Omluva

Ahoj lidi,

všem se moc omlouvám, fakt. Za ten text, co tu byl předtím. Byl to omyl, teda.. byl to pitomý žert, který si zaslouží odplatu.
Dneska jsem přijela domů před jednou hodinu a byl u mě kamarád, já udělala tu osudovou chybu, že jsem ho nechala osamotě s mým počítačem a já tam měla rozdělané okno blogu ve firefoxu a on si tam drze vlezl a napsal tuhle snůšku nesmyslů. Já nejsem v žádné nemocnici, neměla jsem nehodu, jsem živá a dzravá a nasraná. Tímto se vám všem opravdu moc omlouvám, já si to s ním pořádně vyřídím, protože tohle je drzost a ke všemu ještě tohle. Není legrace žertovat se zdravím, to bylo hodně nechutné. Asi má představy, že mě chce vidět pod drnem nebo co. A ještě chvíli předtím si ze mě dělal legraci, co by beze mě na tom netu dělali, hned mi došlo, že to musel být on. GRRRR….já jsem fakt taaak naštvaná, ale tak!!!!
Děkuji vám všem, moc jste mě dojali, že jste měli o mě strach a všechna vaše přání byla vážně nádherná. Doufám, že se mi nikdy nic takového nestane, ale pokud někdy ano, budu myslet na to, co jste tady psali. Já vás mám taky ráda.
Ještě jednou se omlouvám.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

305 komentáře “Omluva

 1. blanch vím, že si toto asi jen tak nepřečteš, ale doufám, že se k tomu jednou dostaneš… je mi to fakt moc líto a držim palce ať se to dá co nejrychleji dopořádku. hlavně se drž a pamatuj, že my všichni (teda aspoň já) na tebe stále myslíme a jsme (aspoň takhle nadálku) s tebou… hodně štěstí a vydrž!

 2. zatracený zkurvený sníh!!!!!!!!! já ho tak nenávidím. děkuju blanchině sestře, že nám to řekla, budu se za ní moc modlit, i když v boha nevěřím, ale přesto.

 3. To snad není možný… prosím tě, mohl by mi někdo zjistit kde leží? já tomu nemůžu uvěřit… prostě Blanka nemůže být v nemocnici… je v bezvědomí? doufám, že ne… jeřiš to je strašný šok…. jsem árda, že jsi nám to řekla… prosím, mohla bys mi klidně na mail poslat nemocnici kde leží? lze jí poslat dopis?

  Nemlžu uvěřit, že se Blnach něco stalo… to prostě nejde… bože, já jsem z toho na nervy…

 4. To je…strašný!!!Blanch bojuj!!!

  Prosím Blanch ty to vyhraješ jsme-jak kolycek psal-stále s tebou a budeme na tebe myslet.Blanch prosím uzdrav se!!!:o((

 5. ou… to co psala Hetaher píšu i já. Neber nám ji….

  Šak ona si ta naše kočenka tyhle správy přečte a…až si je přečte tak se uzdraví na stoprocent a…jo bude to tak!!!!!!!

  Mám tě ráda prokletá povídkářko! <3

  <3<3<3<3<3<3<3<3

 6. Na pottpovídkách je nová kapitola Bellatrix! a ty si ji přečteš! Teď mě mrzí, že jsem ji tenkrát neposlala dřív, když jsi tak trpělivě čekala=) Bojuj zlato povídkářský!

 7. Ježiši.To je hrozný je mi to vážně moc líto.Držím pěsti!!!A uzdrav se nám jasný.Nedokážu se smířit s tím že bych si už nikdy nepřečetla nic od tebe ať by to byl jenom půl řádek u komentáře.

  Amálie to vystihuje: Máme tě všichni moc rádi prokletá povídkářko!!!

  Je mi jedno co říkají doktoři nebo co řekla tvoje ségra.Ty se nám prostě uzdravíš Blanch.

 8. ou…. blanchí, ty se uzdravíš, protože, já to říkám!! //píšu//

  musíš!! a uzdravíš se zatraceně brzo!!

 9. Ještě dodtek.

  Chtěla bych všem říct, že ač si často myslíme že se nás takové věci netýkají, že nám se nic takového stát nemůže.Neříkám že máme všichni takový názor, ale hodně lidí si to myslí.

  Něco takového se může stát komukoliv, třeba i mě.Heather má pravdu.Prosím neber nám jí.

  Ps:Možná tenhle komentář zní přehnaně, ale je mi to vážně moc líto.

 10. Já málem brečím =( Blanch, tohle nám nedelej, ty se musíš uzdravit! Prosím…… Všichni ti držíme palce! =(

 11. To je strašný!!!!! Ale ty se z toho dostaneš věříme ti… Akorát nechápu proč sestra píše že je asi konec všeho…

 12. ježiši..blanch sme s tebou všichni na tebe myslíme, bojuj máš na to si silná a zvládneš to , máme tě rádi, tak se co nejrychlejc prober!! prostě musíííš!!! :ó(((

 13. To je snad sranda? Tohle ne…moje Blanch……moje velká netová sestra, moje opora….všechno, jenom tohle ne….Včera jsem se s ní bavila na icq….včera….dneska jsem jí chtěla něco říct….Bože….já nemůžu psát….

 14. Blach nevím, zda bych ti měl přát hodně štěstí, protože tohle je o morální síle. Přju ti ať jsi silnější než kdy dřív ať se brzo probereš z temnoty, která tě nyní obstupuje. Možná vnímáš, když na tebe lidé mluví tak prosím sestřičku Blanch – vyřiď své sestře tento vzkaz: ,,Ať tě provází elán který jsi věnovala svým povídkám. A až se uzdravíš uvidíš svět jinýma očima. Očima, které poznali co je to láska, štestí, bolest i strach. A nezapomínej na ty, kteří poctivě četli tvá díla. A mé oblíbené citáty nakonec velice dlouhých vzkazů: Pokud se vzdáš svého rozhodnutí, ztratíš svou váhu. Když se vzdáš svého života, ztratíš možnost zažít, to, co sis dávno přála. Nevzdej se smrti a vrať se zpátky mezi nás, tvé věrné.

                                                                                         S láskou navždy tvůj

                                                                                                                                      Gabe

 15. Pomoc, je mi to moc líto a skoro tu brečím. Je mi jedno jestli bude psát hlavně ať se uzdraví:-( V Boha nevěřím, to spíš v Budhu, tak tě prosím pomoz jí.

 16. PROBOHA…

  Lidi…já budu brečet za vás.. ne…ne a ne…

  Jsem nad výsost vytočená, ten kretén..to přehnal.. tohle JE DO PRDELE BLBÝ VTIP!

  LIDI, NEVĚŘTE TOMU, NENÍ TO PRAVDA, JÁ JSEM V POŘÁDKU, TEĎ JSEM SE VRÁTILA Z VÝLETU..PROBOHA…TOHLE…MUSÍM SI NĚCO ZJISTIT A HNED VÁM ŘEKNU, CO SE STALO… ŽÁDNÁ MOJE SESTRA TADY NEPSALA..MOJE SÉGRA JE V JESENÍKU, JÁ JSEM V POHODĚ, DO ŠKOLY JSEM PŘIJELA CELÁ, STEJNĚ TAK I ZE ŠKOLY…

  Jestli to je tak, jak myslím, ten člověk, co to tu dal, se nedožije rána!

