Jupí-leum

Než se mě začnete ptát, co se děje, proč je to tu rozházené a nedodělané… Odpovím jasně a stručně: nestíhám, nestíhám ani přes měsíc donastavit vlastní blog, tak moc nestíhám. Ale o to tu nejde…
Máme s blogem malé osobní šestileté jubileum. Šestka je mé oblíbené číslo… Takže:
Šeeecko nejlepčíí, blogíšku 😀 😛

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

46 komentáře “Jupí-leum

 1. [7]: Taky je 4. nejstarší na blog.cz – možná už i třetí, druhý, nevím, každopádně před třemi lety byl 4. nejstarší…
  Je to už pořádný důchodce.

 2. Wow, šest let, to by si zasloužil i oslavu. Ale s měkým dortem, už by mu měly vypadávat zoubky 🙂 Tak to smekám a přeju všechno nejlepší.

 3. Takže tobě i tvému bogu happy dark brzdéééj :D. Je úžasný, jak někdo dokáže na jednom místě zůstat tak dlouho. Doufám, že se brzy dostaneme k tvému taktéž oblíbenému číslu a já ti za 660 let budu moci přát k 666. naninám :D.

 4. Ahoj Blanch, já si tedy myslím, že se nedožiješ věku Metuzaléma, ale snad ti ten blog ještě dlouho vydrží, a když už jde ze "školky do školy" přeji mu, ať ten přestup zvládne bez potíží. Sice gratuluji, až dnes, ale každopádně vše nejlepší tvému blogu!

 5. Dobrý den,

  Toto není SPAM ! Píši jako zástupce firmy Action Czech a náhodně vybírám
  uživatelé z různých portálů jako libimseti,facebook,xchat,blog.cz a dalších a nabízím
  aktuální AKCI ,která platí do 21.08.2011
  Jde o náhodně vygenerovaný reklamní banner při jehož kliku naněj vyhráváte věcné ceny ať už finanční obnos či jen dárek .
  NA webové stránce http://www.moneyaction.tk se pod červenými hvězdičkami nachází reklama na
  kterou musíte kliknout (WEB NENI MUJ ! Je to náhodně vygenerovaná
  stránka nejde o SPAM ! ) a obratem vám pošleme informace o vaší výhře SEM !
  © Action Czech s.r.o

 6. Ahoj :-D Nějakou dobu už sem chodím a tak ti taky popřeju :-D Gratujuji ti :-D Máš to tady moc pěkný :-D
  A taky jsem se chtěla zeptat na jeden layout – http://blanch50.blog.cz/ – jestli by bylo možné mi poslat ten zazipovaný na email,protože to nejde stáhnout,tamty stránky nefungují .. tak prosím :-D  :-(  :-D

 7. Nenašla jsem rubruku reklamy, tak snad nebude vadit, když to napíšu sem. Na mém blogu je možnost zveřejnovat povídky od různých autorů, všimla jsem si že ty ráda píšeš, proto ti chci nabýdnout možnost zveřejnit některou povídku i ke mě, pokud bys měla tedy zájem :-) Blog mám ted přes prázniny tak nějak nerozjetý, ale to jen z toho důvodu, že nemám moc čas,,, 🙁 Ale od září plánuju zase start. Tak pokud máš zájem můžeš mi nějakou povídku poslat a já jí do září na svém blogu zveřejním, pokud máš zájem napiš mi na mail : th.val@seznam.cz, adresu blogu máš v položce web :-) měj se hezky :-)

 8. Šest let? Tak to je úctyhodné, krásný věk.
  Tvému blogu i tobě přeji další měsíce a roky pěkného blogování a dobré návštěvníky s dobrými komentáři.
  Hezké blogové narozeniny! 8-)

 9. Blahopřeji, to jsou nádherné narozeniny :).
  Ale proč píšu. Ráda bych tě chtěla upozornit na nový projekt: „Katalog blogů“, který má za úkol sepsat blogy na blog.cz, roztřídit je do kategorií a tím usnadnit hledání blogerů se stejným  zájmem či podobnou funkcí blogu. Doufám, že budeš souhlasit s tím, že tam jsi i ty a to v kategorii Grafická tvorba a Literární tvorba.  Zatím se to teprve rozjíždí.

 10. kRÁÁÁÁSNOUČKÝýýýý LAJLOUT <3333 WÁ :d SME FTIPNÉÉ :)) HAHÁÁ… KJÁSNáá TRAVííČKáá :dd :************** 8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-(  :-(  :-(  ;-)  ;-)  :-D  :-D  :-D  :-D miljůů..

 11. gratuluju a prosím.. PROSÍM. já chci sérii Proher. byla to jedna z mých prvních HP/DM slashových povídek vůbec a už nějakou dobu umírám na pocit, že si ji nejspíš znova už nepřečtu. prosím)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..