Jaká je vaše oblíbená….-> kuk :)

A zase nějaká potterovská anketa…

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

134 komentáře “Jaká je vaše oblíbená….-> kuk :)

 1. Nejde mi hlasovat! Každopádně Zmijozel. Počítám, že by mě tam taky naše oblíbená pokrývka hlavy okamžitě zařadila, pokud by se jí naskytla ta možnost.

 2. Já mám ráda Nebelvír a nestydím se za to…  Zmijozel je hnusnej, tmavězelenej a je tam zima…TAK.

 3. mě (kupodivu) jako už tradičně nejde hlasovat, ale jednoznačně zmijozel:0) myslim, že tam bych i šla, protože odvážná fakt nejsem, o tom ostatnim by se možná mohlo (ehm) polemizovat, ale myslim že umim být pěkná mrcha, tak je to jasný:0)

 4. Nechápu, co s těmi anketami je… nechcete někdo napsat správcům blogu, ať s tím něco udělají??? Skoro v každé anketě mi nejde hlasovat a většině ostatních taky.

 5. Prooooč mají všichni rádi Zmojozel? No protože je nejlepší, ne:-)… Já bych v něm taky jistojistě skončila, jelikož nemám ani nebelvírskou odvahu, ani havraspárskou inteligenci, ale ani nejsem takovej debil abych skončila v Mrzimoru:-P

 6. heeeej, proč debil? to nechápu… zajímalo by mě, kde všichni vzali tenhle názor na Mrzimor? copak byl Cedrik nějakej blbec? vždyť skoro vyhrál pohár…?

 7. Geri, souhlasim s tebou na celý čáře…proč debilové? tam žádní podle mě nikdy nebyli 😛 Ale protože ani mě nejde hlasovat, říkám buď právě Mrzmimor nebo Havraspár…už kvůli tý Lence 🙂

 8. Mě se líbí Zmijozel…ale tam se stejně asi nedostala 🙁

  a když jsem si dělala zařazování v různých internetových "zařazovačích?" většinou mě šouply do Havraspáru či Nebelvíru

  ale stejnak asi na ten zmijozel nemám povahu

  škoda

  ale to nic nemění na tom, že je nejoblíbenější:)

 9. A strašně bych se do zmijozelu hodila, sice ne původem, ale chovám jo všichni to tvrdí i na různých stránkách a tyk vždy jdu tam, nikam jinam.

  Jo a Blanch napiš mi prosím na mail heslo k Lay19 s Hermionkou.

 10. heh, tak já mám nejradši zmijozel (hadíci :)) ) ale šla bych spíš do těch nenápadnejších kolejí – mrzimor nebo havraspár, nevím, do zmijozelu se nehodím, ale líbí se mi 🙂 už kvůli tej zelenej 🙂 a šla bych možná i spíš do mrzimoru, páč nesnášim modrou, ale asi jen kvůli tomu 🙂

 11. Ha, tak já jednoznačně volím Zmijozel, kvůli povaze, samozřejmě, ale taky proto, že je to "líheň" všech mých oblíbenců :D.

 12. Já bych se hned hrnula do Havraspáru! Mám ho ráda už kvůli Lence, ale skoro určitě by mě tam klobouk zařadil, když, jak někteří říkají, jsem šprt.

 13. já mám ráda zmijozel aji nebelvír… tak pro koho hlasovat.. ale asi pro zmijozel.. ten mám radši =))

 14. Jinak já nevím – – –

  Havraspár ne…inteligentní možná jsem, ale logika není mým údělem.:)

  Mrzimor taky nee, páč jsou všichni až moc… já nevím… takoví nevýrazní. Citoví – – – já nevím, podle mě se tam prostě nehodím a basta. Nic proti ním nemám…

  A teď váhám.

  Zmijozel je na mně asi až moc nečistý… nevím… možná na mně nesedí ta cílevědomost… ale ne všechno z Nebelvíru se na mně hodí.