  Ježiši…vždyť to málem rozbrečelo i mě, hlavně vaše reaKCE..kdybych to byla tušila..PROSÍM, PROMIŇTE MI TO, JÁ TO NEVKLÁDALA, ANI NIKDO Z MÉ RODINY…ježiši…ne, já to musím rozdejchat…. Petře, tohle nepřežiješ!

 17. eill to bylo, ale já mám teď velice důležitý hovor…však já ho smažu, jen až si to s tím debilem vyřídím. Tím: hned vám řeknu, co se stalo, jsem myslela vymazání článku a místo něj vysvětlení

 18. Bože Blanch, ani nevíš, jak se mi ulevilo, že ti nic není. Tohle byl teda pěkně blbej vtip, aspoň že jsi v pořádku. Fakt se mi strašně ulevilo.

 19. wow…… tak tohle je síla….ty vole Blanch, dyť já sem tě obrečela a představovala jsem si tě vejpůl na jipce…. no co….hlavně, že si celá a ….můžu jít v klídku večer do hospody….tak to je drsný….=)

 20. Ježiš Blanch, diky diky diky, ja sem se normalně třásla jak mimino, to bylo šílený, vím,že  tě skoro neznám, ale ty seš prostě povídková Blanch, Blanch, která nám psaním zahání nudu…To bych nevydejchala, myslím, že budu mluvit za všechny: MÁME TĚ MOC RÁDI!!! A TEN KRETÉN SI ZASLOUŽÍ DOSTAT DO HUBY!!!

 21. Je mi vážně moc líto,co se stalo,ikdyž vím,že ti lítost nepomůže…Přeju ti,co nejrychlejší uzdravení a hlavně velikánské odhodlání.Já vím,že to zvládneš a vrátíš se nám do kouzelného světa tvých kouzelných povídek….Bojuj!!!

 22. jejda… to jsem rada,že ti nic není..nechápu,jak si vubec někdo může něco takoveho dovolit….to byla vážně hloupá sranda….

 23. Blanch, hlavně že tobě nic není. Tohle bylo opravdu dost nechutné a ten člověk, co to udělal je buď totální blbec nebo (já ani nevím). Jestli jsi charakterově jako já (a to zatím tak vypadalo), tak bych tomu dotyčnému radila, aby ti dlouho nechodil na oči…

 24. jo, to byla hodně hloupá sranda, myslím,že s tímhle by se žertovat nemělo. Někteří mají ty kamarády, byť i virtuální fakt v nemocnici….

  No Blanch, doufám, že na tebe v té nemocnici byli hodní=)

 25. Ježiši… to jsou teda vtipy… nesnáším tě, ty kreténe!!! (omlouvám se, jinak to nešlo). Já se z toho málem sesypala, ještě teď brečím… Idiote!!!

 26. Teprve teď jsem se podival na net a řeknu ti, že jsem rád, že si pročítám i komentáře.

  Když jsem si přečetl článek, byl jsem dost v šoku. Chyběla by si nám. Už jsem přemýšlel nad povzbuzovacím komentářem. A potom zjistím, že to byl DOST BLBEJ vtip. Ulevilo se mi ani nevíš jak. Teď se jen přidávám ke komentáři Amálie.

  Jsem rád, že jsi v pořádku. A přeju ti, aby k tomu co se píše nikdy nedošlo.

 27. Já to furt ještě rozdejchávám, mám úplně rozklepaný ruce…Ještě , že toho imbecila dementního s vypatlanou palicí a odpornym egem neznám, jinak bych ho vykastrovala!!!JEŽÍŠ CO SI O SOBĚ VŮBEC MYSLÍ?!!JÁ FAKT NEMÁM SLOV NA TAKOVOU DEMENCI!!!

 28. sice Te osobne asi neznam, ale to neva… nejdriv me polil pot hruzy, co se Ti stalo, ale ted jsem si teda poradne oddech a spad mi ze srdce takovej sutr, ze doufam doletel na toho "vtipalka", nikomu nepreju nic zlyho, ani tem, co neznam, ale i humor ma sve meze a tohle je fakt moc, doufam, ze tvurce clanku se ted nekde v koute a hloubi duse stydi… jsem rad, ze jsi OK a doufam, ze to tak i zustane

  simon 🙂

 29. Ten hajzl!!! O tomhle se nežertuje!!! To byl dost hodně BLBEJ VTIP!!! Klonim se k free Monče- vykastrovala bych ho!!! Sakra mě se ulevilo… Ten Petr – kdo je to?? Já mu tu jeho pr***… NAKOPU!!!!!!

 30. Já mu dám přes hubu, přísahám… a nebude to poprvé, už ode mě dostal jednou, když oblboval moji kamarádku, která se do něj zamilovala a on si s ní jen hrál. Přijel mi jen vrátit céda, já ho pozvala dál, což byla největší chyba. Já už se pak tady nedívala, jela jsem do města. Sakra, tohle mě totálně dožralo, kretén.

  Barko to je dobře, že sis to myslela, ale mně to vtipný teda nepřišlo, i když on si to zřejmě myslel, jak se mi smál do telefonu, idiot…

 31. Já jsem v koutku duše doufala, že to fakt byl jenom blbej vtípek. Uf, to jsem ráda, spad mi šutrák ze srdce. ;-)

 32. freemonco v pořádku, mě to teda dožralo nanejvýš…dlouho mi nikdo tak nezvedl mandle…kdyby nepsal, že jsem na JIPce, no…myslím, že mi dlouho nepáchne na oči, protože v tom telefonu si to docela vyžral.

 33. Tak tohle kdyby někdo udělal mně, tak už nežije. Teď mam strašnou chuť si toho týpka najít a zneškodnit, ještě, že vždycky čtu komentáře, uff! Jsem se vylekala. To by se mi fakt blbě spalo. To by vypadalo na nějakou noční můru. Fůůůj! Najít a zneškodnit. Tohle je moc i na černej humor.

 34. No fuj.. tohle je děs.. i když se mi stalo pár podobných případů, jednou to byla fakt pravda.. Ale tenhle žert.. normálně bych byla schopná jet tam k vám (já si to nikdy nezapamatuju..) a přiškrtit ho.. i kdyby byl o dvacet let starší, sto kilo těžší a bůhvíkolikrát silnější.. vsadím se, že by mi někdo klidně pomohl.. =)

 35. on byl jenom PREJ ZVĚDAVEJ, jestli bych vám fakt chyběla.. a že se nemám čertit, že to byla jen blbost.. debil.. jsem mu říkala, jestli by se mu líbilo, kdyby mu třeba někdo ze srandy napsal, že je jeho máma po smrti nebo tak… aaaaaaaaa..chce se mi řvát…ježiši…jestli nebude chtít nasolar, tak se bude ode mě vzdalovat aspoň pět kilometrů.

 36. Přesně.. najít a zneškodnit.. byla bych trošku neslušná, ale já to radši vykřičím před PC.. ;(

 37. Ze začátku jsem tomu nemohla uvěřit,ale ty příspěvky mě potom přesvědčily.Jestli si ten článek někdo vymyslel,je to pro nás skvělá zpráva.A hlavně pro Tebe je dobře,když jsi zdravá,Blanch!

  Jinak naprosto souhlasím s lorean-Gabův komentář se mi moc líbí!

 38. Zabít krtka. Zničit krtka.

  No, cejda mi vrátil, teď už po něm nic chtít nebudu, dlouho, dokud se při nejmenším neomluví a i to bude málo.

