nátlaky jednoho maníka ho zrušila. U Lamar to bylo obdobné…o článek níž možná z příspěvků a debaty pochhopíte víc…

 35. Teď jsem byl o článek níže a nestačil jsem se divit, já totiž omntáře pod články moc častonečtu. Blanch,uvědomuješ si, že kazíš mojí  morální výchovu? Kruci, vždyť mně bude 18 až v září! bože, co já jen budu dělat. A Humřík mi dost často četl přes rameno! On bude taky zdegenerovanej tím tvým povídkářským zlem! Máš nás na svědomí! ….. asi pozvu pedofila na pivo.. pokecáme o tom, jak jsi nám zničila životy, jak si nás znechutila, já mu rozbiju tlamu a zase bude dobře :))

  jinak mě dost naštvala Lamar, která teď zrušila mindmelt a já byl teprve v půlce! a vrony má jedný štěstí, že od ní už sjem toho spoustu četl….

 36. jo a jestliá jsem to dobře pochopl, tak tam o článek níže šlo o Taťánu Orlovskou, že jo? No vzhledem k jejím povídkám bych ji chtěl vidět u toho soudu :))) Třeba nějaké veřejné předčítání porotě by se mohlo udát :))

 37. vidíš těch překlepů? za ty můžeš ty a ta tvoje nemravnost! … že ty ukazuješ kotníky a ramena mužům, se kterými nejsi oddána??

 38. Blanch: Jasně chápu. Hlavně se prosím nenech tím blbcem otrávit a nic neruš, prosíím. To už bych nepřežila

 39. No, nestačím se divit… Víc k tomu napsat nemůžu.

  PS: Teď mě omluv, jdu zpytovat své svědomí, jelikož čtu tvé NEZÁKONNÉ a PEDOFILNÍ povídky. :-)

 40. A co teprve já… mladá dívčina, nezkažená světem a vychovávaná k úplné slušnosti a Blanch mě takhle kazí slashem… Vždyť mi není ani patnáct! A jsem křesťanka! A ted se mi v palici honí tak neslušné a nemorákní myšlenky!!! Všichni bychom se měli stydět a jít se udat!

  Taky bych ho chtěla potkat, schválně, kdo by koho vytočil dřív 🙂

 41. Ale ne, spameři se odsud dostávají až k nám na blog… Bohatě mi stačili ti naši… No jo, co můžu čekat od zoufalých lidí. Ale musím uznat rychlost tady té s divným jménem, asi to má nacvičené…

 42. eeee….. já jsem kluk víš? nebo né kluk, já jsem MUŽ! :DD ten typ muže, co ti přinese domu mamuta i  o půlnoci :DD

 43. Ahojec! chtěl/a by si aby na tvůj blogís chodilo více lidí? tak zajdi ke mě na blogísek a tam je v rubrice soutěžník článek kam můžeš do komentářů napsat že chceš aby se přišli juknout na tvůj blog a tak…. Nebuď hloupej/pá a využij tuhle šanci ;)!

 44. Jáj, Blanch design je nádhernej 🙂 A ani malinko nepřehánim. Tuhle barvu bych snad skoro ani jako starorůžovou nenazvala ;)) Snad… šedorůžová? :))

 45. Ahoj Blanch, tenhle layout je asi ten nejlepší co jsi tu zatím měla… je fakt krásný *_* píšu taky kvůli němu, protože jsi se pořád nějak neozvala ani v komentářích 🙁 (u tebe na blogu)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..