  Jsem takový chápavý, leč náladově veselý člověk…možna s arogantnějšími sklony 🙂

  Asi by se nakonec Hajz moudrý rozhol pro Nebelvír – – –

 15. Ač jsem v jedné internetové škole zařazená do Mrzimoru, musím být věrná svému Nebelvíru…konec konců je to domovská kolej mého oblíbence Siriuse:-)

 16. Hlásla jsem sice pro Zmijozel, ale mám ráda všechny koleje :))) káždá má něco do sebe… Ale.. povahově asi patřím do Zmijozelu O:-)

 17. blanch, prosím…nemůžu sehnat písničku od scorpions lonely night, nemohla bys mi ji,pokud budeš mít trocha času poslat na e-mail pls???O=))

 18. blanch, prosím tě…vím že je to totálně mimo mísu ale…nemůžu sehnat písničku od scorpions lonely night, nemohla bys mi ji,pokud budeš mít trocha času poslat na e-mail pls???O=))

 19. Welvia:Nebyl.Byl v Mrzimoru máš to v Ohnivým Poháru;)

  Mě nejde hlasovat no nic…

  Každopádně já osobně bych do Bradavic nejela, protože pak by JKR musela měnit knížky.:D

 20. Já jsem podpořila Nebelvír, kdybych byla čarodějka, myslím si, že bych se dostala zrovna tam…příjde mi takový přátelský a tak…;o)

 21. koukám, koukám..je to tu samý Zmijozel :))

  V Mrzimoru jsou podle všeho trumberové, ne hlupáci, ale spíš lidi, co se neumí prosadit a stydlíni…ostýchavci..takové typy. Tam bych určitě nešla, protože na to jsem spíš opak.

  Havraspár, tam jsou inteligentní a zvídaví, šprti ale i ti, kteří znají svou cenu a umí se spíš prosadit, přesto v jádru dobráci, narozdíl od některých Zmijozeláků…

  Nebelvír..nj…tam jsou odvážní a chrabří. Tahle kolej se značí hlavně odvahou a ochotou. Nevím, zda by mě tam klobouk poslal..možná ano, protože jsem dost střelená na to, že mám i pro strach uděláno a řekla bych, že jsem i ochotná, pokud je to v mé moci..ale zase ta ironie :)))

  Já si myslím, že mě by klobouk poslal do Zmijozelu. Jsem cílevědomá, jsem jízlivá, v této koleji jsou inteligentní lidi, kteří svou inteligenci umí využít na správných místech, to si taky myslím, že jsem. Ve Zmijozelu jsou prospěcháři a sobci, ale takový úděl má z části každý z nás, pokud chce ze sebe něco udělat. Zmijozeláci umí jít přes mrtvoly a chtějí se prosadit a umějí se prosadit, to jsou taky podle mě mé vlastnosti. Do jisté míry, nedělám nic takového na úkor jiných, pokud se tomu lze vyhnout.

  Ale umím být i pěkná mrcha a řekla bych, že zkrátka Zmijozel je pro mě jako vyvolený.

  Nevím..podle všeho bych se hodila kamkoliv, jen ne do Mrzimoru. Na to jsem až příliš živá a cílevědomá…

  Ale já bych volila Zmijozel už kvůli tomu, že by tam hodně lidé rozuměli mé zvrácené duši :)) Jsou jízliví a sarkastičtí a to je moje 🙂 A většina mých miláčků taky z této koleje pochází… co dodat.

 22. Ehm no hlasovat mi nejde ale s kloboukem bych se každopádně nedomluvila…….. Sem taková rozpolcená osobnost, a chovám se podle toho jakou mám náladu. Někdy jako úskočná mrcha a jindy zase jako pravej opak Blacků…….