 39. Mně se po tomhle omlouvat, má smůlu.. chápu, od čeho jsou omluvy.. ale nepochopím lidskou blbost..

 40. Tak teď jsem si pustila My immortal, znovu si přečetla ten Gabeův příspěvek a normálně se rozbrečela, napůl vzteky a taky dojetím.

 41. Blanch ta povidka sedm krat jinak je fakt husta zatim :)))))) a sem rada ze si zdrava ale toho dementa z prominutim toho výrazu bych nejradsi zabila :)))

 42. Když si to pročítám, přestože jsem nasraná, jsem strašně dojatá. Já…já nemám slov. Takové..v uvozovkách "nádherné" a "dojemné" reakce. Je hezké vědět, že mě má někdo rád a někomu bych chyběla. Proboha, já jsem nebrečela hrozně dlouho, teď to na mě všechno dopadlo.

  Můj čas, je pouhopouhé prozatím…

  Můj čas, může říct já už neplatím…

  Rád tak rád bych žil…

  A mám jen zbytek sil..

  No to jsem si pustila hudbu k tomu :)) Nemáte někdo kapesník? Já nemám po ruce kapesníky nikdy, když se mi chce brečet.

 43. Doufám, že se ten člověk pořádně stydí….. takhle si zahrávat s nervama lidí. Už jsem měla chuť sepsat nějakou další mojí "úchvatnou" básničku jako vždycky když přečtu něco fakt děsně smutnýho. Magor, icik, nezdvořák, hulvát, stupid, arrogant, pubertální (je mi jedno kolik mu je, ale tohle je dost pubertální)…..mohla bych pokračovat dlouho a stále to stupňovat, alekvůli takovýmu hovadu nebudu přehnaně vulgární….. kluk

 44. ale že se tu za tak krátkou chvíli nahromadilo spousta komentářů. že? Teda já jsem tu byla chvíli předtim, než tenhle článek byl vloženej, ještě že mě ten článek nestihnul, to bych teď už brečela jako želva…..takhle to bylo jenom strastiplných deset minut se zadržováním slz

 45. ach jo…myslím, že na mě jde povídkotvorná nálada… tak na 13. komnatu…někoho hezky povraždím a vybiju si zlost…

 46. musim se priznat (a delat bystrou=)) ze me na moment napadlo, ze je to jen zert… ale i tak me to dostalo….

 47. Abych pravdu řekla, taky mě to napadlo.. ale jen napadlo.. sice jsem tomu nechtěla věřit, ale prostě někdo vydal článek.. bylo to napsaný  nemůžu říct, že né věrohodně.. (normálně tu musím Melodyi furt mlátit.. =P Ale nejde o tohle téma.. ;P)

  K tý 13. komnatě.. Blanchííí! =) (Heh.. Mell  nemá ráda to "..ííí".. =P) Běda jak mi zabiješ někoho, koho mám ráda.. OK?! =)

 48. Musím, Mell si chce přečíst 18. kapitolu.. povídky, kterou neznáte.. a ještě dlouho znát nebudete.. =) Tak pá, já se stavím! =)

 49. Řeknu ti Blanch,ještě že jsem dneska přišel až teď, že prve vidím omluvu, tohle se nědělá. TOHLE FAKT NE!!! Blbec jeden, sorry ale jinak to říct neumím. Hlavně že ti nic není a že jsi zdravá. uff, souhlasím s Gabem a jestli ho v brzku uvidíš, normálně mu za nás jednu vraž, hnus tohleto…

 50. jj, gabeho vzkaz má fakt něco do sebe=)

  No tady aspoň vidíš Blanch, že my bychom udělali akci klidně i do nemocnice, abyhom tě povzbudili i sovy z úst=)tý jo, happy endy nemám ráda, ale sem se hodí=)=) a děkuju za něj=)

 51. Nakopeje toho svýho kámoče někam!!!!!

  To byl vážně blbý žert!

  Všichni tu oněměli hrůzou a zatím to byl jenom žertík.

  Ale je dobře že to nebyla pravda:-)

 52. Souhlasím s Amálií. Taky happy endy nemusím, ale tohle drama, kdyby nebyl… lepší nemluvit. Jinak nemyslím, že by tolik lidí pustily do nemocnice, spíš by se nevešly k Blanch do pokoje. A Blanch, jenom pravačka?

 53. uf, fuj, bléééé….já probulela celou cestu do knihovny, jak malý dítě, kámoš ze mě měl třetí Vánoce, když mě potkal, v knohvně jsem si napůjčovala nějaký divný knížky……a celkově se mi prostě ulevilo :))

 54. Iane já to levou moc neumím :))) Já už si na něm procvičila jen pravou pěst :)) Ale myslím, že je načase se naučit i ovládat tu levou, což? :))

  Am děkuji, je to od vás moc milé. V každém případě by to byl asi zážitek, co by mě tam rozbrečel, má to velkou váhu.

  Nan bobe, už je to dobrý. Já bych tě nikdy nenechala samotnou.

  Ježiši lidi, vy mě zase rozbrečíte. To jsou emoce a přitom jen přes net, tady vidíme, jakou má net sílu…

 55. Já tě jednou přizabiju!!!!!!!!!!!!!Jen takový malou chybičku jsi udělala,že ses podepsala jako Blanch a ne jako tvoje sestra.Stejně jsi mně hrozně vyděsila!!!!!ŘÍKÁM: JEŠTĚ JEDNOU MI TOHLE UDĚLÁŠ A DOSTANU INFARKT,takže,jest-li mě chceš mít na svědomí……

 56. všechny ty komenty jsou srašně krásný…heh, teď už steho mám čurinu, ale předtím…no to je fuk….vítej z5=)=)

 57. Ale všechno zlý je i k něčemu dobrý, nechci to zlehčovat nebo tak, to chraň pánbů, ale jak bys jinak věděla….

 58. Liskulko já? o čem to mluvíš? přečti si to, prosím, znovu a tentokrát pozorně :))

  Ten vzkaz jsem nepsala já, ale Petr. Můj debilní rádoby kamarád, co mi bez dovolení vlezl do databáze, když jsem si na chvíli odběhla. Máš to v tom textu vysvětleno, jinak, pokud jsem pozorně studovala, podpis byl sestra blanch.. na to klidně můžu přísahat, zrak mám snad ještě dobrý. Nebo se mi to jen zdálo, ne, nemyslím si. Právě to mě na tom dožralo nejvíc, že se vydával za mou sestru.

  Já jsem to o tom vzkazu zjistila, když jsem přijela domů z města.

 59. Blanch, já jsem se tak bála! Ani jsem sem nebyla schopná napsat komentář… Jsem hrozně moc ráda, že ti nic není, a musím si přiznat, že mi na tobě opravdu hodně záleží :))) A toho Petra zabít je málo… navrhuju nejdřív vykastrovat a potom teprve zabít! A nebo možná jenom vykastrovat, aby si to vychutnal…!!!!

 60. Iane tak jasně…ale tohle je něco, co nesnáším..mám ráda černý humor, ale tohle už je prostě moc. Někomu vážně napsat, že je někdo na pokraji smrti nebo co, když je přitom živ a zdráv… no..už to kašlu…fakt mi zvedl mandle, ale nebudu se tím zaobírat celý den, za to mi on nestojí, po tomhle určitě ne.

 61. warr vykastrování by byl pro něj asi největší trest, protože on přemýšlí mozkem, ale právě tím dole…

 62. souhlasím Blanch, ironie a černej humor, jsou v přiměřených dávkách velmi zábavné atd. atd. ale oc je moc to je moc a tohle teda bylo zatraceně moc

 63. Ale všechno zlý je i k něčemu dobrý, nechci to zlehčovat nebo tak, to chraň pánbů, ale jak bys jinak věděla….

  Souhlasím!

