Jedu pryč

Vážení přátelé,

ještě včera jsem chtěla vložit jednu kapitolku Pikového krále, ale bohužel mi přijela návštěva a já ji neměla kdy dopsat. Vložila bych ji dneska, ale bohužel, jedu na celý víkend pryč. Nevím, kdy se v neděli vrátím, ale pokud aspoň do nějakých čtyř odpoledne, tak se pokusím napsat další, ale nic neslibuji, vážně nevím, jak to bude s mým denním programem. Jedu na solavu narozenin babičky. Dva dny budu trpět absťáky :))) Až se vrátím, nakupí se na na mě zase hromada povinností a nejen co se týče povídek.
Tak přeji příjemný víkend. Čao, Blanch

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

78 komentáře “Jedu pryč

 1. rodinné oslavy… blééééééééééééé… teď sem musela přežít tři a myslím že už nikdy oslavovat nebudu… ty si nám ale vyrostla klárinko už fakt slyšet nepotřebuju…. jinak doufám že to přežiješ a že  nás pak pěkně zazásobuješ:) nj takoví závisláci ti tu chodí:)

 2. rodinné oslavy… blééééééééééééé… teď sem musela přežít tři a myslím že už nikdy oslavovat nebudu… ty si nám ale vyrostla klárinko už fakt slyšet nepotřebuju…. jinak doufám že to přežiješ a že  nás pak pěkně zazásobuješ:) nj takoví závisláci ti tu chodí:)

 3. Blanch to zvládneš tu oslavu!!!!:o))))

  Jinak měj se i přesto dobře a at´ si ve čtyři zpět!!!!!Moc se těším na pikového krále!!!!

  To by byla sranda,kdyby se jí Sírius zeptal kde byla a Ginny by odpověděla,že hrála se Séverusem karty!!!:o)))

 4. nevadíííí:-)škoda,že sem se sem nemrkla včera,abys mohla popřát vše nej babišce;)ale neva,neska se možná vrátíš:)

 5. Lebel oni už ji dávalí v telce?????????????????????? Já ji viděla jen na tube.com

  A to jsem měla odjet už 31.8. ..byla jsem s maminou jen u babi nakoupit a večer jsme jely domů, takže jsme se dohodly, že přijedeme v sobotu…. tenhle týden byl fakt záhul a teď mám depku ze zítřka..nevím, jestli dneska něco bude..lidi…přijeli jsme dost pozdě…

 6. Leby: jj já sem ji viděla 😉 … ale beztak nechápu proč se zaprodal do světa reklam… … … dyž on je tam tak kfááásnej :)))

 7. Hojda Blanch. Mohla bys mi prosím napsat přesn odkaz na ty stránky, kdes to viděla? Já to tam nějak nemůžu najít. :o))

  Jo, mám na CD Temný přístav (dabing), Robina Hooda (titulky), Dogma (titulky), Rasputina (slovenský dabing) a Lásku nebeskou (titulky). Nechtěla bys něco z toho?

 8. Lebel(to jakože sem zblbla jménooo :)) ): jj já sem ji viděla 😉 … ale beztak nechápu proč se zaprodal do světa reklam… … … dyž on je tam tak kfááásnej :)))

 9. je úžasnej, ale na reklamě není nic špatnáho… každý kdo dělá do showbusinesu (či tak se to píše) musí být pořád na očích…a čím víc, tím líp… docela ho chápu…

 10. Lebel Hoody a Lásku nebeskou mám….. no, ani ne, nechtěla :)) Já spíš sbírám filmy s Garym… ale neodpověděla si…ta reklama je už v telce??? Najdeš to u Barborky na blogu..odkaz mám v odkazech na boku…

 11. blanch, Ty teď chodíš taky do školy? To na nás budeš mít zase mnohem míň času než předtím, že? Už tak trvalo několik dní, než jsi přidala kapitolu, teď to budou tak dva týdny. Ach jo, pitomá škola, ráda bych se dočkala aspoň rozuzlení toho pikového krále a těch pobertů…

 12. každej den sem chodim a každej den nic………bůůůůů

  nechci ti samozřejmě nic vyčítat,ale kdy bude další kapitolka?:(

 13. no tak, kdy budou další kapitolky k pikovému králi a pobertům? přece nás nemůžeš nechat tak dlouho čekat, já jsem strašně zvědavá jak to bude pokračovat:) doufám že si najdeš čas:))

 14. Blaaaanch :(( … Já už si začala i kousat nehty :)) … panrebože hod sem prosim tu kapitolku nebo si sežeru prsty , … :))

 15. Ahoj Blanch to je poprvý co se ozývám, tvé příběhy se mi moc, moc líbí a proto teď už mám absťák a snad každých  minut jdu na tvoji stránku, kromě noci, od neděle už uplynulo tolik času a ono pořád nic, prosím Blanch dopiš dálší pikové krále.

 16. Mám velikou prosbu Blanch. Vím, že jsem to tady už někde četla jako komentář, ale máš jich tu moc moc moc, takže se mi to nechtělo hledat:( Chtěla bych tě moc poprosit jestli bys mi sem nenapsala odkazy na podle tvého názoru tři nej české povídkářky… Už jsem toho navštívila celkem dost, ale tak nějak mi připadá, že žádná stránka mě nezaujala alespoň z poloviny tak, jako ta tvá. A když pořád říkaš, že je jich tolik lepších… tak jsem zvědavá.

 17. čau, du tě zprdnout, že už tu dlouho nebyla aktuálka a nové kapitoly "věrného pána=)" a "pobertíků=)"=))

 18. My tu šílíme z absťáku a Blanch si někde lítá po světě nebo co! Divim se, že ještě nedošlo na výhružky! ;-)

 19. každejch 5 minut se sem chodím dívat a pořád nic, nehty budu mít pomaly rozkousané do krvy, prosím blanch, vrať se už konečně a přidej další kapitoly povídek nebo se vážně zblázním :-(((

 20. Please,gentle Blanche,will you bless a little child?

  Please,mother Blanche,will you look upon me as your own?

  Please,holy Blanche….

  Santa,santa Blanche,

  Madre de todos los ninos.

  De los tiranizados,de los descanisodos.

  De los trabajadores,de la…..

 21. béééé..tak proč j ájsem ještě stále tu reklamu neviděla? :(((((( kde ji dávají častěji a v jaké době? Chjo a ke všemu jedu do kšá..

  Lidi, pochopte, že já nemám jen čas na tohle…teď budu mít ještě větší fofry, než kdybych byla jednoduše ve škole… jsem v maturáku a hrozně se toho na mě valí..navíc nám přidali podle zákona dvě hodiny navíc a já teď mám jednou vyučövání do půl páré a jednou do půl čtvrté..jednou teda pouhých šest hodin a dvakrát sedm… tak hnusnej rozvrh jsem v životě neměla…a ke všemu mám i na sedm, takže budu chodit dřív spát, protože mi busy jezdí v rovných šest, což znamená, že musím vstávat tak v pět ráno, abych mohla jet na sedm…prostě to nezvládám… asi brzo padnu, protože už po týdnu přesluhuju..potřebovala bych osobního maséra a vůbec nemám čas na to, co mě baví..ale teď jedu k moři si odpočinout, tak doufám, že tam už něco dohromady dám.

 22. Sparrow:no samozřejmně:)Muzikály já moc nee,ale nechat si ujít Evitu…..jak bych mohla:)Znám i jiný věci od Webbera…..i Webera:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..