 23. u mě by se chudák klobouk asi dost pobavil.. ani by mě nepřekvapilo, kdyby mi řekl, že se nehodím nikam a musím si založit vlastní kolej. :0D

 24. Silwen: myslím, že bys nebyla sama… když tak nad tím přemýšlím, taky mám pocit, že se ke mně žádná kolej nehodí… ke mně by se hodilo něco jako Cvokimor nebo tak…

 25. jasný Havraspár, to je kolej kam bych mířila.:)…..A lidi, někteří tu říkali o internetovým rozřazování. Mohl by mi please někdo poslat odkaz??

 26. Annian pamatuji si, že toho dříve bylo všude tolik… ale teď si nemůžu an žádné vzpomenou 🙂 Promiň…

  Ale popřemýšlím 🙂

  btw. to víš, čím mladší, tím sklerotičtější :))

 27. Hmm, taky se mi nepodařilo odhlasovat. Takže slovně: Havraspár.

  Blanch: nepovedlo se mi to, můžeš tam dát jiné a pokud možno bez diakritiky, protože to může být ten problém. :-)

 28. Fakt? No vidíte. A já žila celý život (tedy spíš od té doby, co jsem přečetla Ohnivý pohár) v domnění, že je Cedrik z havraspáru…

 29. Zvrácený? Jenom zmijozel? blbost… povídám, že by mě hajzl moudrý poslal spíš do Nebelvíru, ale moje zvrhlé já… dává jasnou odpověď na to, že ti zvrhlí jsou úplně všude :)) V Zmijozelu jsou navíc ještě takoví… nečestní. Ale neříkám, že to neznamená, že když jsem v Nebelvíru, tak nejsem mrcha :)) Vemte si červíčka…bastarda jednoho 🙂

 30. A mimochodem pokud se nepletu tak o mrzimoru se nepíše, že jsou tam trumberové ale čestní, pilní, dobří přátelé, ochotní vždy pomoct, pracovití, prostě takoví ti lidé co podrží… to sice nejsem vždy úplně já ale rozhodně nejsem trumbera!

 31. Abigail: souhlasím… taky se nepovažuju za trumberu, navíc (celkem skromně) bych řekla, že jsem i inteligentí člověk a v testech mi vychází mrzimor… 🙂 takže jsem ho také podpořila 🙂

  a navíc miluju jeho anglický název Hufflepuff :)))

 32. mam pocit, ze vyhrava slizolin :)..

  hlasujem za chrabromil (teda, predstavme si to, kedze mi to neslo :)). zakladam si na hodnotach, ktore musi mat clovek, aby sa tam dostal. vazim si to na ludoch.. ale… ano, je tu to velke ALE :)).. slizolin… slizolin je proste najstylovejsi!!!! :)))

 33. Já bych se nejspíš našla v Havraspáru. Možná i Zmijozel, jsem dost divoká,no nic naplat, Moudrý kobouk mě už asi nezařadí:-)

 34. hele, teď jsem na to asi přišla /jasně, můžete mi říkat blesku/ pravej důvod proč moudrej klobouk zařazuje už v 11, ty děcka mu do toho nemůžou kafrat a o svých temných stránkách ani neví. Jo, já byla v 11 neviňátko, tak akorát do nebelvíru, možná mrzimoru, ale teď by mě vykopli s rozběhem…. Viva Zmijozel!!!!

 35. Abigail asi by sis měla znovu přečíst první díl :))

  Píše se tam doslovně, že jsou v Mrzimoru trumberové 🙂 Říká to Hagrid 🙂

  Ale definuj pojem trumbera..já si pod tím představuji spíš uzavřené lidi, co se neumí prodat, nejsou rádi středem pozornosti, jsou spíše rádi v davu, neinklinují k žádným masivním vášním, jsou klidní, flegmatičtí a tak pdoobně… a zařadila bych tam ale i motáky..no..něco na způsob Nevilla…