  Vlastně jsem si díky tomu uvědomila spoustu věcí

  A teď, když vím, že to nebyla pravda, jsem za takovou lekci vděčná, každopádně opakovat se to už nemusí! 🙂 Ne, to už vážně ne….

 64. To rozhodně ne Nancy, já jsem to naštěstí naplno nezažil, přišel když už bylo povšem, ale ty komentáře… to mi stačilo

 65. Jo, já to naplno zažila, a řeknu ti, naposledy jsem se takhle strašně cítila před šesti lety….a už nikdy víc….

  Ale člověk potřebuje zakopnout, aby pochopil, že žádná cesta není jenom rovná….

  Chápete mě, doufám?! Nechci, aby to někdo pochopil blbě!

 66. Chápu, taky jsem to už jednou zažil.. a tvými slovy: už nikdy víc. Ale jednu věc musím podotknout, v hp ff není nad Blanch, ale ani ona neumí vykouzlit takové příběhy jako Život, vuz. dnešek… šokující, smutné, ale s dobrým koncem a ponaučením. Ale víckrát už ne, přesto všechno

 67. Asi to bude znít divně, ale taky sem si říkala, že to je sranda, ale pak když jsem si přečetla ty komenty… Myslela sem, že umřu:-( Sem rada, že to tak dopadlo:-)

  Celý odpoledne sem na to myslela a ani mě nenapadlo se sem kouknout:-)

 68. Ian moc mi lichotí, že si myslíš, že v hp ff nade mě není, ale zklamu tě, je :))) Já se pohybuji v tom normálním průměru, ale oni existují i nadprůměrní autoři 🙂

 69. Blanch, ano, i já občas chytnu záblesk moudrosti, která ovšem hned zase zdrhne :))

  Ian: Ano, přesně tak, plně souhlasím!

 70. Hm, jsem ráda, že jsem ten článek prošvihla… Lidi s takovýma pitomýma nápadama nechápu, ale je moc dobře, že jsi v pořádku:) Já bych toho kluka určitě zmlátila… Ve vzteku se neznám… :o/

 71. Ne Blanch, o tom se s tebou budu hádat. To ty jsi nadprůměrný autor, to jsi bez řečí. A že pro můj vkus jsi nejlepší, je subjektivní, dobře, ale s většinou se tady shodnu že jsi bezkonkurenční

 72. NO teda ještě že to byl jen žert i když dost hloupý jelikož nad tebe opravdu není:) To já bych byla asi taky hodně hodně hodně naštvaná takže tě chápu!

 73. Nan: Zdrhne? Přesně tak! =)

  Chci souhlasit – nad Blanch není.. a teď nemyslím ty povídky, který píšeš fakt bezvadně (nejsi průměr, Blanch. Tvý povídky jsou nadprůměrný.. =P), ale o tom, jaká jsi, jak se chováš.. Jsem ráda, že jsem tě poznala, nejen proto, že jsem díky tobě začala psát povídky, ale kvůli tomu, že jsi fajn kámoška.. =)

  P.S.: Blanch, tobě VYBROVALA pravá ruka? =) (nepočítám možnost, že ještě VYBRUJE.. =P)

 74. Ano, Blanch 4ever! :)))

  A ona bude ještě něco namítat! 🙂 Ty jsi nadprůměr, už je to prostě tak 🙂

 75. Přesně, Blanch má prostě šťávu a není nudná jako spousta jejích kolegů (i kolegyň), kteří vlastně opisují už dávno zajeté koelje hp ff

 76. =) Mell už říká, že si tu s tebou budu bůhvíjak dlouho psát.. =) (Ona je prostě diná, ale pšššt! =P)

 77. Ian to víš, že se s většinou shodneš, protože jste na MÉM blogu :)))) Běž se hádat třeba s někým z fanu :))))

  Heh..skandovat před barákem mi nechcete ? A pořádný transparent, řechtačky a houkačky! :)))) Já jako obvykle rezignuji, takový počet je na mě moc :))

  Iane ale já taky opisuju, je to řpece hp 🙂

  Nan ty jsi na svůj věk hodně moudrá a inteligentní, važ si toho, nemá každý takové štěstí 🙂

 78. No jestli jsme na tvém blogu Blanch, tak to máš zatraceně moc příznivců, co mají rádi tvoje povídky a pro něž si ta nejlepší prokletá povídkářka. A i kdybys chtěla odporovat nemůžeš, a měla bys něco s tou tvou skromností něco udělat. Někdy ti neříká pravdu. Ne ty neopisuješ, a když ano, je to vždy v nečem originální, například Pikový král nebo Jak zatočit se Severusem Snapeem, a Sedmkrát jinak je taky solidní ukázka tvého umu.

  Phyllis: Já se hlásím :DD

 79. Phyll: to bylo míněno mně???:)….to:

  =) Mell už říká, že si tu s tebou budu bůhvíjak dlouho psát.. =) (Ona je prostě diná, ale pšššt! =P)

  :)))

  Blanch: mno, to řekni mýmu tátovi :)) By se ti vysmál, ten tvrdí přesnej opak :))

 80. Phyll: mno, naše rozhovory jsou občas dost originální, třeba by si někdo jeden z nich rád přečetl :)))

 81. Iane děkuji. Já nemusím se sebou nic dělat, stačí, že se nepovažuju za spodinu, vím, že aspoň něco teda umím, mno. Ale já to zase vidím jinak. Když čtu severku plamennou, Neviathiel nebo tak. To jsou BFN – big fan name. Je to prostě..každý to vidí jinak a žádný autor se nepovažuje za úžasného, pokud nemá sebevědomí rovnající se pětitunovému slonovi..

  Nancy rodiče tě neznají přesně tak, jak tě znají tvoji přátelé, protože v jejich společnosti s etak neuvolníš a nejsi spontání jako mezi svými… je to atmosférou. Táta neví, co v tobě má.

  Jinak Iane… není řečeno, že každý, kdo tu chodí, mě považuje za špičku..někdo má prostě ráda jednu z mnoha mých povídek, zalíbila se mu, ale určitě nejsem podle něj nejlepší, tak to beru. Nashromáždí se tu tolik lidí, protože je z čeho vybírat a třeba pouhým tématem se něco někomu zalíbí.

 82. Ano, atmosféra….:)) Otec je prostě otec….takovej malej puberťák, kterej se mnou radši pohádá, než rozumně promluví :))

 83. promiň Blanch, ale ty mi to nerozmluvíš. I ty jsi, jak píšeš BFN, a opravdu jsi, ať si kdo chce říká kdo chce co chce, a to se týká i tebe. A můžeš mi tvrdit kdesi cosi, o nějakým sebevědomí, ale jestli někdo tak ty by sis ho zasloužila, to slonisko. A zajdi si do komentů, co tu máš, a uvidíš jak ty jsi čtená. A možná nejsi nejlepší, ale rozhodně nejčtenější. A není to jenom tvými povídkami, ale i tvým způsobem chování, i tvou lidovstí, jestli to tak mohu říct, tím že jsi jaká jsi, a tím u lidí hodně boduješ a říkej si co chceš, lamentuj jak chceš, ale máš smůlu, je to tak.

 84. :))) No, můj táta, když mě vidí třeba pracovat s počítačem, tak vždycky přijde a poví: "Čím dál víc zjišťuji, jaký jsem debil.."

  :))) Ale on je strašně chytrý, jen má nízké sebevědomí..je něco jako ty :))

  Nan je dobrá duše, která s ehádek straní..

 85. Blanch: Mno tak táta si to spíš myslí.. nepíšu nijak rychle, ale když táta slyší, jak píšu (třeba koment), tak má poznámky.. =) Ale je pravda, že on s počítačem nedokáže takový divy, jako já.. =)

 86. já nedávno před ním použila jen nějaký pitomý print kvůli objednávce na hlavní dveře a on lamentoval rukama, že kam prej to spěje, že si připadá jako úplný magor…:)

 87. =) Mno tak táta s mámou mě volaj vždycky, když potřebujou pomoct s PC.. =) Vždycky.. táta vede nějaký to účetnictví (heh.. =P spíš já.. =P ale jen něco ;P) a dělá tam něco ve Wordu.. =) Ptá se mně, jak psát na o kus vedle, aniž by si poničil zbytek práce.. =P Takový blbosti.. =)

 88. glume tak to buď ráda :)) Pro některé už jsem byla málem pod drnem, jen kvůli mého povedeného debilního kamarádička, co se mi drze vkradl do databáze a napsal za mě článek, že jsem v nemocnici na JIPce. Já nevěřila vlastním očím, když jsem odpoledne přišla…rozhodně jsem nic takového na svém blogu nečekala..nikdy…maximální šok

 89. Někteří z nás jsou rádi, že je vše v pořádku.A někteří z nás ponesou následky, protože jeden debil chtěl zjistit, jestli bys nám chyběla.Bravo.Jsem velice pobavena.

 90. Pokud ho uvidím, to si piš, že mu fyzicky ublížím. Ale nevím, jak dlouho se mi bude vyhýbat. A já dobrovolně ho vyhledávat nebudu. Není to zase "ten" kamarád, kterému bych napsala nebo se ozvala. Je to jen z vedlejší vesnice takovej spíš "známý", se kterým si půjčujeme dvdčka apod. Občas se potkáme na nějaké kaci, ale jinak sami od sebe spolu nikam nepůjdeme.

 91. To je fuk, kdo to je.Zab ho.

  Já nechci nic říkat, ale vyděsilo mě to.Dozvěděla jsem se to esemeskou, při obědě v jídelně.Ten tác jsem pustila.

 92. heh…člověk tady chvílu není a co se nedowí??! Jen mu dej! chlapi si občas nezaslouží mít "něco navíc" (s tou tupou pilkou to zní zajímawě) xD

 93. Heat ježiši, od koho ses to dozvěděla smskou? To je příšerný.

  warr hřebíkem!!!! Pěkně tupým…

  renee jsem si říkala, kdes zmizela :))) Můžeš se vidět na fotkách 🙂

 94. ufffffffffff……..ty jo já jsem tak ráda, že jsi v pořádku! Byla jsem z toho úplně vedle………Ale jsem moc ráda, že ti nic není……co by jsme si bez tebe jen počali? 🙂

  Toho, kdo to napsal bych předhodila vlkům, kteří byli alespon týden bez jídla…..grrrrrr……. =) Ale ta kastrace, by byla taky dobrá……jen do něj :)))

 95. tak já nevim, asi je dobře že jsem to původní nečetla… podle komentů ta zpráva zněla fykt hnusně =)) a ten magor opravdu zaslouží DO HUBY !!!!!! třeba by ho bolela tak jako mě, když mě kámoška dneska omylem kopla do tváře na trampolíně =))

 96. éééh, dívala jsem se na fotky…a zvracím do květináče 🙂 to ale asi bude tím špatným jídlem v jídelně, bléé

  já byla pryč… jela jsem na rychlo na slovensko místo jedné slečny – musela jsem tam skotačit se závojem, hůlkou… a tak – břišní tance, znáte to… a nebyl tam net… *pláčuju*

 97. renee nech toho :))) Sluší ti to tam! :)) tO BUDE FAKT TÍM OBĚDEM….

  Heat tys kvůli mně brečela…jáááj..božátko..to mě mrzí

  Kačulíne musíš si zapamatovat, že špatné informace se sdělují kontaktem z očí do očí..ne přes mobil :)) Přes mobil je to to nejhnusnější, co může být 🙂

 98. Blanch, já byla totálně mimo….já jen popadla mobil a bylo to……..

  Ještě jednou se ti Heat MOC omlouvám…….Promiň, vášnivé období říje, promin!!! :,´(

 99. Kačulíne já to chápu, taky jsem to jednou udělala…když nám zemřel kamarád, napsala jsem to kámošce mobilem a ještě horší bylo, že ona byla na dovolené v Tunisu… Od toho momentu jsem se poučila. Je to neosobní a víc to bolí, když nemůžeš ohledně toho zjistit víc.

  🙂

 100. Kačí, to vůbec nevadí.Já měla v plánu zajít si na PC do školy, když už mám ten účet 🙂 a asi by to pak bylo ještě horší (jakékoliv citové výlevy jsou tam zakázané).To bych měla asi ještě plný žaludek, takže…by to dopadlo hůř.

  Ale jsem ráda, že to dopadlo takhle.Bylo to hrozných šest hodin, kdy se mi hlavou honila spousta věcí…co se děje, co s tebou je, jak na tom jsi……bylo to docela o držku, kdybych to měla říct takhle.

 101. Teda Blanch to jsem ráda,že je to jen žert!!!Nechci se opičit ale jak jsem si přečetla ten příspěvěk tak se mi to zdálo jako vtip.Pak ale ty první komentáře ty mě srazili a já uvěřila.

  A toho Petra bych normálně uškrtila!!!!Nakopla bych ho do…..(Škoda,že se Cruciatus nepromíji :o((()

 102. Blanch: No já se teď také poučila……rozhodně nic takového nebudu sdělovat pomocí sms….. :))

  Heat: A měli jste aspoň něco dobrého k tomu obědu? 🙂 A Heat, absolutně tě chápu…..já byla celou dobu totálně mimo a pak, když jsem se dozvěděla, že je to jen žert, tak jsem měla chuť toho hajzlíka zabít……a stále mám…. =)

 103. Blanch aspoň je vidět jak moc jsi mezi námi oblíbená. A co se týče toho Petra nebo jak se ten budižkničemu jmenuje, myslím, že bude stačit abys ho pořádně s rozběhem nakopla do řiti tak silně, až by ti posral špičku. : D

  Jsem strašně rád, že se ti nic nestalo ale i tak si radši dávej pozor. Ono opatrnosti není nikdy dost.

 104. šest hodin? ten článek tu byl nějak v jednu nebo v kolik a já ho smazala kolem tří 🙂

  Gabe je krásné to vidět, vážně to se mnou cloumá, nedokážu ani slovy vyjádřit, jak jste mi zahráli na city(v dobrém slova smyslu). A špičky posrané raději nechci mít, zvláště od něj :)) Půjde do šrotu, zmetek….

  Však vy si taky na sebe musíte dávat pozor. Hlavně teď v zimě. Je to o "hubu"

 105. no…já jsem masku dneska hodila na zaledněném chodníku u křižovatky, kde byla největší frekvence chodců 🙂 trapas 🙂

 106. Já jsem sice uz jen cetla omluvu, ale u tech komentu mi vyhrkly slzy do oci… Je to hrozne a ten kluk je ubohy!!!!!!!! No napsala bych i horsi vyrazy, ale nebudu si takovym ubozakem spinit klavesnici… Teda ja to fakt nechapu, jak na tohle muze mit nekdo zaludek… jeste ze jsem to vcera necetla… Me je hrozne. Lidi jsou cim dal ubozejsi.. to by me ani ve snu nenapadlo… Je to hnus.