  P.S. to, že jsou v Mrzimoru ti, co podrží, jsou čestní a dobří, nevylučuje fakt, že mohou být trumberové :), trumbera neznamená hlupák..ale spíš smolař…nebo člověk, který nemá příliš sebevědomí. Koní věci ejn proto, že je třeba nervózní, o inteligenci zde nepadlo ani slovo.

  darken co ty víš, zda Crabbe a Goyle nejsou inteligentní, Rowla v knihách nikde nepopisovala, jaké mají známky nebo tak. Nejsou spíš dominantní a příliš se nepředvádějí, tohle všechno nehcávají na Dracovi, protože jsou to jeho nohsledi, už to, že ví, kde je jejich místo, ví, jak se prosadit, poukazuje na jejich uvědomění, ale třeba v něčem vynikají…každý má něco individuálního. To jen autoři ff ve všech povídkách z těchto dvou dělají pitomce, v knize snad nic přímo řečeného o jejich IQ není…to jsou pouze předsudky :))) Každý si myslí, že když jsou to gorily, že v palici nic nemají…kde bůh přidal, zákonitě musel ubrat a když přidal na muskulatuře…:)

  Tímto netvrdím, že si o nich myslím, že jsou kdo ví jací badatelé a filištíni, jen poukazuji na to, že v sáze HP, co jsem si schopná zavzpomínat, není nic o jejich inteligenci. Možná se pletu, pokud ano, klidně mi tu citujte nějaké pasáže, ať mohu své představy zaplašit.

  Nemůžete brát na všechny stejný metr..v každé koleji je někdo, kdo se přesně na tyto definice nehodí, ale jsou to nejčastější vlastnosti. Vždycky jsou vyjímky potvrzující pravidla 🙂

  Jako takový Pettigrew, který je prolezlý skrz naskrz zkaženými vlastnostmi nebo k nim byl aspoň náchylný, ale byl v Nebelvíru. Snape, který je sice hajzl na první pohled, ale v jádru má dobré srdce, byl ve Zmijozelu. Neville, který je právě trumbera, je v Nebelvíru. Hermiona…slečna já-všechno-vím-a-znám není v Havraspáru, ale v Nebelvíru. Sirius taky nebyl zrovna chodící cnost, chrabrost a porozumění…svou šikanou, spolu s Jamesem, by si určitě později taky vysloužili Zmijozel.

  Člověk má v sobě tolik pomíchaných vlastností, že je někdy ztěží určit, které by byly rozhodující při volbě koleje.

 36. To Blanch: Teda nechci se do toho motat, ale na konci některého z dílů bylo tuším něco ve smyslu že: " no když prolezli i Crabba a Goyle… " to nezní zrovna moc lichotivě ;).

 37. Tak já bych nejspíš hlasovala pro Nebelvír, ale tuším, že bych se dostala do Havraspáru, který je mi taky sympatický.

 38. Upřímně já nevím, jakou mám nejradši kolej.

  Kdysi by to byl Nebelvír… Ale… no, chodí tam Hrnčíř alá Potter a Petigrew (Klobouk byl v době, kdy ho posílal do Nebelvíru nejspíš opilej nebo co) Každá kolej má v sobě něco. Ale upřímně nemám ráda Mrzimor. Jejich loajálnost je sice hezká, ale…. je tam to ALE :)))

  Mrzimorští jsou spíše takoví Tichošlápci. (Já si toho Siria neodpustím) Moc… jak to říct… moc hodní a naivní.