 107. ještě, že jsem  nečetla ten článek, ale jen omluvu. Pořádně se do něj pusť, se zdravím se nežertuje, to je ubohý… Tak to laskavě tomu pitomcovi vyřiď, teda promiň jestli urážím tvýho kamaráda, ale mě přijde, že tohle by udělal jenom skutečnej debil…!

 108. Já se už radši nebudu vyjadřovat, ale takhle vypadá lidská hloupost. Kanadský žertíky nejsou moc zábavný pokud se jedná o lidské zdraví. Blanch mám takovou malou radu. Už si radši nenchávej heslo na vstup. Jak vidíš nemělo to zrovna hezký konec. Měj se Blanch.

 109. Teda to je ale debil, já kdybych ho znala a potkala ,tak bych ho zabila, takhle si udělat srandu, ale to teda ale sranda není ,vyřidmu že je magor a jestli ho potkám, tak mu ubalím.

  (i když ho vůbec neznám) ještě jednou idiot.

 110. Lin neboj, on je debil, sdílím tvůj názor 🙂

  Gabe tahle rada je mi na nic… já tam to heslo budu mít vždycky, když půjdu na blog.cz přes mozillu…navíc, mně nikdo do pc nehrabe, sotva už někoho nechám u sebe v počítači bez hlídání a s otevřeným oknem do blogu. To by mě jako nenapadlo, že by toho byl nědo schopný. Asi jsem byla dost naivní, když ho tak nechala. Tady mi neleze ani máma, sotvaže nějaký pitomec, který se náhodou přichomítne…

  Stejně chodím do blogu přes IE téměř vždycky. Tohle byla náhoda blbec.. nepředpokládám, že by se to mělo někdy opakovat.

 111. no, hlavně, že si v pořádku a všechno to dobře dopadlo. A myslím, že my všichni tady se těšíme na další literární dílka od naší oblíbené spisovatelky:)

 112. chtěla jsem už napsat dneska něco, ale máme rodinnou oslavu, brácha měl nedávno 25, tak se tu sešla celá rodina, nevím, jak to dneska stihnu, a to jsem toho chtěla tolik udělat.

 113. Blanch, já jsem tak ráda že jsi v pořádku. Od včerejčka co jsem si to přečetla s tou nehodou jsem nemyslela na nic jiného. Nemohla jsem tomu uvěřit, jsem ráda že jsi v POHO:-))

 114. ježíííš…..ja měla takový strach a ona to byla prdel….ikdyž pěkně hnusná prdel musím říct ale hlavně že si v poho

 115. Jo mě málem kleplo, ja si ziot teda prozatim nedokazu bez blanchinych povidke predtsvit, bych ani nechtela domyslet co by se stalo kdybys…. to by byl konec sveta!

 116. Já si nedokážu představit život bez BLANCHiných povídek… Když jsem si přečetla nadpis co napsal ten tvůj —– kamarád —— tak jsem si myslela že to píšeš ty a chceš zrušit svou stránku… —– je asi konec všeho —- to jsem ale blbá že jo??? To je absolutní blbost… Asi jsem se praštila do hlavy nebo co…

 117. Jo a ještě jsem zapomněla pochválit -nový- desing stránek. Sice opožděně, ale aspoň si můj dokonalý mozeček vzpomněl že mozku?? ……………. Cože?? Ale to nic klidně spi dál…

 118. Říkala si něco Luc?? Samozřejmě, dobrou noc… Aha tak se hezky vyspi Luc… Ach jo mozku… Co je Luc?? Neříkej mi pořád dokola Luc už si trpnej!!! Hm… Promiň Luc…

 119. Mimoch. výpadky paměti mě povedou celý život… A ty učitelé si na mě ještě ztěžujou že nenosim domácí úkoly!!!

 120. A věřte že mozek mám… Sice mi nikdo neřekl jak velkej ale přesto vím na 100% že ho mám… 🙂

 121. Luc víme, že mozky nemluví, že? Navíc, mozek je součástí tebe..pokud jste uvnitř dva: ty a mozek, jsi schizofrenik :)))))

  No, kdybys ho neměla, těžko bys tu teď byla :))

  Mám já na vás vysolit všechna svá alterega? 🙂

 122. zase píšu pozdě..

  blanch,to je jediný štěstí..bez tebe by to na tom netu byla vážně celkem nuda

 123. No teda! Já jsem ten článek (naštěstí) nečetla, protože..no..nevim co mám říct. Asi by to byl pro mě celkem šok, nevím. Ale jsem strašně ráda, že to tak neni.

  A Blanch, máš naprostou pravdu! Tohlento vtip nebyl a o zdraví se nežertuje! Zvlášť takhle..z toho co jsem pochopila tu asi bylo, že jsi měla nějakou nehodu, jsi v bezvědomí a v nemocnici, ne?! TAk to je celkem silný kafe! Opakuji, že jsem ráda, že jsem to četla až teď..uff..

  JInak, v komentářích jsem četla něco, že ses sama zařadila do průměru fanfiction HP, jo? Doufám, že to nebyla pravda! 🙂 Opravdu Blanch, jak tu někdo řikal, Tvé povídky jsou originální a né nudné. JE pravda že spoustu lidí už ty nápady prostě opisuje. Musím říct, že zrovna mě se Tvé povídky moc líběj a řadím Tě víš, než je průměr.

  JInak, pak tu padla řeč, jaký jsi člověk. Osobně Tě neznám, takže nemohu přesně soudit, ale takhle na mě působíš opravdu sympaticky, příjemně.

  No nic, budu se loučit a přeji Ti, aby se Ti nic takového (viz. článek) nikdy nestalo. Měj se, Leny.

 124. ahojky, já du prosit o radu=)

  chci si stáhnout photoshop, jenže (jak jsem bystře zjistila=)) je těch photoshopů víc… tak se chci zeptat, jakej photoshop máš ty a jakej bys mi popřípadě doporučila=)) a ještě se chci zeptat, jestli se to dá stáhnout zdarma.

  předem moc díky=))

 125. tý jo přes víkend sem eměla moc čas a objevila sem se tady až eď…úplně mě to drazilo ten článek a pak ty komentáře…Blanch my tě tu máme rádi a ten kámoš promiŇ že to tak řeknu je blbej.Ještě že sem tady nebyla…

 126. jo blanch, chtěla sem se zeptat, jak to děláš, všechno to pozadí … kde bereš vzorky a tak … moc by mě to zajímalo, ale jsem začátečník a programy moc používat neumim (jo, s něčim sem pracovala, ale ne moc)

 127. Ahoj tak jsem konečně na netu. To je hrozný když musí být počítač v obýváku!!! Bratr má svůj v pokoji a mě na něj nepustí!!! Táta se ráno probudil a po chvíli mě vyhnal … Teď naštěstí jel do práce na noční, takže mám svobodu!!! Teda jenom na chvíli protože se má máma každou chvíli vrátit z čtyřiadvacetihodinovky…

 128. Blanch, ani nevíš, jak jsem ráda, že to byl jen vtip… po obrovským šutru co mi slítl ze srdce, následovala chvilka vzteku, ale pak jsem si uvědomila, že mi to prospělo… nikdo si nemůže být ničím jist, a každý by měl vědět, co k němu cítím… mám tě moc ráda Blanko a jsem moc ráda, že jsi v pořádku… pozdravuj toho kamaráda (Petr tuším), řekni mu, že mu vděčím za to, že jsem si něco uvědomila… 🙂

 129. Cauky Blanch, předem ti chci říct že jsem velice ráda, že jsi v poho a chtěla bych se zeptat kde si natrefila na takovýho vola, který dělá tak blbý kanadský žertíky??? Tomu se ani jinak říkat nedá, protože je to ubohý a napadlo by to naprostýho kokota(což asi opravdu je). Tohle by nenapadlo ani jednoho z mých bratrů – o to mi věř že jsou to pěkný sígři, hlavně ten starší – a i kdyby to zkusili, tak by měli u mě na dobro útrum, oni moc dobře ví že nemluvím do větru. Takže toho svýho povedenýho "kášmoše" zahrabej a zadupej do země

 130. P.S: JInak se nemáš za co omlouvat, nebot omluvit by sde měl ten tvůj povedený kamarád, nejlepe veřejně.paa

 131. OK, jsem blbá, lépe řečeno velmi blbá, ale potřebuju poradit. chtěla bych si udělat blog, a moc mi to nejde. Konkrétně: mám rubriku, a chci do ní udělat podrubriku. např: rubrika Svět Harryho Pottera a když na to kliknu objeví se podrubriky Generace Harryho pottera a Generace Pobertů. Jenže skončím u toho, že si udělám rubriku a nevím jak tam dát ty podrubriky. Prosím prosím prosím prosím pomoc!!! jsem velmi nešťastná.

  Jinak Blanch: Máš moc krásnej blog a tvoje povídky jsou prostě úžasný=) jestli se mi někdy podaří ten svůj zprovoznit, moc ráda bych si s tebou spřátelila blog:-) (až zjistím jak se to dělá:-) )

 132. Jinak, omluva je jedna věc, jestli bych ji (aspoň já osobně) přijala, věc druhá.V tomhle případě si tím nejsem tak jistá.

 133. Teda, jak tak čtu ty komenty, tak ten Tvůj "kámoš " je pěknej vůl. Za tohle bych ho skopala. A to doslova.

  Uf, ještěže to nebyla pravda. Já to nečetla. Ještěže tak. Asi bych se z toho…picla. A taky se řadím mezi ty, kterým bys moc chyběla – nejen Tvoje povídky, protože ty se dají nahradit (ikdyž, ty Tvoje zrovna ne), ale chyběla bys mi jako člověk. A taky bych byla schopná rozjet se za Tebou do nemocnice. Překecala bych Rose a spacifackovala taťku, aby nás tam hodil.

  Jinak, ta povídka Sedmkrát jinak je naprosto úžasná. Taky mám hrozně ráda tenhle pár (a taky SS/HP, SS/HG atd.) Na slashi (nebo slashy? Jaký i/y?) fakt ujíždím. Kdy bude další kapča? Slidovala jsi o víkendu. Ale co, na kvalitu se vyplatí čekat. :))))))

 134. Sany není…na blogu máme nejvíc nějakých 3000 nebo dokonce 4000 komentářů? Pak někde jsou 2000 …tohle je o ničem.

  Sparrow: Photoshop jen tak neseženeš, je to program za 30 000kč :)) Na webu lze stáhnout jen trial verzi, která je na tři měsíce a to je jen photoshop 7… je vc verzí, ale žádná není, že by byla o něčem jiném, jde jen o to, že jsou novější a novější.. já mám PS cs 8, osmička je vcelku nová..předtím jsem dělala na PS 6..nejnovější photoshop je devítka… a sedmička je dobrá, jen je v AJ, stáhneš ji třeba na http://www.stahuj.cz nebo na slunecnici nebo u Janiky.

  Age: dělám to v photoshopu. To je právě program 🙂 Obrázky hledám na deviantartu a upravuju si je do různých barev, tvarů, vzorků..všechno je v photoshopu.

  Všem: to není kamarád jako kamarád, o kterém bych řekla, že je to přítel, na kterého se můžu spolehnout. Je z vedlejší vesnice, znám ho čtyři roky, ale vím o něm svoje…

 135. jo, moc díky=)) ještě jeden otravnej a protivnej a natvrdlej dotaz=)):na stahuj.cz se to dá stáhnout tedy zdarma?

  předem moc díky a omluv pls mou blbost a natvrdlost=))

 136. sparr jj…zdarma, ale jak říkám, má trvanlivost jen 3 měsíce, není to plná verze, ale trial…po třech měsících už ti to nepojede, budeš si to třeba muset stáhnout zase znovu. Original je za třicet táců..i víc 🙂

  Proč bych tě měla omlouvat za úplně normální dotazy? Jaká natvrdlost, prosím tebe 🙂

 137. kdy bude další kapča čehokoli? je to sice bídák, že sem napsal takovej kec, ale přece to tu do nekonečna nebudem probírat, blanch zmlať ho a piš!!! :0) už to fakt nevydržim:0)

 138. Blanch, nějak zahálíš a necháváš nás užírat se zvědavostí na další povídku:) to od tebe ale vůbec není hezký…

 139. Linbrethil: od tebe není hezký, že na Blanch naléháš… stejně se nenechá k ničemu přinutit, až bude chtít, tak ji přidá, a ani o vteřinu dřív…

 140. Linbrethil: samozřejmě že těším, ale chápu Blanch v tom, že někdy prostě nemá čas, takže to nemá cenu hrotit… až bude chítí, tak tu ta kapitolka bude… těším se na ni, ani nevíš jak, ale z vlastní zkušenosti vím, že pokud na tebe někdo tlačí, tak (alespoň já) nevyplodím nic dobrého…

 141. Čauky Blanch, tak za to bych ho zabila. Takhle si zahrávat. Teda, doufám, že mu to nějak pořádně natřeš. Tohle si zaslouží pěknou pekelnou odplatu. 🙂

 142. Temno cha chá…však to přijde, až bude vhodný čas :))) Začínám si brousit drápky :))

  A MÁM JISTÝ PLÁN :)))))))))

  jednu kapitolu mám na druhém pc, ale jsem líná ji přidat 🙂

  Gen děkuji za zastání 🙂

 143. Blanch, já myslela, že se kastruje tupým rezavým hřebíkem?

  Hm…další kapitola…začínám být mírně nedočkavá…..

 144. no ty woe.. já bych toho člověka zabila kdyby mi tadyto udělal.. to je uplná drzost! ts.. no .. já nemám slov a nechci být sprostá jako!! 🙁 no tohle …

 145. Heat ne, tohle bude pro typ kluka jako on větší utrpení :)))))) Psychického rázu.

  Stejně se jedná o ten nový slash 🙂 Jmenuje se Sedmikrásky 🙂

 146. Tak to mi pak musíš říct, jak jsi provedla pomstu na onom chlapci. Správně! Na kluky se musí tvrdě a hlavně s ďábeslkou lstí. Jinak to ani nejde. 🙂

 147. Ahoj Blanch ,po dlouhé době se ozívám a chtěla bych ti říct ,že já přijedu do Brna na koncert Asonance tak kdyby ses chtěla sejít, tak můžeme : -)) ale jestli nechceš ,tak nemusíš, tak tě péro holka a drž se:-)))

 148. Ahojky blanch, našla jsem fajn blog, nevím, jestli ho znáš, kde je spousta úžasných obrázků přesně pro tvoje stránky, víš co myslím, tajemné a tak… třeba se ti nějaký zalíbí jako příští záhlaví:o)))  http://cyklomat.blog.cz/