  Tím se dostávám k Nebelvíru, který stále věří v ideály minulosti. Odvaha se snobí s naivitou. Ale zase se mi líbí, že při sobě Nebelvíři drží v každéí situaci (čtvrtý ročník a žárlení Rona vynechávám a zrovna tak i to, jak se všchni obrátili proti Potterovi) Havraspár, chytrolíni. O této koleji se ví jen to, že přijímá ty, kteří jsou bystří a chytří, JKR se snad nikde nerozepisovala více o této koleji… Havraspát taktéž nepatří mezi mé oblíbence…

  Zmijozel.  Lstivý a proradný. Jistěže vede. Důvody úvádět snad nemá cenu. Zmijozelská prozřetelnost se mi líbí, myslím, že ti jsou nejvíce vybaveni do života. Ale přesto… já myslím, že ty koleje se neberou tak doslova ani podle JKR. Jinak by byl Petr v Mrzimoru, Hermelína v Havraspáru atd atd. 🙂

  Už zase vidím tu délku… ach jo 🙂

 39. hm, mám nesmírnou chuť poreferovat tu o Petrovi. :))

  je mi jasné, že jsem snad jediný šílenec, který k němu chová sympatie. dejme tomu, že něco v něm se se mnou pojí. já mívala vždycky přátele, kteří mě ve všem převyšovali, byli lepší. jak se má pak tedy člověk prosadit? Petr byl na tom stejně. měl přátele, kterým se nikdy nemohl vyrovnat. řeknete si, že to byl jejich ocásek a nic neuměl atd. no to je sice fakt, ale co když za to mohli i sami Pobertové kdo mu tohle…řekněme vnutili? já nevím, ale jak znám Siria a Jamese ti mu určitě na seběvědomí nepřidali, když do něj pořád rýpali (vzpomeňme na pátý díl). navíc… Petr nebyl takový blbec, když se mu podařilo přelstít Siria Úžasného Blacka a oklamat celé Ministerstvo kouzel. a zradit přátele… i to chce odvahu, nemyslíte?

 40. pochopitekně?co?ZMIJOZEL?lidi ste normální když hlasujete pro … ten zasranej Nebelvír?Já nemám nic proti jinýmu njázoru,ale co tam chcete získat?Jedině a zásadně Slytherin a nic jinýho nepřichází v úvahu !!!

 41. no mně má maminka s láskou vždy říká, že jsi jdu za všim přes mrtvoly..tž jednoznačně zmijozel

 42. Mno, já jsem asi Nebelvír, ve všech testech mi to alespoň takhle vyšlo, s malou příměsí zmiozelu a havraspáru. Každopádně jsem hlasovala pro Nebelvír:)

 43. Já mám ráda  Nebelvír pac  ve zmijozelu jsou hnusný a zlí a maj tam zimu a z těch jejich barev mě bolí oči :DD na Havraspár jsem moc blbá a do Mrzimoru bych nechtěla pac nwm je tam nuda….nic ses nima zvláštního neděje a navíc tam dávaj ty co se nikam nevešly podle mě :DD a i když já taky do Nebelvíru nejsem moc odvážná když mám panickej strach i z pavouků :DD tj jedno prostě mám ráda červenou :D ale teda spíš černou no ae to nikoho nezajímá takže nic :DD

 44. prosim adminku nebo admina stranek aby si me pridal do odkazu udelam to same mam celkem vysokou navstevnost sice ne takovou jako ty ale zatim staci prosim das si me do odkazu ?? napis mi na e-mail dekuji

 45. Jasněže nebelvír….ten vede!!!:P…….máš suprovský stránky,nechceš se spřátelit??písni kdyžtak na můj blog….jestli tě otravuju a jestli se ti to nelíbí,tak mi to dej vědět a předem se omlouvám….díkkky předem za odpověď ať už bude jakákoliv

 46. Muhehehehe. Myslím že ten otřepanej klobouk by se hodně dlouho rozhodoval mezi Nebelvírem a Zmijozelem… Mám takový dvě strany. Poslední dobou… 😉

 47. Těžce se mi vybírá, kam se zařadit… na jednu stranu by to byl Nebelvír, protože mám srdce Nebelvíra a taky něktéré ty vlastnosti… Jenže na tu druhou stranu. Potrpím si na jedovaté narážky a chladnost… Takže asi Zmijozel…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..