 149. Ahoj, vy ste tady ze mě udělaly úplnýho deprivátora, blanch, vůbec jsem nechtěla, aby to vyznělo, že na tebe chci nějak naléhat nebo tě do něčeho nutit, mimochodem, myslím, že by ses ani nedala… Až budeš mít náladu a já se pro příště budu užírat zvědavostí soukromě:)

 150. tady to zarzlo….pokračujem Blanch!jedem!nezahálej!:D:..dělám si srandu naléhat nebudu nemyslela sem to vážně…:))..napiš pok¨áčko kdy chceš jen kdy bude?…

 151. tady to zarzlo….pokračujem Blanch!jedem!nezahálej!:D:..dělám si srandu naléhat nebudu nemyslela sem to vážně…:))..napiš pok¨áčko kdy chceš jen kdy bude?…

 152. Glume nevím, kde bych se s tebou cházela v Brně, když jsem z Opavy :)))) Nezlob se, fakt nedorazím 🙂

  Sany myslíš tak málo :))) Vždyť ti tu píšeme, že tady je i nějakých 4000 komentářů..tohle nic není 🙂

  Míšo musíš si uvědomit, že i Blanch je jen člověk a nežije dnem i nocí jen psaním.

  Mám kapitolu, ale nezdržovala jsem se teď tři dny moc doma, nebyl čas…až se dneska vyspím, pokusím se to vložit… jdu spát, spala jsem naposledy před dvěmi dny..stužkovák je svině :))

 153. Heather bude na chatu v osm.V osm určitě.Namáhala mozeček u zátiší, tupě na to vejrala, aby se dozvěděla, že tu perspektivu zvládla…….Takže v osm.

 154. Blanch ty mě asi fakt neznáš, ale jsem tvoje věrná čtenářka:)) Mno mě už se tohle taky stalo ale pak vyšla pravdička najevo a na tu "kamarádku" si ostatní pěkně došlápli… napsala tam, že ležím v nemocnici a že sem měla bouračku na kole a vzarila sem to do auta..pf a že mám otřesk mozku a sem v kómatu..trochu ujetý ale všichni na to nalítli a chtěli mi poslat plyšáka, že se složej..a prosím přečti si mojí povídku-Z jiného pohledu a ohodnoť ji ať vím co zlepšit….a říkej pravdu…!:)…tvoje pochvala by pro mě měla cenu soli(hehe a fakt je sůl nad zlato..)a kritika zlata..:D..tvého názoru si fakt cením..a můžeš zkritizovat i povídky mejch kamarádek se kterýma bločík vedu:)))

 155. Ahojky, tak rozjíždím taky svůj blog, zatím je to mizérie, a už začínám chápat blanch, sotva jsem začla, už se mi nechce nic psát, ani to tu zatím nebudu strkat:o)))

 156. heat: no dovol? :-) ty mi tady nadáváš do parazitů a sama jsi už nejmíň měsíc nemávla vlaječkou! jinak já jsem v zájmu vlastenectví vyměnil svou mexickou vlaječku za vlaječku českou

 157. Panebože…já jsme tu sice v tý době vůbec nebyla, takže jsme si přečetla až tvoje vysvětlení,a le stejně mě to vzalo. když si představím, že… ne, ne, ne, radši si nic nepředstavuju! Toi je naprosto strašný. Ani se ti nedivím, jak seš naštvaná, pže já bych ho asi vážně zabila! A to jako fakt! já vím asi je to blbý. Vůbec jsem tu nebyla, kdsyž tu něco takovýho bylo(a to si taky vyčítám. zas to tu zanedbvám a tak vůbc), jenže mě to vážně vzalo, dkyž jsme si to jenom přdstavila!!! Doufám, že tohle byl vážně jenom příšerně pitomej žertík a že se nad sebou ten dotyčný zamylsí, pže tohle vlbec není sranda. No nic, tak se měj a pa

 158. Ahoj, tak ti řeknu blanch, že tě začínám chápat, včera jsem byla na  stužkováku já, vstala jsem asi před hodinou a mám pocit, že mi praskne hlava, kocovina, to sviňa… No tak já to jdu ještě zaspat…Hezkou sobotu:)

 159. Taníku nezlob se, ale tyhle návrhy už automaticky odmítám..u všech, nejsi jediná, kdo tohle po mně chtěl a já nefunguju jako kritik, ani nemám na to čas, jsem ráda, že stíhám všechno, co mám, natož něco někomu číst a kritizovat. Fakt se nezlob…pokud chceš kritiku, ozvi se SOSÁkům nebo beťákům na beta-readers.wz.cz

  Lin já jsem nebyla opilá, byla jsem jedna z mála, kdo byli vcelku střízliví..jenže jsem se dostala domů teprve včera..jeli jsme nonstop, takže stužkovák skončil kolem půl druhé ráno, my jsme pak šli tak do půl páté ještě do jednoho klubu a do čtvrt na sedm jsme to zapíchli v TESCU, následovně jsme o půl šesté už byli ve škole, v tu dobu s eotvírá.. a do šesti jsme spali na schodech 🙂 Takže půlhodka lehkého spánku na tvrdých schodech ti moc nepřidá. Profesoři díky bohu s námi soucítili a nic po nás nechtěli. Domů jsem se dostala v jednu hodinu a spát jsem šla až v pět hodin a vstala jsem dneska ve dvanáct :)))

  Den předtím jsme byli  Osvětimi a jelikož dojíždím, musela jsem jet o půl šesté busem do města, což pro mě znamenalo vstávat v pět a usnula jsem ve tři ráno, takže jsem spala jen dvě hodiny, z Osvětimi jsme přijeli v šest a já se dostala domů před osmou a musela jsem se čuit anglinu, ze které jsem den an to spala…takže jsem šla spát kolem půlnoci a v pět jsem vstávala, takže za poslední tři dny jsme spala všehovušdy sedm hodin a na stužkováku jsem měla co dělat, abych neusnula. Bylo logické, že jsem neměla chuť pít, bylo toho na mě moc. Ale byl to nejlepší večírek, na kterým jsem kdy byla.

 160. No něco takovýho bych asi nepřežila, tomu se u nás říká kamikadze maraton… Já toho taky moc nevypila, ale ty čtyři kokteily byly na lačno pro abstinenta taky moc, my jsme tam skončili ve čtyři ráno a pak jsme tancovali v parku, strašně jsem si to užila, jenom mám teď menčí teplotu…Hepčíí…Ale člověk se nemůže chovat pořád racionálně:)

 161. Lin :))) pěkný název…

  Stužkovák a podobný večírky jsou jednou v životě(v mém případě..na stužkováku jsme byla dvakrát, ale na tom loňským jsem se jen zastavila, protože už jsem oficiálně nebyla budoucí maturant). Tohle je prostě jedinečné a má se to pořádně oslavit..překecali jsme našehoŠpanělštináře, ať s námi vydrží do rána…chvíli nás doprovodil, ale pak odešel…škoda..strašná škoda 🙂

 162. warrion, už se nesmíme vídat (víš, jak to myslím :)).Chytáš ode mě divné móresy 🙂

  A btw, udělala jsem vyjímku a napsala tě s malým, i když je to na začátku věty, važ si toho 🙂

 163. moc by mě zajímal ten příběh…..co tu byl napsanej…..vím, že to bylo od toho člověka hnusný, co to tu napsal, ale zajímá mě to…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..